آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن به دیدن کردن نیروی دریایی بیمارستان کشتی عازم نیویورک

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— سازمان ملل خواستار توقف درگیری ها در لیبی.

— U. k. ساکنان رهبران عضویت در کف خدمات بهداشت ملی کارگران است.

— هشت کشور درخواست فوری لغو تحریم ها برای مبارزه با ویروس.

— مرگ و میر در فرانسه نزدیک 1,700 پنجم-بالاترین هر کشور است.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل و شورای امنیت ابراز نگرانی در این تاثیر ممکن است از این بیماری همه گیر کوروناویروس در جنگ زده لیبی و دعوت از همه طرف های درگیر برای توقف جنگ “فوری” و اجازه می دهد تا دسترسی بدون مانع برای کمکهای بشردوستانه در سراسر کشور است.

این شورا در بیانیه ای گفت: پس از بسته تصویری بحث و جلسه توجیهی روز شنبه اقدام توسط U. N. نماینده ویژه ای است که آن نگران بود در “قابل توجهی تشدید خصومت بر روی زمین در لیبی است.”

این نام در تمام U. N. کشورهای عضو مطابق با سلاح تحریم و مجددا “اهمیت سازمان ملل متحد نقش مهمی در تسهیل لیبی به رهبری و لیبی متعلق به پروسه سیاسی فراگیر.”

ضعیف ملل به رسمیت شناخته شده دولت است که دارای سرمایه از طرابلس و بخش هایی از غرب کشور است که با حمایت ترکیه و به میزان کمتر قطر و ایتالیا و همچنین شبه نظامیان محلی. یک رقیب دولتی در شرق است که پشتیبانی از خودخوانده ژنرال خلیفه Hifter که نیروهای حمله برای تصرف پایتخت در ماه آوریل گذشته است که با حمایت امارات متحده عربی و مصر و همچنین فرانسه و روسیه است.

ترس از جدید کروناویروس گسترده در لیبی. مقامات تعقیب و تهدید و ده ها تن از افرادی که در تماس با این کشور اولین مورد تایید شده یک زن 73 ساله که وارد شده از کشور همسایه تونس در مارس 5 پس از سفر به عربستان سعودی است. مقامات بهداشت گفت: او در شرایط با ثبات است.

___

ایسلین, N. J. — بیش از 40 میلیون medical-grade دستکش است که برگزار شده است در ایالات متحده گمرک انبارها از پاییز گذشته در حال رفتن برای تحویل به امکانات مراقبت های بهداشتی.

Ansell یک شرکت با یک شرکت hub در ایسلین, New Jersey, گفت: آن را تا به حال حل و فصل اختلاف بر اینکه دستکش, شده بود, تولید شده با استفاده از کار اجباری در مالزی.

“انتشار این عرضه به امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده خواهد بود سود فوری به کارگران در نیاز مبرم به PPE مناسب لوازم” سخنگوی تام Paolella گفت: روز شنبه یک ایمیل به در.

شرکت اعتبار در کنگره ایالات متحده کریس اسمیت از نیوجرسی با کمک به حل و فصل اختلاف. اسمیت یک جمهوری خواه است که فعال در مبارزه با قاچاق انسان و بهره برداری شد که به تازگی.

“Ansell باعث می شود بسیار معتبر در مورد آنها نقل مکان کرد و به سرعت به اطمینان حاصل شود که خود را عرضه زنجیره ای بود و نه همدستی با کار اجباری و مشکلات مطرح شده توسط دولت ایالات متحده باید رفع شده اند” اسمیت سخنگوی جف Sagnip گفت.

___

لندن — در سراسر انگلستان و مردم زمان خود را به ویندوز و مقابل ایوان به تحسین همه در خدمات بهداشت ملی کار خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کف زدن برای سرپرستان ابتکار که در 8 p. m. روز شنبه, تکرار عبارات حمایت از جاهای دیگر به ویژه ایتالیا که دیده است و بیشترین مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری است.

نخست وزیر بوریس جانسون و بعدی همسایه درب خزانه رئیس Rishi Sunak پیوست در.

در یک ویدیو ارسال شده در صفحه توییتر Johnson تشکر بیمه خدمات درمانی کارکنان و گفت: دولت در حمایت از آنها “در هر راه که ما می توانیم.” Sunak سپس گفت: “هر آنچه که شما نیاز به چیزی است که شما در حال رفتن به دریافت کنید.”

در یک Instagram پست کاخ کنزینگتون نشان داد کودکان از دوک و دوشس کمبریج, Prince George, شارلوت شاهزاده و شاهزاده Louis کف. پدر بزرگ خود را, شاهزاده چارلز در انزوا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. علائم خود را گفته می شود خفیف.

