آخرین: Seahawks سنچریلینک درست کمک مالی به کارگران

آخرین اثر شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

Browns دفاعی مقابله با لری Ogunjobi اهدای 100,000 وعده های غذایی را بیشتر کلیولند بانک مواد غذایی برای کمک به مدرسه, کودکانی که ممکن است در غیر این صورت گرسنه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Ogunjobi گفت: در یک ارسال در توییتر که خود را اهدا در نظر گرفته شده است برای بچه ها که به طور معمول تکیه بر مدارس به ارائه برخی از وعده های غذایی خود را.

“بسیاری از این کودکان و نوجوانان با توجه به بسته شدن مدرسه دیگر گرفتن وعده های غذایی آنها بستگی دارد روز به روز” Ogunjobi گفت. “هیچ تاثیر بیش از حد بزرگ است یا کوچک است. من شما را تشویق به پیوستن به من و همچنین بسیاری از دیگران به ما کمک به کسانی که در زمان ما نیاز دارند.”

Ogunjobi صرف سه فصل با براونز که پیش نویس او در دور سوم در سال 2017.

Ogunjobi را اهدا یک روز پس از براونز کارفرمایی بیکر میفیلد و همسرش امیلی متعهد 50.000 دلار به بانک مواد غذایی.

روز جمعه میفیلد گفت: او اهدا به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ نورمن برای کمک به شهروندان ارشد در نورمن اوکلاهما. میفیلد برنده Heisman جایزه به عنوان Sooners کارفرمایی در سال 2017.

___ تام جدوگاه گزارش از کلیولند.

___

نیویورک غول بودجه یک برنامه جدید در Meadowlands YMCA به ارائه مراقبت از کودکان بدون هیچ هزینه ای برای پاسخ اضطراری پرسنل بعد از 10 هفته.

این Meadowlands YMCA کرده است همچنان به فعالیت خود در مهدکودک برنامه در مشاوره با Bergen County, وزارت بهداشت, هادسون بیمارستان منطقه ای و هکنساک دانشگاه مرکز پزشکی برای کودکان ضروری پرسنل در طول COVID-19 بحران است. این بودجه جدید اجازه می دهد تا YMCA به گسترش برنامه به تا 42 کودکان است.

“کارکنان ما این است که به خوبی سازمان یافته و به خوبی آموزش دیده برای مدیریت در این وضعیت گفت:” دیوید Kisselback, رئيس جمهور و مدیر عامل Meadowlands YMCA اضافه کرد که تمام تلاش خود را “در حال اجرا با بیشترین مراقبت است.”

___

شبنم تور skateboarding رقابت ممکن است 7-10 در لانگ بیچ کالیفرنیا به تعویق افتاده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن بوده است گذشته در مقدماتی المپیک رویداد در ایالات متحده قبل از بازی های المپیک توکیو.

سازمان امید به تعیین یک تاریخ جدید به زودی. چاپ صفحه تنظیم شده است به آن اولین المپیک در این سال است.

___

لیگ برتر فوتبال توقف گسترش در تیم فعالیت های آموزشی از طریق مارس 27 و درخواست بازیکنان برای ماندن در باشگاه خود را در بازار محلی در طول این زمان.

MLS می گوید تیم آموزش امکانات ممکن است قابل دسترسی فقط برای فیزیوتراپی اهداف در جهت تیم پزشکی کارکنان و باید به رعایت پروتکل های ایمنی.

در حال حاضر لیگ است درخواست بازیکنان برای ماندن در نزدیکی خود باشگاه و بازیکنان بین المللی به ترک کشور و بازگشت به خانه.

MLS اعلام کرد در این هفته آن را زیر CDC دستورالعمل ها و به تعویق انداختن همه رویدادهای مربوط به 50 یا بیشتر مردم بعد از هشت هفته. MLS شده است گفت: این هدف ممکن است 10 به عنوان یک پتانسیل بازگشت تاریخ.

