آخرین: آهنگ های جهان نیز می تواند تحت فشار قرار دادند 1 سال

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

مسیر قهرمانی جهان در یوجین اورگان می تواند نقل مکان کرد و از 2021 2022 پس از المپیک به تعویق افتاد.

جهانی دو و میدانی می گوید آن است که صحبت کردن با سازمان در مورد “تاریخ جایگزین از جمله خرما در سال 2022.”

این مسابقات در یوجین به دلیل اجرا از اوت. 6 تا 15 2021. که در تضاد با بازی های المپیک اگر همان مرداد ماه اسلات به عنوان اصل برنامه ریزی شده برای سال 2020 استفاده می شود در سال آینده.

جهانی دو و میدانی اضافه می کند که به دنبال آن است در جدید صلاحیت سیستم به حساب برای به تعویق افتادن و برای ویران کردن ایجاد اغتشاش در سال 2020 برنامه با شیوع کروناویروس.

___

رییس کمیته بین المللی پارالمپیک, کمیته می گوید تعویق انداختن بازی های المپیک و پارالمپیک به 2021 بود “تنها گزینه منطقی است.”

بازی های پارالمپیک مطابق همان قرارداد به عنوان بازی های المپیک توکیو.

IPC رئیس جمهور اندرو پارسونز می گوید: “با در نظر گرفتن این تصمیم در حال حاضر همه درگیر در جنبش پارالمپیک از جمله تمام Para ورزشکاران می تواند به طور کامل تمرکز بر روی سلامت خود و رفاه و ایمن ماندن در طول این بی سابقه و زمان دشوار است.”

___

ایالات متحده آمریکا دوچرخه سواری اجرایی راب DeMartini می گوید آسوشیتد پرس که ورزشکاران بررسی شد بیش از آخر هفته توسط ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک و کمیته که اجماع بود که تعویق انداختن توکیو بازی صحیح بود تماس بگیرید.

DeMartini می گوید: “آموزش اختلال و صلاحیت چالش های بیش از حد بزرگ برای غلبه بر حتی اگر محیط زیست بازگشت به درجه نرمال اواخر تابستان.”

DeMartini می گوید که او از طرفداران یک “soonest ممکن است” reschedule اما نه تا زمانی که وضعیت کمی بیشتر قابل پیش بینی است. که می تواند به معنای در اوایل سال 2021 و یا بازی های المپیک است که تحت فشار قرار دادند به پاییز سال آینده است.

DeMartini می گوید: “ما فقط نیاز به مطمئن شوید که همه چیز در حال انجام است برای محافظت از ایمنی خود را.”

___

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ می گوید: او مورد بحث نیست تاریخ های جدید برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک در گفتگو با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد.

یک گزینه خواهد بود در جولای 23-Aug. 8. است که دقیقا یک سال از در حال حاضر به تعویق افتاد جولای 24-Aug. 9 خرما.

باخ می گوید: تاریخ دقیق یک سوال برای توکیو کمیته برگزاری و کمیته بین المللی المپیک پنل نظارت بر آماده سازی.

شنا و مسیر خود را دوسالانه قهرمانی جهان برنامه ریزی شده برای شروع در ماه ژوئیه یا اوت 2021.

___

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ می گوید: “آمار و ارقام هشدار دهنده” در چند روز گذشته در مورد کوروناویروس کلیدی برای تصمیم گیری توکیو المپیک باید به تعویق افتاد.

باخ به نقل از سازمان بهداشت جهانی “گفت: در چند ساعت که آفریقا به آماده شدن برای بدترین.”

کمیته بین المللی المپیک توصیه شده است که که روز دوشنبه گفت: این بیماری همه گیر شتاب گرفته است.

باخ می گوید: اصل موضوع سلامت برای میزبانی بازی های المپیک توکیو بود “می تواند ژاپن ارائه ایمن خوش آمدید” و کمیته بین المللی المپیک بود و با اعتماد به نفس آن می تواند.

___

توکیو بازی های المپیک شده اند رسما به تعویق افتاد تا 2021.

کمیته بین المللی المپیک همراه با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و محلی دهندگان تصمیم گرفته اند که توکیو بازی نمی توانید پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده در این سال به دلیل شیوع کروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک می گوید که این بازی برگزار خواهد شد “بعد از تابستان 2021” اما آنها هنوز هم می شود در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

___

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید: رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ موافقت کرده است “100%” به او پیشنهاد تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو در حدود یک سال تا سال 2021 به دلیل شیوع کروناویروس.

