آخرین: کره جنوبی گزارش 8 بیشتر موارد بیش از 24 ساعت

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— اسپانیا شروع به کاهش سلول از کودکان است.

— رشته کوزوو شهروندان شروع به بازگشت به خانه.

— آمریکا و کانادا برای حفظ مرز بسته 30 روز بیشتر.

— آفریقا پیشی 20,000 موارد بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.

— ملکه الیزابت می خواهد پایین کلید تولد در میان ویروس; تقریبا 15,500 مرگ و میر در انگلستان.

___

ریو دو ژانیرو — صدها نفر از مردم محکوم pandemic مستند اقدامات مخالف با رئیس جمهور Jair Bolsonaro snarled ترافیک در عمده شهرستانها برزیل در روز شنبه.

معترضان در کامیون ها و اتومبیل ها و موتور سیکلت honked شاخ در خیابان های ریو دو ژانیرو و سائو پائولو و سرمایه از برازیلیا, خواستار فرمانداران به استعفا اقدامات که مجبور اکثر کسب و کار به هفته.

Bolsonaro شده است یک منتقد شدید از کشورهای’ stay-at-home اقدامات این استدلال که اقتصادی آسیب می تواند مخرب تر از بیماری است. تظاهرات صورت گرفت یک روز بعد از Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت بود که ترویج انزوا اقدامات است.

در ریو دو ژانیرو در حدود 100 خودرو در بست و به طور موقت تعطیل ساحل کوپاکابانا.

در برازیلیا, Bolsonaro تصریح کرد قصد خود را برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

___

پنجره, سنگ, Ariz. — ملت ناواهو است سفارش به همه مردم قبیله وسیع رزرو به پوشیدن ماسک محافظ زمانی که در برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

قبیله ای مقامات اعلام کرد جمعه شب که نوجو وزارت بهداشت صادر اضطراری بهداشت جهت, رزرو, که شامل بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.

ملت ناواهو شده است ضربه سخت تر توسط coronavirus از هر قبیله بومی آمریکا.

قبیله و نوجو منطقه هند خدمات بهداشت گفت: تعداد مثبت coronavirus آزمون رسیده 1,127 که از جمعه با 44 و میر نسبت به COVID-19.

___

سان فرانسیسکو — کالیفرنیا است که در راه خود را به دستیابی به 15,000 اتاق های هتل به خانه بی خانمان ها در طول همه گیر گفت: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز شنبه به او یادآوری مردم به ماندن در خانه در حالی که شیوع بیماری همچنان به محصول در سراسر کشور.

ایستاده در مقابل یک متل 6 در خارج از شهر سن خوزه Newsom گفت: بیش از 4000 نفر منتقل شده اند از پناهگاه ها و قطع و به اتاق متل. او در زمان این فرصت را به سرزنش رهبران unnamed شهرستانها برای مسدود کردن تلاش ها به خانه بی خانمان ها, درخواست از آنها برای “لطفا در نظر گرفتن اخلاق” از تصمیم گیری های خود را.

او اعلام یک روز پس از دولت گزارش دیگری 87 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. در ضمن کالیفرنیا مرگ و میر از این ویروس افزایش فوق 1,050 در روز شنبه با توجه به شمارش توسط جان هاپکینز.

___

INDIANAPOLIS — بیش از 200 نفر ناراحت بیش از محدودیت در ایندیانا ساکنان به دلیل coronavirus اعتراض در خارج از دولت عمارت از رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم اصرار او را به پشت خاموش و راه اندازی مجدد اقتصاد است.

هولکوم جمهوری خواه گفت: stay-در-خانه جهت است که منقضی جمعه تمدید خواهد شد آوریل 1 در حالی که او با این نسخهها کار بر روی یک طرح به بازگشایی کسب و کار.

