آخرین: ساندرز پیش بینی تگزاس پیروزی در سه شنبه

واشنگتن (AP) — آخرین مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تحولات (همه زمان محلی):

ساعت 2 بعد از ظهر

الیزابت وارن امیدوار کننده است برای قانونی کردن ماری جوانا, پرتاب از گذشته ماری جوانا اعتقادات و حمایت کشورهای دیگر که می خواهند به قانونی.

ماساچوست سناتور طرح منتشر شد یکشنبه نیز صندوق ماری جوانا تحقیق و پایان ممنوعیت Department of Veterans Affairs, پزشکان از تجویز ماری جوانا پزشکی. این امر همچنین معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال راهنمایی در مورد مهاجران کار در صنعت ماری جوانا حتی در کشورهای که در آن قانونی است از منع از به دنبال تابعیت ایالات متحده آمریکا.

وارن وعده داده شده به کار با کنگره برای دریافت بسیاری از ایده های خود را به قانون مصوب اما وعده داده شده به انتصاب آژانس سران که در حمایت از قانونی کردن ماری جوانا و سهولت ممنوعیت از طریق فدرال rulemaking روند در 100 روز اول به عنوان رئیس جمهور.

بسیاری از نمایندگان دموکرات نامزد ریاست جمهوری به طور مشابه حمایت از قانونی کردن ماری جوانا و پاک کردن گذشته اعتقادات. اما وارن اعلام کرد این طرح در طول مبارزات انتخاباتی مراجعه به دنور اشاره کرد که کلرادو قانونی ماری جوانا در سال 2012 و نه ایالت و ناحیه کلمبیا به دنبال کت و شلوار.

او همچنین گفت که او خواهد خنثیسازی جمهوری خواه به رهبری تلاش ها در کنگره برای جلوگیری از پایتخت کشور را از پرداخت مالیات و مقررات از ماری جوانا استفاده از هزینه های صورتحساب — با وجود این شهر را شهروندان رای گیری برای قانونی کردن آن در سال 2014.

___

1:45 p. m.

نوادا حزب دموکرات می گوید که در حال برنامه ریزی برای ارائه یک مطلب مفصل تفکیک آرا از آن قفقاز به عنوان درخواست شده توسط پیت Buttigieg انتخاباتی و به نظر می رسد به دعوت کمپین به دنبال بازشماری قوانین به جای.

این Buttigieg کمپین اواخر شنبه شب با ارسال نامه ای به حزب بالا بردن سوال در مورد انجمن نتایج نشان داد که Buttigieg در سوم گفت آن را دریافت کرده بود بیش از 200 گزارش از مشکلات یکپارچه سازی رای اولیه و تخصیص آرا در دور دوم از جلسه رای گیری.

کمپین خواسته حزب به انتشار دقیق تر تفکیک آرا و نگرانی قبل از انتشار نتایج نهایی.

سخنگوی حزب مولی Forgey گفت: حزب است که در ادامه به بررسی و گزارش نتایج و در حال رفتن به ارائه یک تجزیه دقیق از آن در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ارائه.

Forgey می گوید: “وجود دارد یک روش رسمی برای درخواست یک چالش از نتایج” گذاشته در حزب بازشماری راهنمایی.

این قوانین می گویند هر گونه درخواست برای بازشماری باید ظ توسط 5 p. m. دوشنبه.

___

12:50 بعد از ظهر

پیت Buttigieg این کمپین بالا بردن سوال در مورد نتایج نوادا قفقاز و درخواست دولت حزب دموکرات به آدرس بیش از 200 گزارش از مشکلات تخصیص آرا در روز شنبه.

در نامه ای به نوادا دولت حزب دموکرات در اواخر شنبه شب و در اختیار آسوشیتد پرس روز یکشنبه, Buttigieg کمپین گفت: فرایند ادغام چهار روز از رای گیری اولیه به فرد در قفقاز شد شنبه “گرفتار اشتباهات و تناقضات است.” آن را با ذکر موارد که در آن مردم در حال اجرا قفقاز به نظر نمی رسد به پیروی از قوانین است که می تواند به داوطلبان مجاز به انتخاب کنید تا حمایت بیشتری را در دور دوم رای گیری.

کمپین خواستار به انتشار جزئیات بیشتری از رای و آدرس نگرانی های قبل از انتشار نتایج نهایی.