___

یکی از عمده دبستان مسابقه برای کنتاکی دربی است که به تعویق افتاده است.

Oaklawn پارک روز جمعه گفت آرکانزاس دربی خواهد بود به عقب رانده از مارس 11 به 2.

که روز 146 Kentucky Derby قرار بود اجرا شود اما از آن شده است به تعویق افتاد تا سپتامبر. 5.

Oaklawn گفته آنها می تواند همچنان زنده مسابقه با کیف پول دست نخورده از طریق آوریل 18, اما پس از بحث و گفتگو با سواران تصمیم به کاهش دستی در سراسر هیئت مدیره و ادامه مسابقه تا زمانی که ممکن است.

به عنوان یک نتیجه, آرکانزاس, دربی کیف کاهش یافته است به $750,000 از 1 میلیون دلار است. کامل 170 امتیاز نسبت Kentucky Derby واجد شرایط بودن هنوز هم اهدا می شود پس از Oaklawn است جلسه حداقل کیف پول آستانه.

Oaklawn جمهور لوئیس Cella گفت: اگر عملیات بازگشت به حالت عادی بین در حال حاضر و ممکن است آنها را تنظیم چیزهایی درآمده است.

در مجموع از 15 مخاطرات مسابقه در مسیر چشمه آرکانزاس را به حال خود کیف پول کاهش می یابد و تاریخ را تغییر داد.

___

این Florida Panthers گفته شده توسط فلوریدا وزارت بهداشت است که کسی که با این نسخهها کار پاره وقت در میدان جنگ که در آن تیم بازی می کند خانه خود بازی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

عرصه کارگر آزمایش مثبت در 15 مارس خود در قرنطینه و دریافت مراقبت های پزشکی. پلنگ مطلع شدند توسط مقامات دولتی از مثبت آزمون در روز جمعه.

پلنگ گفت: همه کارکنان که ممکن است در تماس با کارکنان خود را در طول شیفت تاکید بر نیاز به تمام هشدارها و گزارش هر گونه علائم به Broward County مقامات.

کارمند که تست مثبت گذشته مشغول به کار در عرصه 8 مارس که از BB&T Center میزبان یک کنسرت.

مقامات در ایالت فلوریدا را تایید کرده اند نزدیک به 500 coronavirus موارد در درون دولت و Broward County — که در آن Panthers بازی — تا به حال بیشتر از هر شهرستان در دولت به عنوان جمعه با 124 و یا حدود 25 درصد از دولت شناخته شده تست مثبت.

___

ایالات متحده آمریکا شنا مدیر عامل شرکت اصرار ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته به فشار برای به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو تا سال آینده.

تیم Hinchey نوشت: به USOPC مدیر عامل سارا Hirshland روز جمعه به حمایت از طرف او حاکم بدن از 400 ، 000 عضو دارد.

Hinchey گفت: ورزشکاران جهان تبدیل شده است که “وارونه” را به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای ادامه آماده سازی و آموزش برای بازی. او نوشت که “فشار دادن به جلو در میان بهداشت جهانی بحران در این تابستان است که پاسخ ندارد.”

به دلیل اختلال در آموزش Hinchey گفت: پیش رفتن با بازی های المپیک در این سال “خواستار به سوال صحت یک سطح میدان بازی برای همه است.”

___

آرتور خالی صاحب NFL آتلانتا فالکونز و MLS آتلانتا ایالات متحده اهدای حدود 5.4 میلیون دلار برای حمایت از بهبودی کمک برای coronavirus بیماری همه گیر.

این بودجه در حال توزیع خود را از طریق بنیاد خانواده است هدفمند برای حمایت در جورجیا و مونتانا.