در Austin, تگزاس چند صد نفر بسیج در دولت و کنگره آمریکا در یکی دیگر از اعتراض به اقامت در خانه سفارشات. این تظاهرات یک روز پس از کالیفرنیا ، گرگ ابوت اعلام کرد که هفته آینده تگزاس آغاز خواهد شد بازگشایی پارک های ایالتی و اجازه دادن به خرده فروشان فروش اقلام منظقه.

ابوت می گوید بیشتر محدودیت برداشته خواهد شد قبل از پایان ماه آوریل است.

___

TIRANA, Albania — در مورد 2,400 کوزوو شهروندان رشته در خارج از کشور با توجه به کروناویروس جدید آغاز خواهد شد بازگشت به خانه.

یک بیانیه وزارت امور خارجه روز شنبه گفت: دو پرواز از سوئیس و ترکیه خواهد بود هفته آینده.

کوزوو شده است در مجموع مستند برای بیش از یک ماه است. این کوزوو وزارت خارجه از انتخاب اولین 600 نفر بر اساس معیارهای تعیین شده توسط وزارت بهداشت و درمان. بیشتر شهروندان خواهد شد مجاز به بازگشت پس از قرنطينه برداشته می شوند.

___

آتن — وجود داشته است دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 در یونان از جمعه افزایش و در مجموع به 110.

کشور و وزارت بهداشت نیز روز شنبه اعلام کرد تعداد موارد تایید شده افزایش یافت 11 به 2,235. وجود 68 نفر رو به هواکش در بخش های مراقبت ويژه از 71 روز جمعه و 39 بیماران Icu خارج شد.

متوسط سن این قربانیان است که 74 وزارت گفت.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید دولت به دنبال تمدید وضعیت اضطراری کشور توسط دو هفته برای مبارزه با کروناویروس جدید شیوع اما شروع خواهد شد کاهش تعداد سلول از کودکان است.

اسپانیا تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات در اروپا در اواسط ماه مارس آورده است که فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. دولت که تحت فشار بوده است از دولت های منطقه پدر و مادر و برخی از مربیان به سهولت مستند برای کودکان خواهد شروع به انجام این کار در نه روز.

سانچز گفت: کودکان اجازه داده شود “به خارج از خانه های خود را برای یک دوره به صورت روزانه” اما جزئیات نیاز به اتو کردن با کارشناسان. او می گوید نورد بازگشت ملی مستند را تنها خواهد آمد که این کشور بحرانزده سلامت سیستم آماده است برای امکان پرتاب ریباند. وضعیت اضطراری تمدید تا 9 مه نیاز به تایید مجلس است.

___

پاریس — ملی فرانسه آژانس بهداشت می گوید: تعدادی از ویروس بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته است برای 10th, راست, روز, در حالی که تعدادی از کلی ویروس بستری کاهش یافته است به مدت سه روز متوالی.

مقامات بهداشتی می گویند سلول “توقف گسترش ویروسی.”

تعداد کل مرگ و میر در فرانسه از COVID-19 رسیده 19,323 و خانه سالمندان مرگ و میر به میزان بیش از یک سوم از کل.

___

دیترویت — میشیگان زندانی که کاهش یافته است به paroled در اوایل سال جاری پس از چند دهه پشت میله های زندان مرده است از COVID-19 عوارض.

ویلیام پادگان درگذشت در بیمارستان پس از نزدیک به 44 سال در زندان است. Coronavirus شیوع آلوده بیش از 500 زندانی در میشیگان زندانها کشته و 17.

60 سال از پادگان شد و محکوم به زندگی در زندان برای قتل یک مرد در طول یک سال 1976 سرقت زمانی که پادگان بود 16 سال است. او می توانست paroled دو هفته پیش اما تصمیم گرفت تا سپتامبر صبر کنید زمانی که او را واجد شرایط برای تکمیل آزادی بدون لرز از آزادی مشروط نظارت بر مطبوعات آزاد دیترویت گزارش شده است.

این آزادی مشروط هیئت مدیره تایید شده درخواست خود را در ماه مارس است.