برنی ساندرز برنده نوادا قفقاز با جو بایدن دور دوم و Buttigieg در سوم.

Buttigieg معاون مدیر کمپین هری Sevugan می گوید: در بیانیه ای که در مبارزات انتخاباتی خود داده ها را نشان می دهد “تیغ نازک” حاشیه برای مقام دوم و سوال که آیا “بی نظمی و تعدادی از سوالات حل نشده” می تواند به تغییر نتایج نهایی است.

حزب نیست پاسخ دادن به یک پیام یکشنبه به دنبال اظهار نظر در مورد این نامه است.

___

12:30 p. m.

جو بایدن گفته است parishioners در یک کلیسا در شمال چارلستون کارولینای جنوبی که سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری می تواند “rip کردن ریشه های نژادپرستی نظاممند” اگر رای دهندگان کمک به او برنده نامزدی حزب دموکرات و رفتن به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معاون سابق رئیس جمهور به خود جلب کرد یک تشویق می کردند زمانی که او اعلام کرد از منبر سلطنتی Missionary Baptist Church که مغلوب ساختن پیشی جستن است “بیشتر جورج والاس از جورج واشنگتن است.”

بایدن به دنبال کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه برای اولین پیروزی 2020 مبارزات انتخاباتی.

پس از بازگشت از بسته پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر بایدن بازگشت در نوادا در روز شنبه بود اما در دور دوم به ایالت ورمونت برنی ساندرز.

بایدن امیدوار است او روابط قوی به جامعه خواهد شد تفاوت در کارولینای جنوبی است. این دولت برای اولین بار در سال 2020 انتخابات تقویم با اکثریت رای دهندگان سیاه.

___

12:20 بعد از ظهر

تام Steyer انتخاباتی می گوید کالیفرنیا میلیاردر واجد شرایط برای پنج شنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در کارولینای جنوبی است.

مبارزات انتخاباتی خود می گوید آب و هوا فعال کشیده بودند به اندازه کافی حمایت در دو نظر سنجی برای دیدار با الزامات مورد نیاز برای یک محل در بحث مرحله. کارولینای جنوبی اولیه این است شنبه آینده.

همچنین برای بحث سابق جو بایدن, Mike Bloomberg, پیت Buttigieg Amy Klobuchar برنی ساندرز و الیزابت وارن.

کارولینای جنوبی یکی از دو کشور در آن Steyer سرمایه گذاری بیشتر به شدت. دیگر نوادا که در آن او در یک مسابقه نزدیک با Klobuchar برای کسب مقام پنجم در ریاست جمهوری قفقاز بودند که شنبه برگزار شد.

در طول ماه های اخیر Steyer شتاب گرفته است به عنوان او مبارزه کرد و چندین بار در کارولینای جنوبی است. این اولین اوایل رای گیری دولت با شدت سیاه و رای دهندگان.

Steyer است غالبا متمرکز بر مسائل او را می بیند به عنوان مهم به رای دهندگان از جمله پشتیبانی از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و همچنین به عنوان غرامت.

___

11:45 صبح

جو بایدن می گوید برخی از رفتار برنی ساندرز’ هواداران است “مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند مسائل” و خواستار سناتور ورمونت به محکوم کردن آنها.

صحبت کردن در CBS’ “چهره ملت” بایدن اشاره معترضان شناسایی به عنوان ساندرز هواداران که تحت اشغال خود در آیووا دفتر مبارزات انتخاباتی و “زن ستیز” حمله به رهبران آشپزی اتحادیه در نوادا توسط افراد همچنین به عنوان ساندرز حامیان. معاون سابق رئیس جمهور گفت: باید وجود داشته باشد “مطلق محکومیت رفتار این مردمی” و افزود: رفتار است “مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند مسائل … نه چیزهای که ما انجام داده ایم در دموکراتیک مقدماتی قبل از.”

ساندرز به پیشنهاد برخی از زاج است که به نظر می رسد که از حامیان او ممکن است سوخت توسط روسیه نفوذ در مبارزات انتخاباتی. او به تازگی اذعان کرد دریافت یک جلسه از مقامات ایالات متحده که روس ها در حال کار برای کمک به نامزدی خود را.