پایه و اساس خواهد اعطای 5 میلیون دلار به آتلانتا بیشتری COVID-19 پاسخ و بازیابی صندوق ایجاد شده توسط United Way of Greater آتلانتا و جامعه پایه و اساس بیشتر آتلانتا. این صندوق با تمرکز بر نیازهای فوری اقتصادی جمعیت های آسیب پذیر و توزیع خواهد شد به سازمان های غیر انتفاعی که در آدرس ناامنی غذایی, مسکن ثبات, پزشکی, پشتیبانی و مراقبت از کودکان در میان نیازهای دیگر.

100.000 دلار کمک مالی به دست در آتلانتا را تضمین 31 AmeriCorps اعضا می توانند همچنان به حمایت از مدارس دولتی در سراسر مترو آتلانتا. 100.000 دلار کمک مالی به آتلانتا پلیس بنیاد کمک خواهد کرد که حفظ کافی نیروی انسانی و ایمنی برای افسران.

همچنین مرسدس بنز ورزشگاه اهدا کرده است 3.5 تن مواد غذایی با 100.000 دلار ارزش ارائه بیش از 2,310 دفاع کرد گرفته شد وعده های غذایی به شش گروه های غیر انتفاعی در آتلانتا.

___

هیچ حرفه ای کریکت برگزار خواهد شد در انگلستان تا مارس 28 حداقل.

انگلستان و ولز هیات کریکت اعلام کرد این تصمیم در روز جمعه و دو روز پس از تعلیق تمامی تفریحی کریکت.

شهرستان قهرمانی بود که با توجه به شروع در مارس 12.

این T20 انفجار است برای شروع در مارس 29.

بین المللی برای اولین بار در این فصل است که در 4 ژوئن در برابر غرب هند در بیضی اول از سه آزمون.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا می گوید: کار خود را در گزینه های برای شروع فصل در ماه ژوئن و ژوئیه یا اوت فوری تمرکز در غرب هند سری T20 انفجار و انگلستان زنان مسابقات در برابر هند است.

“این تصمیم به تاخیر در شروع فصل شده است و ضروری است با توجه به شرایط کشور چهره” بانک مرکزی اروپا اجرایی تام هریسون گفت. من اطمینان دارم با تلاش های مشترک از سراسر بازی است که با هم ما را به بهترین از هر چه طول فصل ما می توانید با خیال راحت برنامه در ماه های آینده.”

___

سوارکاران Irad Ortiz جونیور و راجیو Maragh تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از در حالی که سوار اسب مسابقه همچنان در برخی از مکان های بدون طرفداران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اورتیز جونیور توییتی که “این است که امن ترین تصمیم برای خانواده من و خودم.” او ابراز امیدواری کرد که همه با خیال راحت از این بحران هر چه زودتر به جای بعد. او برنامه ریزی شده بود به سوار Portos در $1 میلیون لوئیزیانا دربی در روز شنبه در محوطه نمایشگاه دوره مسابقه در نیواورلئان.

27-year-old اورتیز در حال حاضر پیشرو سوارکاران’ جدول رده بندی در گلف استریم در فلوریدا با 113 برنده است. دیدار برنامه ریزی شده است که در ادامه از طریق پایان ماه مارس.

Maragh همچنین گفت در توییتر که او را متوقف کرده سوارکاری “برای بهترین شانس سالم ماندن برای خودم و خانواده.”

34 سال اسب دوانی نیز رقابت در گلف استریم. اورتیز جونیور لوئیز سائز و تایلر Gaffalione گفت: در حال حاضر آنها تصمیم به جست و خیز دبی, جام جهانی, در مارس 28 به دلیل نگرانی بیش از محدودیت های مسافرتی و قرنطینه.

___

NBA می گوید آن را راه اندازی کرده است یک برنامه به نام “NBA با هم” که در آن انتظار برای دیدن بیش از 50 میلیون دلار مطرح شده و توزیع شده توسط NBA خانواده “به حمایت از مردم نهفته coronavirus و جامعه و سازمان بهداشت و درمان ارائه خدمات حیاتی در سراسر جهان است.”

