آخرین: سنگاپور برای بستن مرزها برای اولین بار پس از 2 مرگ و میر

COLOMBO, Sri Lanka (AP) — آخرین به کروناویروس همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 307,200 نفر کشته و بیش از 13000. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 92,300 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

—سریلانکا پلیس بازداشت نزدیک به 300 برای نقض مقررات منع رفت و آمد.

—استرالیا رونمایی بسته محرک برای دفع رکود است.

—هدف قرار دادن وحدت ملی برای فروش ماسک در واشنگتن است.

—معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش تست منفی است.

___

سریلانکا می گویند پلیس آنها را بازداشت 291 مردم برای عبور سه روز مقررات منع رفت و آمد که تحمیل شده به عنوان بخشی از اقدامات سختگیرانه طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus در اقیانوس هند کشور جزیره.

پلیس گفت: روز یکشنبه بازداشت شده توسط پلیس در حین گشت زنی به اطمینان حاصل شود که مردم به ماندن در خانه های خود. حکومت نظامی تحمیل شد در روز جمعه به پایان خواهد رسید و در روز سه شنبه.

برخی از آنها دستگیر شدند برای boozing در یک زمین بازی در حالی که برخی از آنها ولگردی در خیابان ها در طول حکومت نظامی.

دولت ترغیب مردم به ماندن در خانه به عنوان تعداد موارد مثبت افزایش یافته است به 77.

___

PERTH, Australia — استرالیا رونمایی از 66.4 میلیارد دلار استرالیا ($38.50 میلیارد دلار) بسته محرک در تلاش برای دفع رکود اقتصادی و حفظ اشتغال از coronavirus بیماری همه گیر.

این بسته شامل پرداخت نقدی واجد شرایط برای کسب و کارهای کوچک و رفاه گیرندگان. مجموع کمک های اقتصادی بسته تا کنون در مجموع حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور.

استرالیا ثبت کرده است بیش از 1000 مورد از این ویروس به عنوان ترس تشدید آن است که رهبری برای اولین رکود اقتصادی در نزدیک به سه دهه است.

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: “ما می خواهیم برای کمک به کسب و کار رفتن نگه دارید به عنوان بهترین آنها می توانند یا به مکث به جای سقوط از هم جدا. ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هنگامی که این بحران گذشت استرالیا می تواند گزاف گویی.”

او می گوید بیشتر سخت گیرانه اجتماعی فاصله اقدامات در نظر گرفته بود در جلسه کابینه در روز یکشنبه ،

سیدنی یاد Bondi ساحل بسته شده بود روز شنبه پس از هزاران نفر از مردم مسخره مقررات منع کرده است که بیش از 500 نفر جمع آوری است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 98 بیشتر موارد جدید coronavirus در نظر گرفتن مجموع در اینجا به 8,897.

مرگ و میر در کره جنوبی افزایش دو تا 104 با توجه به دولتی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

___

هونولولو هاوایی فرماندار اتحاد برقرار اجباری 14 روز در قرنطینه شروع پنج شنبه از همه مردم سفر به دولت به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با گسترش coronavirus هاوایی اخبار در حال حاضر گزارش شده است.

منظور امر به بازگشت ساکنان و همچنین بازدید کنندگان است.

“ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه برای مبارزه با این ویروس” رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه کنگره. “این حکم برای اولین بار در نوع خود در کشور است. ما می خواهیم این اقدام به ارسال پیام به بازدید کنندگان و ساکنان به طور یکسان است که ما قدر عشق خود را برای هاوایی اما ما درخواست آنها را برای به تعویق انداختن سفر خود را.”

دولت اعلام کرد که 11 مورد جدید از مردم با coronavirus آوردن هاوایی مجموع به 48 با توجه به هاوایی اخبار در حال حاضر. سه نفر از آنها در بیمارستان بستری هستند.

ارتش ایالات متحده اعلام کرد یک سرباز با 25 گردان پیاده نظام مستقر در هاوایی آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین مورد مربوط به ارتش جامعه در ایالت هاوایی اخبار در حال حاضر گزارش شده است. سرباز در انزوا.

___

سیاتل — هدف شرکت است عذرخواهی برای فروش ماسک صورت در فروشگاه سیاتل در حالی که بیمارستان ها در صورت وخیم کمبود.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت دفتر مداخله هنگامی که آن را دریافت کرد به گزارش روز شنبه که بسیار مورد نیاز N95 ماسک در هدف بودند قفسه.