اما بایدن ابراز شک و تردید از ساندرز’ ادعا که روسها ممکن است در پشت بدترین رفتار و گفت: “من حدس می زنم هر چیزی ممکن است اما آنها شناسایی شده به عنوان برنی هواداران است.”

او نیز نامیده می شود در جامعه اطلاعاتی به مختصر بقیه دموکراتیک در زمینه آنچه گفته ام ساندرز در مورد روسیه دخالت در مبارزات انتخاباتی.

___

11:20 صبح

پیت Buttigieg ساخت یک زمین برای برخی از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی گفت که او می داند او درخواست اساسا برای کسانی که نمی دانند ممکن است او را به اعتماد او را با زندگی خود را اگر او رئيس جمهور شود.

Buttigieg گفت: در طول خدمات در صبح روز یکشنبه در اولین کلیسای باپتیست در چارلستون که او آن را “فروتنی” را به قبل از یک سیاه جماعت در طول ماه تاریخ سیاه برای درخواست پشتیبانی در روز شنبه ریاست جمهوری اولیه.

Buttigieg اذعان کرده است در تلاش به دست آوردن کشش در میان رای دهندگان سیاه که اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی.

Buttigieg روز یکشنبه گفت که مبارزات انتخاباتی خود بود متشکل از بیش از 40 درصد سیاه کارکنان و که وقت خود را به عنوان شهردار South Bend, ایندیانا به او داده بینش به نحوه سعی کنید به شناسایی با جامعه سیاه و سفید.

او گفت: این جماعت که “هیچ کس در این سوی بهشت می تواند به رفع هر چیزی به تنهایی.”

___

10:40 صبح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبریک برنی سندرز برای خود نوادا حزبی برنده شوید.

صحبت با خبرنگاران قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی در مسیر به هند, رییس جمهور اعلام کرد و آن را یک “پیروزی بزرگ” برای سناتور ورمونت اما افزود: “ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد” با بقیه نامزدی مبارزه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده از ساندرز “من اهمیتی نمی دهند که من اجرا را در برابر من فقط امیدواریم که که آنها او را درمان كنيم.” او در ادامه گفت بدون اثبات است که “وجود دارد بسیاری از چیزهای بد در رفتن” و او امیدوار است که نمی توان آن را یک “تقلب در معامله” در بازار اولیه.

برخی از ساندرز’ حامیان در سال 2016 را متهم کرد که اولیه آن تقلب علیه او و بخشی باقی ماند در روز انتخابات که بسیاری از ناظران سیاسی بر این باورند کمک کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی هیلاری کلینتون که در آن سال. ساندرز گفت: او انتظار رفتار عادلانه از رهبری حزب این چرخه.

تهمت نیز وزن در اخبار اخیر که ساندرز به جریان شده توسط مقامات ایالات متحده که روس ها در حال کار برای کمک به نامزدی خود را. رئیس جمهور گفت که “هیچ کس به من در مورد آن” و این باورند بدون شواهد که این خبر بود که “نشت” از دموکرات ها در کنگره به دلیل “آنها نمی خواهند برنی ساندرز به نمایندگی از آنها.”

___

10:25 صبح

کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn است هشدار دموکرات ها به اعلام نامزدی برنده قبل از کارولینای جنوبی رای.

برنی ساندرز می آید از پیروزی در نوادا شنبه بعد از پیروزی دو قبل از مقدماتی با شتاب می زنیم به مسابقه بعدی در کارولینای جنوبی شنبه آینده. اما در حالی که سناتور ورمونت به نظر می رسد به طور فزاینده ای به این شانس-در مورد علاقه برای نامزدی Clyburn اصرار داشت که کارولینای جنوبی هنوز هم ایفای نقش کرده است را به بازی.

او می گوید ان بی سی “ملاقات با مطبوعات”: “اگر شما می توانید برنده کارولینای جنوبی قاطعانه آن را می توانید تنظیم صحنه برای سه شنبه.”

Clyburn این دین از کارولینای جنوبی و هیئت اقلیت خانه, شلاق زدن, گفت که او قصد دارد به تایید در مسابقه روز شنبه. حمایت خود را از باراک اوباما در سال 2008 کمک کرده سپس-سناتور پرچ نامزدی حزب دموکرات و او در حال حاضر معتقد به حمایت جو بایدن در این مسابقه است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>