لاس وگاس (AP) — آخرین به 2020 انتخابات ریاست جمهوری (همه زمان محلی):

5:10 بعد از ظهر

برخی از دموکرات نوادا ساخته شده است که برنی ساندرز انتخاب اول خود در دولت را در اوایل جلسه رای گیری می گویند که آنها فکر می کنم او یک فرصت بهتر بودن انتخاب رئیس جمهور در حال حاضر از او در سال 2016.

سولانا کلاین از رنو می گوید او پشتیبانی ساندرز آخرین بار بیش از حد, اما فکر نمی کنم او می تواند برنده بنابراین او تصمیم گرفت برای هیلاری کلینتون چون او بیشتر جریان اصلی. کلاین می گوید: کل فضای سیاسی تغییر کرده است و پس از آن و ساندرز در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توان بیشتر به عنوان خوب در مقابل بد. کلینتون انجام نوادا در سال 2016 اما ساندرز برنده در Washoe شهرستان که شامل رنو و جرقه است.

برایان Feeney ساندرز می گوید به حمایت بیشتر و بهتر به پیروزی در این زمان در اطراف. 42 ساله و رفتاری تحلیلگر که با این نسخهها کار با کودکان مبتلا به اوتیسم در دانشگاه نوادا در رنو می گوید که او ممکن است نظر حزب سبز کاندید اگر ساندرز نیست حزب دموکرات نامزد.

مارگارت Hines از رنو نیز حمایت کلینتون در سال 2016 است اما می گوید ساندرز الهام بخش است رای دهندگان را به قدرت خود از رهبران در واشنگتن است. او فکر نمی کند “وانیل در حال رفتن به آن را انجام دهد در این زمان است.”

4:15 بعد از ظهر

پل Kiser است که در میان Nevadans که تا به حال نامزد’ electability در ذهن خود را هنگامی که آنها در نظرسنجی های اولیه رای گیری روز شنبه پیش از Feb. 22 ریاست جمهوری و پارلمانی.

62 ساله و بازنشسته از رنو می گوید او در پیت Buttigieg چون او را مترقی اما “مناسب است.”

Kiser حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 و قصد دارد برای حمایت از نامزدی که برنده نامزدی حزب دموکرات.

اما او مطمئن نیست برنی ساندرز تجدید نظر به یک به اندازه کافی گسترده طیف رای دهندگان به ضرب و شتم رئیس جمهور تهمت و فکر نمی کند که الیزابت وارن ثابت کرده است که او را قابل دوام. او می گوید جو بایدن نشان دهنده بیش از حد از گارد قدیمی.

Randall Chicola می گوید: آمد آن را به یک “سکه تلنگر” زمانی که او ذکر شده سندرز اولین و وارن دوم. 33 ساله دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه نوادا در رنو می گوید کسانی که اخراج ترقی خواهان چشم پوشی از این واقعیت است که جناح راست افراطی رئيس جمهور است.

Chicola می گوید جمهوری خواهان نمی خفاش چشم در هزینه $1 تریلیون دلار کاهش مالیات اما ادعا می کنند که پول خرج کردن در مراقبت های بهداشتی و یا کاهش بدهی دانش آموز شدید است.

3:30 بعد از ظهر

تعدادی از اوایل حزبی رای دهندگان در شمال نوادا گفت: مراقبت های بهداشتی خود را اولویت زمانی که آنها تصمیم گرفتند که حزب دموکرات برای قرار دادن در بالای خود رای.

Lindsy جاد می گوید خانواده او در حال حاضر هیچ بیمه درمانی به دلیل آن را بیش از حد گران است. او در میان چندین رای دهندگان که گفته آسوشیتد پرس در روز شنبه آنها ساخته شده برنی ساندرز اول خود را انتخاب کنید و الیزابت وارن دوم.

جاد می گوید: نامزدی که برنده نامزدی حزب دموکرات را دریافت رای خود در ماه نوامبر. و او می گوید: او می داند که چرا برخی از دموکرات ها بر این باورند که حزب بهتر است با بیش از یک نامزد اصلی.

اما 33 ساله زندگی می کند که در یک دره در شمال رنو می گوید که او نیاز به بازیگران رای گیری برای کسی که جدی در مورد مقابله با هزینه های بیمه درمانی که او می گوید رقبای خود هزینه های مسکن.