گفت: هدف در توییتر که ماسک فروخته شد در خطا و که آن را از بین بردن آنها را از قفسه ها و اهدای آنها به واشنگتن وزارت بهداشت. این شرکت گفت: این امر همچنین جستجو در موجودی خود را به صورت اضافی ماسک برای اهدای.

___

برازیلیا, برزیل — سفارت آمریکا در برزیل می گوید که “ترتیبات نهایی” برای بازگشت به صفحه اصلی 103 شهروندان آمریکایی و دو اقامت دائم.

آنها در حال حاضر در رشته سرنشین سایه نقره ای کشتی کروز خاموش شمال شرقی برزیل در شهر رسیف. این کشتی شده است در انزوا و مسافران آن اجازه پیاده پس از 78 سال کانادا مسافر آزمایش مثبت برای coronavirus.

سفارت شنبه در بیانیه ای می گوید: ویژه پرواز چارتر خواهد شد “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

___

نیویورک — دانشگاه کلمبیا ارشد, جراح, دکتر کریگ اسمیت شده است بالا بردن سطح هشدار در مورد افزایش سریع بیماران و کاهش منابع در نامه های روزانه به همکاران که در حال ارسال به کلمبیا بخش جراحی توییتر حساب.

اسمیت هشدار داد که جدید پیش بینی برآورد تعداد coronavirus بیماران ادامه خواهد داد به رشد بیش از 22 به 32 روز قریب به اتفاق نیویورک-پروتستان سیستم اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه حتی با اقدامات انجام شده برای ایجاد ظرفیت های جدید است.

پیش بینی ها نشان می دهد سیستم بیمارستان نیاز به 700 934 تخت ICU در هنگام شیوع بیماری به اوج خود می رسد.

فقط جمعه اسمیت نوشت: این سیستم شاهد افزایش 50 ٪ در coronavirus بیماران مبتلا ساخت و در مجموع 300 درمان و 200 در انتظار نتایج آزمون. او گفت: بیمارستان های در سیستم در حال سوختن از طریق حدود 40,000 ماسک یک روز در حدود 10 برابر مقدار طبیعی.

“هیچ چیز را به من لذت بیشتری نسبت به عذر خواهی فراوان در چند هفته برای داشتن دست بالا تهدید” اسمیت نوشت. “که ما هرگز بیش از حد ظرفیت و كمربند و morbidities به ندرت دیده می شود در غیر pandemic شرایط اجتناب شود. دو ماه آینده و یا ترسناک است تصور کنید اگر ما کم بها دادن به این تهدید است.”

در NYU Langone سلامت یکی دیگر از بیمارستان اپراتور در شهر نیویورک به “ERs بسیار شلوغ” و برخی از بیماران در حال درمان در فضایی مجهز به گسترش ظرفیت سخنگوی جیم Mandler گفت شنبه.

___

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش, کارن, آزمایش منفی برای coronavirus.

معاون مطبوعاتی وزیر کتی میلر توییتی نتایج این آزمون شنبه شب.

پنس اعلام کرده بود در اوایل روز شنبه که از فراوانی احتیاط او و همسرش خواهد بود برای آزمایش ویروس. یک عضو معاون رئیس جمهور, کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

معاون رئیس جمهور گفته بود کارمند که آیا تماس نزدیک با هر دو رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور به خوبی انجام شد. هنوز پنس ایستاده بود و فقط چند پا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تریبون خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی.

___

پکن — چین در شهر ووهان که در آن جهانی همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی رفت چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه بدون گزارش هرگونه جدید و یا مورد مشکوک به ویروس.

در جای دیگر این کشور گزارش شده 46 مورد جدید بیش از قبلی 24 ساعت و 45 از آنها که از خارج از کشور. وزارت بهداشت را می گویند که داخلی مورد یافت شد. یکی دیگر از شش مرگ نیز گزارش شده است که در ووهان چهار در اطراف استان هوبئی و یک جای دیگر.

چین در حال حاضر ثبت شده در مجموع 81,054 موارد و 3,261 مرگ و میر. در مجموع 72,244 مردم اعلام شده است درمان و منتشر شده از بیمارستان.

ووهان باید 14 روز مستقیم و بدون یک مورد جدید به منظور شدیدی سفر به محدودیت برداشته شود و این شهر باقی مانده است جدا از بقیه استان که خود بسته به بقیه کشور است. حتی در حالی که اجتماعی فاصله و قرنطينه برای تازه واردان باقی می ماند هنجار چین در تلاش برای بازگرداندن فعالیت در جهان به دومین اقتصاد است.

