آخرین: بریتانیا می تواند تا 10000 total virus موارد

آخرین در جهان بیماری همه گیر کوروناویروس:

نخست وزیر بوریس جانسون به نام بیماری همه گیر کوروناویروس “بدترین بحران بهداشت عمومی برای نسل” و گفت: “بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان است.”

جانسون به نام پنج شنبه برای انگلیسی ها برای متحد کردن پشت تلاش به سرعت گسترش این بیماری همه گیر و گفت “خطرناک ترین دوره در حال حاضر نیست اما چند هفته دور.”

بریتانیا تا 590 موارد تایید شده از ویروس و 10 مرگ و میر, اما پاتریک blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی گفت: تعداد واقعی افراد آلوده می تواند تا 10000.

جانسون گفت: از حالا به بعد هر کسی که با یک تب یا سرفه مداوم — علائم COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس باید در خانه بماند برای یک هفته.

برخی از دانشمندان را مورد انتقاد بریتانیا اندازه گیری واکنش به شیوع. بر خلاف بسیاری از کشورهای اروپایی انگلستان اعلام نکرده گسترده تعطیلی مدارس و یا سایر جمع-مکان.

___

یک سخنگوی دولت این کشور پیشنهاد کرده است که ارتش ایالات متحده می تواند مسئول آوردن کروناویروس جدید به چین است.

Lijian ژائو ارائه هیچ توضیحی برای او اتهام در اواخر پنج شنبه شب صدای جیر جیر که در ادامه در بخش “ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون(ع) به ما توضیح!”

ووهان است و این شهر چینی که در آن اولین مورد از این بیماری تشخیص داده شد در ماه دسامبر.

چین گرفته جرم در مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت سرزنش شیوع در چین است.

در سراسر جهان, 126,000 مردم آلوده شده است با جدید coronavirus 68,000 بهبود و 4,600 فوت کرده اند.

___

آمریکا مقامات بهداشت در حال دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید محدودیت های مسافرتی در اروپا است.

تحت بازجویی پنج شنبه در یک خانه شنوایی NIH را Dr. Anthony Fauci و CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: محدودیت های مسافرتی شد در پاسخ به تغییر ماهیت این بیماری همه گیر. Fauci خدمت شش رئیس جمهور در نظر گرفته است و این کشور از پیش برجسته بیماری های عفونی, متخصص, در حالی که Redfield یک تهمت سیاسی منصوب.

Fauci گفت: خانه نظارت و کمیته اصلاحات که 70 درصد از عفونت های جدید در همه گیر می آیند از اروپا است.

او می گوید: “این بسیار قانع کننده است که ما نیاز به خاموش کردن منبع از آن منطقه است.” Fauci گفت که او خواهد بود حمایتی اضافی از محدودیت های مسافرتی “اگر پویایی شیوع دستور است.”

Redfield موافقت با آن ارزیابی شده است.

___

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو به حالت تعلیق پروازها به مقصد اروپا و کلمبیا برای یک ماه با استناد به نگرانی های جدید کروناویروس.

مادورو افزود: در یک ملی پخش است که این بیماری نشده است شناسایی شده در ونزوئلا با وجود این که تایید در هر مرز کشور از جمله کلمبیا و برزیل و گویان.

ونزوئلا خدمات بهداشتی و درمانی در وزارت امور خارجه از سقوط پس از سال ها از وخامت اقتصادی و سیاسی فلج.

ایتالیا و مرکز اروپا coronavirus همه گیر ضربه نقطه عطف از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از آن را دیدم اول آن موارد در اواسط فوریه.

ایتالیا موارد مثبت خود را ادامه داد و روند رو به بالا پنج شنبه, ثبت نام 15,113 تایید موارد و مرگ و میر آمار 1,016.

بیش از نیمی از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه در ایتالیا واقع شده در سخت ضربه لمباردی بامیان که روز پنج شنبه گزارش داد 605 بيماران بستری در یک منطقه تنها با 610 تخت ICU.

