آخرین: انگلستان سوپر مارکت ها رکورد شلوغ ترین ماه در تاریخ

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ایالات متحده آماده برای پیش افتادن از چین تلفات 3,300 مرگ و میر.

هند می گوید صدها نفر در جمع آوری مذهبی انجام شده ویروس به سایر نقاط کشور است.

— بیش از 5000 coronavirus موارد تایید شده در آفریقا است.

___

دهلی نو — یک محله در پایتخت هند که در آن یک فرقه مذهبی مستقر شده و از غیر خودی پلیس پس از تخلیه بیش از 1000 نفر در نظر گرفته شده که در معرض coronavirus در طول جمع آوری مذهبی در اوایل این ماه قبل از دولت تحمیل بزرگترین مستند.

پلیس گفت: صدها نفر از مردم بسیاری از آنها اتباع خارجی انجام این ویروس به دیگر نقاط هند پس از حضور در یک مسجد در شلوغ اکثریت مسلمان محاصره از Nizamuddin غرب است.

امدادگران باید منتقل صدها مسلمان نمازگزاران به نزدیک امکانات قرنطینه. مقامات می گویند حداقل 300 نفر علائم COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

مقامات در دیگر کشورهای هند شتافت تا با محدود کردن دیگران که با حضور Nizamuddin مسجد.

هند از 1200 تایید موارد coronavirus در سراسر کشور از جمله 32, مرگ و میر, یک چهارم از آن مرتبط شده اند برای جمع آوری.

21 روز در سراسر کشور مستند آغاز شد که در هفته گذشته منجر به تعلیق قطار و هواپیمایی خدمات و به طور موثر نگه داشته 1.3 میلیارد سرخپوستان در خانه برای همه اما ضروری سفر به مکان هایی مانند بازار و یا داروخانه ها.

تعداد کل موارد شناخته شده در هند کوچک است در مقایسه با ایالات متحده و ایتالیا و چین اما کارشناسان بهداشت می گویند هند می تواند هفته دور از موج عظیمی است که می تواند پایمال کردن آن در حال حاضر تیره و تار بهداشت عمومی سیستم.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای تایید coronavirus موارد در حال حاضر بالای 5000.

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید 47 از قاره 54 کشور در حال حاضر موارد با 5,255 در همه. که شامل 173 مرگ و میر. اما کمبود تست مواد ميانگين تعداد واقعی موارد می تواند بالاتر باشد.

آفریقای جنوبی رئیس جمهور دوشنبه شب اعلام کرد که این کشور که بیشترین موارد در آفریقا با 1,326 خواهد شد راه اندازی یک توده غربالگری و تست برنامه با حدود 10000 زمینه کارگران رفتن درب به درب. و اوگاندا و بوتسوانا آخرین کشورها برای تحمیل یک مستند در تلاش برای جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات ممنوعیت دسترسی به محبوب عابر پیاده اسکله منطقه در شمال شهرستان بندر از تسالونیکی, پس از آب و هوای خوب دیدم مردم تجمع با وجود این کشور مستند اقدامات با توجه به جدید کروناویروس.

یونان حفاظت مدنی اقتدار گفت: دسترسی خواهد تنها اجازه داده می شود بین ساعت 8 صبح و 2 بعد از ظهر در روزهای هفته شنبه شروع. موانع خواهد شد راه اندازی در جاده ها و مسیرهای منتهی به اسکله برای جلوگیری از مردم را از رسیدن به منطقه عابر پیاده.

یونان مستند مقررات اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود را تنها به دلایل خاص: برای خرید مواد غذایی و یا دارو به پزشک مراجعه کنید, به کمک کسی نیاز به ورزش و پیاده روی یک حیوان خانگی و یا شرکت در تشییع جنازه فوری نسبی. خود اعلام مدارک باید انجام شود و بسیاری از استفاده می شود به دلیل ورزش یا پیاده روی یک حیوان خانگی برای دسترسی به تسالونیکی اسکله در روز یکشنبه و دوشنبه.