و “جنگ ستارگان” بازیگر John Boyega, توییتی که شنوایی خود را از همسایگان خود را بیان حمایت بیمه خدمات درمانی بود “زیبا”.

تعداد زیادی از مردم در بریتانیا که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 غرفه در 578 با توجه به آخرین آمار دولت.

___

لس آنجلس — Los Angeles County دارای 421 جدید موارد مثبت coronavirus و نه جدید, مرگ و میر, ضبط بزرگترین واحد-روز پرش در هر دو شماره.

باربارا فرر مدیر از وزارت بهداشت و درمان گفت: این افزایش در درجه اول نسبت به ramping تا تست countywide.

فرر می گوید تعداد کل ساکنان که آزمایش مثبت پس از وقوع شروع است 1,216. شده اند وجود دارد 559 موارد جدید بیش از 48 ساعت گذشته است.

بیست و یک نفر کشته شده اند.

مقامات می گویند آنها در حال آماده سازی مرکز کنوانسیون لس آنجلس برای دریافت کروناویروس مبتلا به quarantining یا پس از بستری شدن در بیمارستان و درمان — اما نه مراقبت حاد.

آنها را آزاد در یک جدول زمانی برای نیروی انسانی در مرکز همایش یکی از بزرگترین در کشور با 720,000 فوت مربع (67,000 متر مربع) فضای نمایشگاه.

___

سازمان ملل متحد — هشت کشور تحت تحریمهای همه جانبه خواست U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز پنج شنبه به درخواست فوری و کامل بلند کردن اجسام از این اقدامات برای فعال کردن سازمان ملل برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک نامه مشترک به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, این سفیران از چین و کوبا و کره شمالی و ایران و نیکاراگوئه و روسیه و سوریه و ونزوئلا خواست U. N. رئیس به “رد سیاسی از جمله یک بیماری همه گیر.”

سفیران که گفت: آنها تحت دستورالعمل از وزرای خارجه نیست نام هر کشور مسئول آنچه که آنها به نام “غیر قانونی اجباری اقدامات از فشار اقتصادی.” اما ایالات متحده تحریم هایی را علیه همه کشورها به جز چین و اتحادیه اروپا تحریم هایی را علیه همه اما کوبا.

در یک سخنرانی به این گروه از 20 عمده کشورهای صنعتی در پنج شنبه, دبیر کل اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر “برای waiving از تحریم است که می تواند تضعیف کشورهای ظرفیت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.”

سفرا گفت: دولت خود را “سیاسی و اخلاقی خواهد شد” به دنده تا برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما آنها گفت: “این سخت است — اگر نه غیر ممکن است — عمل” برای کشورهای در مواجهه با تحریم ها ،

هشت کشور گفت: تلاش برای مبارزه با COVID-19 مانع “مخرب تاثیر” تحریم ها در سراسر کشور “به همراه خود برون مرزی مفاهیم همراه با پدیده های بیش از رعایت و ترس برای ‘ثانویه تحریم” است که دولت مانع از به طور منظم از دسترسی به سیستم مالی بین المللی و یا تجارت آزادانه به تهیه تجهیزات پزشکی و لوازم از جمله تست کیت برای ویروس.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی رئیس جمهور به نظر می رسد در کامل نظامی برای اولین بار از زمان پایان آپارتاید و خواست نیروهای نظامی به یک “نیروی محبت” را به عنوان آنها اجرای یک مستند که جمعه آغاز می شود.

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa زودتر گفت: پلیس برای نشان دادن محبت به آفریقای جنوبی “وحشت زده در حال حاضر.”

این کشور در حال نزدیک شدن 1,000 coronavirus موارد بیشتر در آفریقا و در سه هفته lockdown یکی از دقیقترین در جهان است. فروش الکل ممنوع و همچنین به عنوان در حال اجرا و سگ پیاده روی.

آفریقای جنوبی نژادپرست سیستم آپارتاید به پایان رسید و در سال 1994 با انتخابات از نلسون ماندلا به عنوان نخستین رئیس جمهور سیاه.

___

واشنگتن — مینه سوتا بهداشت ، ctq روز پنجشنبه گفت که شوهرش جان Bessler شده بود از بیمارستان مرخص است و دوره نقاهت در خانه.

Klobuchar اوایل این هفته اعلام شد که Bessler یک استاد حقوق بود COVID-19 بود و نیاز به بستری شدن در بیمارستان به علت پنومونی و کم اکسیژن است.

در یک بیانیه Klobuchar تشکر “کسانی که مراقبت برای او و برای همه خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.”

