آخرین: U. N. هشدار ویروس قرار دادن کودکان در معرض خطر’

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— U. N. هشدار coronavirus همه گیر قرار دادن بسیاری از کودکان “در معرض خطر است.”

— کاخ سفید دستورالعمل فراخوان مرحله به مرحله بازگشایی.

— مغلوب ساختن پیشی جستن به فرمانداران: “شما در حال رفتن به عکس های خود را.”

— کالیفرنیا انتظار به صرف تا 7 میلیارد دلار در این سال مبارزه با کروناویروس و اقتصادی آن اختلال.

— ایتالیا به شروع ایمنی آزمون در اوایل ممکن است.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن بسیاری از کودکان جهان “در معرض خطر” است و اصرار خانواده همه جا و رهبران در تمام سطوح به “حفاظت از کودکان.”

U. N. ارشد گفت: در بیانیه روز شنبه که زندگی کودکان “هستند که کاملا طرح میتوانست” توسط COVID-19 با تقریبا همه دانش آموزان در خارج از مدرسه و خانواده و سطح استرس افزایش به عنوان جوامع صورت قفل فراز و کاهش درآمد خانوار رود به زور خانواده های فقیر را کاهش دهد ضروری بهداشتی و مواد غذایی هزینه “به خصوص موثر بر کودکان است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: “کودکان تا کنون تا حد زیادی در امان از شدید ترین علائم این بیماری است.”

اما با یک رکود جهانی سرعت جمع آوری او گفت: “وجود دارد می تواند صدها نفر از هزاران نفر اضافی مرگ و میر کودکان در سال 2020 است.”

تخمین می زنند که از سال 2011 مقاله توسط سه نفر از اقتصاددانان که به بررسی تاثیر “درآمد شوک” در مرگ و میر نوزادان U. N. کودکان سازمان یونیسف گفت.

دبیر کل راه اندازی یک گزارش در مورد خطرات کودکان که گفت: 188 کشور تحمیل کرده اند سراسر کشور تعطیلی مدارس موثر بر بیش از 1.5 میلیارد کودکان و افراد جوان است. همچنین گفت: نزدیک به 369 میلیون کودک در 143 کشور جهان که تکیه بر وعده های غذایی مدرسه برای تغذیه روزانه باید در حال حاضر نگاه به منابع دیگر.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه خود دستورالعمل های جدید متحده به بازگرداندن فعالیت طبیعی ارائه می دهد فرمانداران “آزادی” به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

مغلوب ساختن پیشی جستن نام خود را به روش مرحله به مرحله برای متحده شروع به بازگشت به ظاهر عادی یک “علم مبتنی بر رویکرد است.”

دستورالعمل جدید سهولت محدودیت در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن خط در ضربه سخت تر مکان.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت که او تا به حال “کل” اقتدار برای بازگشایی اقتصاد است. اما او گفت: فرمانداران پنج شنبه او را ترک آن را به آنها به “فراخوان عکس” در کشورهای خود را. تهمت نیز نامیده می شود در فرمانداران به هماهنگی های منطقه به عنوان آنها در آرامش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. متحده در شمال غرب و غرب میانه در حال حاضر با تشکیل پیمان برای هماهنگ کردن تلاش های خود را برای راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom انتظار به صرف تا 7 میلیارد دلار در این سال مبارزه با کروناویروس و اقتصادی و اختلال در آن به راه انداخته است به عنوان بودجه دولت کارشناسان هشدار قانونگذاران به آماده شدن برای از دست دادن درآمد شبیه به رکود اقتصادی ،

Newsom در حال حاضر مجاز هزینه بیش از 2 میلیارد دلار در چیزهایی مانند اتاق های هتل برای بی خانمان ها وام به کسب و کارهای کوچک و پرداخت پول نقد به ساکن در کشور به طور غیر قانونی که واجد شرایط برای فدرال محرک مزایای.