جنیفر کول یک زن 48 ساله کتابدار از رنو ذکر شده در مراقبت های بهداشتی و مسکن به عنوان دو بالا مسائل هنگامی که او در حل و فصل وارن به عنوان مورد علاقه خود را. او با قرار دادن پیت Buttigieg دوم و ctq سوم در انتخابات.

1:40 بعد از ظهر

اوایل حزبی را برانگیخت در نوادا منتظر بیش از یک ساعت در خط خارج AFL-CIO اتحادیه دفتر حوزه سایت در لاس وگاس حومه در روز شنبه برای شانس خود را برای پر کردن برگه کاغذ به صورت دموکراتیک چلنجر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک بازنشسته شهرداری شیکاگو کارگر شارلین Wortman گفت: صبر بود “ارزش آن را به تلاش برای نجات دموکراسی است.” 71 ساله گفت که او می خواست برای دیدن برابری برای مراقبت های بهداشتی قبل از او درگذشت.

با بیش از 100 نفر در خط و فقط دو داوطلب برای ثبت نام رای دهندگان در برخی از خواسته های حوزه کاپیتان مت کیمبال اگر آنها می تواند کمک کند. کیمبال بود و مشغول خوش بین اما گفت: داوطلبان آنها تا به حال آموزش است.

در خط آفتابی, راحت, روز زمستان خواهر Kathylan Tilley لاس وگاس و Maurine Amie از هندرسون گفت: آنها خوشحال بودند در مورد مشارکت مردم و دوست داشتم ایده اولیه انتخابات پارلمانی.

___

12:30 p. m.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نگه داشتن او الگوی برنامه ریزی تظاهرات سیاسی در کشورهای درست قبل از آنها برگزاری انتخابات در مسابقات دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه تجمع در لاس وگاس این آینده جمعه است. که یک روز قبل از نوادا قفقاز.

خواه رئیس جمهور برگزار شد تجمع در Des Moines, آیووا, on Jan. 30, فقط روز قبل از آیووا قفقاز لگد کردن 2020 مسابقات.

و او در منچستر, New Hampshire, برای یک رالی در آستانه آخرین جمعه جدید Hampshire اولیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت یک نوسان از طریق کشورهای غربی این هفته آینده و نیز در تظاهرات برنامه ریزی شده در ققنوس و کلرادو اسپرینگز کلرادو.

___

12:20 بعد از ظهر

سابق آمریکا و رهبر اکثریت سنا هری رید می گوید: او مشخص شده خود را به عنوان “غیر متعهد” او به عنوان بازیگران اولیه رای گیری رای گیری در نوادا قفقاز در روز شنبه.

رید تا کنون تصمیم گرفته است به تایید دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری. او می گوید که خبرنگاران در خارج از انجمن سایت در شرق لاس وگاس کتابخانه که در او نیست رای خود را برای هر نامزد به طور خاص به دلیل او تا به بسیاری از دوستان در حال اجرا برای رئیس جمهور است و او را تحسین کار آنها در حال انجام.

او می گوید نوادا قفقاز خواهد بود “یک نفس هوای تازه” پس از آنچه او آن را “افتضاح” با آیووا قفقاز به leadoff مسابقه. مقدماتی نیوهمپشایر بود سه شنبه گذشته. نوادا قفقاز هستند شنبه است.

___

12:05 بعد از ظهر

کمیته ملی حزب دموکرات را تعیین کرده است آن مقدماتی آستانه برای Feb. 25 بحث در کارولینای جنوبی و برای بار دوم در یک ردیف است تنظیم مقررات که ارائه سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ با یک مسیر به مرحله.

داوطلبان واجد شرایط می تواند بر اساس هر دو رای گیری مورد نیاز و یا نماینده آستانه از حالت قبلی نامزد مسابقات. اما داوطلبان لازم نیست که برای دیدار با هر دو.

در رای گیری نامزدها باید به 10% پشتیبانی در حداقل چهار نظر سنجی های ملی و یا ترکیبی از چهار نظر سنجی صورت گرفته در سراسر کشور و در کارولینای جنوبی است. آنها همچنین می تواند واجد شرایط با رسیدن به 12 درصد فقط در دو ایالت کارولینای جنوبی کشور ، هر مرحله مقدماتی انتخابات باید منتشر شود علنا بین Feb. 4 و فوریه. 24.