باخ قبلا گفته کمیته بین المللی المپیک را یک اطلاعیه در مورد تعویق انداختن بازی های المپیک 2020 در چهار هفته بعدی.

___

تایوان حرفه ای بیس بال لیگ تنظیم کرده مارس 11 به عنوان تجدید نظر تاریخ برای روز افتتاحیه.

شروع تایوان بر اساس چینی حرفه ای بیس بال لیگ فصل شده است با تاخیر دو بار در این ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این CPBL وب سایت می گوید این بازی باز خواهد شد در یک بسته ورزشگاه وجود دارد اما می تواند تا 150 فصل دارندگان بلیط اجازه ورود تحت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل اگر دولت تصویب.

ورزش لیگ ها در سراسر آسیا به تعویق افتاد و یا به حالت تعلیق به دلیل شیوع ویروس. حرفه ای بیس بال و فوتبال و لیگ ژاپن با هدف به شروع و یا رزومه خود را فصل به فصل در اواخر ماه آوریل است.

___

ژاپن NHK و تلویزیون می گوید نخست وزیر شینزو آبه پیشنهاد یک سال تعویق افتادن برای بازی های المپیک توکیو در طول مذاکرات با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ.

آبه می گوید: به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر است و اگر 2020 بازی نمی تواند برگزار می شود به صورت کامل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آبه برگزار تلفنی گفتگو با باخ پس از المپیک گفت: این امر تصمیم گیری در توکیو بازی بیش از چهار هفته بعدی.

___

اروپا باشگاه راگبی نهایی ممکن است به حالت تعلیق به دلیل شیوع کروناویروس.

بدن حاکم ساک حرفه ای باشگاه راگبی اعلام کرد این تصمیم یک روز پس از کنفرانس توسط هیئت مدیره.

در جام قهرمانان اروپا و ردیف دوم چالش جام حذفی در حال حاضر به حالت تعلیق در مرحله یک چهارم, برنامه ریزی برای ماه آینده. در حال حاضر مرحله نیمه نهایی در مارس 1 تا 3 و نهایی در مارسی مجموعه ممکن است 22-23 خاموش هستند.

EPCR می گوید آن را “متعهد به تکمیل 2019-20 Heineken جام قهرمانان اروپا و چالش های جام فصل است.”

___

توکیو المپیک مشعل رله شروع خواهد شد پنج شنبه به عنوان برنامه ریزی شده در شمال شرقی استان فوکوشیما اما با مشعل بدون حمل کنندگان مشعل و به دلیل شیوع کروناویروس.

وجود خواهد داشت یک مشعل المپیک انجام شده در یک فانوس و حمل و نقل توسط یک وسیله نقلیه همراه چه برگزارکنندگان امید خالی خواهد بود کنار جاده.

توکیو بازی ها و رله گرفتار شده اند در برزخ پس از کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: چهار هفته مورد نیاز برای تصمیم گیری اجتناب ناپذیر تعویق افتادن باز کردن برنامه ریزی شده در جولای 24. او را رد کرد لغو.

___

استرالیا فوتبال یک-لیگ است به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود به دلیل شیوع کروناویروس.

که به ارمغان می آورد پایان دادن به تمام حرفه ای مسابقات فوتبال در استرالیا و نیوزیلند.

فدراسیون فوتبال استرالیا اجرایی جیمز جانسون می گوید: آخرین اقدامات اعمال شده توسط دولت فدرال ساخته شده آن را غیر ممکن است برای یک لیگ را ادامه دهد. لیگ تا به حال فقط یک چند به طور منظم فصل بازی های باقی مانده قبل از اینکه برگشتی. جانسون گفت: به تعویق افتادن بررسی خواهد شد در آوریل 22.

جانسون می گوید: “به عنوان یک رقابت ملی در همه بخش هایی از استرالیا و همچنین نیوزیلند ماموریت پیچیده شد ماموریت غیر ممکن است.”

نیوکاسل 2-1 برنده بیش از شهر ملبورن در خالی ورزشگاه در روز شنبه آخرین بازی به پایان رسید. سیدنی FC منجر رده بندی با 48 امتیاز از 20 بازی.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>