آخرین: کره جنوبی 86 مورد جدید در مجموع بیش از 10 ، 000

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کره جنوبی گزارش 86 موارد جدیدی از کروناویروس آوردن مجموع بالای 10000.

— چین می گوید این 31 جدید تایید ویروس موارد 29 از خارج از کشور.

— کره شمالی می گوید تنها حدود 500 باقی می ماند تحت coronavirus قرنطینه.

— واشنگتن گسترش سفارشات به نگه داشتن غیر ضروری کسب و کار بسته شده و شهروندان از طریق خانه ممکن است 4.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 86 موارد جدید از coronavirus آوردن آن caseload بالای 10000.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه گفت: حدود نیمی از موارد جدید آمد از مناطق پرجمعیت سئول شهری که در آن عفونت های مربوط به ورود بین المللی در حال افزایش است.

یکی دیگر از 22 عفونت تشخیص داده شد در فرودگاه که در آن کارگران شده اند جداسازی و تست مسافران پس از رسیدن با تب و یا علائم تنفسی.

کره جنوبی شده است اجرای دو هفته قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور از شنبه به بنیادی افزایش وارداتی عفونت.

سئول در روز جمعه افتتاح بزرگ coronavirus تست ایستگاه در یک مجموعه ورزشی ساخته شده برای بازی های المپیک تابستانی 1988 به آزمون صدها نفر از مردم بازگشت به پایتخت هر روز میان گسترش شیوع بیماری در اروپا و ایالات متحده است.

این KCDC می گوید حداقل 647 کشور 10,062 موارد مرتبط شده اند به مسافران به ورود از خارج از کشور با بسیاری از موارد شناسایی شده در طول سه هفته گذشته در سئول در منطقه شهری.

___

پکن — چین روز جمعه گزارش 31 جدید تایید ویروس موارد 29 از آنها از خارج از کشور و چهار مرگ و میر.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید فقط 1,727 موارد تایید شده در حال حاضر در درمان, در حالی که 12 مورد مشکوک به تحت نظارت و 1,027 موارد بدون علامت هستند که جدا شده و تحت نظارت است. جدید و یا موارد مشکوک گزارش شده در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

چین در حال حاضر ثبت کرده است و در مجموع 81,620 موارد و 3,322 مرگ اگر چه برخی معتقدند این اعداد و ارقام ممکن است بیش از حد کم به دلیل عدم تست و رسمی خلوص در بدترین شیوع این بیماری در ماه ژانویه است.

___

سئول کره جنوبی — کره شمالی می گوید تنها حدود 500 نفر باقی می ماند تحت coronavirus قرنطینه در کشور پس از مقامات در هفته های اخیر منتشر شد و هزاران نفر دیگر که ظاهرا تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز جمعه گفت این کشور ادامه خواهد داد برای تقویت آن anti-virus مبارزات انتخاباتی میان گسترش جهانی COVID-19.

آژانس می گوید مقامات در طول های اخیر اضطراری ملی در نشست مشترک انتقاد بیش نامشخص در مناطق که در آن قرنطینه کنترل منفعل تبدیل شده بود.

این گزارش می گویند نیست که آیا هر یک از کسانی که باقی می ماند تحت قرنطینه خارجی بودند.

شمال تا به حال در ابتدا قرار داده شده 380 خارجی تحت چه آن را به عنوان پزشکی جداسازی اما KCNA هفته گذشته گفت که تنها دو تا از آنها باقی مانده قرنطینه. شمال ماه گذشته مرتب یک دولت خاص پرواز به پرواز ده ها دیپلمات به شهر ولادی وستک.

فقیر کشور است و نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از COVID-19 بیماری اما رسانه های دولتی توصیف کرده است anti-virus تلاش به عنوان یک ماده “ملی وجود دارد.” آن را ممنوع کرده است گردشگران خارجی تعطیل تقریبا تمام مرزی ترافیک با چین شدت غربالگری در نقاط ورود و بسیج کارگران بهداشت برای نظارت بر ساکنان و منزوی کردن آن با علائم.

