آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— در سراسر جهان coronavirus تلفات بازدید 100,000.

—اسپانیا گزارش کمترین روزانه تعداد مرگ در نزدیک به سه هفته با افزایش تعداد افراد آلوده

—انگلیس وزیر بهداشت می گوید آن را خیلی زود به بگویید که آیا اوج عفونت وجود دارد را تصویب کرده است.

مادرید — اسپانیا گزارش کرده پایین ترین آن روزانه تعداد مرگ در نزدیک به سه هفته پس از 510 نفر با کروناویروس جدید بین جمعه و شنبه. است که از یک ملی بالا از 950 مرگ و میر گزارش شده در مارس 2.

این کشور شاهد اندکی چشم انداز مثبت در تایید عفونت با 4,830 مورد جدید گزارش شده در مقایسه با 4,576 روز قبل از.

اسپانیا تایید کرده است 161,852 عفونت و 16,353 مرگ و میر پس از آغاز شیوع آن ساخت ایتالیا و سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا است. بیش از 59,000 اسپانیایی ها بهبود یافته اند از COVID-19.

یک ماه ملی مستند کمک کرده است اسپانیا آهسته روزانه افزایش در تعداد افراد آلوده از بیش از 20% دو هفته پیش به 3 درصد است.

با توجه به شرایط سخت اقتصادی از اقدامات است که تهدید به پرتاب این کشور به رکود اقتصادی دولت شروع خواهد شد به عقب برخی از کنترل ها در روز دوشنبه هنگامی که کارخانه و کارگران ساخت و ساز خواهد شد مجاز به بازگشت به کار برای اولین بار در دو هفته. تمام فعالیت های دیگر به جز ترک خانه برای مواد غذایی ضروری و دارو هنوز هم ممنوع است.

موانع راه اندازی شده اند برای جلوگیری از غیر مجاز سفر در طول تعطیلات عید پاک.

___

لندن — بریتانیا هیت وزیر مت, Hancock, می گوید آن است که بیش از حد به زودی برای تعیین اینکه آیا اوج coronavirus عفونت در این کشور را تصویب کرده است.

که با وجود داده ها نشان می دهد که میزان افزایش در تعداد از افراد در بیمارستان بستری شده با COVID-19 بیماری درست است.

هنکاک رادیو بی بی سی می گوید که “خبر خوب” است که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان را نشان می دهد نشانه هایی از مسطح کردن. با این حال او می گوید که دولت نیاز به شواهد بیشتری قبل از آن می توانید شروع به ایجاد تغییرات به آن مستند اقدامات است.

بریتانیا شده است در lockdown برای نزدیک به سه هفته و دولت است که انتظار می رود به گسترش محدودیت در روزهای آینده.

روز جمعه از دولت گفت: در مجموع 8,958 مردم بود در بیمارستان درگذشت و پس از تست مثبت جدید coronavirus تا 980 از روز قبل. که روزانه به افزایش بود و بزرگتر از هر چیز شاهد در ایتالیا و اسپانیا دو کشور اروپایی با بیشترین تعداد coronavirus مرتبط با مرگ و میر.

هنکاک همچنین می گوید که 19 کارگران خط مقدم در خدمات بهداشت ملی کشته شده اند و پیمانکاری ویروس.

___

توکیو — ژاپن گسترش درخواست مردم برای دور ماندن از میله های باشگاه ها و رستوران ها در سراسر کشور است.

اندازه گیری قبلا تحت پوشش هفت مناطق شهری از جمله توکیو.

نخست وزیر ژاپن می گوید در یک نشست ملی coronavirus نیروی کار است که “بسیاری از موارد عفونت های تایید شده اند در مکان های که در آن مردم در حال بیرون رفتن در شب است که گسترش در سراسر کشور است.”

ژاپن وضعیت اضطراری صادر شده در آوریل 7, حمل بدون مجازات اما می پرسد مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

آبه تصریح کرد تقاضای خود را برای شرکت ها به مردم اجازه می دهد برای کار از خانه تاکید بر این که قطار رفت و آمد جمعیت بود و لاغر شده اما بیشتر مورد نیاز بود. اگر چه فروشگاه و سینما بسته اند برخی از زنجیره های خرده فروشی هنوز هم باز است.