ویروس’ گسترش در کالیفرنیا بوده است نه به عنوان ویرانگر به مقامات بهداشت عمومی بود و می ترسید با رشد در کاهش بستری شدن در بیمارستان به عنوان دولت شده است تحت اقامت اجباری در خانه سفارش برای نزدیک به یک ماه است که بسته شده است و مدارس غیر ضروری کسب و کار. اما Newsom هشدار داد اوایل این هفته است که ثابت حضور این ویروس به احتمال زیاد همچنان به اخلال در زندگی عمومی به خوبی به تابستان و فراتر از آن.

آمار بیکاری را منعکس coronavirus محدودیت در دسترس نخواهد بود تا در ماه آینده. اما قانونی تحلیلگر گابریل Petek گفت: تعداد افرادی که زمینه برای مزایای بیکاری — بیش از 2.7 میلیون از شنبه — نشان می دهد بین 12% و 15% از کالیفرنیا باید شغل خود را از دست.

“سرعت زیان کار است که ما از دیدن ناشی از توقف ناگهانی فعالیت های اقتصادی آن را روشن اقتصاد وارد رکود و احتمالا بسیار شدید یکی,” او گفت:, و اضافه کرد که قوه مقننه باید آماده برای یک “بسیار قابل توجهی” کاهش در درآمد.

7 میلیارد دلار Newsom قصد دارد به صرف نیست و شامل سایر هزینه های افزایش یافته برای چیزهایی مانند پزشکی و دیگر شبکه امنیت اجتماعی برنامه هایی که آسیب دیده اند و ویروس. تا کنون پول Newsom صرف آمد از اورژانس صندوق ذخیره و 1 میلیارد دلار دولت قوه مقننه به او داد درست قبل از آنها احتمالا در مارس 16.

___

NEW ORLEANS — این سال جدید Orleans Jazz و جشنواره میراث لغو شده است, آخرین, اقتصادی و صنعت سرگرمی تلفات در لوئیزیانا مبارزه برای توقف گسترش جدید کروناویروس.

سازمان در حال حاضر به تعویق افتاد و این جشنواره که معمولا شامل دو فصل بهار و تعطیلات آخر هفته و تا قبل از سقوط. اما آنها اعلام کرد که روز شنبه در وب سایت جشنواره که آنها نمی خواهد تلاش در این سال برای برگزاری این رویداد است.

این جشنواره که در جشن سالگرد 50 آن در سال گذشته به تساوی بیش از 400 ، 000 بازدید کنندگان به محوطه نمایشگاه دوره مسابقه موسیقی در چند مرحله انواع غذاهای در ده ها تن از مواد غذایی غرفه و یک هنر و صنایع دستی و عادلانه است.

وی به عنوان فرماندار تگزاس جان ادم ادواردز اعلام کرد که ایجاد یک 18-عضو کمیسیون برای کمک به دولت طرح یک دوره در نهایت بازگشایی کسب و کار توقیف در طول مبارزه با کروناویروس.

___

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است آن را ارائه 5 میلیون دلار به فلسطینی ها برای کمک به آنها در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این برای اولین بار ایالات متحده به کمک به فلسطینی ها از دولت را کاهش داد و پس از آن عملا حذف همه کمک به آنها را به عنوان آن را نقل مکان کرد به منظور هماهنگی در سیاست خود با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل.

سفیر ایالات متحده در اسرائیل دیوید فریدمن اعلام کرد که این حرکت در یک توییت در روز پنج شنبه. او گفت: این پول را به فلسطینی ها بیمارستان ها و خانواده ها به “ملاقات فوری صرفه جویی در زندگی نیاز در مبارزه با COVID-19.” او گفت که ایالات متحده “متعهد به کمک به مردم فلسطین” در طول بحران.

فریدمن بوده است اصلی طرفدار دولت طرفدار اسرائیل موضع ترویج رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت حرکت سفارت آمریکا وجود دارد از تل آویو از بین بردن آمریکا کمک به تشکیلات خودگردان فلسطین و پایان دادن به کمک های مالی برای U. N. آژانس مسئول پناهندگان فلسطینی.

___

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با صدور دستورالعمل جدید برای ایالات افراد و کارفرمایان در مورد چگونه به سهولت اجتماعی فاصله برای مقابله با کروناویروس در مناطق که در آن COVID-19 در حال کاهش است.

