آخرین: نظامی روسیه گزارش داد نزدیک به 900 ویروس موارد

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— برخی از کشورها و ایالات متحده حرکت می کند به سهولت ویروس مستندات.

— جمهوری چک آغاز می شود مرحله بعدی از آرامش ویروس محدودیت.

— تایلند در نظر تسهیل قوانین به عنوان ویروس موارد رسید.

___

پراگ — جمهوری چک وارد فاز دیگری از آرامش بخش محدود اقدامات اتخاذ شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس افتتاح فروشگاه ها با یک سطح به 2500 متر مربع. متر (26,900 sq. پا).

در همان زمان وحش و گیاه شناسی و پارک ها و مراکز تناسب اندام و رانندگی در مدارس در حال بازگشت به کسب و کار. مجامع عمومی تا 10 نفر مجاز از دو.

دولت قوانین اجتماعی فاصله و اجباری ماسک صورت در محل باقی می ماند.

در افزایش, اقتصاد, سه, چک, گیاهان Skoda Auto که متعلق به آلمان خودروساز فولکس واگن تجدید تولید در روز دوشنبه. این شرکت با استخدام برخی از 34,000 شغل.

یک نفر کشته از COVID-19 روز یکشنبه در مجموع 221 در حالی که 73 بيمار مبتلا به این بیماری نیاز به مراقبت های ویژه در بیمارستان های دوم کمترین تعداد از آوریل 1.

___

بانکوک — تایلند مقامات بهداشتی گزارش داده اند که این کشور کمترین تعداد موارد جدید COVID-19 در تقریبا شش هفته به عنوان نظر دولت کاهش برخی از محدودیت های اعمال شده برای کنترل گسترش بیماری است.

نه جدید تایید موارد COVID-19 گزارش شد دوشنبه, کوچکترین واحد-روز افزایش از 14 مارس ، وجود دارد در حال حاضر در مجموع 2,931 موارد با 2,609 بهبود و 52 مرگ و میر.

مرکز Covid-19 وضعیت دولت می گوید که پیشنهاد خواهد شد به کابینه روز سه شنبه به صورت تسهیلات با توجه به پیشنهادات و انتقادات از ملی توسعه اقتصادی و اجتماعی هیئت دولت برنامه ریزی سازمان.

اقدامات در حال حاضر در محل عبارتند از سراسر کشور 10 p. m.-4 صبح مقررات منع رفت و آمد بسته شدن مراکز و رستوران ها محدود بودن به بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل. بان کی مون در تماس های ورودی بین المللی پروازهای مسافربری تجاری تمدید شد دوشنبه از طریق پایان ماه مه.

این مرکز می گوید وضعیت اضطراری تمدید خواهد شد از طریق ممکن است اجازه می دهد که دولت برای ادامه اجرای اقدامات خارج از حد نرمال چارچوب حقوقی برای مبارزه با COVID-19.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا مقامات خوشحالیم که بیش از 1 میلیون نفر را دانلود کرده برنامه طراحی شده برای سرعت بخشیدن به تماس با ردیابی برای coronavirus با وجود برخی نگرانی های حریم خصوصی.

در عرض 12 ساعت از استرالیا-طراحی و توسعه COVIDsafe برنامه های موجود تبدیل شدن به اواخر یکشنبه, 1.13 میلیون دلار استرالیا 26 میلیون جمعیت داشته و آن را دریافت بر روی تلفن های هوشمند خود.

رئیس بهداشت افسر Damian مورفی روز دوشنبه گفت او “واقعا هیجان زده” توسط برنامه زود محبوبیت است.

مقامات دولتی قصد راش قانون از طریق مجلس به یاغی استفاده از داده های جمع آوری شده برای مقاصد دیگر از ردیابی افرادی که ممکن است COVID-19. مقامات همچنین وعده داده شده به انتشار نرم افزار کد منبع در عرض دو هفته به طوری که تحلیلگران مستقل می تواند به درک بهتر به آثار و پیامدهای حریم خصوصی.

دولت می گوید: حداقل 40 درصد از جمعیت استرالیا نیاز به این تکنولوژی بر اساس سنگاپور TraceTogether برنامه برای آن موثر باشد.

اگر کاربران از COVIDsafe هستند مبتلا به این ویروس در آنها می ها برنامه سیاهههای مربوط به داده های رمزگذاری شده است که شناسایی دیگر کاربران شده اند که در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر در گذشته سه هفته.

دولت امیدوار است این برنامه را قادر خواهد ساخت استرالیا با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد با فعال کردن مقامات بهداشتی را به سرعت شناسایی و شامل شیوع بیماری های جدید. استرالیا از سر گرفته خواهد غیر فوری به عمل جراحی در این هفته برای اولین بار از مارس 27 به عنوان اعتماد به نفس رشد می کند که در بیمارستان نخواهد بود غرق COVID-19 موارد است.

استرالیا ثبت کرده است 6,720 موارد ویروس 83 بیماران فوت کرده اند و 27 باقی مانده بدحال در بیمارستان ها هواکش در روز دوشنبه.

___

توکیو — ژاپن شینزو آبه روز دوشنبه گفت که کشورش اضافه کردن 14 بیشتر کشورها از جمله روسیه و پرو و عربستان سعودی به لیست ممنوعیت ورود به کشور را کنترل مرزی به عنوان عفونت کروناویروس در ادامه به گسترش در کشور است.

ژاپن در حال حاضر ورود ممنوع از بیش از 70 کشور دیگر ممنوع خارجی با سوابق بازدید از این کشورها در دو هفته گذشته در حالی که بی اعتباری ویزا برای بقیه جهان است. این مرحله اضافی در 14 کشور خواهد اثر را روز شنبه آبه گفت.

ورود ممنوعیت و محدودیت های ویزا در ابتدا مجموعه ای برای پایان دادن به در مارس 30, هستند توسعه یافته تا پایان ماه مه.

ژاپن در حال حاضر کمتر از یک ماه وضعیت اضطراری از طریق مه 6 در حال حاضر. مقامات و کارشناسان در حال حاضر اندازه گیری اثر آن و اینکه آیا برای گسترش و اندازه گیری.

ژاپن 13,385 موارد تایید شده و همچنین 712 نفر دیگر از کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو در اوایل سال جاری با 364 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>