آخرین: سنا نیست پیشبرد COVID-19 بسته نجات

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 328,275 نفر کشته و بیش از 14,300. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 95,650 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— جمهوریخواه ایالت کنتاکی است اولین سناتور ایالات متحده برای آزمایش مثبت برای COVID-19

— آنگلا مرکل صدراعظم آلمان است که در قرنطینه پس از دکتر تجویز واکسن برای او آزمایش مثبت برای coronavirus.

— کلمبیا, مقامات می گویند که 23 کشته در شورش زندان.

___

واشنگتن — سنا خودداری کرده است برای پیشبرد coronavirus بسته نجات در رویه رای با دموکرات ها را رد پیش نویس از جمهوری خواهان و هل دادن برای کمک های بیشتر برای کارگران است.

مذاکرات انتظار می رود برای ادامه به شب جمعه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواسته است سناتورها به “سیگنال به این که ما آماده هستیم تا این کار انجام شود.” او می خواهد عبور دوشنبه.

اما دموکرات ها مقاومت کرده اند با این استدلال که نزدیک به 1.4 تریلیون دلار اندازه گیری نیاز به تقویت کمک های اولیه و قرار دادن محدودیت در چگونه کسب و کار می تواند با استفاده از اورژانس دلار است.

رای گیری بیشتر امکان پذیر است.

___

نیویورک — آتی سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در شروع معاملات روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران سازمان دیده بان برای دیدن اگر کنگره می تواند توافق بر سر یک بسته نجات به سعی کنید به ساقه تاثیر شیوع کروناویروس.

آتی برای شاخص S&P 500 با کاهش 5% باعث توقف در معاملات آتی.

وال استریت در حال آمدن است خاموش بدترین حالت آن هفته از سال 2008. S&P 500 با کاهش 15% به عنوان بزرگ عصری برای اقتصاد آمریکا تعطیل و سرمایه گذاران منتظر واشنگتن به ارائه حمایت مالی برای کارگران آمریکایی و ضرب و شتم صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی و هتل ها. دموکرات ها استدلال کرده اند بسته بود کج شده به سمت شرکت های بزرگ به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پس از مذاکرات در حال انجام است.

قیمت نفت نیز سقوط به عنوان گسترده و رکود اقتصادی جهانی را تهدید می کند تقاضا برای انرژی است. قیمت نفت ایالات متحده کاهش یافت و به 6 ٪ به $21.26 در هر بشکه رسید در حالی که این معیار بین المللی کاهش یافته و از 7 درصد به $25.10

___

واشنگتن — کاخ سفید اصرار تجاری labs به اولویت بندی تست از بیمارستان بیماران به آنها کار را به روشن شدن نتیجه آزمایشات برای coronavirus.

معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید: وزارت بهداشت و خدمات انسانی را موضوع رسمی ارشاد روز گذشته که دولت فدرال تشویق همه labs به “اولویت بندی بستری تست.”

پنس می گوید: دولت امیدوار است به پرونده های موجود تست — یک نقطه عطف کاخ سفید امیدوار به رسیدن به روز دوشنبه — پاک وسط هفته.

کاخ سفید در حال تشویق کسانی که بدون علائم در مقابل به دنبال تست های هشدار دهنده آن داراي در حال حاضر کمیاب لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دستور داد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال به کشتی mobile بیمارستان مراکز به سخت ضربه ایالت های واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک در میان coronavirus بیماری همه گیر. برای نیویورک که یکی دیگر از 1000 تخت بیمارستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین آشکار برای اولین بار تعدادی از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی فرستاده شده به سخت ضربه متحده توسط دولت فدرال. این می آید به عنوان دولت و رهبران محلی را به دادگاه تجدید نظر در دولت فدرال برای ارائه به مراتب بیشتر و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برگزار کرده است در استفاده خود را به طور کامل مقامات تحت دفاع تولید عمل به مارشال بخش خصوصی قابلیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را به ایالات سعی کنید برای به دست آوردن مواد ، او می گوید: “ما در حال مرتب کردن بر اساس از یک نسخه ی پشتیبان به صورت متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او همچنین به فرمانداران در آن سه متحده در تماس خود گارد ملی نگه داشتن آن را تحت کنترل محلی اما ارائه بودجه فدرال. @مایکل Tackett

___

قاهره — مصر رئیس جمهور Abdel-Fattah ال Sissi به دادگاه تجدید نظر به مردم خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus از طریق ماندن در خانه و تمرین های اجتماعی فاصله به عنوان تایید موارد ویروس رسیده 327 و 15 مرگ و میر.

او هشدار داد که تعداد آلوده می تواند در هزاران نفر در عرض روز, اگر مردم را این ویروس به طور جدی.

“به ما مصریان!” او به دادگاه تجدید نظر به مردم خود. “ما می خواهیم بیشتر نظم و انضباط و تعهد برای دو هفته آینده به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس در مصر است.”

وی در مصر بیش از 100 میلیون نفر به گسترش ویروس “بسیار جدی است.”

او گفت: دولت خود را گرفته اند “اقدامات ساده” از جمله تعطیلی مدارس و دانشگاه های شبانه منع رفت و آمد در مغازه ها و رستوران ها و دیگر کسب و کار در تلاش برای به حداقل رساندن تعامل بین مردم است. او همچنین تشکر پزشکان و سلامت کارگران به عنوان “قهرمانان” که در حال مبارزه با “جنگ مانند یک “جنگ است.”

مصر وزارت بهداشت اضافه 33 بیشتر موارد تایید شده از coronavirus و چهار میر آوردن مجموع شماره 327 و 14 مرگ و میر. آن گفت: بیش از 50 نفر ترخيص شده از بخش قرنطینه پس از بهبودی خود را. نظامی در اوایل روز شنبه گزارش داد مرگ یک اصلی کلی در حالی که در نظر گرفتن بخشی در عقیم سازی تلاش.

___

قاهره — در مصر گفت: یک افسر ارشد درگذشت یکشنبه پس از عفونت با کوروناویروس.

ارتش در بیانیه ای گفت که سرلشگر خالد Shaltout آلوده شد در حالی که شرکت در عقیم سازی که ارتش انجام شده است در سراسر کشور است.

نظامی گفت: آن را استریل و ضد عفونی نهادهای عمومی و چند مربع در قاهره و دیگر شهرها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

نظامی سخنگوی تامر ال-Refai شنبه نوشته شده فیلم در رسانه های اجتماعی نشان شخصی نظامی در دنده محافظ و تجهیزات در حالی که ضد عفونی کننده در میدان تحریر کانون از سال 2011 قیام و ایستگاه مترو وجود دارد.

Shaltout بود بالاترین رسمی آلوده به ویروس به تاریخ در مصر که حدود 300 مورد و 10 مرگ و میر.

___

BATON ROUGE, La. — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز صادر کرده است یک ایالت “ماندن در خانه” بخشنامه سفارش همه 4.6 میلیون نفر در لوئیزیانا به ماندن در خانه با شروع در 5 p. m. روز دوشنبه مگر اینکه آنها در حال انجام وظیفه ضروری مانند مواد غذایی و دارو.

کارگران در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها دفاتر پزشکان و دیگر زیرساخت های حیاتی هستند معاف از فرماندار دستور.

“خط پایین این است که ما در یک مسابقه در برابر زمان وقتی که می آید به این کروناویروس و آن را گسترش سریع در لوئیزیانا” ادواردز گفت: یکشنبه.

نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز و برخی از شهرستانها صادر مشابه پناهگاه در محل و یا در خانه بماند سفارشات در چند روز گذشته. New Orleans شهردار LaToya Cantrell صادر کرده است یک جهت مشابه برای این شهرستان دو روز پیش.

یکشنبه, عفونت کروناویروس در لوئیزیانا صعود به بیش از 830. بیست نفر در کشور فوت کرده اند از COVID-19, دولت, سلامت, مقامات گفت.

___

فراوان یوتا — یوتا توانسته مرگ مرتبط با COVID-19 — یک مرد بیش از سن 60 بود که مشکلات اساسی.

دولت بهداشت و درمان و بیمارستان مقامات روز یکشنبه گفت که مرد ناشناس از Davis County شده بود در Lakeview بیمارستان در ﺑﻮﻧﺘﯿﻔﻮﻝ دو روز قبل از مرگ او.

مرد آزمایش مثبت برای coronavirus در روز شنبه.

مقامات بهداشتی در حال کار برای شناسایی و تماس با هر کسی که ممکن است در تماس نزدیک با او. خانواده اش مطلع بیمارستان امکان از او COVID-19 قبل از ورود خود را.

بیمارستان مدیر عامل شرکت می گوید کارگران او را در پارکینگ کامل, دنده محافظ, محدود کردن ممکن است قرار گرفتن در معرض.

___

استانبول — نه بیشتر مردمی در ترکیه از coronavirus آوردن این کشور شمار کشته شدگان به 30.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت در توییتر که 289 نفر تست مثبت برای COVID-19 روز شنبه. تعداد موارد تایید شده در کشور است که در حال حاضر حداقل 1,236.

___

پاریس — فرانسه در مجلس به تصویب یک لایحه اجازه می دهد دولت به اعلام “وضعیت اضطراری برای بهداشت” به معنای بهتر مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر در کشور است.

اندازه گیری رای دادند یکشنبه اجازه می دهد تا دولت به موضوع احکام است که به طور موقت محدود کردن آزادی ها از جمله محدودیت در حرکات تجارت, کارآفرینی و تجمعات. همچنین این امکان را به دولت برای مصادره لازم کالا و خدمات به مبارزه در برابر سلامت فاجعه است.

دولت از هیت اضطراری است که هنوز به طور رسمی اعلام شده توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دولت در جلسه هیئت دولت است.

اندازه گیری مورد نیاز بود به ارائه پایه و اساس قانونی برای اطمینان از تداوم جریان اقدامات اضطراری در کشور و عملکرد دموکراتیک از دولت است.

این لایحه همچنین شامل به تعویق انداختن از سراسر کشور انتخابات شهرداری ها در ابتدا با توجه به محل در روز یکشنبه و یک بسته از اقدامات اقتصادی برای حمایت از کارگران و کسب و کار به سختی از بحران رسید.

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 16,018 تایید موارد COVID-19 از جمله 674 افرادی که فوت کرده اند.

___

واشنگتن — جمهوری خواه ایالت رند پل از کنتاکی اولین سناتور ایالات متحده برای آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت ناشی از کوروناویروس.

که با توجه به یک صدای جیر جیر از این سناتور که بالا متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور است که “احساس خوب” توییت گفت. او “بدون علامت” و در قرنطینه.

او آگاه بود “از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده” این صدای جیر جیر گفت.

این می آید در مدت کوتاهی پس از پایتخت کشور اعلام کرد دوم آن مرگ به کوروناویروس.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان رفته به قرنطینه پس از مطلع شدن از این که یک دکتر که تجویز واکسن برای او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

مرکل گفت: آلمان صدراعظم مطلع شد که دکتر آزمایش در مدت کوتاهی پس از برگزاری یک کنفرانس خبری یکشنبه اعلام تدابیر جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

او سخنگوی Steffen Seibert گفت: مرکل دریافت کرده بود پیشگیرانه واکسن جمعه در برابر عفونت پنوموکوک.

Seibert در بیانیه ای گفت که مرکل را تحت “آزمایشات منظم” در روزهای آینده و ادامه کار خود را از خانه برای هم بودن.

___

رم — تعداد مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس در ایتالیا شروع به پریدن کرد 651 به 5,476 در 24 ساعت گذشته, در حالی که عفونت های جدید در حدود 10% افزایش به بیش از 59,000. سر از ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از آنجلو Borrelli اشاره کرد که افزایش بود تنگ از روزهای اخیر اضافه کرد “ما امیدواریم که این روند را می توان تایید کرد در روزهای آینده. ما نباید پایین تر گارد ما.”

___

بوگوتا, کلمبیا — مقامات در کلمبیا می گویند 23 زندانیان درگذشت و دیگری 83 مجروح در شورش و اقدام به فرار بیش از شرایط بد زندانیان استدلال را گسترش coronavirus.

خشونت اتفاق افتاده است یک شب در لا Modelo زندان در بوگوتا که در آن همه مرگ و میر رخ داده است به همراه چند تن دیگر penitentiaries. مقامات گفت: هفت نفر از کارگران مجروح شدند و دو نفر از آنها در وضعیت بحرانی است.

بستگان جمع آوری شده در خارج از زندان روز شنبه با پوشیدن ماسک و تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات.

ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده توسط زندانیان حاضر نشان داد آتش سوزی در داخل چندین زندان, زندانیان خارج از سلول و زندانیان شکایت از شرایط.

کلمبیا تایید کرده 231 coronavirus موارد است. مقامات می گویند که هیچ یک در زندان.

___

استانبول — شرکت هواپیمایی ترکیه را توقف تمام پروازهای بین المللی به جز پنج مقصد شروع جمعه.

هواپیمایی, مدیر اجرایی بلال Eksi توییتی پرواز ادامه خواهد داد به هنگ کنگ, مسکو, آدیس آبابا, نیویورک و واشنگتن دیگر بین المللی پروازهای مسافری خواهد بود معلق از 27 مارس تا آوریل 17.

ترکیه در حال حاضر به حالت تعلیق پروازها به 68 کشور به عنوان بخشی از تلاش آنکارا برای جلوگیری از coronavirus.

Eksi گفت: پروازهای داخلی ادامه خواهد داد اما کاهش در تعداد. باربری پرواز نیز ادامه پیدا کند.

___

اکلاهما سیتی — نفر دوم در اوکلاهما مرده است از COVID-19 تعداد ساکنان دولت با بیماری ناشی از کوروناویروس افزایش بیش از یک دوجین.

مردی که مرده بود در 50s و زندگی در پونی County, west of Tulsa. اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد شرایط خود بیماری و مرگ.

تعداد زیادی از مردم در دولت که آزمایش مثبت برای این ویروس افزایش یافته و به 67 یکشنبه از 53 روز قبل از. وزارت بهداشت و درمان گفت: 11 از این افراد در بیمارستان بستری هستند.

Oklahoma شهرستان دارای بسیاری از موارد با 26 زیر توسط Cleveland County با 13 و Tulsa County با شش.

___

پاریس — فرانسه وزیر بهداشت گفت: کشور به یک گریم نقطه عطف – اولین بیمارستان, دکتر, فوت از coronavirus.

الیور Veran گفت: او آموخته بود از مرگ unnamed 68 ساله دکتر اورژانس از Compiegne در Oise روز قبل و “درد مشترک خانواده است.”

آن است که او گفت: “به من دانش… مورد اول که زده بیمارستان دکتر.”

در Le Parisien روزنامه پسر دکتر گفت بیماری پدر خود را ضربه به طور ناگهانی گفت: خانواده “غمگین و عصبانی است.”

او اضافه کرد: “او بسیار خسته پس از روی وظیفه. او به سرعت کاهش یافت و بیمار دیگر خوردند تا به حال هیچ طعم و مزه با وجود اینکه از یک بن طلب. با وجود همه چیز دانستن او بیمار بود و او می خواست برای رفتن به کار می کنند.”

___

آتن — یونان گزارش شده اضافی دو مرگ و میر از COVID-19 ویروس.

که به ارمغان می آورد در مجموع به 15. همچنین 94 جدید موارد تایید شده در یکشنبه آوردن مجموع به 624. از آن 124 بستری هستند و 34 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

___

واشنگتن — مهاجر طرفداران واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال خواستار آن است که خانواده بازداشت مراکز انتشار مهاجران به دلیل برجسته خطر شیوع کروناویروس.

وکلا واصل طرح دعوی در دادگاه در منطقه کلمبیا در روز شنبه. آنها می گویند این کشور در سه بازداشتگاه که در آن خانواده ها برگزار می شود: Berks در پنسیلوانیا Karnes و Glazer در تگزاس شکست خورده اند را به اتخاذ اقدامات مناسب برای محافظت از خانواده از COVID-19.

آنها می گویند هیچ توجیهی برای به خطر انداختن سلامت و ایمنی خود را.

مهاجرت اجرای یک عرض جغرافیایی گسترده ای در زمانی که به آزادی افراد بازداشت شده اند. در اوایل سال جاری میهن مقامات امنیتی گفتند که بازداشت خانواده ها به عنوان زمانی که ممکن است در تلاش برای تضعیف مهاجران از عبور از مرز.

اداره مهاجرت و گمرک گفت: ماموران پلیس در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از شیوع در بازداشتگاه.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im