___

لندن — بریتانیا است که با توجه به دریافت های عمده حمل و نقل شخصی و حفاظت از تجهیزات از ترکیه است.

این محموله از 84 تن از تجهیزات ایمنی شامل 400,000 پزشکی لباس.

دولت ها و بیمارستان ها در حال تقلا برای منبع تامین تجهیزات حفاظت شخصی به عنوان منابع اجرا پایین در طول بیماری همه گیر. ترکیه ramped تا تولید تجهیزات برای دیدار با تقاضا پررونق.

مقامات ترکیه گفته اند که 88 کشور خواسته بود ترکیه برای تامین PPE.

___

کلمبو — سریلانکا دولت اعلام کرده است آن را شروع آرامش در سراسر کشور حکومت نظامی.

دفتر رئيس جمهور اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد در 18 کشور از 25 منطقه خواهد بود در نیروی از 8 p. m. به 5 صبح هر روز از شنبه شروع. مقررات منع رفت و آمد باقی مانده در هفت منطقه که در آن بسیاری از بیماران گزارش شده شروع خواهد شد دوشنبه 25 مناطق شناسایی شده به عنوان در معرض خطر محلات باقی خواهد ماند قفل شده است.

دولت دستور داده است که تنها یک سوم از کارکنان دولت باید گزارش به دفاتر خود در کلمبو. در مناطق دیگر 50 درصد از کارکنان دولت را ملزم به گزارش به دفاتر خود را.

سریلانکا تا کنون گزارش 248 COVID-19 بيمار با هفت مرگ در حالی که 86 را بازیافت.

___

رم — وزارت بهداشت در ایتالیا می گوید وجود دارد 3,491 جدید کروناویروس موارد تقریبا یکسان به روز قبل افزایش در تایید عفونت.

وجود دارد 482 بیشتر مرگ و میر بالا بردن کلی رسمی تلفات به 23,227 در ایتالیا است که در اروپا بیشترین تعداد مرگ و میر.

این کشور با نزدیک شدن به پایان از آن هفته ششم از سراسر کشور مستند با افراد اجازه خروج از خانه های خود را فقط برای کار ضروری و یا خرید مواد غذایی و رسیدگی به اعضای خانواده.

به طور کلی ایتالیا نزدیک به 176,000 موارد تایید شده.

___

TIRANA, Albania — رهبری ناتو نیروهای خود در کوزوو می گویند دو غیر نظامی کارگران فوت کرده اند از coronavirus.

بیانیه ای توسط کوزوو نیروی در روز شنبه می گوید: “برخی از پرسنل ما را آزمایش مثبت و متاسفانه دو غیر نظامی کارگران جان خود را از دست.”

آن را مشخص می کند که ملیت کارگران است. KFOR با برخی از 3,500 نیروهای خود از 28 کشور است که رهبری از ناتو و پشتیبانی شده توسط سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا و ایالات متحده است.

KFOR می گوید سربازان که نشان می دهد نشانه هایی از عفونت و یا تماس با کسی که آلوده قرار می گیرد در قرنطینه و تحت درمان با تجهیزات پزشکی در KFOR پایگاه های قبل از تخلیه.

KFOR فرمانده سرگرد ژنرال میشل ریسی می گوید: “نیروهای ما باقی می ماند و ما حیاتی کار می رود.”

کوزوو دارای 480 ویروس موارد و مرگ و میر 12.

___

استانبول — ترکیه, وزیر بهداشت می گوید: 121 بیشتر مردم درگذشت COVID-19 با مجموع مرگ و میر در 1,890.

وزیر Fahrettin Koca مشترک ارقام در توییتر در روز شنبه گفت: 3,783 بیشتر افراد آلوده از رمان coronavirus. تعداد کل تایید عفونت 82,329.

“با وجود افزایش در آزمون وجود دارد کاهش در تعداد موارد جدید,” Koca توییتی و خواست: “احتیاط درمان است.”