ژاپن حدود 6000 coronavirus موارد و حدود 100 مرگ و میر. نگرانی در حال رشد موارد را به طور چشمگیری افزایش و بیمارستان ها خواهد بود و پربار. توکیو شهر دولت خواسته است سرو pachinko و کارائوکه, میله, نزدیک, اما اجازه می دهد تا کوچک “izakaya” میله و آرایشگاه به باز بماند.

___

کلمبو سریلانکا — پلیس در سریلانکا می گویند که آنها در حال تلاش برای متوقف کردن مردم مبادله راهنمای نحوه تولید غیرقانونی مشروبات الکلی در طول یک حکومت نظامی اعمال شده با توجه به جدید کروناویروس.

مشروب فروشی ها و کافه ها بسته تحت سریلانکا را منع اقدامات است. است که باعث شده تا بازار سیاه مشروب, قیمت به سه گانه.

پست در رسانه های اجتماعی مانند Facebook و WhatsApp شده اند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده با راهنمایی برای تولید مهتاب به صورت محلی با استفاده از آیتم های موجود مانند قند آب نارگیل و مخمر است.

سخنگوی پلیس Ajith Rohana می گوید که افرادی که ترویج مصرف مشروبات الکلی و یا روشهای تولید آن می تواند یک حکم زندان تا دو سال. او می گوید: تیم های ویژه در حال بررسی پست در رسانه های اجتماعی.

سریلانکا ثبت 197 موارد جدید کروناویروس و هفت آلوده نفر کشته شده اند. نزدیک به 20000 نفر دستگیر شده اند برای نقض مقررات.

___

سیدنی — در مورد 1300 استرالیا مسافران نگهداری در قرنطینه اجباری در سیدنی به پایان رسید خود را از دو هفته حبس در زمان برای عید پاک یکشنبه تعطیلات. آنها وارد شده بود در فرودگاه بین المللی سیدنی پس از یک دولت-دستور سرکوب در مارس 29 و اتمام 14 روز در قرنطینه, New South Wales, پلیس گفت:.

آنها را تحت نهایی بهداشت را بررسی کنید قبل از آنها مجاز به ترک خانه های خود در سراسر کشور است. پلیس در حال نظارت بر خروج با کمک مقامات بهداشت و درمان نیروی دفاع استرالیا و کارکنان هتل.

اتوبوس را اجرا خواهد کرد به سیدنی فرودگاه در طول روز, اما برخی نمی قادر خواهد بود به بازگشت به خانه متحده در روز شنبه با توجه به برنامه پرواز.

نیو ساوت ولز وزیر بهداشت را صادر کرد دستور کارگردانی همه در خارج از کشور ورود به رفتن به طور مستقیم به یک مرکز قرنطینه از 29 مارس برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس جدید.

___

سئول کره جنوبی — در بحث گام دولت کره جنوبی می گوید آن را به بند مچبند الکترونیکی در افرادی که مخالف خود-قرنطینه سفارشات آن را به عنوان تدابیر نظارت به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

ارشد وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho در روز شنبه اذعان کرد که حریم خصوصی و آزادی مدنی نگرانی های اطراف باند که به اجرا گذاشته خواهد شد از طریق پلیس محلی و مقامات اداری پس از دو هفته از آماده سازی و ساخت است.

اما او گفت که مقامات باید بیشتر نظارت موثر ابزار به این دلیل که تعداد زیادی از مردم در زیر قرار داده شده خود قرنطینه ballooned است و پس از این کشور آغاز شد اجرای 14 روز قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور در مارس 1 در میان بدتر شدن شیوع بیماری در اروپا و ایالات متحده است.

Lee Beom-seok رسمی از وزارت کشور و ایمنی بستری است که زمینه قانونی برای وادار کردن مردم به پوشیدن مچبند شد “کافی” و این که پلیس و مقامات محلی ارائه خواهد شد رضایت اشکال برای دستگاه های در حالی که تحقیق در مورد کسانی که گرفتار شده بودند شکستن قرنطینه.

تحت این کشور به تازگی به تقویت قوانین در بیماری های عفونی, مردم می توانند به یک سال زندان و یا جریمه تا آنجا که $8,200 برای شکستن قرنطینه سفارشات. لی گفت: کسانی که موافق به پوشیدن این مچبند می تواند احتمالا در نظر گرفته شده برای سبک تر از مجازات است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de