ووهان یک مرکز چین را بسیار مهم صنعت خودرو و قطار ویژه حمل بیش از 1000 نفر از کارکنان شرکت دانگ فنگ موتور وارد بعد از ظهر شنبه در این شهرستان برای اولین بار پس از وقوع. همه فرستاده شد به طور مستقیم توسط اتوبوس به کارخانه ها و یا جوامع مسکونی.

___

واشنگتن — Washington, DC اعلام کرده است 21 جدید شناسایی موارد از COVID-19 coronavirus از جمله یک کودک 9 ساله دختر بچه آوردن مجموع به 98. جدید عفونت شامل مجموعه ای از افراد جوان با 12 قربانیان شناسایی شده در زیر سن 40.

منطقه کلمبیا مقامات بهداشتی به مدت طولانی پیش بینی کرد که تعداد محلی خواهد سنبله به عنوان مردم بیشتر مورد آزمایش قرار گرفتند. صبح روز پنج شنبه به آنها اعلام کرد که یک سوم از اعضای DC آتش نشانی تا به حال آزمایش مثبت است.

شهردار موریل Bowser خود را اعلام وضعیت اضطراری و بسته تمام مدارس از طریق پایان ماه. محبوب گیلاس شکوفه جشنواره به تعویق افتاده است کاخ سفید و کنگره تورهای لغو شده اند و باغ وحش ملی اسمیتسونیان موزه شبکه و مرکز کندی را بسته اند.

واشنگتن شمارش را شامل نمی شود افرادی که ممکن است آلوده شده اند در واشنگتن زندگی می کنند در نزدیکی ویرجینیای شمالی یا جنوب مریلند.

___

مسکو — وزارت دفاع روسیه می گوید آماده است به پرواز خود به همراه تیم پزشکی و تجهیزات ضد عفونی کننده به ایتالیا برای کمک به مقابله با کروناویروس جدید.

این وزارتخانه در بیانیه شنبه به دنبال تماس تلفنی بین ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته که در آن رهبر روسیه ارائه شده برای ارسال نظامی پرسنل پزشکی و تجهیزات برای کمک به ایتالیا شامل شیوع کروناویروس جدید.

وزارت دفاع روسیه می گوید آن حمل و نقل هواپیماهای آماده به ترابری هشت تلفن همراه تیم پزشکی همراه با تجهیزات پزشکی و آئروسل ضد عفونی کامیون به ایتالیا.

وزیر دفاع روسیه سرگئی Shoigu تا به حال یک تماس با همتای لورنزو Guerini که گفت: ایتالیا آماده بود برای دریافت هواپیماهای روسی با پرسنل پزشکی و تجهیزات شروع یکشنبه.

___

واشنگتن — یک زندانی در یک زندان فدرال در شهر نیویورک دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, مارک, اولین مورد تایید شده در زندان فدرال سیستم.

اداره فدرال زندانها می گوید مرد است قرار دارد در شهری بازداشتگاه در بروکلین و شکایت از درد قفسه سینه در پنجشنبه چند روز پس از او وارد شدند.

مقامات می گویند او گرفته شده بود به یک بیمارستان و آزمایش برای COVID-19. زندانی از بیمارستان مرخص شد, در روز جمعه و بازگشت به زندان جایی که او بلافاصله در انزوا قرار داده شده.

اداره زندان آموخته شنبه از او تست مثبت برای COVID-19.

___

فلسطین وزارت بهداشت اعلام کرده است که دو مورد اول از coronavirus در غزه.

وزارت گفت: اوایل یکشنبه که این موارد برای دو نفر که بازگشت به تازگی از پاکستان است.

این کشف باعث افزایش ترس از پتانسیل شیوع در شلوغ محاصره در میان یک نامعقول سیستم مراقبت های بهداشتی است که مبارزات زیر سال از اسرائیل و مصر محاصره غزه و فلسطین سیاسی را بدست آورد.

___

رم — ایتالیایی برتر جوزپه کونته گفته است کشور او سفت مستند به مبارزه با مهاجم گسترش از coronavirus بستن تمام امکانات تولید به جز کسانی که “لازم, مهم, ضروری برای تضمین کالاهای ضروری” برای کشور است. کونته گفت: ایتالیا زندگی می کنند از طریق “ïts بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.”