همچنین روز شنبه وزارت کشور تمدید شده برای 15 روز ممنوعیت ورود و خروج 31 استان توسط زمین, هوا و یا دریا. این استان از جمله استانبول و آنکارا پایتخت در آخر هفته lockdown برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

___

تورنتو — کانادا نخست وزیر جاستین ترودو می گوید ایالات متحده و کانادا توافق کرده اند که برای حفظ این مرز بسته به سفر غیرضروری برای 30 روز.

ترودو می گوید آن را به نگه داشتن مردم در هر دو طرف مرز امن در میان همه گیر. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا-کانادا مرز خواهد بود و در میان اولین مرزها را باز کنید. حدود 200000 نفر به طور معمول عبور از مرز روزانه.

ایالات متحده بیشتر مورد تأیید و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشور در جهان است. ایالات متحده و کانادا توافق ماه گذشته برای محدود کردن گذرگاه های مرزی به سفر ضروری میان همه گیر. توافق شد با توجه به اتمام می رسد در این هفته.

___

استکهلم — سوئد گزارش شده 111 جدید COVID-19 مرگ و میر با مجموع مرگ و میر در 1,511.

سوئد مقامات بهداشتی می گویند 13,822 مردم باید تایید عفونت. بسیاری از عفونت ها و مرگ و میر ثبت شده در استکهلم است که 897 مرگ و میر.

سوئد دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell گفت سوئدی پخش TV4 “فشار در واحد مراقبت های ویژه به نظر می رسد کاهش و فشار بر خدمات بهداشتی و درمانی شده است تا حدودی برطرف شده است. ما امیدواریم که این روند ادامه دارد.”

روز جمعه دولت سوئد در دفاع از رویکرد خود به دنبال نسبتا لیبرال سیاست به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت: این مشترک “همان اهداف” به عنوان دیگر کشورها مبارزه COVID-19. دولت به توصیه های عمومی به عمل اجتماعی فاصله, اما, مدارس, کافه ها و رستوران ها باز باقی می ماند. تنها تجمعات بیش از 50 نفر ممنوع شده است.

___

رم — ایتالیایی کروز شرکت بوش می گوید یک کشتی با هیچ مورد از COVID-19 رسیده مدیترانه غربی.

کاستاریکا Crociere می گوید: کاستاریکا Deliziosa را پیاده 168 اسپانیایی مسافران در اوایل هفته آینده در بندر بارسلونا اسپانیا است. سپس Deliziosa خواهد سر به مقصد نهایی, جنوا, ایتالیا, جایی که آن را پیاده و دیگر مسافران باقی مانده در روز چهارشنبه.

یک سخنگوی این شرکت می گوید: یک مسافر در سمت چپ کشتی این هفته در مارسالا سیسیل برای مسائل مربوط به سلامت اما با توجه به کوروناویروس.

مقامات فرانسوی تا به حال رد درخواست توسط کاستاریکا برای اجازه به پیاده چند صد مسافر از فرانسه و کشورهای نزدیک در بندر مارسی.

کشتی قایقرانی در سراسر جهان زمانی که این بیماری همه گیر فوران کرده است 1,814 مهمان و 898 خدمه.

___

ACCRA, Ghana — به عنوان coronavirus طول می کشد تلفات خود را در ضعیف برخی از 1000 نفر در غنا پایتخت بی خانمان هستند پس از مقامات خاک یکسان محله خود را.

این آکرا قدرت بزرگ می گوید: تخریب قدیمی Fadama زاغه پاک راه را برای لایروبی نزدیکی تالاب برای کمک به جلوگیری از جاری شدن سیل قبل از فصل بارانی شروع می شود. ناراحت ساکنان بپرسید آنچه آنها می توانند در یک شهر تحت مستند به دلیل coronavirus و برخی از نمایندگان مجلس تماس تخریب خانه “سنگدلانه و حساس است.”