بیمارستان در لومباردی هستند پر از مرده است. لومباردی بالا مراقبت های بهداشتی رسمی, Giulio Gallera گفت: به درخواست بیمارستان این منطقه به حال ساده بوروکراسی مورد نیاز برای فرایند گواهی مرگ و دفن مرده است.

___

اروپا شاخص سهام به پایان رسیده روز با بزرگترین دست دادن رکورد.

شاخص Stoxx Europe 600 که اقدامات عمده سهام در سراسر منطقه کاهش 11.5% در روز پنج شنبه خود را بدترین روز در تاریخ ثبت شده. آن را تحت الشعاع قرار 8.5% کاهش در طول سال 1987 سقوط بازار سهام.

بریتانیا FTSE 100 کاهش 10.9% آن بدترین ضرر را از سال 1987. آلمان داخ فرو 12.2 درصد است که بیش از آن را از دست داد پس از حملات سپتامبر. 11, 2001. شاخص CAC 40 در فرانسه 12.3 درصد و ایتالیا با FTSE MIB عظیم 16.9%.

سرمایه گذاران نگران ایالات متحده ممنوعیت سفر را پوشش می دهد که بسیاری از اروپا است و می تواند presage سخت تر دولت محدودیت در فعالیت های کسب و کار به منظور سرکوب شیوع ویروس.

___

اتریش گزارش اول خود را COVID-19 مرگ و میر در 69 سال که بیمار پس از سفر به ایتالیا.

وین قیصر-Franz-Josef بیمارستان گفت: بیمار درگذشت “چند ارگان شکست” به نظر می رسد به بهبود از ویروس اما دچار آسیب جبران ناپذیر به عنوان یک نتیجه از عفونت است.

___

موزه متروپولیتن در شهر نیویورک می گوید آن است که بسته شدن هر سه مکان خود را در شهرستان شروع جمعه به عنوان یک اقدام احتیاطی در پی جدید شیوع کروناویروس.

موزه محبوب دوستداران هنر و گردشگران گفت: این امر بسته باقی می ماند به طور نامحدود و ساختمان آن را متحمل خواهد شد تمیز کردن عمیق. ملاقات رئیس جمهور Daniel ویس گفت هیچ تایید موارد به موزه.

___

ارتباطات ریاست رییس جمهوری برزیل دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید تنها چند روز پس از پرواز با رئیس خود را به فلوریدا که در آن او همچنین ملاقات رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro ارتباطات مدیر فابیو Wajngarten آزمایش مثبت و Bolsonaro دفتر می گوید اقدامات در نظر گرفته شده برای محافظت از رئیس جمهور را به سلامت.

Wajngarten پیوست Bolsonaro در یک سفر سه روزه به ایالات متحده در روز شنبه او در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو متوسل شده و یک عکس از خود نما در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن. یک ویدئو از این رویداد نیز نشان داد او ایستاده به طور مستقیم در پشت هر دو رئیس جمهور به عنوان آنها صحبت می کرد و به جمعیت.

Wajngarten در ابتدا تکذیب کرد گزارش روز چهارشنبه که او تا به حال تست شده برای این ویروس گفت: در حساب رسانه های اجتماعی است که سلامت او خوب بود. او در حال حاضر در قرنطینه در خانه.

___

مقامات در هر دو طرف اقیانوس اطلس می گویند اروپا جدید کانون coronavirus بیماری همه گیر.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت: قانونگذاران ایالات متحده در خانه شنیدن که “در جهان در حال حاضر بیش از 70 درصد از موارد جدید مربوط به اروپا است. … اروپا جدید چین است.”

سر از دانمارک بهداشت اقتدار Soeren Brostroem گفت: روز شنبه که ” این بیماری همه گیر است بدست جدید کانون و اروپا است.”

او به خبرنگاران گفت که “اگر کسی به نظر می رسد روز به روز تحولات اروپا بیشترین رشد در حال حاضر. و آن را نه فقط در ایتالیا بلکه تعدادی دیگر از کشورها در اروپا است که تا به حال یک نگرانی در حال توسعه است.”