دستورالعمل توزیع به فرمانداران منتشر شده تحت عنوان “باز کردن امریکا دوباره.”

دستورالعمل گویند متحده و یا مناطق باید با معیارهای خاصی قبل از حرکت به مرحله باز کردن. به عنوان مثال وجود دارد نیاز به یک سیر نزولی از مستند COVID-19 موارد ظرف مدت 14 روز و قوی تست برنامه در محل برای در خطر کارکنان مراقبت های بهداشتی.

برای مناطق و کشورهای که برآوردن معیارهای یک “فاز یک” باز کردن دستورالعمل توصیه می کنند که افراد آسیب پذیر باید همچنان به پناهگاه در محل. دیگران که از بیرون رفتن باید به جلوگیری از معاشرت در گروه های بیش از 10 نفر در مکان های که ارائه نمی دهد مناسب فیزیکی فاصله. نمايشگاه اشاره کرد به عنوان مثال.

برای انواع خاصی از کارفرمایان توصیه می شود که میله بسته باقی می ماند به عنوان بخشی از فاز یک. اما تئاتر, سالن های ورزشی و کلیساها می تواند باز “تحت سخت فیزیکی فاصله پروتکل.”

___

TIRANA, Albania — سلامت وزرای کشورهای بالکان غربی توافق کرده اند که به منظور تسهیل هر گونه اقدام مشترک در مبارزه با کروناویروس با توجه به کوزوو وزارت بهداشت.

یک بیانیه گفت: کوزوو وزیر بهداشت Arben Vitia تا به حال تماس تلفنی با همکاران خود در منطقه که در آن آنها توافق کردند که “مسیرهای حمل و نقل برای کالاهای سلامت پرسنل و تجهیزات پزشکی رایگان باقی می ماند.”

همه کشورها در یک مستند و کالا تنها می تواند عبور از مرزهای خود را.

COVID-19 آلوده 8,801 مردم و کشته 233 در شش بالکان غربی کشور — کوزوو آلبانی و مونته نگرو در شمال مقدونیه بوسنی و هرزگوین و صربستان که از روز شنبه با توجه به جان هاپکینز آمار و ارقام.

شش کشور هستند که در مراحل مختلف از ادغام در اتحادیه اروپا که در حال حاضر ارائه شده مالی و حمایت های مادی در مبارزه خود را در برابر ویروس.

___

لس آنجلس — فیلمبردار آلن Daviau که سه شات از استیون اسپیلبرگ فیلم از جمله “E. T. The Extra-Terrestrial,” درگذشت از COVID-19 عوارض. او 77.

یک نماینده از جامعه آمریکا از سینماگران گفت: Daviau درگذشت سه شنبه شب.

پنج بار نامزد اسکار, Daviau نیز در پشت دوربین در Speilberg را “امپراتوری خورشید” و “رنگ بنفش است.” قابل توجه دیگر فیلم های او عبارتند از: “نام Bugsy” “آوالون” و “دفاع از زندگی خود را.”

Daviau شروع به کار خود را در کنار اسپیلبرگ. یکی از قدیمیترین اعتبارات در اسپیلبرگ فیلم کوتاه “Amblin” از سال 1968.

رئیس جمهور صعودی Kees van Oostrum نوشت: در یک ایمیل به اعضای شنبه که Daviau یاد می شود از روی علاقه برای حس خود را از طنز و تردید خنده.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ملت فرمانداران “شما در حال رفتن به عکس های خود را” به عنوان او آماده برای پرده دستورالعمل کشوری در چه زمانی و چگونه این کشور شروع به بهبود اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به موضوع دستورالعمل جدید با هدف پاکسازی راه را برای کاهش محدودیت ها در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن آنها در جای خود در ضربه سخت تر ، در نهایت تصمیم گیری در زمانی که به سهولت با استراحت فرمانداران.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت فرمانداران قبل از او رونمایی از دستورالعمل های عمومی در شب. اعلام می آید در همان روز دولت گفت 5.2 میلیون بیشتر آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز دوشنبه که خود را “اقتدار مجموع” به بازگشایی متحده است اما پس از حمایت دور از ادعا می کنند که پس از فرمانداران با اشاره به قانون اساسی عطا کند رئیس جمهور است که قدرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران برخی از آنها را در شکل خوب برای باز کردن کشورهای خود را به سرعت اما دیگران در سختی شکل. او اظهار داشت که درخواست برای فن های دور رفته اند و اضافه کرد “من می گویند که با احترام.” او همچنین اظهار داشت که “ما در شکل عالی” در تست که بسیاری از مراقبت های بهداشتی مقامات مناقشه است.