___

لندن — بریتیش ایرویز به حالت تعلیق در تمام پروازها در فرودگاه گاتویک میان سقوط در تقاضا به دلیل COVID-19 شیوع.

حامل می گوید که “محدودیت ها و چالش محیط بازار” منجر به این تصمیم شده است.

صنعت حمل و نقل هوایی بوده است-برخورد با این بیماری همه گیر است که باعث شده است تا مسافران در سراسر جهان به ماندن در خانه.

فرودگاه های خود را نیز کاهش. فقط 33 پرواز بود به علت خاموش و یا زمین در گاتویک روز سه شنبه با توجه به حمل و نقل هوایی ارائه دهنده اطلاعات FlightStats. آغاز چهارشنبه گاتویک باند تنها بود باز برای پرواز برنامه ریزی شده بین 2 بعد از ظهر و 10 شب بود و یکی از آن دو پایانه است.

شهر لندن فرودگاه بسته باند خود را به طور معمول ترافیک در هفته گذشته.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی عقب رانده ملی خود آزمون دانشگاه دو هفته به Dec. 3 پس از یک تاخیر در سال های مدرسه در میان شیوع کروناویروس.

وزیر آموزش و پرورش Yoo Eun-hae اعلام در روز سه شنبه ساعت پس از نخست وزیر چانگ Sye-kyun نشان داد که دولت تصمیم به نگه داشتن مدارس بسته در حالی که آنها راه اندازی بی سابقه کلاس های آنلاین در آغاز هفته آینده.

پذیرش کالج ها بسیار حساس و مهم در کره جنوبی که در آن فارغ از نخبگان دانشگاه ها دیده می شود به عنوان بحرانی در زندگی حرفه ای و ثروت چشم انداز.

در طول ملی, روز امتحان, دولت, دفاتر و شرکت ها شروع به کار یک ساعت دیر پرواز را در خود نگه دارد و پلیس با استفاده از اتومبیل و موتور سیکلت برای حمل و نقل دانش آموزان در حال اجرا در اواخر, در حالی که پدر و مادر گله به کلیساها و معابد بودایی به دعا.

کره جنوبی تا به حال به تعویق افتاد آغاز سال تحصیلی جدید در مهد کودک, ابتدایی, مدارس متوسط و بالا سه زمان مختلف در میان گسترش ویروس. قبلی طرح شد و برای باز کردن در آوریل 6 بود که پنج هفته بعد از حد معمول.

___

نیویورک — نصب مرگ و میر از شیوع ویروس تا به حال ایالات متحده آماده سهشنبه به پیش افتادن از چین گریم تلفات 3,300 مرگ و میر با رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت تا 1 میلیون بیشتر کارکنان بهداشتی درمانی مورد نیاز است. “لطفا به ما کمک کند” او خواست.

سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر پیشی چین و در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از حدود 38,000 COVID-19 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

اما سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که در حالی که توجه معطوف شده به فاصله در اروپای غربی و آمریکای شمالی coronavirus همه گیر شد به دور از بیش در آسیا است.

“این است برای رفتن به یک دراز مدت نبرد و ما نمی توانیم اجازه پایین گارد ما,” دکتر گفت: تاکشی کسایی که مدیر منطقه ای برای غربی اقیانوس آرام است. “ما نیاز هر کشور برای حفظ و پاسخ با توجه به شرایط محلی.”

___

جاکارتا — اندونزی خواهد درهای خود را به خارجی ورود در تلاش برای مقابله با کروناویروس گسترش یافت و این کشور در نظر دارد را به خانه بیش از یک میلیون اتباع کار در خارج از کشور.

وزیر امور خارجه Retno Marsudi شنبه اعلام کرد که همه خارجی ها خواهد بود به طور موقت ممنوع از بازدید و سفر در سرزمین اندونزی بجز دیپلماتیک و کسانی که اجازه اقامت.

محدودیت خواهد اثر را در اواخر این هفته Marsudi گفت.

او گفت که دولت را حفاظت از سلامت اتباع رشته در خارج از کشور در میان coronavirus بحران و تصمیم گرفته است برای بازگرداندن بیش از یک میلیون اندونزیایی کارگران مهاجر از همسایه مالزی.

