آخرین: کرون باشگاه های فوتبال دریافت کمک مالی

آخرین اثر شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

اتباع واشنگتن GM Mike Rizzo او می گوید که مدیر دیو مارتینز و 13 بازیکن در این تیم 40-مرد فهرستی هنوز هم در غرب پالم بیچ فلوریدا که در آن تیم بهار مرکز آموزش است.

اعضای پزشکی و قدرت و تهویه کارکنان باقی مانده نیز در فلوریدا که در آن اردوگاه تعطیل شد, به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سه بازیکن در واشنگتن در منطقه است. دیگر هستند و هر کجا که خانه های خود هستند.

ریزو گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه که هیچ یک از بازیکنان تیم نشان داده است هر گونه علائم بیماری و بنابراین هیچ یک آزمایش شده است.

GM گفت: جهان سری قهرمانان در حال تدوین برنامه های احتمالی بر اساس زمانی که لیگ اصلی بیس بال ممکن است تصمیم به شروع فصل به طور منظم است که در حال حاضر به تاخیر افتاده است از هفته آینده تا حداقل ممکن است.

“ما قصد داریم به طور کامل آماده زمانی که ما خواسته بود آماده” ریزو گفت. “بدیهی است ramping تا از کوزه و بازیکنان در یک شیوه ای امن است از بیشترین اهمیت برای ما است.”

___

افسر ارشد پزشکی ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته می گوید چهار زمستان ورزشکاران اخیرا در معرض coronavirus و تحت قرنطینه. تنها یک نشان داده علائم و آزمون در هر چهار در انتظار. یکی دیگر از زمستان ورزشکار که در بازگشت از اروپا توسعه یافته علائم تنفسی اما تست منفی است. شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از تست مثبت میان تابستان ورزشکاران بسیاری از آنها محدود شده اند آموزش با تنها چهار ماه قبل از ترک توکیو بازی. این USOPC رهبران گفت: آنها در حال گسترش دسترسی به روانی و عاطفی مشاوره به ورزشکاران مقابله با عدم قطعیت اطراف بازی های المپیک است. این USOPC است پس از IOC سرب در گفت و آن را بیش از حد به زودی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بازی را شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24.

___

دلفین میامی و صاحب استفان راس متعهد شده اند $500,000 به سمت نیازهای حیاتی برای سالمندان و جوانان در جنوب فلوریدا به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

پول را پشتیبانی عمومی مدرسه برنامه غذا مواد غذایی دیگر برنامه ها و کلیسا دانست.

___

تور LPGA پیدا کرده است یک تاریخ برای اولین بار در مسابقات بزرگ. این حرکت ارتش ملی افغانستان (ANA الهام بخش برای سپتامبر. 10-13 و حرکت آن پورتلند مسابقات یک هفته بعد.

ارتش ملی افغانستان (ANA الهام شد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 2-5 در رانچو میراژ کالیفرنیا. آن را در میان آنچه در حال حاضر شش داخلی تور LPGA حوادث شده اند که به تعویق افتاد به دلیل جدید کروناویروس. LPGA کمیسر مایک Whan اضافه شده سه در چهار شنبه — هاوایی لس آنجلس و سان فرانسیسکو بیش نهایی سه هفته از ماه آوریل است.

Whan می گوید: تور در حال کار با شرکای مختلف در مورد چگونه به مقابله با به تعویق افتاد و حوادث.

تور LPGA آخرین رویداد زنان تنیس آزاد استرالیا که به پایان رسید Feb. 16.

___

طرفداران هاکی را باید یک فرصت به بطور منظم احساس برخی از NBC بهترین NHL و بازی های المپیک در 12 سال گذشته در هفته آینده طی هاکی هفته در امریکا است.

NBCSN خواهد هوا 12 ساعت هاکی برنامه نویسی هر روز از دوشنبه تا پنج شنبه (3 p. m.-3 p. m. EDT) و پس از آن هفت ساعت در هر روز از جمعه تا یکشنبه (8 p. m.-3 p. m. EDT).

هر روز باید یک موضوع آغاز و تا روز دوشنبه با بازی 7 اضافه کار پلیسی. دیگر روز را شامل خواهد شد قابل توجه حذفی رقابت, بازی NHL, بازی جام استنلی نهایی عقد, بازی, بالا, المپیک لحظات و بهترین سیدنی کرازبی-Alex Ovechkin رقابت.

هر یک از این بازی نشان داده خواهد شد در دو ساعت ویندوز معنی آنها در حال ویرایش را کمی پایین بیاورید.

در حالی که NHL تکرار رایج دوباره پخش بازیهای المپیک نادر است. NBC مجاز به استفاده از فیلم آرشیوی به عنوان بخشی از قرارداد خود را با کمیته بین المللی المپیک به عنوان ایالات متحده آمریکا حقوق دارنده از طریق 2032.

___

مدیر انگلستان گرت سوتگیت است از مردم خواست تا “با هم کار کنند برای مبارزه با” coronavirus در طول global outbreak با همان روح آنها نشان داده اند در حمایت از تیم خود را در بهبود آن بیش از دو سال گذشته است.

در نامه ای سرگشاده به طرفداران سوتگیت آنها را تشویق به “به دنبال دستورالعمل برای بهداشت و همچنین اقدامات احتیاطی معقول در محل قرار داده برای کنترل گسترش ویروس به منظور حفاظت از کسانی که بیشتر در معرض تاثیر آن. که مسئولیت نهفته است با همه ما است.”

سوتگیت همچنین هشدار داد “چالش برای ما سلامت روانی” در طول یک دوره گسترده اقتصادی و عدم اطمینان به خود و انزوا در میان شیوع کروناویروس و گفت: “نگاه کردن به یکدیگر است. لطفا همین حالا تنهایی رنج می برند.”

با فوتبال تقریبا در یک جهانی مستند, انگلستان نمی خواهد در بازی های آینده بازی های دوستانه برابر ایتالیا و دانمارک. تابستان امسال در مسابقات قهرمانی اروپا نیز به تعویق افتاد تا 2021 معنی انگلستان را به صبر برای آن فرصت را به نفع خود یک بانک بین المللی عنوان پس از جام جهانی در سال 1966 – داشتن برتر جام جهانی در مرحله نیمه نهایی در سال 2018 در برابر شانس تحت سوتگیت.

فلوریدا می گوید: “در حال حاضر واضح است که لحظه ای ما را به مرکز صحنه. قهرمانان خواهد بود که مردان و زنانی که ادامه کار خستگی ناپذیر ما در بیمارستان ها و مراکز درمانی به دنبال پس از ما دوستان و خانواده.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>