___

و لانسینگ, میشیگان. — هفت میانه فرمانداران پنج شنبه اعلام کرد که آنها را هماهنگ در بازگشایی خود را در اقتصاد از دولت پس از شبیه پیمان ساخته شد در اوایل این هفته در شمال شرقی و در سواحل غرب است.

روز شنبه اعلام پوشش میشیگان و اوهایو و ویسکانسین و مینه سوتا, ایلینوی, ایندیانا و کنتاکی.

فرمانداران می گویند که آنها را با کارشناسان و یک “واقعیت مبتنی بر داده محور با رویکرد بازگشایی اقتصاد ما در یک راه است که محافظت از خانواده ها از گسترش COVID-19.”

در مجموع 17 متحده تحت پوشش سه پیمان اصلی تقریبا نیمی از جمعیت ایالات متحده.

___

رم — ایتالیا آغاز خواهد شد اداره تجربی coronavirus ایمنی در آزمایش های اولیه از 150.000 نفر در سراسر کشور در اوایل ماه مه به عنوان بخشی از تلاش خود را برای بازگشایی پس از weekslong shutdown.

ایتالیا کمیسر گیر دومنیکو Arcuri گفت: دولتی RAI news پنج شنبه که دولت امیدوار است اولین موج از آزمون خواهد شد به تدریج رشد در تعداد و تبدیل به استاندارد ملی.

ایتالیا, اروپایی, کانون همه گیر تحمیل شده است مستند و تولید shutdown طریق ممکن است 3.

فردی مناطق و حتی شرکت در حال حاضر گانینگ برای شروع تست آنتی بادی برای تسریع در بازگشایی. اما Arcuri روشن ساخته دولت می خواهد یک رویکرد واحد و یکپارچه در تست گفت که یکی از اساسی “ستون” از حرکت به مرحله بعدی اضطراری است.

Arcuri گفت: یکی دیگر از ستون های درگیر نورد داوطلبانه تماس با ما-ردیابی تلفن همراه برنامه به ارائه اطلاعات در زمان واقعی در حرکات مردم و امکان جدید خوشه از عفونت است. یک برنامه آزمایشی آغاز خواهد شد در برخی از مناطق و سپس گسترش در سراسر کشور است.

___

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی می گوید چین شده است به طور کامل و شفاف در مورد دست زدن به آن از coronavirus.

در مصاحبه ای ظاهر می شود جمعه در بار مالی پاکسازی گفت: “اجازه نمی بود خیلی ساده و بی تکلف به می گویند (چین) شده است بسیار بهتر در دست زدن به این.”

پاکسازی ادامه داد: “ما نمی دانیم. وجود دارد به وضوح چیزهایی که اتفاق افتاده است که ما در مورد نمی دانم.” او نمی استادانه درست شده.

نظرات آمده میان رشد بین المللی سوال در مورد چگونه چین منتشر شد اطلاعات در مورد ویروس. داخلی اسناد و مدارک به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد که چین بالا آژانس بهداشت آن را می دانستند مواجه شد به احتمال زیاد همه گیر اما نمی هشدار عمومی برای شش کلید روز.

پاکسازی است که تلاش برای تقویت همکاری های بین المللی برای مبارزه با این ویروس به طور موثر تر اما تنش های رو به رشد چین و پیچیده ممکن است.

وزیر امور خارجه فرانسه احضار, چین سفیر این هفته به بیان خود “روشن مخالفت” اخیر چینی نظرات بر چگونه فرانسه در برخورد با این ویروس در بحران است.