Klobuchar یک دموکرات بود که در میان نامزدها به دنبال این حزب نامزدی برای رئیس جمهور قبل از او کاهش یافته است و تایید جو بایدن.

___

پاریس — فرانسه ویروس مرگ و میر است که در ادامه به صعود سریع افزایش 27 درصد در یک روز پنج شنبه به 1,696 قربانیان از جمله 16 ساله.

به طور کلی تعداد موارد تایید شده رشد 15% بیش از روز قبل به بیش از 29 ، 000 با توجه به ملی سلامت رئیس سازمان جروم Salomon.

اما او اذعان کرد که تعداد واقعی بسیار بالاتر است چرا که فرانسه تنها به آزمایش افراد با علائم شدید. او گفت: پزشکان تخمین می زنند دیگر 42,000 افرادی که به دنبال توصیه های پزشکی برای علائم خفیف به تازگی نیز باید این ویروس.

Salomon را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد 16 ساله که فوت به پزشکی و حفظ حریم خصوصی. او اشاره کرد که هزاران نفر از افراد مبتلا به این ویروس در فرانسه بهبود و ابراز امیدواری کرد که سلول اقدامات را شروع آوردن مرگ و میر پایین به زودی.

فرانسه در گزارش پنجم-بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در هر کشور است. فرانسه از دولت این انتقاد را برای تعداد محدودی از آزمون و انتظار تا هفته گذشته به کشور تحمیل سلول اقدامات حتی به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در کشور همسایه ایتالیا و اسپانیا.

___

BATON ROUGE, La. — تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در لوئیزیانا شروع به پریدن کرد بیش از 500 پنجشنبه فراتر 2,300 با 86, مرگ و میر, وزارت بهداشت دولت گفت.

17 ساله بود در میان آخرین, مرگ و میر, برای اولین بار در این دولت کسی زیر 18 سال.

بالاتر عفونت اعداد منعکس کننده افزایش در تست. روز پنج شنبه در این آمار و ارقام تعداد آزمایش افزایش حدود 6600 به 18,000.

کروناویروس در حال حاضر یافت شده در 53 64 parishes اگر چه رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: او معتقد است که در حال حاضر در هر محله و حتی به عنوان ایالت حکم ممنوعیت جمعیت و بسته شدن کسب و کار ادامه خواهد داد.

“ما نمی خواهد ببینید تاثیر فاصله و بسته شدن مدارس و مردم ماندن در خانه برای چند هفته. … ما نه در نزدیکی قله این در عین حال گفت:” دکتر کاترین اونیل, یک بیماری عفونی متخصص و افسر ارشد پزشکی در بانوی ما از دریاچه مرکز پزشکی منطقه ای در باتون روژ.

___

واشنگتن — ایالات متحده رهبران ارتش گفت: دو بیمارستان در راه خود را به شهر نیویورک و قادر خواهد بود برای شروع درمان بیماران در Javits Center روز دوشنبه.

این یگان های رزمی ارتش از فورت هود تگزاس و فورت کمپبل کنتاکی شامل به عنوان بسیاری از 700 پرسنل و تقریبا 300 تخت. کسانی که پرسنل پزشکی نیز قادر خواهد بود برای کمک به کارکنان اضافی تخت و تجهیزات پزشکی که در آورده توسط دولت و مقامات محلی.

ژنرال جیمز McConville رئیس ستاد ارتش گفت: آنها آغاز خواهد شد راه اندازی واحد های آخر این هفته در این مرکز است. مقامات انتظار می رود وجود خواهد داشت یک زن و شوهر هزار تخت در این مرکز برای درمان بیماران است که این ویروس.

ارتش مبارزه با بیمارستان از فورت کرسن کلرادو خواهد شد از رفتن به سیاتل. McConville گفت: پیشرفت کارکنان در حال حاضر وجود دارد و در حال کار با مقامات محلی برای نقد و بررسی چند مکان های بالقوه برای راه اندازی این واحد است.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی اقتصاد صنعتی ترین در آفریقا و انتظار می رود که ضربه coronavirus.

در حال حاضر در رکود و حمل نرخ بیکاری 29 درصد و آفریقای جنوبی می رود به سه هفته مستند جمعه. بسیاری از شرکت ها در حال تلاش برای جلوگیری از ریختن بیشتر مشاغل, اما برخی از آنها تخمگذار کردن کارگران است.

اگر مستند است فراتر از 21 روز قابل توجه زیان کار می رود. جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa اعلام کرد که ایجاد یک برامدگی لبه طبقات سنگ 3.8 میلیارد 220 میلیون دلار) به صندوق کمک به شرکت های مضطرب و کارگران آسیب دیده از جمله یک کارمند موقت امداد طرح.