برخی از ساکنان سعی کرده بود به ترک شهر که غنا را به دولت تحمیل coronavirus اقدامات اما مقامات امنیتی آنها را مجبور به بازگشت. دولت پس از ساخته شده است برخی از تلاش به خانه آنها.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای coronavirus موارد پیشی گرفته اند 20,000 با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تعداد مرگ و میر در سراسر قاره پیشی گرفتن از 1000 در روز شنبه.

پنجاه و دو نفر از آفریقا 54 کشور تایید کرده اند موارد ویروس و سازمان بهداشت جهانی ابراز نگرانی کرده است که محلی گسترش در حال افزایش است.

آفریقا می تواند آینده کانون در این بیماری همه گیر. مدل سازی توسط امپریال کالج لندن می گوید در بهترین سناریو با “شدید” اجتماعی فاصله حدود 300000 نفر در آفریقا می میرند و در این سال از COVID-19.

___

INDIANAPOLIS — مردم در ایندیاناپولیس حومه لازم نیست که به نگرانی در مورد پرداخت یک لایحه در ماه آوریل با تشکر از اهدا کنندگان ناشناس.

Fortville را نزدیک به 4 ، 000 ساکنان خود را به حال آب و فاضلاب صورتحساب پرداخت شده توسط ناشناس کسب و کار.

ساکنان مطلع شدند روز شنبه از طریق Facebook, پست, ایجاد یک رشته ممنون از نظرات.

“شهر دریافت کرده بخشنده کمک مالی با این شرط که از آن استفاده می شود برای پرداخت هزینه آوریل آب/فاضلاب صورتحساب. اگر شما در حال حاضر پرداخت می شود خود را در مارس لایحه را ببینید اعتباری در مارس حسابداری” پست بخوانید.

Fortville شهر مدیر جو Renner می گوید: از مجموع اهدا شد بیش از 210.000 دلار است. رنر گفت: ایندیاناپولیس ستاره آن را “بسیار بزرگ” شهر “از جمله مراقبت از مردم است.”

___

AUSTIN تگزاس — اعتراض است که انتظار می رود در تگزاس کنگره حتی به عنوان کالیفرنیا ، گرگ ابوت می گوید محدودیت برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز خواهد شد کاهش در هفته آینده.

این تظاهرات روز شنبه در Austin, تگزاس, آخرین تظاهرات در سراسر این کشور شده اند که سازمان های کوچک-دولت گروه ها و حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تگزاس اعتراض سازمان یافته توسط اوون Shroyer یک میزبان از Infowars است که بخشی از یک شرکت متعلق به توطئه نظریه پرداز و مجری رادیویی الکس جونز. او همچنین پخش یک اعتراض کوچک در این هفته در خارج از فرماندار عمارت در تگزاس است.

ابوت جمعه اعلام کرد که تگزاس آغاز خواهد شد لغو برخی از محدودیت ها در خرده فروشان در هفته آینده به همراه بازگشایی پارک های ایالتی و اجازه می دهد تا پزشکان برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو. او می گوید بیشتر در محدودیت خواهد بود برداشته در 27 آوریل.

تگزاس بیش از 17,300 موارد و حداقل 428 مربوط به مرگ و میر. تگزاس رتبه آخر در ایالات متحده آمریکا در تست سرانه با توجه به تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس از داده های جمع آوری شده توسط COVID پیگیری پروژه.

___

لندن — مقامات بریتانیایی گزارش 888 بیشتر coronavirus مربوط به مرگ و میر بیمارستان در شنبه آوردن مجموع به 15,464.

آخرین شکل روزانه از این وزارت بهداشت است که 41 بالاتر از روز قبلی 847 مرگ و میر.

بریتانیا ارسال شده یک رکورد روزانه مرگ و میر 980 یک هفته پیش.

___

بارسلونا — اسپانیایی هنوز عزادار از دست عزیزان با تکان دهنده فرکانس و تحت محدودیت های است که حد تدفین به سه نفر از شرکت کنندگان است.

“داده ها نشان می دهد که این بیماری در حال کاهش است در جامعه اما هنوز تعداد قابل توجهی از مرگ و میر. پس این است که هنوز رتبهدهی نشده است می گوید:” بهداشت و درمان اسپانیا رسمی فرناندو سیمن.

اوایل روز شنبه در بارسلونا گورستان سکوت شکسته شد توسط سه راهبه آواز خواندن سرودهای به عنوان تابوت خواهر Inmaculada Louzán قرار داده شد به یک تو رفتگی در دیوار گورستان کارگران است. خواهر ناصری درگذشت 80 از coronavirus مربوط به عوارض پس از مراقبت از اعضای جماعت در یک خانه سالمندان که در آن او قرارداد ویروس.

اسپانیا رسیده است 20,000 مرگ و میر و بیش از 190,000 مجموع عفونت. اسپانیا و مقامات بهداشتی گزارش 565 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

___

لندن — بریتانیا ملکه الیزابت نمی خواهند یک اسلحه سلام برای تولد او چرا که او فکر نمی کند که آن را مناسب در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سلطنت بریتانیا که تبدیل 94 در روز سه شنبه تصمیم خود را علنی مناسبت در هر حالت خاص از جمله توپخانه سلام او می شود به طور سنتی در روز تولد او.

“اعلیحضرت او مشتاق بود که هیچ اقدامات ویژه در محل قرار داده شد اجازه می دهد تا اسلحه سلام به عنوان او آن را احساس نمی کنند مناسب در شرایط فعلی” کاخ باکینگهام گفت. او همچنین می تواند نگه داشتن خصوصی هر تلفن و تماس های ویدئویی با خانواده اش.

ملکه قبلا با تاکید بر اهمیت مستند اقدامات و گفت در پیام عید پاک است که “با نگه داشتن از هم جدا نگه می داریم دیگران امن است.”

___

پاریس — فرانسه نظامی است که از بین بردن یک بیمارستان صحرایی راه اندازی, برای از بین بردن فشار بر ضعف مراکز پزشکی.

برچیدن موقت بیمارستان در شرق شهر مولوز آغاز شد روز جمعه به عنوان ویروس فروکش در منطقه یک مقام نظامی گفت: آسوشیتد پرس.

میدان بیمارستان برگزار شد 30 تخت و درمان ده ها تن از بیماران که نمی تواند مناسب در مولوز بیمارستان. بیمارستان در این نزدیکی هست و آلمان و سوئیس و لوکزامبورگ نیز در زمان در فرانسه بیماران از این منطقه است.

نماینده مجلس Olivier Bech محلی گفت پخش France Bleu, Alsace که 15 از میدان بیمارستان تخت در حال حاضر خالی است.

فرانسه بیش از 18,000 تایید مرگ و میر ناشی از ویروس است.

___

آتن — به عنوان ارتدوکس عید پاک رویکردهای دولت یونان نگران است در مورد نگه داشتن مؤمنان از موازین قرنطینه اقدامات است.

مقامات نگران هستند که مردم را نشان می دهد تا در کلیساها در شنبه شب به جشن در سکته مغزی از نیمه شب. آنها نیز خوب کسانی که ترک خانه های خود را برای جشن عید پاک یکشنبه در حومه شهر.

دولت تصمیم به توزیع نور مقدس به کلیساها در سراسر کشور به عنوان سفارشی. می رسد در آستانه عید هر سال از اورشلیم شده روشن وجود دارد در کلیسای مقبره مقدس.

___

ANGON میانمار — مقامات میانمار بزرگترین شهر دستور داده اند که شش ساعت منع رفت و آمد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس.

این یانگون دولت اعلام کرد 10 شب تا 4 صبح مقررات منع رفت و آمد شروع خواهد شد شنبه شب. میانمار همسایه شرقی تایلند است منع پوشش همان ساعت.