___

مسکو — دولت روسیه اجازه داده است در بحث دارو هیدروکسی کلروکین برای استفاده در درمان عفونت کروناویروس.

این داروی ضد مالاریا بوده است تبلیغ ویژه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به طور بالقوه موثر در برابر ویروس اما مطالعات بالینی در حال مجمل.

دارو ثبت نشده است برای استفاده در روسیه اما یک شرکت دارویی ارائه یک منبع بزرگ برای ملی پزشکی مرکز تحقیقات قلب و عروق با توجه به سفارش از نخست وزیر میخائیل Mishustin گزارش توسط آژانس های خبری در روز پنج شنبه. به منظور اجازه این مرکز برای ارائه داروی رایگان به موسسات درمان عفونت کروناویروس.

___

پاریس — coronavirus به نظر می رسد به عقب در فرانسه یکی از سخت ترین-آمار کشور است.

ملی سلامت رئیس سازمان جروم Salomon روز پنجشنبه گفت که ویروس بیماری همه گیر به نظر می رسد رسیده اند طولانی “فلات” است که “در حال تحول به آرامی رو به پایین” به جای هدف قرار دادن یک قله و به دنبال آن افت شدید.

دو هفته پیش در فرانسه دیدم 58% هفتگی پرش در مرگ و میر در سراسر کشور به عنوان COVID-19 ادعا بیشتر و بیشتر زندگی می کند.

Salomon گفت: معلوم نیست چقدر از بیش از حد “مرگ” گزارش از 30 مارس-آوریل 5 در مقایسه با سال های گذشته بود که مربوط به ویروس.

اما افزایش مکاتبه با افزایش مرگ و میر نسبت به این ویروس در بیمارستان و مراقبت از خانه است که در حال حاضر در 17,920. فرانسه شده است شمارش افرادی که با این ویروس در صفحه اصلی.

بیش از 6000 نفر هنوز در بخش مراقبت های ویژه است اما این تعداد کاهش یافته است و هر روز به مدت یک هفته و تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری کاهش یافت و روز شنبه برای دومین روز.

___

لندن — وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab می گوید چین خواهد شد که برخی از “سوالات سخت” برای پاسخ به در مورد چگونه coronavirus همه گیر آغاز شده است.

ویروس پدید آمده در ووهان چین در پایان 2019. Raab گفت: جهان نیاز به پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده در چین در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

Raab پر کردن در برای نخست وزیر بوریس جانسون که convalescing پس از بستری در بیمارستان هفته ای می شود برای درمان COVID-19. وزیر امور خارجه بریتانیا گفت: وجود خواهد داشت که به یک “شیرجه عمیق” بررسی بحران از جمله چگونگی شیوع آمد.

او گفت: بررسی تمام جنبه های این بیماری همه گیر از جمله ریشه های آن را باید بر اساس علم و انجام یک “متعادل” و افزود که “بدون شک ما نمی توانیم کسب و کار به طور معمول پس از این بحران است.”

Raab آیا همکاری های اعتباری از پکن در رابطه با آوردن صفحه اصلی رشته انگلیسی ها در ووهان و در تامین تجهیزات برای مقابله با این بیماری همه گیر.

___

قاهره — در مصر دولت معرفی خواهد شد جنبش محدودیت های هدفمند به طور خاص در تعطیلات شم ال-Nessim در روز دوشنبه.

تعطیلات به طور سنتی شامل یک جشنواره از گردهمایی های اجتماعی در پارک ها و باغ ها که سیگنال ورود بهار.

مصر نخست وزیر مصطفي Madbouly روز پنجشنبه اعلام کرد که تمام حمل و نقل عمومی فضاهای عمومی و فروشگاه ها را برای این مناسبت برای تشویق این کشور به 100 میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه.

تعطیلات شرح زیر است ارتدوکس عید پاک در روز یکشنبه که خاموش جشن در مصر به عنوان کلیسای ارتدکس قبطی تصمیم به تعلیق عید پاک نماز و گردهمایی در کلیساها در سراسر کشور. مسیحیان تشکیل می دهند در حدود 10 درصد از مصر عمدتا مسلمان جمعیت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de