اندونزی آخرین شمارش COVID-19 نفر افزایش یافت به 1,414 با 122 و میر گزارش شده.

___

هانوی — ویتنام خواهد قفل کردن کشور حداقل برای دو هفته با شروع از نیمه شب چهارشنبه در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در سفارش توسط نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc روز سه شنبه بدون تجمع بیش از دو نفر مجاز و کسب و کار باید بسته شود به جز برای خدمات ضروری و تولید است.

“این رفتن به این مهم دو هفته برای ویتنام برای جلوگیری از گسترش ویروس” Phuc گفت: به کابینه اش طی یک سخنرانی تلویزیونی نشست.

ویتنام گزارش شده 204 موارد جدید کروناویروس اما هیچ مرگ و میر.

___

کانبرا استرالیا — استرالیای جنوبی مقامات دولتی اعلام کرده اند یک خوشه از شش جدید کروناویروس موارد در میان خطوط هوایی کوانتاس چمدان گرداننده در آدلاید فرودگاه.

دولت رئیس بهداشت عمومی افسر Dr نیکولا Spurrier گفت: هر کسی که پرواز از طریق فرودگاه در گذشته 24 ساعت باید پاک کردن توشه خود را با مواد ضد عفونی کننده.

Spurrier می گوید کوانتاس شده است گفت: “تعداد قابل توجهی از کارکنان” را مجبور به رفتن به قرنطینه به دلیل عفونت.

حدود 100 کوانتاس چمدان گرداننده استفاده از محدود منطقه برای کار و خوردن وعده های غذایی. او می گوید: “اکثریت بزرگ” از کسانی که کارکنان نیاز به قرنطینه.

کوانتاس در حال کار در سراسر آلوده به فضای کار و Spurrier می گوید او امیدوار است که پرواز نمی شود.

او نمی تواند می گویند که شش آزمایش مثبت یا چگونه آنها آلوده شد.

___

توکیو — ژاپن الکترونیک ساز تیز Corp. که تبدیل آن صفحه نمایش کریستال مایع کارخانه به یکی تان شدیدا از ماسک های پزشکی, ارسال اولین محموله سه شنبه.

این گیاه در نواحی مرکزی ژاپن قرار است به 150,000 ماسک یک روز با تولید بودن ramped تا بعد به 500,000 ماسک در روز است. حمل و نقل بود که در پاسخ به یک دولت ژاپن سفارش و جزئیات نمی شد فورا در دسترس است چگونه ماسک را توزیع شده است.

ماسک خواهد بود فروخته شده به مصرف کنندگان آنلاین بعد با توجه به شرکت متعلق به Hon Hai Precision Industry Co., همچنین به عنوان شناخته شده Foxconn. ماسک در تامین کوتاه مدت هستند در فروشگاه ها در برخی از قطعات از ژاپن به دلیل افزایش تقاضا است.

___

لس آنجلس — Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا بود که شکایت توسط تفنگ-حقوق گروه پس از تلاش برای تعطیل کردن نمایندگی مجاز و فروش سلاح گرم در پی coronavirus نگرانی گفت: او است رها تلاش است.

کلانتر گفت: او غذای یک federal Department of Homeland Security مشورتی صادر شده در روز شنبه که ذکر شده اسلحه و مهمات نمایندگی به عنوان “ضروری زیرساخت های حیاتی کارگران است.”

بیانوبا به نام غیر الزام آور یادداشت “قانع کننده” و اعلام کرد که گروه او نخواهد سفارش یا توصیه می کنیم بسته شدن کسب و کار است که فروش و یا تعمیر سلاح گرم و یا فروش مهمات در, پرجمعیت ترین شهرستان است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: هر یک از دولت 58 استان ها می تواند برای خود تصمیم بگیرند که آیا به لیست نمایندگی مجاز و فروش سلاح گرم به عنوان غیر ضروری کسب و کار است که باید به موضوع بسته شدن در حالی که دولت به دنبال محدود کردن گسترش COVID-19.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im