آخرین: سنگاپور قرنطينه تقریبا 20K کارگران خارجی

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ایالات متحده و بریتانیا بریس برای افزایش مرگ و عوارض این هفته است.

— سنگاپور اماکن نزدیک به 20 ، 000 کارگران خارجی تحت قرنطینه.

— دولت اتریش به نظر می رسد به آرامی بلند ویروس محدودیت.

__

سنگاپور — سنگاپور قرار داده است نزدیک به 20 ، 000 کارگران خارجی تحت قرنطینه در خوابگاه خود را پس از تعداد بیشتری در جامعه پیدا شد به شما با COVID-19.

این کشور در فهرست دو خارجی خوابگاه به عنوان ایزولاسیون در مناطق, که بدان معنی است که هزاران نفر از کارگران در هر دو سایت را نمی خواهد بود قادر به ترک اتاق خود را برای 14 روز با توجه به آزادی مطبوعات توسط سنگاپور و وزارت بهداشت در مارس 5. ترکیب دو خوابگاه که تا کنون دیده می شود بیش از 90 مورد از COVID-19 عفونت.

این حرکت به عنوان سنگاپور می بیند سنبله در محلی موارد COVID-19 با رکورد 116 چنین مواردی در روز یکشنبه. سنگاپور نیز به طور موثر وارد یک مستند از شنبه بسته شدن مدارس و محل های کار تلقی به ارائه خدمات غیرضروری به مدت یک ماه.

کارگران تحت قرنطینه را ادامه خواهد داد به پرداخت حقوق وزارت گفت. آن را نیز با تمام خوابگاه اپراتورها در سنگاپور به منظور کاهش تراکم از ساکنان خود را با انتقال برخی از کارگران به مسکن جایگزین در طول این دوره است.

___

وین — اتریش صدراعظم Sebastian Kurz می گوید: دولت خود را با هدف شروع اجازه می دهد برخی از مغازه ها به بازگشایی در هفته آینده در آغاز از یک مرحله به مرحله بازگشت به زندگی عادی است.

Kurz گفت که هدف این است که اجازه می دهد تا مغازه های کوچک و مراکز باغ به بازگشایی سهشنبه آینده با تعداد محدودی از مشتریان که باید ماسک می پوشند. او گفت که دولت امیدوار به بازگشایی بقیه مغازه ها و همچنین سالن های آرایش, on May 1. رستوران ها و هتل ها قادر نخواهد بود برای باز کردن حداقل تا اواسط ماه مه. رویدادهای باقی خواهد ماند ممنوع اعلام کرد تا پایان ماه ژوئن است.

محدودیت های موجود در جنبش مردم که تحمیل شده بود سه هفته پیش و مجموعه به پایان می رسد در مارس 13 در حال توسعه یافته تا پایان ماه.

اتریش تا به حال برخی از 12,000 تایید موارد coronavirus از جمله 220, مرگ و میر, از شنبه.

___

تایپه, تایوان تایوان — خود را به جای گردشگری رئیس و دستور داد مسافرانی که برای بازدید شلوغ دیدنی سایت بیش اخیر تعطیلات آخر هفته برای جلوگیری از فضاهای عمومی آن را به عنوان تلاش برای حفظ آن موفقیت نسبی در شامل coronavirus.

اداره گردشگری مدیر کل چو یونگ هوی شد تنزل مقام و نقل مکان به یک کار جدید پس از اخبار آمده است که یک تابع به حال مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را به دامن روش ها از طرف پسر خود را که منجر به عفونت دیگری کارمند در این اداره است.

که کارمند پس از آن آلوده خود را پنج ساله پسر بچه پسر مهد کودک بسته می شود برای 14 روز. هیچ یک از دیگر دانش آموزان و یا معلمان به ترتيب آلوده با توجه به مرکزی اپیدمی مرکز فرماندهی.

این CECC همچنین خواست هر کسی که یکی از بازدید 11 توریستی محبوب سایت در طول چهار روز Qingming جشنواره برای جلوگیری از فضاهای عمومی به صورت 14 روز کار از خانه در صورت امکان پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از عفونت.

با وجود نزدیکی آن به چین که در آن همه گیر جهانی آغاز شد, تایوان با موفقیت نگه داشته عفونت گسترده در خلیج تا حد زیادی با دقت ردیابی هر گونه موارد ممکن است محرومیت بازدید کنندگان خارجی و اجرای قرنطينه.

این جزیره ثبت 10 مورد جدید در روز دوشنبه آوردن مجموع آن به 373 با پنج مرگ و میر.

___

والتا مالت — مالت مقامات بهداشتی قرار داده اند 1,000 مهاجران ماندن در یک مرکز قرنطینه پس از هشت نفر از آنها را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این پناهجو پناهندگی اعطا شده است و معمولا رایگان برای ترک این مرکز و برخی از مشاغل. اما وزیر بهداشت کریس Fearne دستور داد همه آنها قرار می گیرد در قرنطینه به مدت 14 روز در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مدیترانه کشور جزیره ای مالت تا کنون 227 موارد COVID-19; جوانترین دختر در سن دو و قدیمی ترین زن 86. تنها پنج نفر از 227 بهبود یافته اند.

