آخرین: اسپانیا می رسد 20,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

–مقامات فرانسوی متوقف کردن یک کشتی کروز از توشه مسافران قبل از رسیدن به ایتالیا

—مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار به از سرگیری تجمعات انتخاباتی بدون اجتماعی فاصله.

— ژاپن پیشی 10,000 ویروس موارد; آبه تنش اهمیت اجتماعی فاصله.

—آفریقا در حال حاضر بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 اما هشدار می دهد که آمار و ارقام می تواند بالاتر

—کره جنوبی نشان می دهد که کمترین روزانه جهش در ویروس موارد پس از Feb. 20.

–فرانسه در پارلمان تصویب بودجه برای governement را 120 میلیارد اقتصاد طرح نجات

پاریس — فرانسه مقامات منع کروز کشتی است که در دریا از اوایل ژانویه از پیاده بیش از 1000 مسافر قبل از مقصد نهایی خود را در ایتالیا.

دولت منطقه ای برای, Bouches-du-Rhone در جنوب فرانسه ذکر شده در سراسر کشور ممنوعیت خارجی اجازه می دهد کشتی های کروز به حوض به عنوان بخشی از فرانسه به ویروس مربوط به سلول اقدامات است.

فرانسه دولت گفت که کاستاریکا Deliziosa به دنبال ایجاد یک توقف در مارسی در روز جمعه به پیاده 1,400 مسافران که می خواستند به خارج قبل از توقف نهایی در ونیز.

دولت معافیت اعطا شده به شش کشتی کروز دیگر در هفته های اخیر به فرانسوی اجازه می دهد مسافران برای دریافت کردن اما حاضر این زمان.

کاستاریکا Deliziosa چپ در سراسر جهان کروز و انتظار می رود که برای رسیدن به ایتالیا در روزهای آینده.

پاریس — فرانسه در مجلس به تصویب یک بودجه اضطراری یک شبه است که طول می کشد را به حساب دولت 110 میلیارد یورو ($120 میلیارد دلار) طرح برای نجات اقتصاد از ویروس های مربوط به سقوط.

این بودجه شامل پاداش برای کارکنان پزشکی, بودجه برای کمک به مبارزه کارگران و خانواده و کمک به کسب و کار از جمله صنایع استراتژیک مانند حمل و نقل هوایی و خودروسازی.

این لایحه به سنا در روز سه شنبه. دولت هشدار داده است که فرانسه را در اقتصاد یکی از بزرگترین جهان می تواند کوچک 8 درصد در سال جاری و دیدن آن بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است.

برلین — یک گروه از سیزده کشور جهان از جمله بریتانیا و برزیل و ایتالیا و آلمان خواستار همکاری جهانی برای کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک بیانیه مشترک این گروه گفته است که متعهد به “همکاری با همه کشورها به منظور هماهنگی در بهداشت عمومی سفر تجاری اقتصادی و مالی اقدامات لازم به منظور به حداقل رساندن اختلالات و بازیابی قوی تر است.”

کشور با تاکید بر نیاز به حفظ “هوایی و زمینی و دریایی و لینک های حمل و نقل” برای اطمینان از ادامه جریان کالا از جمله تجهیزات پزشکی و کمک های اولیه و بازگشت به خانه از مسافران است.

آنها می خواهند کلید هاب حمل و نقل در سراسر جهان به باز باقی می ماند و برای شرکت های هواپیمایی برای حفظ مسیرهای اصلی است.

این گروه نیز از جمله کانادا و فرانسه تاکید کرد این مهم نقش جامعه علمی در ارائه رهنمود به دولتها است.

سنگاپور — سنگاپور گزارش روزانه ثبت و ضبط 942 عفونت که دیدم کل آن موج به 5,992.

تیز یک روز سنبله در شهر کوچک-دولت از نزدیک به شش میلیون نفر است که بالاترین دیده می شود در جنوب شرقی آسیا.

تعداد موارد بیش از دو برابر این هفته در میان قیام در میان کارگران خارجی اقامت در خوابگاه شلوغ که تشکیل می دهند 60 درصد از سنگاپور COVID-19 عفونت.