داوطلبان همچنین می تواند واجد شرایط اگر آنها به دست آورده ایم یک نماینده در هر مسابقه قبلی. از آیووا و نیوهمشایر که واجد شرایط پیت Buttigieg برنی ساندرز جو بایدن ctq و الیزابت وارن.

بلومبرگ است پرش چهار اوایل متحده پس هیچ نمایندگان. اما تاجر میلیاردر است که با نزدیک شدن به انتخابات آستانه.

قوانین الگو پس از آن که حزب رئیس تام پرز اعلام کرد در حال حاضر برای روز چهارشنبه بحث در نوادا است.

پرز در زمان برخی از گرما برای انداختن به عنوان یک نیاز داشتن حداقل تعداد مردمی اهدا کنندگان.

بلومبرگ نیست بالا بردن هر گونه پول است و با تکیه بر ثروت شخصی و هرگز نمی تواند واجد شرایط تحت قوانین است. اما پرز نیز بدست فشار از برخی از کمپین های که می خواهید بلومبرگ در بحث مرحله به صورت همان موشکافی که نامزدهای دیگر را تحمل کرده اند و برای ماه می باشد.

بلومبرگ نشده است واجد شرایط برای نوادا بحث است. وجود یک شنبه آخرین مهلت برای دیدار با الزامات.

___

12 p. m.

آیا دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن فکر می کنم او نیاز به پیروزی در نوادا قفقاز بعدی شنبه ؟

جواب او این است که او “به خوبی” به منظور کوه گشت برای مسابقه برای سال 2020 نامزدی پس از بازگشت از بسته پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر.

بایدن در لاس وگاس و او را به صحبت در مورد 100 مبارزات انتخاباتی داوطلبان جمع آوری و در یک مدرسه, بدنسازی, برای, لاتینی سازماندهی رویداد.

پس از این رویداد خبرنگاران از او پرسید که آیا او برای پیروزی در قفقاز. او گفت: “نه من فکر نمی کنم من باید به, اما من فکر می کنم ما باید یک شات در برد.”

بایدن به پایان رسید ناامید کننده چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire. که فشار قابل توجهی را بر روی او در نوادا و به خصوص کارولینای جنوبی است.

او می گوید ایالات متحده برای’ متنوع تر رای دهندگان بهتر است برای او از شدت آرایش سفید آیوا و نیوهمپشایر.

___

11:40 صبح

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن است انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی و فصاحت و بلاغت در مهاجرت.

بایدن در لاس وگاس که در آن او با نقشه کشی سر و صدا از حدود 100 مبارزات انتخاباتی داوطلبان جمع آوری و در یک مدرسه, بدنسازی, برای, لاتینی سازماندهی رویداد.

معاون سابق رئیس جمهور می گوید: “همه می دانند چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است. ما باید اجازه دهید او را می دانم که ما که هستیم.”

بایدن است که با تکیه به شدت در اقلیت جمعیت در نوادا و آینده کارولینای جنوبی اولیه خود را به عنوان سکوی پرشی به مشاجره در سال 2020 اولیه.

او ضمن تشکر از داوطلبان با تاکید بر اهمیت رای لاتین و ترویج روابط خود را با اتحادیه های کارگری.

یکی از قدرتمند اتحادیه در لاس وگاس آشپزی اتحادیه. آن را به تایید قبل از بعدی شنبه قفقاز در نوادا است.

اما بایدن معتقد است که او قوی است درخواست تجدید نظر با رتبه و فایل اعضای دلیل خود را “عمومی گزینه” بهداشت و درمان پیشنهاد که ترک در محل اتحادیه’ مذاکره مزایای مراقبت های بهداشتی.

این اتحادیه در اوایل این هفته منتشر شده یک بروشور نشان می دهد که “مدیکر برای همه” برنامه حمایت رقیب برنی ساندرز خواهد “پایان” آشپزی اعضا پوشش بهداشت و درمان.

___

11:35 صبح

برنی ساندرز پس از رفتن رقبای خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به عنوان او مبارزات در لاس وگاس.

