آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کره جنوبی به حفظ و اجتماعی فاصله دستورالعمل تا زمانی که ممکن است 5 خواهد استراحت برخی از محدودیت

— ژاپن چهره دولت شکایت پس از دادن, کثیف, ماسک

— مک دونالد است که تعلیق عملیات در سنگاپور پس از هفت کارکنان تست مثبت

— پاکستان به حفظ مساجد باز در ماه رمضان

سئول, کره جنوبی __ نخست وزیر کره جنوبی می گوید این کشور حفظ خواهد شد مقدار از آن اجتماعی فاصله دستورالعمل تا زمانی که ممکن است 5 اما استراحت خواهد برخی از محدودیت.

این نظر توسط چانگ Sye-kyun آمد ساعت پس از کره جنوبی مقامات بهداشتی گزارش هشت بیشتر coronavirus موارد اولین بار در روز افزایش یافته است به تک رقمی در حدود دو ماه.

چانگ می گوید دولت متوقف خواهد شد “به شدت مشاوره” سازمان های مذهبی ورزشگاه و میله را به حالت تعلیق عملیات خود را و اجازه می دهد کمتر خطرناک, هوای آزاد, امکانات عمومی مانند پارک های تفریحی, به بازگشایی شد.

او می گوید:, هوای آزاد, بازی های ورزشی نیز برگزار می شود اگر وجود دارد هیچ تماشاگران. او می گوید دولت اجازه خواهد داد که تعداد محدودی از ضروری اشتغال و مجوز مربوط به امتحانات را اگر دقیق مراحل قرنطینه در محل هستند.

با وجود های اخیر در ادامه روند نزولی چانگ می گوید که “آن را قطعا زمان به احساس آرامش است.”

در حالی که گفت کره جنوبی باید در پیدا کردن راه هایی برای احیای اقتصاد چانگ می گوید دولت را تشدید اجتماعی آن دورى قوانین اگر خطر گسترش ویروس را افزایش می دهد ،

___

اسلام آباد — حتی به پاکستان روزانه مورد تأیید اینچ به سمت بالا نخست وزیر عمران خان دولت buckled به فشار از علمای دینی امتناع سفارش مساجد در سراسر کشور بسته در اسلام روزه ماه رمضان است.

پاکستان ثبت شده 7,993 موارد تایید شده در یکشنبه افزایش 514. شانزده نفر از این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 159. اما در پاکستان علمای دینی را تبدیل به یک نیروی قدرتمند برگزاری نوسان اغلب با استفاده از ترس از آوردن اوباش بر روی خیابان به عنوان اهرمی برای وادار کردن دولت به تعظیم به خواسته های خود.

پاکستان متهم شده است برای کمک به شیوع این ویروس در سایر نقاط جهان از جمله غزه پس از آن حاضر به توقف جمع دهها هزار نفر از Tableeghi جماعت (مبلغان اسلامی) تا اوایل ماه مارس. زمان آن لغو شد هزاران نفر در حال حاضر در پاکستان و بسیاری از بازگشت به کشورهای خود را آلوده. در پاکستان هنوز هم وجود دارد چند صد نفر از Tableeghi جماعت در قرنطینه زیرا آنها آزمایش مثبت و صدها نفر دیگر که در سراسر کشور حامل ویروس.

بر اساس برخی برآوردها نزدیک به 2000 تایید موارد در پاکستان می توان به Tableeghi جماعت. هنوز خان دولت موافقت شنبه به ترک مسجد باز کنید و به جای درخواست وفادار به عمل سالم اجتماعی فاصله. درخواست شده است به احتمال زیاد به دنبال پس از چند برجسته علمای دینی به نام برای پیروان بسته به مساجد.

___

توکیو — ژاپن شینزو آبه را منفور جزوه از مد افتاده پارچه ماسک به عنوان بخشی از coronavirus اقدامات مواجه شکایات به عنوان هزاران نفر از کسانی که به زنان باردار شدند..

وزارت بهداشت گفت: بیش از آخر هفته که آن را دریافت کرده است حداقل 1,900 موارد از مشکلات گزارش شده توسط 80 شهرداری که ماسک آمد با لکه های گرد و غبار و سایر آلودگی. کثیف, ماسک, میان یک و نیم میلیون ماسک که دولت شروع به ارسال به زنان باردار در ژاپن به عنوان یک اولویت در هفته گذشته. آبه اعلام کرد یک برنامه در تاریخ 1 آوریل به پست دو پارچه ماسک به تمام 50 میلیون خانوار در ژاپن در میان وخیم کمبود ماسک.