نخست وزیر Lee Hsien Loong نوشت: در Facebook که اکثریت قریب به اتفاق موارد در میان کارگران مهاجر بودند خفیف به عنوان کارگران جوان هستند.

اگر چه موارد در خوابگاه انتظار می رود برای ادامه برای افزایش لی گفت: دولت در حال افزایش است, بهداشت و درمان و انزوا امکانات بار مسئولیت رسیدگی به. بیش از 200 ، 000 کارگران مهاجر از بنگلادش و هند و دیگر کشورهای آسیایی زندگی در خوابگاه مسکن تا 20 نفر در یک اتاق با امکانات مشترک است.

ژوهانسبورگ — آفریقا در حال حاضر بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در مجموع از 52 از قاره 54 کشور گزارش داده اند که این ویروس با تعداد کلی موارد بیش از 19,800 که از صبح روز شنبه.

سازمان بهداشت جهانی اشاره کرد 51 درصد افزایش در موارد در آفریقا و 60% پرش به مرگ و میر.

اما این که رئیس جمهور هشدار داد که به دلیل کمبود تست “آن را به احتمال زیاد واقعی اعداد بالاتر گزارش شده است.”

آفریقا CDC گفت: بیش از 1 میلیون کیت های آزمایش خواهد شد نورد از شروع هفته آینده.

PERTH, Australia — آلمانی کروز کشتی را ترک کرده است استرالیای غربی وزارت امور خارجه پس از سه هفته اقامت در طی آن سه نفر در هیئت مدیره درگذشت COVID-19.

این Artania شروع سفر خود را از Fremantle بازگشت به اروپا نگهداری برای آن برنامه ریزی شده در اوایل بعد از ظهر و زمان حرکت پنج شنبه.

در مجموع 79 مسافر و خدمه از Artania آزمایش مثبت برای coronavirus در غرب استرالیا. آنها شامل 42 ساله خدمه از فیلیپین که در یک پرت بیمارستان در پنج شنبه, بالا بردن دولت تلفات به هفت.

کشتی کاپیتان Morten هانسن گفت: اعضای خدمه بوده است با این شرکت از سال 2006 و اخیرا به عنوان یک motorman توصیف مرگ او را به عنوان “دلخراش است.”

دو نفر دیگر از Artania درگذشت, هفته گذشته, یک, یک مسافر در 70 و 69 ساله خدمه.

اسلام آباد __ پاکستان رادیکال رهبران مذهبی خواست پیروان به مساجد و حتی به عنوان نخست وزیر عمران خان در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از coronavirus در پاکستان که روز شنبه نشان داد یک پرش از 465 مورد جدید آوردن تعداد موارد تایید شده به 7,481.

پاکستان ramped تا تست اما فقیر کشور که در روز جمعه دریافت $1.4 میلیارد دلار صندوق بین المللی پول وام اضطراری انجام کمتر از 6,500 آزمون در روز است.

وجود 220 میلیون نفر در پاکستان یک کشور با کمتر از 3000 تخت های مراقبت ويژه و یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که تلاش برای مقابله با آن بیمار قبل از همه گیر تیره و تار منابع آن است.

اما از آن است که امتناع دولت برای مهار رادیکال رهبران مذهبی و منظور آن مساجد بسته است که منتقدان آن نگران است که این گروه باعث یکی از سریعترین گسترش این ویروس در داخل پاکستان بود Tableeghi جماعت (مبلغان اسلامی) که عظیم گردهمایی در ماه مارس متوقف شد دیر است.

در مذهبی محافظه کار پاکستان اسلامی و روحانیون تبدیل شده اند به طور فزاینده ای قدرتمند با استفاده از توانایی خود را به تجمع وفادار به اوباش در خیابان.