این سناتور ورمونت می گوید حامیان در حومه دبیرستان که جمعیت او پرداختن به این است که “چه دموکراسی به نظر می رسد.”

ساندرز می گوید: “دموکراسی این نیست نامزدها رفتن به خانه های میلیاردرهای جمع آوری پول.” که آشکار حفاری در پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana.

بعدی در ساندرز’ مناظر مایک بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار. ساندرز می گوید: “دموکراسی این نیست میلیاردرهای صرف صدها میلیون دلار در تلاش برای انتخاب کنید. دموکراسی زمانی است که کار مردم ایستاده تا مبارزه برای عدالت است.”

پس از این تجمع حامیان راهپیمایی به نزدیکی محل رای گیری برای رای دادن در اولین روز از رای گیری اولیه در نوادا قفقاز.

___

11:15 صبح

الیزابت وارن تبادل او جهانی کودک طرح مراقبت و سیخ زنی در او ثروتمند رقبا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به عنوان او شروع می شود یک روز از مبارزات انتخاباتی در لاس وگاس.

حدود 30 نفر عمدتا زنان, بسته بندی شده به یک تعداد انگشت شماری از جداول به جرعه قهوه و خوردن شیرینی در یک رگی و نوار کوکتل برای شنیدن سناتور ماساچوست.

وارن ترویج فرزند او مراقبت برنامه است که می تواند برای پرداخت مالیات از 2 سنت در هر دلار برای اقبال بیش از 50 میلیون دلار است.

او می گوید که می تواند کمک به مادران در پایان تحصیلات خود و به نفع اقتصاد است. او فکر نمی کند که هر میلیاردر را همراه با به اصطلاح مالیات بر ثروت.

وارن می گوید: “میلیاردرهای رفته در تلویزیون و گریه کرد. دیگران را برای رئيس جمهور اجرا شود.” که خط به آن جلب می خندد و تشویق شد اشاره آشکار به 2020 رقبای مایک بلومبرگ و تام Steyer.

___

ساعت 11 صبح

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ باز است هفت کمپین جدید دفاتر در فلوریدا آوردن تعداد به 10 در سراسر کشور.

دفاتر در فورت Lauderdale, گینسویل, Sanford, ساراسوتا تالاهاسی تمپا و پالم بیچ غربی افتتاح شد شنبه.

سابق شهردار نیویورک در حال حاضر دفاتر در سن پترزبورگ اورلاندو و کمی هاوانا منطقه میامی.

کمپین مقامات می گویند 10 دفاتر اضافی باز خواهد شد در هفته های آینده به عنوان یک ایالت ستاد در تمپا. بلومبرگ بوده است نامحدودی تلویزیون امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات در فلوریدا.

فلوریدا اولیه است 17 مارس است.

___

9:45 صبح

دموکرات ها در حال شروع به رای نوادا ریاست جمهوری قفقاز به عنوان هنوز هم شلوغ زمینه از نامزدها است فانینگ در سراسر لاس وگاس.

رأی گیری آغاز شده و صبح روز شنبه در بیش از 80 مکان در سراسر ایالت. نوادا دموکرات ها در حال برگزاری چهار روز از رای گیری اولیه خود را برای قفقاز, این آزمون برای اولین بار از یک نامزد درخواست تجدید نظر به یک جمعیت متنوع با اتحادیه های کارگری.

اولیه آرا در برگه اضافه خواهد شد به فرد حزبی رای ساخته شده در فوریه. 22 زمانی که دموکرات ها را در حضور حدود 2000 حوزه جلسات در سراسر کشور.

در این سال با نتایج آیووا قفقاز مبهم توسط فن آوری و گزارش مشکلات نوادا است که تحت فشار به جلو و یک مشکل حزبی. نوادا دولت حزب دموکرات رها برنامه های اصلی خود را به استفاده از یک برنامه مانند است که باعث مشکل در آیووا و درهم به آمده تا با یک سیستم جدید برای tabulate نتایج.

نامزدها در حال ساخت get-out-the-رای گیری فشار با تظاهرات و سالن های شهر شنبه پس از حضور در پنج شنبه شب در جمع آوری کمک های مردمی جشن برای لاس وگاس بر اساس Clark County حزب دموکرات است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im