مرکز اروپایی برای بیماری می گوید این قاره بیش از 22,000 موارد جدید کروناویروس و 943 مرگ و میر.

___

CDC مدیر رابرت Redfield می گوید آژانس او کار را به مطمئن شوید که بیمه آمریکایی ها می توانید آزمایش برای coronavirus اگر آن را از نظر پزشکی مورد نیاز است.

حدود 28 میلیون آمریکایی در حال ایجاد. تشکر. کتی پورتر یک دموکرات از کالیفرنیا فشرده Redfield در مخمصه خود را روز پنج شنبه در کنگره شنوایی. پورتر می گوید: بهداشت و خدمات انسانی دپارتمان دارای اختیارات قانونی برای پرداخت هزینه های سلامت.

پس از رفتن به عقب و جلو با نماینده کنگره, Redfield گفت: او به توافق رسیدند. او می گوید: “آن دسته از افرادی که در سایه می توانید مراقبت های بهداشتی است که آنها نیاز دارند در طول زمان از ما در پاسخ به این بحران” او گفت:.

___

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ پنج شنبه اعلام کرد که 67 سال است که این دولت اولین مرگ ناشی از کوروناویروس. مرد آزمایش مثبت برای ویروس مارس 7 بود و “اساسی شرایط پزشکی.”

___

کوه نوردی اعزامی اپراتورها در کوه اورست می گوید کوهنوردی مقامات نمی خواهد اجازه می دهد بهار صعود از سمت خود را از جهان بلندترین کوه به دلیل ترس از coronavirus.

در سمت دیگر کوه در نپال اپراتورها می گویند لغو برای محبوب بهار بالا رفتن نجومی شده اند ریختن در وجود کوه که باز برای کسب و کار.

به عنوان ویروس در حال آمدن است تحت کنترل در چین مقامات وجود دارد در حال برداشتن گام برای جلوگیری از عفونت های جدید که از خارج از کشور از جمله با قرار دادن در خارج از کشور ورود مسافران در پکن به 14 روز قرنطينه.

چین دیده می شود تقریبا 81,000 عفونت اما برخی از 61,000 از آنها در حال حاضر بازیافت. بیش از 3000 ویروس قربانیان کشته شده در چین سخت ترین ضربه ملت است.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان از بازارهای اواسط روز پنج شنبه به عنوان او در زمان پرسش خبرنگاران در دیدار با ایرلند نخست وزیر. رئیس جمهور اغلب طول می کشد اعتباری برای بازار سود در سه سال گذشته هر چند بازار گاو نر به پایان رسید که در این هفته آغاز شد و در اوایل سال 2009.

“شما باید به یاد داشته باشید که بازار سهام به عنوان یک مثال است که هنوز هم بسیار بالاتر از زمانی که من اینجا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک ضربه بزرگ, اما آن را به تمام جستن به عقب و آن را به گزاف گویی بسیار بزرگ در زمان مناسب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ممنوعیت سفر از کشورهای اروپایی برای 30 روز اتحاد لرزاند بازارهای سراسر جهان و فرستاده سهام رو به کاهش.

___

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خود منزوی در خانه همسر به نمایش گذاشته شده است علائم شبه آنفولانزا.

ترودو گفت سوفی Grégoire ترودو بازگشت از تعامل زبان در انگلستان آغاز شد و شروع به برگزاری نمایشگاه آنفولانزای خفیف از جمله تب پایین اواخر شنبه شب. او در حال آزمایش است برای COVID-19 و منتظر نتایج.

در این بیانیه گفت: “از فراوانی از احتیاط نخست وزیر است که امید بستن به خود منزوی و کار از خانه تا دریافت سوفی نتایج.”

___

کنفرانس جنوب شرقی را لغو کرده است باقی مانده از آن سال 2020 مردانه کالج بسکتبال مسابقات در نشویل پس از برگزاری دو بازی روز اول. آن را نشانه اولین بار از سال 1978 که آن را نه برگزار شد مسابقات است.