روز جمعه در یک مسجد در پایتخت فدرال نمرات وفادار جمع شده بودند برای نماز جمعه در مخالفت با دولت به منظور محدود کردن تجمعات به چهار یا کمتر است. ایستاده گارد داخل مسجد شد و یک نگهبان با اسلحه گرم در کنار او. پایتخت پلیس جلوگیری نمی کند جمع آوری شده است.

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 18 مورد جدید از coronavirus پایین ترین آن روزانه پرش پس از Feb. 20 ادامه روند رو به پایین به عنوان مقامات مورد بحث بیشتر پایدار اشکال اجتماعی فاصله است که اجازه می دهد تا برای برخی از جمعی و فعالیت های اقتصادی است.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز شنبه آورده و ملی در مجموع به 10,653 موارد و 232 ویروس های مربوط به مرگ و میر. این caseload ادامه داد: به افول در سخت ترین ضربه در شهر Daegu که در آن مقامات می گویند تعداد فعال موارد کاهش یافته است زیر 1000 برای اولین بار پس از یک افزایش عفونت در اواخر فوریه.

حداقل 993 کلی عفونت شده اند مربوط به ورود از خارج از کشور. بسیاری از این موارد تشخیص داده شد در پر جمعیت سئول شهری منطقه طی ماه گذشته به عنوان هزاران نفر از دانش آموزان و دیگر کره جنوبی اتباع خانه بازگشت و در میان بدتر شدن شیوع بیماری و به حالت تعلیق در مدرسه سال در اروپا و ایالات متحده است.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: برای هوشیاری برای حفظ سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس افزایش نگرانی از ادامه عفونت در بیمارستان های محلی انتقال کارگران بهداشت و درمان شده اند قادر به ردیابی. آن را نیز یک یا دو هفته به منظور بررسی تاثیر چهار ملی انتخابات پارلمانی نشان داد که بالاترین میزان مشارکت در نزدیک به سه دهه با وجود این بیماری همه گیر.

در حالی که گفت که بازگشت سریع به قبل از COVID-19 عادی غیر ممکن خواهد بود کیم گفت: مسئولان به عنوان اوایل به عنوان یکشنبه اعلام می تواند بخش های اساسی یک دستورالعمل جدید که جایگزین این کشور در هفته طولانی اجتماعی فاصله مبارزات انتخاباتی. مقامات گفته اند که آنها به دنبال راه هایی برای اجازه می دهد مردم را به شرکت در “سطوح خاص اقتصادی و فعالیت های اجتماعی” در حالی که حاوی خطر عفونت.

مقامات دولتی هنوز برای به اشتراک گذاشتن جزئیات خاص در مورد دستورالعمل جدید.

سئول کره جنوبی — کره شمالی می گوید: از آن منتشر شد همه اتباع خارجی از coronavirus قرنطینه در حالی که آن را همچنان به تقویت ضد ویروس تلاش.

رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری نیز روز شنبه گفت مقامات منتشر شد همه شهروندان که قرنطینه در استانهای جنوبی Phyongan و شمال Hwanghae که در نزدیکی پیونگ یانگ پایتخت و شهر Rason در سه نقطه هم مرز با چین و روسیه است.

در این گزارش مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم باقی مانده تحت این کشور در 30 روز قرنطینه. آمار و ارقام از حالت قبلی گزارش های رسانه ها نشان می دهد که شمال را منتشر نزدیک به 10 ، 000 نفر در طول هفته گذشته است.

شمال تا به حال در ابتدا قرار داده شده 380 خارجی تحت قرنطینه. شمال در ماه مارس مرتب یک دولت خاص پرواز به پرواز ده ها دیپلمات به شهر ولادی وستک.

این KCNA می گوید مقامات در ادامه به تقویت “پزشکی نظارت” از شهروندان خود را در حالی که اطمینان از فعالیت طبیعی برای کسانی منتشر شده از قرنطینه.

شمال گفته شده است وجود ندارد تنها یک ویروس مورد در قلمرو آن, اما این ادعا است که مورد سوال بسیاری از کارشناسان خارج از.