کونته گفت: در حالی که آن را آسان به نفی عادات که قربانی محدودتر در مقایسه با فداکاری های ساخته شده توسط دیگر شهروندان اعم از پزشکان و پرستاران به سوپر مارکت کارمندان و نیروهای امنیتی.

مقامات محلی در ایتالیا مناطق شمالی شده اند شفاعت با دولت ملی به تصویب برسانند تا کنون اقدامات سختگیرانه تر. سخت ترین ضربه از منطقه لومباردی حساب برای بیش از 60 درصد از ایتالیا به سرعت در حال افزایش مرگ و میر.

اقتصاد ایتالیا شده است راکد برای چندین سال و برخی در این کشور شد و تمایلی به تعطیل کردن صنعت در یک حرکت است که تعمیق و ایتالیا به بحران اقتصادی.

جدید اقدامات سختگیرانه تر خواهد بود در اثر تا آوریل 3.

___

پاردوبیتسه, جمهوری چک — های غول پیکر حمل و نقل هواپیما فرود آمد اواخر روز شنبه در فرودگاه در جمهوری چک لود شده با بیش از 100 تن از مقدار لوازم مورد نیاز برای بخش پزشکی برای مبارزه با شیوع کروناویروس. حمل و نقل بخشی از ناتو برنامه.

چک وزارت دفاع گفت: این هواپیما پرواز از شهر شنژن در جنوب شرقی چین با بیش از 106 هزار متریک تن (117 تن) تجهیزات.

در جمهوری چک نیز 995 افراد آلوده با کوروناویروس.

پرواز ساخته شده است توسط استراتژیک Air Lift بین المللی راه حل (SALIS) که هدف این است که برای ارائه به شرکت متحدان ناتو یک قابلیت حمل و نقل سنگین و محموله أفرسزد.

___

لندن — دولت بریتانیا است که تشدید آن پاسخ به کروناویروس جدید, گفتن تا 1.5 میلیون بیمار و آسیب پذیر مردم به اقامت در منزل و اجتناب از تماس با دیگران برای حداقل 12 هفته است.

دولت می گوید مردم با شرایط بهداشتی خاص — از جمله دریافت کنندگان پیوند اعضا افراد مبتلا به فیبروز کیستیک مبتلا به خون یا مغز استخوان سرطان و برخی از افراد در سیستم ایمنی سرکوب مواد مخدر — باید “سپر خود را” از گسترش بیماری همه گیر زندگی در انزوا.

ویژه تحویل مواد غذایی و دارو را مرتب توسط یک اتحاد عمومی سازمان نظامی فروشندگان مواد غذایی و داوطلبان.

حرکت آمد و به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد گسترش این ویروس در حال شتاب گرفتن است. او گفت بریتانیا در نظام سلامت خواهد بود “به طور کامل تحت الشعاع” بدون “قهرمانانه و جمعی تلاش ملی” از انزوای اجتماعی به سرعت آن است.

بریتانیا 5,018 تایید موارد ویروس و 233 مرگ و میر افزایش بیش از 50 مرگ و میر ناشی از یک روز پیش از آن.

___

نیکوزیا, قبرس در مدیترانه شرقی کشور جزیره ای قبرس ثبت شده خود را برای اولین بار مرگ را به عنوان یک نتیجه از cororavirus.

قبرس وزارت بهداشت می گوید مردی که سن و سال بود داده شده بود از درد و رنج دراز مدت کبد و کلیه و بیماری های قلبی است. این وزارت می گوید بیمار به نظر می رسد که قرارداد این ویروس از یکی دیگر از حامل در یک بیمارستان که در آن او بود که برای درمان بیماری های کبدی.

در آخرین شمارش وجود دارد 84 تایید coronavirus موارد در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده در جنوب قومی تقسیم قبرس. وجود دارد یکی دیگر از 31 مورد در جدایی طلب ترکیه, قبرس شمالی.

قبرس ممنوع, ورود برای کلیه اتباع خارجی به جز کسانی که زندگی و کار در کشور و همچنین دیپلمات. آن را نیز تصویب شده است 14 روز ممنوعیت پروازهای ورودی از 28 کشور از جمله آلمان و اسرائیل و انگلیس

___

شرق کشور آفریقایی اوگاندا اعلام کرد که اولین مورد از coronavirus. این کشور غرب آفریقا غنا اعلام کرد اول آن مرگ است. هر دو کشور در حال بسته شدن مرزهای خود را, اما این اقدامات نمی اعمال می شود به محموله است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de