___

واشنگتن — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee در روز پنج شنبه تمدید سفارشات به نگه داشتن غیر ضروری کسب و کار بسته و بسیاری از دولت بیش از 7 میلیون نفر از ساکنان خانه از طریق 4 مه گفت که اجتماعی فاصله اقدامات باید در محل باقی می ماند یک ماه بیشتر به منظور به حداقل رساندن گسترش COVID-19.

در روزهای اخیر Inslee شده بود که نشان می دهد اولیه خود را stay-at-home سفارشات از 23 مارس — که مجموعه به پایان می رسد در هفته آینده — خواهد بود افزایش یافته است. جدید اعلام گسترش منظور اصلی از دو هفته تا شش. تحت قبلی اقدامات صورت گرفته توسط Inslee در پاسخ به شیوع کروناویروس, همه, میله, ناهار خوردن در رستوران, سرگرمی و تفریح و سرگرمی امکانات بسته شده اند و حتی دیگر پس از 17 مارس است.

او گفت: دولت تلاش های به روز شده اند قوی “اما ما باید یک تعهد برای خودمان و عزیزان ما به رسمیت شناختن این راه سخت جلوتر از ما.”

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل مجمع عمومی به اتفاق آرا تصویب قطعنامه به رسمیت شناختن “بی سابقه اثر” coronavirus همه گیر و خواستار “تشدید همکاری های بین المللی را شامل کاهش و شکست” COVID-19.

از 193 عضو جهان بدن قبول نمی کنند یک رقیب قطعنامه اسپانسر شده از طرف روسیه خواستار U. N. همبستگی در مواجهه با چالش های مطرح شده توسط COVID-19 و ترغیب کشورها به اعمال تحریمهای همه جانبه و بدون شورای امنیت سازمان ملل تصویب به منظور مقابله با این ویروس.

تحت قوانین رای گیری نهاد به دلیل مجمع عمومی نیست و برگزاری جلسات اگر یک کشور اشیاء وضوح شکست خورده است.

دیپلمات گفت: اتحادیه اروپا, انگلستان, ایالات متحده آمریکا و اوکراین در اعتراض به پیش نویس روسیه و مجمع عمومی شد تمدید مهلت اعتراض تا 6 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز سه شنبه. آن روشن نیست اگر روسیه تغییرات را به سعی کنید را به نفع خود تصویب.

مجمع عمومی رئیس جمهور Tijjani محمد-Bande با ارسال نامه ای به تمام U. N. عضو سازمان ملل پنج شنبه شب اطلاع آنها که وجود دارد هیچ اعتراض به قطعنامه تحت عنوان “همبستگی جهانی برای مبارزه با بیماری کروناویروس” با حمایت مالی غنا و اندونزی و لیختن اشتاین و نروژ و سنگاپور و سوئیس و لیختن اشتاین. او گفت که این قطعنامه تصویب شد و در اثر است.

این قطعنامه همچنین به رسمیت می شناسد COVID-19 “شدید اختلال به جوامع و اقتصاد و همچنین به جهانی سفر و تجارت و تاثیر مخربی بر معیشت مردم” و “فقیرترین و آسیب پذیرترین سخت ترین ضربه.”

___

بوستون — جدید انگلستان میهن پرستان’ خصوصی تیم بازگشت هواپیما به بوستون از چین حمل بیشتر از یک سفارش از 1 میلیون ماسک های مهم برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبارزه برای کنترل گسترش coronavirus.

“این حمل و نقل می آید در یک زمان بحرانی که در حال آماده شدن برای یک پیش بینی افزایش در هفته های آینده پیش رو” ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت. “آنچه که ما قادر به انجام این ماموریت خاص خواهد شد یک راه طولانی رو به جلو در این مبارزه است.”

بیکر امن N95 ماسک از تولید کنندگان چینی اما تا به حال هیچ راهی برای گرفتن آنها را به ایالات متحده بیکر گفت: پنج شنبه زودتر سفارش برای 3 میلیون ماسک شده بود را مصادره کردند در بندر نیویورک و در این زمان او می خواست مستقیم بشردوستانه تحویل به دولت است.

در مصاحبه با Patriots.com رادیو پنج شنبه کرافت ورزش و سرگرمی افسر ارشد عامل جیم نولان گفت: دولت چین نمی ثبت نام در این سفر تا مارس 27. او گفت: این موانع شامل حقوقی تدارکات بودند که تنها پاک با تشکر از همکاری شامل چند دولت آمریکا و نهادهای بین المللی. نولان گفت: Patriots دریافت مجوز برای زمین در چین کردم و چشم پوشی از 14 روز در قرنطینه به دلیل خلبانان دریافت نمی کردن هواپیما.

بیکر گفت: برخی از ماسک را به نیویورک و رود آیلند. این داستان نخستین بار در گزارش وال استریت ژورنال.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به مداخله برای جلوگیری از انتشار برخی از زندانیان میان coronavirus بیماری همه گیر.

تادیبی امکانات در ایالات مانند کالیفرنیا و میشیگان و پنسیلوانیا شروع به آزاد کردن برخی از زندانیان به زندان در صورت کمبود تجهیزات پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما آن را دوست ندارم.”

رئیس جمهور افزود که “ما به دنبال برای دیدن اگر من حق متوقف کردن آن در برخی از موارد است.”

او نداد چه اقدامات و یا تحت چه اختیارات قانونی او را به توقف یا معکوس منتشر شده است.

___

دیترویت دیترویت راننده اتوبوس که تا به حال ابراز خشم در Facebook در مورد سرفه مسافر مرده است از COVID-19 گفته مقامات پنج شنبه.

Jason Hargrove احساس بد در مورد چهار روز پس از ارسال پرشور تصویری در رسانه های اجتماعی با 21 مارس است. او روز شنبه گفت: Glenn Tolbert رئیس اتحادیه رانندگان.

Hargrove ارسال شده یک ناسزا رنگ و لعاب تصویری شکایت در مورد یک زن که او گفت: تا به حال بارها و بارها سرفه در حالی که در اتوبوس خود را. Coronavirus گسترش می تواند از طریق سرفه. بود نه در این ویدئو.

Hargrove گفت: رانندگان “عمومی کارگران انجام کار ما تلاش برای ایجاد یک زندگی صادقانه مراقبت از خانواده ما است.”

“برای شما برای دریافت بر روی اتوبوس … و سرفه چندین بار بدون پوشش تا دهان خود را و شما می دانید که (ما) در وسط یک بیماری همه گیر که به من اجازه می دانم که برخی از مردمی نمی مراقبت” Hargrove گفت. “در برخی از نقطه در زمان ما رو به رسم خط و می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است. من احساس نقض شده است.”

در 17 مارس شهر حذف کرایه بیشتر وعده داده شده برای تمیز کردن و گفت: اتوبوس سواران برای ورود و خروج از درب عقب تنها. تغییرات رخ داده پس از رانندگان کاهش یافته است به کار آن روز در اعتراض به شرایط.

شهردار مایک دوگان گفت: “همه در امریکا” باید Hargrove ویدئو.

___

واشنگتن — کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx می گوید ورودی عفونت داده ها نشان می دهد کافی نیست آمریکایی ها مطیع رهنمودهای ملی “فراخوانی برای اقدام” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مقامات دولت می گویند ایالات متحده عفونت و مرگ و میر از این ویروس شبیه به آنچه سخت-آمار ایتالیا مواجه است. ایتالیا دارای جمعیت حدود 60 میلیون و ثبت کرده است حدود 14000 مرگ و میر و 115,000 عفونت. ایالات متحده آمریکا با جمعیت حدود 327 میلیون دلار را ثبت کرده است بیش از 5800 مرگ و میر و بیش از 240,000 عفونت.

Birx اشاره کرد که اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان را آغاز کرده اند “به خم منحنی.” اما او می گوید آمریکایی ها نیاز به انجام یک کار بهتر مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل های صادر شده از سوی کاخ سفید پس از ایالات متحده می تواند انجام همان.

کاخ سفید با صدور اجتماعی آن فاصله دستورالعمل در مارس 16. آمریکایی ها توصیه شد برای کار از خانه که ممکن است لغو در محل آموزش و غالبا در دست بشویید.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال سرکوب رو به رشد بازار سیاه از تجهیزات پزشکی.

دفاع ملی تولید عمل سیاست هماهنگ کننده پیتر ناوارو می گوید وجود یک “بازار سیاه سرچشمه” به درایو قیمت محافظ دنده.

او گفت: دولت فدرال خواهد قدم برای جلوگیری از این عمل است.

اما تهمت افزود متحده باقی خواهد ماند اولیه خریدار لوازم پزشکی و که دولت فدرال باقی خواهد ماند در نقش پشتیبان گیری.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل می کنند به سرعت در حال گسترش تولید داخلی از N95 ماسک محافظ توسط مینه سوتا بر اساس توسط 3M برای کمک به اولین پاسخ دهندگان.

یک تفاهم نامه امضا شده با مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار DHS وزیر چاد گرگ به “استفاده از هر و همه قدرت موجود” تحت عمل برای به دست آوردن ماسک های تولید شده توسط 3M Co. FEMA مدیر عقب Adm. جان Polowczyk شارژ برای تعیین تعدادی از ماسک های مورد نیاز, با توجه به یادداشت.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: نمایندگان مجلس در اواخر فوریه که ایالات متحده نیاز به یک انبار در حدود 300 میلیون N95 ماسک صورت برای پزشکی کارگران در خط مقدم ناشی از گسترش ویروس.

___

واشنگتن — کاخ سفید می گوید که آماده است برای راه اندازی یک $350 میلیارد وام برنامه در روز جمعه که در نظر گرفته شده است برای کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک است که آسیب دیده اند و coronavirus فاجعه است.

مدیریت کسب و کار کوچک مدیر Jovita کررنزا گفت: چک حفاظت از برنامه کمک خواهد کرد که شرکت های کوچک نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و شناور باقی می ماند.

وام دهندگان نگرانی که آنها قادر نخواهد بود برای رسیدگی له از برنامه های کاربردی به عنوان کسب و کار زدگی برای تزریق پول نقد و کمک به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد. وزارت کار اعلام کرد که نرخ بیکاری افزایش یافت و به 6.6 میلیون در هفته گذشته بیش از دو هفته گذشته است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: دولت تصمیم به افزایش نرخ بهره را به 1 ٪ به جای آن از 50 واحد به برنامه را جذاب تر به جامعه دهندگان.

___

نیویورک — New York, شهر, شهردار, بیل د Blasio خواسته است تا نیروهای جدید به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که آنها خارج خواهد شد و در نزدیکی افراد دیگر است.

وی تحقیقات نشان می دهد افراد بدون علامت می تواند گسترش coronavirus بدون تحقق آن. د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که تا به حال “وجود دارد فقط نبود شواهد” برای حمایت از این حرکت.

“هنگامی که شما قرار داده است که در صورت پوشش شما در حال حفاظت از هر کس دیگری,” او گفت:.

شهردار گفت: این می تواند یک روسری و یا سربند یا هر چیزی در خانه باید به آن توجه نمی شود یک فولاد ماسک مورد نیاز خط مقدم پزشکی کارگران است.

یک مطالعه اخیر توسط محققان در سنگاپور شد آخرین به تخمین می زنند که حدود 10 درصد از عفونت های جدید ممکن است موجب افرادی که حامل ویروس اما هنوز دچار آن علائم شبه آنفولانزا.

در پاسخ به این که مطالعه و دیگران مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تغییر چگونه آن را تعریف خطر عفونت برای آمریکایی ها. آژانس جدید هدایت هدفمند افرادی که هیچ نشانه ای ندارند اما در معرض دیگران شناخته شده و یا مشکوک به عفونت. این اصل می گوید که هر کسی ممکن است یک حامل چه که فرد دارای علائم یا نه.

___

واشنگتن — به دفتر بودجه کنگره در روز پنج شنبه پیش بینی شده نرخ بیکاری در ایالات متحده را بیش از 10% در این سه ماهه در حالی که اقتصاد می تواند کوچک با نرخ سالانه بیش از 28 درصد.

برآورد اصلا به حساب عظیم اقتصادی نجات بسته است که کنگره با تصویب یک هفته پیش. آنها می تواند بسیار بزرگتر است.

CBO مدیر فیلیپ Swagel نوشت: در یک پست وبلاگ که “CBO انتظار دارد که اقتصاد را قرارداد به شدت در طول سه ماهه دوم سال 2020 به عنوان یک نتیجه از ادامه اختلال در تجارت ناشی از گسترش این رمان coronavirus.”

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im