بیش از نیمی از این پول حدود 30 میلیون دلار شده است متعهد توسط تیم ها و بازیکنان برای کارهای مختلف مربوط به خاموش شدن مانند پرداخت آواره عرصه کارگران است.

NBA می گوید این برنامه ساخته شده است در حدود چهار ستون است که تمرکز بر روی آخرین جهانی ایمنی و بهداشت, اطلاعات, های, دستورالعمل ها و, منابع کار بر روی سلامت جسمی و روانی و نگه داشتن افراد اجتماعی متصل در طول بیماری همه گیر.

لیگ نیز درخواست طرفداران برای ترکیب برای “1 میلیون و اعمال محبت” و می خواهد طرفداران برای به اشتراک گذاشتن این داستان با ارسال عکس ها و فیلم های با برچسب NBATogether در Twitter, Instagram, Facebook and Infinite.

___

زندگی اسب مسابقه در لرل پارک در ایالت مریلند است که برای قرار دادن در خود نگه دارد.

مریلند سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه در روز جمعه گفت که این تصمیم پس از دستور اجرایی از رژیم صهیونیستی است. لری هوگان که ممنوع اجتماعات بزرگ در میان چیزهای دیگر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

MJC گفت: به نظر می رسد به جلو به از سرگیری زنده مسابقات اسبهای تروبرد در لورل و مهار مسابقه در Rosecroft Raceway زمانی که دولت فدرال و سیاسی و سلامت رهبران می گویند که آن را مناسب برای انجام این کار.

___

بدمینتون توماس و بارگذاری نهایی جام ملت بودن صحنه در آرهوس, دانمارک شده اند به تعویق افتاد از مارس 16-24 به اوت. 15-23 به دلیل شیوع کروناویروس.

فدراسیون جهانی نیز به حالت تعلیق در پنج تورنمنت در ماه آوریل است.

این مسابقات بودند کرواتی بین المللی, بین المللی, پرو, اروپایی, قهرمانی آسیا, مسابقات قهرمانی, و Pan Am فردی قهرمانی.

سه در مسابقات قهرمانی قاره ای شد و یکی از آخرین شانس برای ورزشکاران برای به دست آوردن مدرک برای بازی های المپیک توکیو قبل از مارس 26 مهلت.

این BWF است و در عین حال به می گویند که چگونه به حالت تعلیق در مدار تاثیر در المپیک صلاحیت.

___

رهبران ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته می گویند آن را هنوز هم بیش از حد به زودی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا توکیو بازی باید با رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

عدم قطعیت ناشی از کروناویروس را تحت فشار قرار دادند و بسیاری از ورزشکاران به تماس برای به تعویق افتادن بازی. اما USOPC رهبران صدا زیادی مانند همکاران خود در کمیته بین المللی المپیک. آنها برای صبر و شکیبایی و می گویند که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر از کارشناسان بهداشت و درمان قبل از انجام هر کاری شدید. آنها همچنین اذعان کرد که عدم در نظر گرفتن عوارض خود را.

این USOPC است و افزایش در دسترس بودن روحی و روانی مشاوره برای ورزشکارانی که خود را دیده اند امید المپیک پرتاب به برزخ است.

___

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا و ستاره گارد لوکا Doncic در حال پیوستن به جلو دوایت پاول و باشگاه بنیاد به تعهد $500,000 به دالاس بیمارستان برای کمک به پرداخت برای مراقبت روزانه برای کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران در میان جدید شیوع کروناویروس.

کمک مالی است که به UT Southwestern مرکز پزشکی و بیمارستان پارکلند. کوبا می گوید ماوریکس “می توانم با تشکر از ما مراقبت های بهداشتی کارگران به اندازه کافی برای قرار دادن بیماران خود را به خوبی بودن قبل از خود را دارند.”

پول در نظر گرفته شده برای پزشکان و پرستاران و طیف گسترده ای از کارگران دیگر از جمله حمایت و کارکنان مربوط به فراشی. Doncic می گوید: “کارگران در حال قربانی کردن بسیار برای مراقبت از دیگران و من افتخار دارم به کمک.”

ماوریکس در وسط یک بازی برابر دنور در مارس 11, زمانی که NBA اعلام کرد فصل بود که معلق به دلیل گسترش coronavirus. این 113-97 دالاس پیروزی در آخرین بازی به پایان خواهد رسید قبل از تعلیق به اثر رفت.

___

شرکت مادر که صاحب NFL Buffalo Bills و NHL Sabres گذاشته است یک اکثریت از آن خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی کارکنان به عنوان نتیجه جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

Pegula ورزش و سرگرمی معاون رئیس جمهور از مهمان نوازی Domnic Verni اعلام کرد اخراج در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد. Verni می گوید این شرکت termporarily بسته شدن اکثریت آن مهمان نوازی عملیات.

ورزشی اولین گزارش اخراج حال اعلام کرد.

PSE نظارت گسترده منابع از لوایح و Sabres صاحبان تری و کیم Pegula که شامل چندین رستوران ها و کافه ها از جمله مرکز شهر بوفالو ورزشی, سرگرمی و هتل پیچیده است.

اخراج آمده در زمانی که دولت های محلی و ایالتی دستور داده اند رستوران ها و کافه ها بسته می شود به طور نامحدود به کاهش خطر گسترش coronavirus.

— جان Wawrow گزارش از Buffalo, New York.

___

جهانی راگبی است به تعویق افتاد آن باقی مانده جهان sevens series مسابقات و لغو جهانی زیر 20 سال قهرمانی بود که به میزبانی در شمال ایتالیا.

این sevens مسابقات بود در مه: لندن مردانه لانگفورد زنان در کانادا و پاریس ترکیب شده است. آنها به تعویق افتاد موقت به سپتامبر.

هنگ کنگ و سنگاپور مسابقات در ماه آوریل در حال حاضر منتقل شده است. – اکتبر.

بازی های المپیک شانس دوم مرحله مقدماتی مسابقات در ماه ژوئن تحت بررسی به عنوان جهانی راگبی در گفتگو با کمیته بین المللی المپیک در مورد مراحل مقدماتی.

تاریخ جهان شد, برگزار می شود, در ماه های ژوئن و ژوئیه.

همچنین جهانی راگبی سالن از شهرت در, راگبی انگلستان بسته شده به پایان ممکن است.

___

فوتبال باشگاه ها در دو بخش در سوئد داده شده پیش پرداخت ضمانت پول برای کمک به آنها برای زنده ماندن به دنبال تصمیم به تاخیر در شروع لیگ.

فصل برنامه ریزی شده بود برای شروع در اولین آخر هفته مارس اما به تعویق افتاده است تا زمانی که در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن در اولین, به دلیل شیوع کروناویروس.

آن را ترک کرده است برخی از باشگاه ها در یک وضعیت شکننده. استکهلم-بر اساس AIK به عنوان مثال گفته است که نیاز به افزایش 5 میلیون کرون ($500,000) توسط مارس 31 “آن را از طریق این وضعیت است.”

سوئد نخبگان فوتبال بدن که نظارت بر بالای بخش در کشور تصمیم گرفته است برای پرداخت بخشی از مارس حمایت در پیشبرد به سهولت برخی از بار در آنچه در آن می گوید این است که یک “فوق العاده و وضعیت دشوار است.”

___

اتباع واشنگتن GM Mike Rizzo او می گوید که مدیر دیو مارتینز و 13 بازیکن در این تیم 40-مرد فهرستی هنوز هم در غرب پالم بیچ فلوریدا که در آن تیم بهار مرکز آموزش است.

اعضای پزشکی و قدرت و تهویه کارکنان باقی مانده نیز در فلوریدا که در آن اردوگاه تعطیل شد, به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سه بازیکن در واشنگتن در منطقه است. دیگر هستند و هر کجا که خانه های خود هستند.

ریزو گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه که هیچ یک از بازیکنان تیم نشان داده است هر گونه علائم بیماری و بنابراین هیچ یک آزمایش شده است.

GM گفت: جهان سری قهرمانان در حال تدوین برنامه های احتمالی بر اساس زمانی که لیگ اصلی بیس بال ممکن است تصمیم به شروع فصل به طور منظم است که در حال حاضر به تاخیر افتاده است از هفته آینده تا حداقل ممکن است.

“ما قصد داریم به طور کامل آماده زمانی که ما خواسته بود آماده” ریزو گفت. “بدیهی است ramping تا از کوزه و بازیکنان در یک شیوه ای امن است از بیشترین اهمیت برای ما است.”

___

افسر ارشد پزشکی ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته می گوید چهار زمستان ورزشکاران اخیرا در معرض coronavirus و تحت قرنطینه. تنها یک نشان داده علائم و آزمون در هر چهار در انتظار. یکی دیگر از زمستان ورزشکار که در بازگشت از اروپا توسعه یافته علائم تنفسی اما تست منفی است. شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از تست مثبت میان تابستان ورزشکاران بسیاری از آنها محدود شده اند آموزش با تنها چهار ماه قبل از ترک توکیو بازی. این USOPC رهبران گفت: آنها در حال گسترش دسترسی به روانی و عاطفی مشاوره به ورزشکاران مقابله با عدم قطعیت اطراف بازی های المپیک است. این USOPC است پس از IOC سرب در گفت و آن را بیش از حد به زودی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا بازی را شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24.

___

دلفین میامی و صاحب استفان راس متعهد شده اند $500,000 به سمت نیازهای حیاتی برای سالمندان و جوانان در جنوب فلوریدا به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

پول را پشتیبانی عمومی مدرسه برنامه غذا مواد غذایی دیگر برنامه ها و کلیسا دانست.

___

تور LPGA پیدا کرده است یک تاریخ برای اولین بار در مسابقات بزرگ. این حرکت ارتش ملی افغانستان (ANA الهام بخش برای سپتامبر. 10-13 و حرکت آن پورتلند مسابقات یک هفته بعد.

ارتش ملی افغانستان (ANA الهام شد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 2-5 در رانچو میراژ کالیفرنیا. آن را در میان آنچه در حال حاضر شش داخلی تور LPGA حوادث شده اند که به تعویق افتاد به دلیل جدید کروناویروس. LPGA کمیسر مایک Whan اضافه شده سه در چهار شنبه — هاوایی لس آنجلس و سان فرانسیسکو بیش نهایی سه هفته از ماه آوریل است.

Whan می گوید: تور در حال کار با شرکای مختلف در مورد چگونه به مقابله با به تعویق افتاد و حوادث.

تور LPGA آخرین رویداد زنان تنیس آزاد استرالیا که به پایان رسید Feb. 16.

___

آلمانی بازیکنان فوتبال لئون Goretzka و جاشوا Kimmich را اهدا 1 میلیون یورو (1.1 میلیون دلار) برای شروع یک کمپین به نام “ما ضربه کرونا” به کمک مددکاران اجتماعی و خدمات بهداشتی و درمانی مقابله با این ویروس جدید است.

در توییتر پست Goretzka تشکر بهداشت حرفه ای و پزشکان و مددکاران اجتماعی برای “دادن تمام خود را به استاد وضعیت” و می گوید او امیدوار است طرفداران خود را دنبال کنید و بایرن مونیخ تیمی ،

“در زمین ما می توانید ضرب و شتم هر کسی. اما ما فقط می توانید ضرب و شتم تاج با هم” 25 ساله Goretzka می نویسد.

پول مطرح شده است مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این ویروس و تجهیزات بیمارستانی.

“به عنوان حرفه ای بازیکنان فوتبال ما منجر شده اند سالم و حرفه ای زندگی” Goretzka می گوید. “بنابراین ما موظف به قبول مسئولیت در این زمان دشوار است. دادن و کمک به یکدیگر است و منظور از روز در این زمان است.”

مردم می توانند کمک در www.wekickcorona.com وب سایت که در آن دیگران که نیاز به حمایت و همچنین می توانید کمک بخواهید.

___

فرمول یک است که راه اندازی یک سری از نژادها مجازی به جای به تعویق افتاده و یا لغو جایزه بزرگ حوادث.

این سری می گوید: “تعداد کنونی رانندگان F1” را در رقابت با اولین مجموعه برای یکشنبه. که آن روز که Bahrain Grand Prix قرار بود به جای.

هیچ یک از رانندگان در نظر گرفتن بخشی نامگذاری شده اند.

ردبول حداکثر Verstappen و مک لارن را Lando نوریس در میان رانندگان از مسابقات مختلف که در حال حاضر مصرف شده در بخش های مختلف آنلاین نژادها نه سازمان F1.

استرالیا جایزه بزرگ هفته گذشته لغو شد در اطلاعیه کوتاه و جایزه بزرگ موناکو لغو شد از آن ممکن است در تاریخ 24 روز پنج شنبه. مسابقات در بحرین و ویتنام و چین و اسپانیا و هلند بوده است به تعویق افتاد.

___

طرفداران هاکی را باید یک فرصت به بطور منظم احساس برخی از NBC بهترین NHL و بازی های المپیک در 12 سال گذشته در هفته آینده طی هاکی هفته در امریکا است.

NBCSN خواهد هوا 12 ساعت هاکی برنامه نویسی هر روز از دوشنبه تا پنج شنبه (3 p. m.-3 p. m. EDT) و پس از آن هفت ساعت در هر روز از جمعه تا یکشنبه (8 p. m.-3 p. m. EDT).

هر روز باید یک موضوع آغاز و تا روز دوشنبه با بازی 7 اضافه کار پلیسی. دیگر روز را شامل خواهد شد قابل توجه حذفی رقابت, بازی NHL, بازی جام استنلی نهایی عقد, بازی, بالا, المپیک لحظات و بهترین سیدنی کرازبی-Alex Ovechkin رقابت.

هر یک از این بازی نشان داده خواهد شد در دو ساعت ویندوز معنی آنها در حال ویرایش را کمی پایین بیاورید.

در حالی که NHL تکرار رایج دوباره پخش بازیهای المپیک نادر است. NBC مجاز به استفاده از فیلم آرشیوی به عنوان بخشی از قرارداد خود را با کمیته بین المللی المپیک به عنوان ایالات متحده آمریکا حقوق دارنده از طریق 2032.

___

یک آلمانی virologist می گوید که او فکر نمی کند که فوتبال حرفه ای در کشور قادر خواهد بود برای از سرگیری این سال است.

جوناس اشمیت-Chanasit از برنارد Nocht موسسه طب گرمسیری در هامبورگ می گوید پخش NDR: “من قویا اعتقاد دارم که آن را فقط ممکن است آن را دوباره در سال آینده.”

آلمان و لیگ فوتبال در حال حاضر به حالت تعلیق در شهرستان های برتر در دو بخش از طریق آوریل 2 هر چند اکثر انتظار بازی برای از سرگیری بدون تماشاگر در ماه مه در اولین.

اشمیت-Chanasit می گوید از اصطلاح “شبح بازی ها” بدون طرفداران نیز بعید است را به عنوان طرفداران را جمع آوری و در جای دیگر به تماشای آنها را اگر آنها مجاز در استادیوم.

“من اعتقاد دارم که آن را واقع بینانه نیست که در این فصل قادر خواهد بود به بازی به پایان,” او می گوید NDR. “ما می توانید ببینید چه وضعیت مثل این است که در اروپا و آنچه پیش از ما.”

اشمیت-Chanasit می گوید که حتی اگر آلمان نیست آمار به عنوان بد به عنوان ایتالیا جدید coronavirus این نباید به این معنی است که فوتبال به عنوان ری استارت “این بدان معناست که وضعیت بدتر خواهد دوباره به طور قابل توجهی.”

___

اروپا فدراسیون شنا می گوید این تصمیم به تعویق انداختن اروپایی آبزیان قهرمانی که در مه برگزار می شود در بوداپست به دلیل محدودیت های مسافرتی و دیگر اثر از شیوع کروناویروس.

فدراسیون یا لن گفت: روز جمعه در بیانیه ای که آن را پیشنهاد کرده است تاریخ جدید در ماه اوت “هر چند این ممکن است تایید کرد تنها در ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.”

لن را انتخابی کنگره و استادان اروپایی قهرمانی برنامه ریزی شده برگزار می شود در کنار اصلی قهرمانی نیز به تعویق افتاد.

لعن جمهور پائولو Barelli گفت: آزمایشی تاریخ Aug. 17-30 تعیین شده است “اما در این مرحله آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای برنامه ریزی با قطعی قاب زمان بنابراین ما توافق با مجارستان سازمان به ارزیابی مجدد وضعیت در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.”

___

همه راگبی در انگلستان زیر بالا پرواز لیگ برتر لغو شده است برای این فصل است.

لایحه Sweeney, مدیر اجرایی, راگبی, فوتبال, اتحادیه اروپا می گوید این تصمیم گرفته شده است “برای کمک به برنامه ریزی بلند مدت و ارائه وضوح به بازی در یک زمان از تغییر مداوم” در طول شیوع ویروس.

Sweeney می گوید: RFU است که در “بحث فعال” با لیگ برتر تیم مورد مدیریت پایان فصل که برنامه ریزی شده بود را به پایان برساند در پایان ممکن است.

چند وزیری تیم خواسته اند بازیکنان به قطع پرداخت در طول شیوع بیماری است.

___

مدیر انگلستان گرت سوتگیت است از مردم خواست تا “با هم کار کنند برای مبارزه با” coronavirus در طول global outbreak با همان روح آنها نشان داده اند در حمایت از تیم خود را در بهبود آن بیش از دو سال گذشته است.

در نامه ای سرگشاده به طرفداران سوتگیت آنها را تشویق به “به دنبال دستورالعمل برای بهداشت و همچنین اقدامات احتیاطی معقول در محل قرار داده برای کنترل گسترش ویروس به منظور حفاظت از کسانی که بیشتر در معرض تاثیر آن. که مسئولیت نهفته است با همه ما است.”

سوتگیت همچنین هشدار داد “چالش برای ما سلامت روانی” در طول یک دوره گسترده اقتصادی و عدم اطمینان به خود و انزوا در میان شیوع کروناویروس و گفت: “نگاه کردن به یکدیگر است. لطفا همین حالا تنهایی رنج می برند.”

با فوتبال تقریبا در یک جهانی مستند, انگلستان نمی خواهد در بازی های آینده بازی های دوستانه برابر ایتالیا و دانمارک. تابستان امسال در مسابقات قهرمانی اروپا نیز به تعویق افتاد تا 2021 معنی انگلستان را به صبر برای آن فرصت را به نفع خود یک بانک بین المللی عنوان پس از جام جهانی در سال 1966 – داشتن برتر جام جهانی در مرحله نیمه نهایی در سال 2018 در برابر شانس تحت سوتگیت.

فلوریدا می گوید: “در حال حاضر واضح است که لحظه ای ما را به مرکز صحنه. قهرمانان خواهد بود که مردان و زنانی که ادامه کار خستگی ناپذیر ما در بیمارستان ها و مراکز درمانی به دنبال پس از ما دوستان و خانواده.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im