SEC توییتی لغو آن کمی بیش از یک ساعت قبل از آلاباما به صورت تنسی در چهار دور دوم بازی در بریجستون عرصه است. می آید کمتر از یک روز پس از این کنفرانس اعلام کرد که تماشاگران خواهد بود ممنوع شد.

___

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz گفت: رهبران مذهبی باید مورد توافق به لغو مراسم تعمید خدمات مراسم تشییع جنازه و دیگر مراسم در هفته های آینده برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

Kurz و گفت: این اقدامات بخشی از تلاش ها برای اجرای “اجتماعی فاصله” که همچنین شامل بسته شدن مدارس و دبیرستان آغاز و تا روز دوشنبه و به تعویق انداختن انتخابات محلی مارس 22 در ایالت اشتایرمارک. تدفین هنوز هم مجاز است.

اتریش 302 موارد تایید شده.

___

مرزها دوباره در حال ظهور در اروپا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت چک اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه با توجه به کروناویروس و تجدید مرز چک در مرزهای خود با اتریش و آلمان است.

مردم ممنوع خواهد شد از عبور از در در هر جای دیگر.

نخست وزیر Andrej بابیان گفت: مردم از 13 خطر در کشور است که نه تنها شامل چین, کره جنوبی و ایران بلکه اتحادیه اروپا و کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و اتریش و آلمان و همچنین بریتانیا نمی خواهد اجازه ورود به جمهوری چک.

___

کنگره بستن کنگره و تمام مجلس نمایندگان و سنا ساختمان های اداری به مردم تا آوریل در واکنش به گسترش جدید کروناویروس.

مجلس نمایندگان و سنا sergeants در اسلحه گفت که بسته شدن آغاز خواهد شد در 5 p. m. EDT پنج شنبه. تنها قانونگذاران و مشاوران و روزنامه نگاران و رسمی بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت به ساختمان. این بیانیه می گوید مقامات بازیگری “از نگرانی برای سلامت و ایمنی کنگره کارکنان و همچنین عموم مردم است.”

سیاستمداران در اروپا و ایران و چین قرارداد بسته اند این ویروس و چند تن از قانونگذاران ایالات متحده در حال حاضر خود قرنطینه با توجه به قرار گرفتن در معرض. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 126,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 4.600 اما بیش از 68,000 قربانیان در حال حاضر به بهبود است.

___

بازارهای جهانی در حال تحمل خشونت نوسانات میان عدم قطعیت در مورد چگونه به شدت شیوع را ضربه زدن به اقتصاد است.

اوایل سقوط از 7 درصد در وال استریت باعث وقفه معاملاتی به فروش کوبیدن بازارهای جهانی ادامه داد.

داو جونز صنعتی کاهش یافته است بیش از 1,600 امتیاز یا 7% S&P 500 با کاهش یک مقدار مشابه. تجارت رزومه پس از 15 دقیقه.

تار و مار آمد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال ممنوعیت سفر در اروپا و ارائه چند اقدامات جدید برای مهار اقتصادی از شیوع کروناویروس.

معیار در اروپا کاهش یافت و بیش از 7% حتی پس از اینکه بانک مرکزی اروپا اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی بیشتر.

___

شاهزاده Cruises اعلام کرده است با توجه به کروناویروس جدید, از آن خواهد شد به طور داوطلبانه توقف عملیات جهانی از 18 کشتی های کروز به مدت 60 روز موثر بر سفر خروج مارس 12 آوریل 10.

کشتی های کروز شده است به خصوص ضربه در میان جدید و همه گیر شده اند و تبدیل دور توسط ده ها تن از بنادر و کشورهای. الماس شاهزاده کشتی کروز که مقامات ژاپن برگزار شد در ناقص قرنطینه عمل آلوده به صدها نفر از مسافران و خدمه.

مسافران در یک شاهزاده خانم کروز که به پایان خواهد رسید و در پنج روز آینده ادامه خواهد داد به بادبان به عنوان انتظار می رود. زمان سفرهای است که گسترش فراتر از مارس 17 به پایان خواهد رسید و در مناسب ترین مکان برای مهمانان.

در روال عادی عملیات شرکت دستگیره بیش از 50 ، 000 مسافر در روز است.

___

بریتانیا که معاف از ایالات متحده سفر بان کی مون در بسیاری از کشورهای اروپایی را گرفته اقدامات سختگیرانه دیده می شود در دیگر کشورهای اروپایی مانند بسته شدن مدارس و یا ممنوعیت رویدادهای بزرگ است.

انگلستان دارای 456 تایید موارد جدید کروناویروس و هشت مرگ و میر. اما محور رسمی انگلیسی, مشاوره تا کنون است که مردم باید شستن دست های خود را اغلب در گرم آب و صابون.

در روز پنج شنبه, بریتانیا محافظه کار انتظار می رود که دولت اعلام کند که آن را در حال حرکت است از تلاش برای مهار این ویروس به تأخیر انداختن آن گسترش یافته است. که به احتمال زیاد به را گسترده تر اقدامات از جمله یک توصیه است که افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم ماندن در خانه برای یک هفته. اما تا کنون هیچ برنامه ای برای ممنوعیت سفر و یا در مقیاس بزرگ تعطیلی مدارس یا موسسات دیگر است.

در ایرلند — که آن هم خارج از ایالات متحده سفر بان کی مون — 43 موارد تایید شده اند و یک نفر فوت کرده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و دوره های گلف در اسکاتلند و ایرلند.

___

ایران خواسته است برای مواقع اضطراری 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول برای مبارزه با شیوع این رمان coronavirus وجود دارد که به کشته شدن بیش از 360 نفر و آلوده به برخی از 9,000 در سراسر کشور.

اقتصاد ایران شده است, ضرب و شتم توسط تحریم های ایالات متحده که باید فشرد تهران توانایی صادرات نفت به طور گسترده ای. شیوع ویروس باعث شد ایران همه از همسایگان به شاتر مرزهای خود را و ملت را کاهش سفر های مرتبط با ایران از جمله حمل و نقل در برخی از موارد مؤثر بر واردات نیز هست.

___

ایرلند بسته شدن تمام مدارس و موسسات فرهنگی تا 29 مارس در عمده تشدید آن پاسخ به کروناویروس جدید.

نخست وزیر لئو Varadkar اعلام کرد این اقدامات خواهد اثر را در 6 p. m. دوشنبه. او گفت: بسته شدن امر به مدارس مهد کودک و امکانات نهادهای فرهنگی. همه داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر و وقایع در فضای باز با بیش از 500 نیز لغو شد.

زبان در طول سفر به واشنگتن Varadkar گفت: مردم باید کار از خانه تا آنجا که ممکن است.

تا کنون 43 نفر از COVID-19 تایید شده است در ایرلند و یک نفر فوت کرده است.

___

اتحادیه اروپا ناودان جدید anti-virus ممنوعیت سفر اعلام شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, شلاق “یک جانبه” تصمیم گیری است.

در یک بیانیه مشترک اتحادیه اروپا و رئیس شورای چارلز میشل و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen اصرار داشت که این بیماری همه گیر کوروناویروس یک “بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری به جای یک جانبه عمل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های جدید اعمال می شود تنها به بسیاری از شهروندان خارجی که در اروپا و مهاجرت در منطقه در هر نقطه در 14 روز قبل از ورود آنها به ایالات متحده است.

به اصطلاح “شنگن” منطقه شامل 26 کشور از جمله اعضای اتحادیه اروپا, فرانسه, ایتالیا, آلمان, یونان اتریش و بلژیک که در آن اتحادیه اروپا در مقر خود بلکه دیگران نیز مانند سوئیس و نروژ و ایسلند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: monthlong محدودیت در سفر آغاز خواهد شد اواخر جمعه. او متهم به اروپا از اقدام به سرعت به اندازه کافی به آدرس خارجی “ویروس” و ادعا کرد که ایالات متحده خوشه “کشت” شد توسط مسافران اروپایی.

Von der Leyen و میشل رد تهمت پیشنهاد که اتحادیه اروپا انجام داده است و نه به اندازه کافی.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>