چند تا از محله های شهر قرار داده شد و تحت مستند با همه مردم ملزم به ماندن در خانه به جز برای کارگران ضروری و تنها یک نفر در هر خانواده مجاز به خرید تجهیزات لازم. میانمار روز پنجشنبه اعلام کرد ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر است.

مقامات بهداشت عمومی تایید شنبه شش جدید COVID-19 موارد آوردن مجموع به 94 و پنج مرگ و میر.

میانمار یکی از آخرین کشورهای جنوب شرقی آسیا به تایید هر COVID-19 مورد به احتمال زیاد به دلیل عدم تست. بهداشت عمومی زیرساخت در نظر گرفته شده است یکی از ضعیف ترین در آسیا است.

___

مادرید — اسپانیا رسیده است 20,000 مرگ و میر برای این بیماری همه گیر کوروناویروس و مجموع عفونت افزایش یافته و به بیش از 190,000.

اسپانیا و مقامات بهداشتی گزارش 565 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. تنها ایالات متحده و ایتالیا باید بیشتر مرگ و میر.

عفونت های جدید افزایش حدود 4,500. بیش از 74,000 مردم در اسپانیا را بازیافت.

این هفته مقامات بهداشت گفت: وجود اختلاف در آمار مرگ و میر ناشی از ویروس ها و عفونت های گزارش شده توسط دولت منطقه ای است. دولت مرکزی دستور داده است تا مناطق را دقیق تر داده ها و استفاده از پارامترهای یکسان است.

به عنوان شیوع را گسترش کاهش می یابد و فشار در بیمارستان است و آرام. مقامات بسته اند بخشی از یک بیمارستان صحرایی با هزاران نفر از تخت راه اندازی توسط ارتش در مرکز کنوانسیون در مادرید.

اما سخت سلول قوانین به شمار می رود فراتر از مارس 26.

___

رم — ایتالیا کمیسر coronavirus است هشدار در برابر خوردگی نگرانی های سلامت اقتصادی در مقابل نگرانی ها زمانی که تصمیم به سهولت مستند قوانین.

دومنیکو Arcuri می گوید: “بدون سلامت (اقتصادی) احیای ناپدید می شوند در پنبه حلاجی شده از مژه است.”

کارشناسان بهداشت می گویند کاهش باید تدریجی باشد. ایتالیا نزدیک به 23,000 مرگ و میر بیشتر در اروپا و بیش از 172,000 موارد شناخته شده.

برای قرار دادن COVID-19 همه گیر در چشم انداز Arcuri اشاره کرد در طول جنگ جهانی دوم در میلان, بمب گذاری, کشته شدن برخی از 2,000 شهروندان است. در لومباردی که بزرگترین سهم را از ایتالیا COVID-19 مورد است و یک رهبر صنعتی کشور, تولید بیش از 11,851 نفر کشته شده اند.

“که پنج بار به عنوان بسیاری از در تنها دو ماه می گوید:” Arcuri.

مقامات در لومباردی و دیگر مناطق شمالی بلکه سیسیل در جنوب شده اند فشار دولت مرکزی به سرعت سهولت محدودیت در کارخانه ها و بسیاری از کسب و کارهای دیگر. به فرمان دولت است که تعطیل غیرضروری صنایع و کسب و کار اجرا می شود از طریق ممکن است 3.

پاریس — فرانسه در مجلس به تصویب یک بودجه اضطراری یک شبه است که طول می کشد را به حساب دولت 110 میلیارد یورو ($120 میلیارد دلار) طرح برای نجات اقتصاد از ویروس های مربوط به سقوط.

این بودجه شامل پاداش برای کارکنان پزشکی, بودجه برای کمک به مبارزه کارگران و خانواده و کمک به کسب و کار از جمله صنایع استراتژیک مانند حمل و نقل هوایی و خودروسازی.

این لایحه به سنا در روز سه شنبه. دولت هشدار داده است که فرانسه را در اقتصاد یکی از بزرگترین جهان می تواند کوچک 8 درصد در سال جاری و دیدن آن بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im