هیچ مرگ و میر نسبت به این ویروس گزارش شده است.

مالت مدارس بسته شده اند پس مارس 13 و کافه ها و رستوران ها نیز دستور داده شده است بسته است. مالت مقامات اعمال جریمه بر هر کسی که جمع آوری در گروه های بیش از سه نفر در ملاء عام.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در اتهام از دولت با وجود بستری بودن در آنچه که دفتر خود را به عنوان یک “گام احتیاطی” پس از قرارداد جدید کروناویروس.

مسکن و جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت که جانسون است که در انتظار نتایج آزمایشات پس از گذراندن شب در یک نامعلومی بیمارستان.

Jenrick می گوید که او را “حاصل کنید این است که بسیار خسته کننده برای او” اما “با این وجود او هنوز هم بسیار مسئول است.” Jenrick نکرد یک مطلب طولانی مدت باقی بماند.

55 ساله رهبر شده بود به قرنطینه در خیابان داونینگ اقامت پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 در 26 مارس — اول شناخته شده و رئیس دولت را به سقوط بیمار با این ویروس.

او ادامه داد: برای حضور در جلسات روزانه در شیوع و منتشر کرده است چندین پیام های تصویری خود را در طول 10 روز در انزوا.

___

مسکو — تعداد coronavirus موارد در روسیه در صدر 6,000 پس از بزرگترین روزانه سنبله در عفونت های جدید را پس از وقوع.

دولت روسیه مقر برخورد با این بیماری همه گیر گفت: 954 موارد ثبت شده در 24 ساعت گذشته در آوردن این کشور در مجموع به 6,343. مسکو اختصاص 4,484 contagions.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور داده است تا بسیاری از روس ها را به ماندن در محل کار تا پایان ماه به عنوان بخشی از یک جزئی اقتصادی shutdown برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. او گفت: برخی از ضروری صنایع را عامل حفظ و فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند.

رهبر روسیه اشاره کرده است که این امر می تواند به مقامات منطقه ای به تصمیم می گیرید که شرکت ها و سازمان ها می تواند به نگه داشتن کار در مناطق خود با توجه به وضعیت. روسیه و نخست وزیر میخائیل Mishustin روز دوشنبه افزود هشدار داد منطقه ای فرمانداران در برابر بستن اداری مرز بین استان ها تاکید کرد که جنبش مردم و باری نباید محدود.

___

اسلو, نروژ — نروژ ارسال یک اورژانس پزشکی تیم به ایتالیا لمباردی منطقه که آن را می گوید در نیاز ناامید از مراقبت های بهداشتی کارکنان با توجه به کروناویروس اضطراری است.

دولت نروژ گفت که پاسخ به این درخواست از منطقه لومباردی در ابتدا ساخته شده در پایان ماه مارس.

تیم پزشکی است “خودکفایی” و باقی خواهد ماند در ایتالیا به مدت چهار هفته دولت گفت.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی معاون وزیر بهداشت خواسته است تا هوشیاری برای حفظ سخت-برنده در برابر دستاوردهای جدید کروناویروس.

کیم باند-لب ابراز نگرانی سست نگرش اجتماعی فاصله که او می گوید قرار می دهد این کشور در معرض خطر بالقوه عفونت “انفجار” شبیه به اروپا و ایالات متحده است.

هشدار خود را در روز دوشنبه آمد و پس از این کشور گزارش شده 47 مورد جدید از coronavirus کوچکترین روزانه پرش پس از Feb. 20. عفونت در ادامه به افول در بدترین آمار در شهر Daegu که در آن 6,781 از کشور 10,284 موارد گزارش شده است.

با این حال وجود دارد زنگ بیش از یک افزایش مداوم در عفونت های مربوط به ورود بین المللی به عنوان دانش آموزان و دیگر کره جنوبی اتباع گله از غرب میان گسترش شیوع و معلق است. این است متورم caseload در پر جمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند باعث گیونگی-دو فرماندار Lee Jae-myung برای هشدار دادن به هفته گذشته که به “انفجار” در عفونت تقریبا قطعی است.”

“هنوز هم وجود دارد خطر که یک انفجار در محلی انتقال که ما شاهد در اروپا و ایالات متحده اتفاق می افتد در جامعه ما در هر زمان که سقوط ما سیستم بیمارستان و سنبله میزان مرگ” کیم گفت.

کیم التماس برای مردم به ماندن در خانه با استناد به اطلاعات گوشی های هوشمند نشان داد که افزایش جمعیت در سئول پارک های عمومی و اوقات فراغت مناطق بیش از دو هفته گذشته. در حالی که دولت کره جنوبی به تعطیل مدارس و صادر اجتماعی-فاصله دستورالعمل های آن را اجرا مستندات و یا دستور بیمورد کسب و کار ،

___

میامی — مقامات می گویند که 14 نفر به خود گرفته اند و بیمارستان ها از یک کشتی کروز که لنگر انداخت در فلوریدا با کروناویروس قربانیان کشتی و یکی از آنها مرده است.