معیوب ماسک شد آخرین خجالت برای “شینزو آبه” دولت در حال حاضر برای انتقاد از آن coronavirus اقدامات ناکافی خاموش-هدف بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

پارچه ماسک نیز به نظر می رسد به یک اندازه مشکل است. هنگامی که ماسک نیز وارد در مراقبت از سالمندان مراکز و تلویزیون نشان می دهد بحث نشان داد برخی از مراقبان مبارزه را متناسب با ماسک گفت: آن را بیش از حد کوچک برای پوشش بینی و دهان خود را در همان زمان.

وزارت گفت: این خواست ماسک سازان برای حل مشکل آلودگی در حالی که درخواست از مقامات شهرداری به بازبینی ماسک قبل از پستی آنها.

___

سنگاپور — فست فود غول مک دونالد می گوید آن را به حالت تعلیق تمام عملیات در سنگاپور برای دو هفته از یکشنبه پس از هفت تن از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus.

مک دونالد گفت: در Facebook بعد از آن تصمیم گرفت به دنبال وزارت بهداشت, توصیه برای خاموش کردن تا زمانی که ممکن است 4 هنگامی که سنگاپور را جزئی مستند به پایان می رسد به عنوان بخشی از یک اقدام پیشگیرانه در مبارزه با COVID-19 شیوع. آن گفت که ادامه خواهد داد به پرداخت حقوق و دستمزد از 10000 کارکنان مشغول به کار در بیش از 135 رسانه ها در سراسر شهر-دولت در طول این دوره است.

فست فود های زنجیره ای که در خدمت شش میلیون مشتری در هر ماه نمی دهد جزئیات بیشتر. هفت نفر از کارکنان آن مشغول به کار در رسانه های چند تشخیص داده شده اند با این ویروس در هفته گذشته.

دولت شهر شنبه گزارش داد یک رکورد روزانه پرش از 942 عفونت های جدید, بالاترین, یک روز سنبله دیده می شود در جنوب شرقی آسیا و به ارمغان می آورد خود را در مجموع به 5,992. دولت ساخته شده است آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک در خارج از خانه آنها و اعمال سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی خواست آن 51 میلیون نفر به نگه داشتن بعد اجتماعی فاصله قوانین هر چند این کشور افزایش روزانه در coronavirus عفونت کاهش یافت و به رقم تنها برای اولین بار در دو ماه.

Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: هوشیاری در برابر ویروس باید حفظ شود به دلیل شیوع بیماری در خارج از کشور نبوده است تثبیت شده و untraceable عفونت های محلی شده اند به طور مداوم گزارش شده است.

Jeong گفت که “روند رو به پایین در عفونت های جدید (در کره جنوبی) خبر خوبی است اما من متاسفم که می گویند که ما نمی توانیم یک خوش بينی” در چشم انداز برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او می گوید: مقامات بهداشت ماندن هشدار برای امکانات که وجود دارد نشده بیمارانی که محل ناشناخته و یا بیماران با هیچ و یا علائم جزئی می تواند باعث جرم گروه عفونت. او می گوید که حدود 30 درصد از کل موارد در کره جنوبی تا به حال هیچ علائم زمانی که آنها مبتلا به کوروناویروس.

او می گوید: coronavirus نشان داده است “ترسناک contagiousness.”

در اوایل روز شنبه کره جنوبی تایید هشت بیشتر موارد از کروناویروس اولین بار در روز افزایش یافته است به تک رقمی در حدود دو ماه است.

___

کلمبیا, S. C. — کارولینای جنوبی فروشگاه های خرده فروشی و عمومی, ساحل, نقاط دسترسی که بسته شده بود به توقف گسترش coronavirus را مجاز به بازگشایی در هفته آینده پست و پیک به گزارش روز شنبه.

رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر موضوع را از دستور روز شنبه به اجازه می دهد برای reopenings برگزار فرماندار رئیس ستاد Trey واکر به این روزنامه گفت.

سفارش به درخواست های متعدد غیر ضروری فروشگاه از جمله فروشگاه های بزرگ و بازارهای کک گل, کتابفروشی ها و مغازه های موسیقی. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, فروشگاه های بهبود خانه و تجهیزات پزشکی شده اند مجاز به باز بماند در طول بیماری همه گیر.

اشغال در هر فروشگاه خواهد بود محدود به پنج مشتریان در هر 1000 فوت مربع از فضای خرده فروشی و یا 20 درصد اشغال هر کدام که کمتر است ،

دولت های محلی هنوز هم مجاز به ایجاد قوانین خود را در مورد آبراه دسترسی داشته باشید.

فرماندار اقامت در خانه سفارش را در محل باقی می ماند به عنوان ممنوعیت خوردن داخل رستوران واکر گفت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im