یک گروه از شهروندان نگران است آغاز طرح امداد برای خانواده کارگران که در حال گذاشته شدن به دلیل مستند.

رکود اقتصادی ناشی از ویروس است که انتظار می رود به کاهش رشد تولید ناخالص داخلی آفریقا سه اقتصاد بزرگ — نیجریه و آفریقای جنوبی و مصر — از یک انتظار 3.8 درصد به 2.8 درصد به NKC آفریقایی اقتصاد است.

___

ورشو, لهستان — لهستان نمایندگان مجلس باید رای به تایید اقدامات فوق العاده اجازه می دهد آنها را برای حضور در جلسات و رای گیری از راه دور.

موقت حرکت در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از گسترش coronavirus با اجتناب از آوردن 460 اعضای مجلس با هم. به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر ویروس های رای در روز شنبه برگزار شد و در 12 بازی مختلف پارلمان سالن بنابراین به عنوان نه به تقسیم قانونگذاران به گروه های کوچک.

قوانین جدید کنترل از راه دور حضور و رای گیری خواهد شد در رای جمعه در دولت “ضد بحران سپر” برای کسب و کار ارزش دهها میلیارد یورو در نظر گرفته شده و به پشتی اثرات منفی این بیماری همه گیر در لهستان اقتصاد و صرفه جویی در شغل. آن است که بلافاصله پس از تصویب از سوی سنا و از رئیس جمهور آندره Duda, انتظار می رود در هفته آینده.

بسیاری از قانونگذاران پنج شنبه بود با پوشیدن ماسک و دستکش برای محافظت در برابر ویروس اما رهبر حزب حاکم 70 ساله جرسلو Kaczynski نمی شد. یک ملت از 38 میلیون لهستان تایید کرده است 1,163 موارد عفونت کروناویروس. چهارده نفر کشته شده اند.

___

واشنگتن — یک زن 52 ساله ساکن نیوجرسی تبدیل به دومین فرد در آمریکا بازداشت مهاجرت به تست مثبت برای COVID-19.

این مرد ناشناس برگزار می شد در, Essex County, Correctional Facility در نیوآرک.

یک بیانیه پنج شنبه از شهرستان می گوید: بستری شد به یک بیمارستان محلی در مارس 22 برای یک مسئله ربطی به شیوع. اما این شهرستان می گوید: مرد شروع به نشان دادن علائم کروناویروس. یک تست برگشتم مثبت برای ویروس.

مهاجرت به ایالات متحده و رسوم و اجرای به حال هیچ اظهار نظر فوری.

آژانس قبلا گزارش شده یک تست مثبت از 31 سال برگزار می شود در Bergen County, New Jersey.

این می آید به عنوان مهاجر طرفداران در سراسر کشور اصرار دولت به انتشار مهاجران از بازداشتگاه به دلیل خطر بالقوه شیوع در میان بازداشت شدگان است.

___

ژنو — رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است رهبران G20 که “بدون اقدام تهاجمی در تمام کشورها میلیون ها نفر می میرند” از شیوع کروناویروس.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک پیام ویدئویی به رهبران جهان بالا قدرت گفت: “فقط زمان خواهد شد بگویید” چه کامل, اقتصادی, سیاسی و اجتماعی, خرید اینترنتی خواهد بود.

“اما ما می دانیم که قیمت ما تا پایان پرداخت بستگی به انتخاب ما را در حال حاضر” Tedros گفت. “این یک بحران جهانی است که نیازمند یک پاسخ جهانی.”

او اشاره کرد “فداکاری” ساخته شده توسط برخی از کشورها از جمله “شدید اجتماعی و اقتصادی محدودیت” مانند بستن مدارس و کسب و کار و ترغیب مردم به ماندن در خانه.

“این اقدامات را در برخی از گرما از اپیدمی اما آنها نمی خواهد آن را خاموش,” او گفت:. “ما باید کار بیشتری انجام دهیم.”

Tedros به نام برای آموزش و استقرار بهورزان به آزمون منزوی و درمان موارد و ردیابی تماس های خود را. او تقبیح جهانی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی که به خطر می اندازد خط مقدم پاسخ. او خواست کشورها برای افزایش خروجی از جمله موارد و لغو ممنوعیت صادرات و افزایش توزیع آنها.

“اقدامات ما را در حال حاضر خواهد شد که عواقب آن برای دهه های آینده,” او گفت:. “ما در جنگ با یک ویروس است که تهدید به پاره از هم جدا — اگر ما اجازه دهید آن را.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im