دو مرگ و میر گزارش شده قبلا روی شاهزاده خانم مرجانی که از منوی view شنبه در میامی. کشتی تا به حال بیش از 1000 مسافر و نزدیک به 900 خدمه.

مقامات بلافاصله فاش اینکه 14 نفر حذف برای توجه فوری پزشکی تا به حال تایید coronavirus لینک.

شاهزاده Cruises خط کشتی شروع پیاده مناسب مسافران پاک برای پرواز چارتر یکشنبه. خط کروز گفت: این تاخیر توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری سیاست پیشگیری از مسافران از بودن و قرار داده شده در پروازهای تجاری.

هر کسی با علائم بیماری و یا دوره نقاهت بعد از آن بودند که نگهداری در کشتی تا زمانی که پزشکی پاک.

___

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: دولت باز خواهد گشت با بیش از 400 هواکش از 500 دریافت کرده است از دولت فدرال به طوری که آنها می توانید به نیویورک و کشورهای دیگر ضربه سخت تر توسط coronavirus.

این فرماندار دموکرات روز یکشنبه گفت که ایالت اقامت در خانه نظم و هفته های اجتماعی فاصله منجر به کندتر نرخ عفونت و مرگ و میر در واشنگتن است.

واشنگتن دولت 7,666 تایید موارد ویروس ها و 322 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش در بعد از ظهر یکشنبه. نیویورک بیش از 122,000 موارد تایید شده و بیش از 4000 مرگ و میر.

واشنگتن دریافت 500 هواکش ماه گذشته از استراتژیک ملی ذخایر.

“به من گفت که چند بار در طول چند هفته گذشته: ما در این با هم” Inslee گفت. “این باید راهنمای همه اقدامات ما در یک فرد و در سطح دولت در روزهای آینده و هفته.”

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 47 مورد جدید از coronavirus و سه بیشتر مرگ و میر آوردن آن در مجموع به 10,284 عفونت و 186 مرگ و میر.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه گفت: حداقل 769 عفونت در ارتباط بودند به ورود مسافران از خارج از کشور با بسیاری از موارد شناسایی شده در سه هفته گذشته در پرجمعیت Seoul metropolitan area.

این کشور caseload کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش حدود 500 مورد جدید در روز, اما مقامات نگرانی بیش از یک افزایش مداوم در عفونت های وارداتی از خارج از کشور اتفاق می افتد و یا در بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر زندگی می کنند-در امکانات.

در طول تعطیلات آخر هفته مقامات تمدید یک دولت دستورالعمل اصرار مردم به فاصله اجتماعی به سرعت گسترش ویروس توسط دو هفته حفاظت در برابر افزایش عفونت در سئول در منطقه شهری و گسترش شیوع بیماری در اروپا و ایالات متحده است.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ می گوید وجود دارد “یک هولناک جهانی افزایش خشونت خانگی” در هفته های اخیر به عنوان ترس از این بیماری همه گیر کوروناویروس رشد کرده همراه با آن پيامدهای اقتصادی و اجتماعی.

U. N. رئیس که دادگاه تجدید نظر در تاریخ 23 مارس به صورت فوری آتش بس در درگیری در سراسر جهان برای مقابله با COVID-19 در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب اکنون زمان آن است که به درخواست تجدید نظر برای پایان دادن به تمام خشونت “در همه جا حاضر است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: “برای بسیاری از زنان و دختران را تهدید بافندگی بزرگترین جایی که آنها باید امن ترین — در خانه های خود.”

“و من یک درخواست تجدید نظر جدید امروز برای صلح در خانه و در خانه در سراسر جهان,” او گفت:.

دبیر کل گفت: در برخی از کشورها که او نام “تعدادی از زنان خواستار حمایت از خدمات دو برابر شده است.”

در همان زمان او گفت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پلیس در حال ضعف و understaffed محلی پشتیبانی از گروه های در حال فلج یا از وجوه و برخی از خشونت پناهگاه تعطیل هستند در حالی که دیگران هستند.

“من مصرانه از همه دولت ها برای پیشگیری و جبران خسارت خشونت علیه زنان یک بخش کلیدی از خود پاسخ ملی قصد دارد برای COVID-19,” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

___

پکن — چین روز دوشنبه گزارش 39 مورد جدید از عفونت کرونا ويروسی — 38 از آنها وارداتی — یک اضافی مرگ 10 موارد مشکوک و 1,047 بدون علامت در موارد زیر مشاهده است.

وجود دارد هیچ تایید و یا موارد مشکوک در مرکز شهر ووهان که در آن 14-هفته مستند است که با توجه به برداشته شود در روز چهارشنبه.

چین در حال حاضر ثبت شده در مجموع 81,708 موارد و 3,331 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده وجود دارد در اواخر ماه دسامبر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im