توصیف آن anti-virus تلاش به عنوان یک “موضوع مهم و ملی وجود” شمالی را ممنوع کرده است گردشگران خارجی تعطیل تقریبا تمام مرزی ترافیک با چین شدت غربالگری در نقاط ورود و بسیج کارگران بهداشت برای نظارت بر ساکنان و منزوی کردن آن با علائم.

___

توکیو — ژاپن تا به حال 556 مورد جدید از coronavirus آوردن یک ملی در مجموع به 9,795 کشور وزارت بهداشت, کار و رفاه گفت: روز شنبه.

با علاوه بر این از 712 نفر دیگر از کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو در اوایل این سال و ژاپن در حال حاضر 10,507 موارد در مجموع بیش از 10,000-علامت گذاری حدود سه ماه پس از اولین مورد یافت شد در کشور است.

نزدیک به یک سوم از موارد داخلی آمده از توکیو که در آن روزانه افزایش موارد به سبب بیمارستان و تحریک ترس از فروپاشی سیستم پزشکی.

نخست وزیر شینزو آبه خود را گسترش مارس 7 وضعیت اضطراری بود که محدود به توکیو و شش دیگر شهری استان به تمام ژاپن در روز پنج شنبه. او ابراز نگرانی کرد در یک کنفرانس خبری جمعه که مردم هستند نه دولت-درخواست اجتماعی فاصله به همان اندازه به عنوان آنها باید.

تا کنون درخواست های اضافی و غیر ضروری کسب و کار بسته شدن در محل هستند تنها در توکیو و دیگر استان و شروع در چند مناطق دیگر. در ژاپن اقدامات حمل بدون مجازات.

آبه در سراسر کشور stay-در-خانه درخواست می آید پیش از تعطیلات آخر هفته و آینده “هفته طلایی” تعطیلات در پایان مارس به عنوان رسمی سعی کنید برای متوقف کردن مردم از سفر و به طور بالقوه گسترش ویروس. آبه همچنین اعلام کرد 100 ، 000 ین ($930) نقدی جزوه به تمام ساکنان به آنها انگیزه بیشتری برای پیروی.

پکن — چین گزارش کرده است 27 جدید تایید موارد COVID-19 آن را به عنوان تلاش می کند به ساقه قیام در عفونت در شمال شرقی استان هم مرز با روسیه است.

بیست از موارد جدید در استان هیلونگجیانگ از جمله 13 اتباع چینی که در حال بازگشت به تازگی از روسیه است. زمین مرز با روسیه بسته شده است.

چین رسمی مرگ و میر به شدت افزایش یافت به 4,632 بازتاب عمده به سمت بالا نسخه قبلی بعد توسط مقامات در ووهان کشور سخت ترین-آمار شهرستان.

آخرین موارد تایید شده به ارمغان آورد و در مجموع به 82,719 که 77,029 بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده ملی کمیسیون بهداشت گفت.

هجده مقامات در استان هیلونگجیانگ شده اند مجازات برای شکست خود در پاسخ به شیوع رسانه های دولتی روز جمعه گزارش داد. آنها عبارتند از معاون شهردار هاربین مرکز استان و معاون رئیس جمهور از هاربین دانشگاه علوم پزشکی. آنها داده شد هشدارهای یا demerits در پرسنل خود فایل.

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او همچنان امیدوار است که او قادر خواهد بود برای از سرگیری تجمعات انتخاباتی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمیخواهد اجتماعی فاصله در تظاهرات که به طور معمول در قرعه کشی بزرگ جمعیت زیرا نمی خواهند شرکت کنندگان به دست “طعم” از تجربه. مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف نگه داشتن خود را در ورزشگاه بزرگ تظاهرات در اوایل ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور پیش بینی کرد که در تظاهرات رزومه آنها خواهید بود “بزرگتر از همیشه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تنها چپ واشنگتن یک بار در ماه گذشته به عنوان او را در برخورد با این بیماری همه گیر.

اما رئیس جمهور جمعه اعلام کرد که او قصد دارد به سفر به ایالات متحده در آکادمی نظامی در نیویورک در ماه آینده برای آن شروع مراسم.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت