آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

کنتاکی مربی جان Calipari بنیاد کمک به موسسات خیریه ارائه COVID-19 همه گیر امداد دریافت کرده 1 میلیون دلار کمک مالی.

سالن از شهرت به تازگی مربی خود را آغاز کرد “قهوه با کال” سری ویدیو در Facebook به کمک Calipari بنیاد حمایت No Kid Hungry, تغذیه امریکا و چندین سازمان های خیریه ارائه کمک. CustMbite که باعث می شود دندان محصولات ساده تر و مقرون به صرفه است و یک Delta Dental کنتاکی فرعی ساخته شده بزرگ کمک. افزود: شرکت در یک آزادی است که آن را “خوشحالم که این فرصت را به همکاری با مربی کال و پایه و اساس خود را برای کمک به اطمینان حاصل شود بچه ها در حال دریافت تغذیه آنها نیاز دارند.”

Calipari در حال حاضر به میزبانی رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و NBA دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا در 20 هفته سری.

___

بیس بال کمیسر راب مانفرد معلق یونیفرم کارمند قرارداد به عنوان از آوریل 1, دادن تیم توانایی ذخیره کردن و یا کاهش پرداخت از عمده و جزئی لیگ, مدیران, مربیان, مربیان و تمام وقت پیشاهنگی.

حدود 9000 نفر تحت پوشش یکنواخت کارمند قرارداد, از جمله به طور کلی مدیران و بیس بال کارکنان عملیات در برخی از تیم های. مانفرد اشاره به عدم توانایی در بازی با توجه به ملی اضطراری ناشی از کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

“باشگاه های ما به شدت تکیه بر درآمد حاصل از بلیط/امتیازات رادیو و تلویزیون/رسانه های صدور مجوز و حمایت های مالی برای پرداخت حقوق و دستمزد” مانفرد نوشت: در یک ایمیل دوشنبه یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “در شرایطی که از بازی های این جریان درآمد از دست خواهد رفت و یا قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و باشگاه نمی خواهد که بودجه کافی برای پاسخگویی به تعهدات مالی خود را.”

___

ده بزرگ اعلام کرده است که عضویت در آن نیروی کار در حال ظهور بیماری های عفونی.

ریاست این گروه کریس Kratochvil دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا دانشیار معاونت تحقیقات بالینی و استاد روانپزشکی و اطفال.

نیروی کار در ابتدا با تشکیل 7 مارس در درخواست از ده کمیسر کوین وارن. این گروه شامل یک نماینده از هر یک از ده 14 عضو مدارس.

این نیروی کار است که طراحی شده برای ارائه مشاوره و توصیه های پزشکی برای اطمینان از ایمنی از ده دانش آموزان و مربیان و مدیران و طرفداران.

در میان دیگر اعضای گروه عبارتند از: ادیت پارکر دین در آیووا کالج بهداشت عمومی; بوریس Lushniak رئیس مریلند دانشکده بهداشت; Preeti Malani میشیگان رئیس بهداشت افسر; و سوزان Koletar مدیر ایالتی اوهایو بخش از بیماری های عفونی.

___

دانشگاه میشیگان مدیر ورزشی Warde مانوئل داوطلب شده است به کاهش حقوق و دستمزد خود را با 5 درصد است.

رئیس جمهور مدرسه علامت گذاری به عنوان S. Schlissel اعلام کرد هزینه-صرفه جویی در حرکت به عنوان بخشی از موسسه برنامه ریزی برای کاهش هزینه ها با توجه به تاثیر مالی از coronavirus بیماری همه گیر. Schlissel مدرسه می گوید: ممکن است مجبور به تحمل ضرر و زیان به اندازه 1 میلیارد دلار از طریق 2020.

مانوئل که استخدام شد چهار سال پیش تا به حال $990,000 حقوق و دستمزد در سال 2019.

Schlissel می گوید او تصمیم به کاهش حقوق و دستمزد خود را به عنوان رئیس جمهور مدرسه 10 درصد برای بقیه سال با شروع در تاریخ 1 مه.

___

ممفیس گریزلیز در حال خرید ناهار هر روز در این هفته برای کارگران در COVID-19 تست سایت.

گریزلیز در حال تغذیه حدود 50 کارگران هر روز از طریق پنج شنبه در ببر لین مرکز آزمایش در خارج از آزادی کاسه یادبود ورزشگاه در ممفیس Fairgrounds.

مربی تیلور جنکینز ارائه ناهار پنج شنبه و مربیان برای گریزلیز و G لیگ ممفیس فشار را روز سه شنبه. به جلو Jaren جکسون جونیور را پوشش داده است دو روز در حالی که گریزلیز در حال چیدن دو نفر دیگر.

___

سبز خلیج هکرها را توزیع اولین دور از میلواکی کمک های مالی به 16 سازمان های غیر انتفاعی به عنوان بخشی از هکرها به COVID-19 جامعه کمک صندوق.

هکرها مقامات می گویند $500,000 در اعطای پول تاسیس شده و سازمان حمایت از میلواکی ساکنان شهرستان در برخورد با عوارض این بیماری همه گیر. آینده کمک های مالی از طریق این صندوق متعاقبا اعلام خواهد شد.

کمک های مالی داده شده تا کنون طراحی شده به آدرس گرسنگی, نگرانی, انسان, خدمات بهداشتی و سلامتی به علاوه کمک به قربانیان خشونت های خانگی و کمک برای افراد مسن و بی خانمان.

هکرها صندوق امداد ارائه $1.5 میلیون به طور کلی و 1 میلیون دلار است که به کارگردانی Brown County سازمان از طریق بیشتری Green Bay Community Foundation. بخشی از این بودجه در حال حاضر توزیع شده به 10 Brown County گروه های غیر انتفاعی برای مواد غذایی و بهداشت, نگرانی, کمک های مسکن و حمل و نقل دارو و دیگر نیازهای اساسی.

___

Bengals کارفرمایی اندی دالتون و همسرش, J. J., را اهدا 150.000 دلار به یک صندوق محلی ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی همراه با لوازم آزمایشگاه به گسترش آزمایش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دالتون که یک سال در سمت چپ قرارداد خود را با سینسیناتی گفت: متخصصان پزشکی در یک ویدئو که “این یک افتخار واقعی برای ما به کمک همه شما در این مبارزه” با مشارکت دانشگاه سینسیناتی بهداشت بحران پاسخ صندوق.

دکتر Richard P. Lofgren رئیس جمهور و مدیر عامل UC بهداشت گفت: دالتون ” حمایت “اجازه می دهد تا این مراقبت های بهداشتی قهرمانان می دانیم که جامعه این است که پشت سر آنها.”

— جو کی گزارش در سینسیناتی

___

این شرکت که باعث می شود Louisville Slugger چوب بیس بال خفاش ها بسته شده است آن کارخانه furloughed 90 درصد از کارکنان آن و تعطیل آن از موزه های معروف.

Hillerich & Bradsby Co. می گوید که در ادامه به پوشش تمام مزایای مراقبت های بهداشتی خود را برای 171 furloughed کارگران است. 10 درصد باقی مانده از کارکنان گرفته اند 25 درصد کاهش پرداخت.

چوب بت کارخانه بسته در 19 مارس سه روز پس از Louisville Slugger موزه بسته است. 120-پرستش بت در خارج از مقر خود در حال حاضر یک بنر در سراسر بشکه مطلب “صاف منحنی.”

این 165-سال-شرکت های قدیمی تولید حدود 2 میلیون چوب Louisville Slugger خفاش ها یک سال در آن شهر لوئیزویل گیاه با حدود 50000 رفتن به لیگ اصلی بیس بال.

H&B, مدیر عامل شرکت جان Hillerich چهارم گفت: لویی پیک مجله که اگر شرکت نمی کند و به زودی خم کردن آن پنسیلوانیا آسیاب و MLB هیچ جدول زمانی برای شروع فصل آن — پس از آن برخی از این مجموعه برای تبدیل شدن به خفاش ها ممکن است از بین بردن.

___

Purdue می گوید: پدر دانشجوی سال اول بسکتبال مردان بازیکن براندون نیومن مرده است از عوارض ناشی از کوروناویروس.

پلیس شیکاگو می گویند 59 ساله افسر رونالد نیومن درگذشت اوایل جمعه. او یک تزئین افسر با 137 جوایز خود را 19 سال در نیروی. نیومن صرف بخش عمده ای از کار خود را در بخش منطقه 4 در شهر به سمت جنوب.

در یک بیانیه پوردو ورزشی گفت: مقامات بخش بود “عمیقا غمگین” با مرگ و رسیده به نیومن ،

___

آرسنال باکاری سانیا, مربیان و بازیکنان به توافق 12.5% کاهش پرداخت برای سال آینده برای کمک به این باشگاه مقابله با تاثیر مالی از coronavirus.

هیچ بازی شده اند در لیگ برتر به مدت شش هفته و رقابت است به احتمال زیاد به از سرگیری حداقل تا ماه ژوئن به دلیل ملی مستند و اجتماعی فاصله.

آرسنال می گوید این کاهش در درآمد سالانه توسط بازیکنان و مربیان خواهد اثر را در ماه آینده.

این باشگاه می گوید: در بیانیه ای که “اگر ما در دیدار با اهداف خاص در فصل پیش رو در درجه اول مربوط به موفقیت در زمین این باشگاه را بازپرداخت توافق مقادیر. ما قادر خواهد بود به بازپرداخت آن به عنوان هدف قرار دادن این اهداف که در آن بازیکن می تواند به طور مستقیم تاثیر معنی خواهد بود که ما موقعیت مالی قوی تر خواهد بود.”

آرسنال در 10 بازی باقی مانده است و هشت امتیاز از جایگاه چهارم با یک بازی در دست در چلسی به عنوان آن را تعقیب صلاحیت لیگ قهرمانان.

___

NFL و بازیکنان ائتلاف در حال اهدای بیش از 3 میلیون دلار به هفت حوزه به طور قابل توجهی تحت تاثیر جدید کروناویروس.

به عنوان بخشی از لیگ را تغییر الهام بخش برنامه کمک مالی از $3.05 میلیون خواهد شد به سیستم های سلامت فردی و بيمارستان ها و سازمان های غیر انتفاعی در آتلانتا, Baltimore, شیکاگو, دیترویت, واشنگتن و نهفته مناطق فلوریدا و لوئیزیانا.

“ما می دانیم که در طول این زمان دشوار ما اقلیت و کم درآمد جوامع در حال مبارزه نامتناسب با تاثیر COVID-19” گفت: بازیکنان ائتلاف بنیانگذاران و سابق NFL ستاره Anquan Boldin. “جوامع در دیترویت شیکاگو بالتیمور و بیشتر در حال گرفتن آمار سخت در حال حاضر و ما می خواهیم به انجام بخشی از ما در حصول اطمینان از این مناطق حتی نیازهای اولیه. ما بسیار خوشحالیم که ما می تواند همکاری با NFL برای حمایت از سازمان هایی که بر روی زمین هستند و برای تامین این خانواده ها است.”

___

سیراکوس بسکتبال مردان مربی جیم Boeheim و مربی فوتبال دینو Babers مصرف داوطلبانه کاهش دستمزد برای کمک به این دانشگاه در مقابله با تخلیه از منابع مالی با توجه به جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

همچنین مصرف داوطلبانه 10% پرداخت کاهش بسکتبال زنان مربی کوئنتین Hillsman مردانه, چوگان سرپهن, مربی جان Desko و women’s lacrosse مربی گری راه رفتن.

سیراکیوز صدراعظم کنت Syverud اعلام کرد ریاضت حرکت در نامه ای صبح روز دوشنبه به دانشجویان و استادان. او گفت: این دانشگاه شده است ضربه با بیش از 35 میلیون دلار در هزینه های ناخواسته و تحقق نیافته درآمد.

همه جدید پروژه های سرمایه ای نیز قرار داده شده اند در انتظار نگه داشته به جز برای نوسازی حامل گنبد. این $118 million پروژه شامل جدید دائمی سقف برای خانه از مدرسه فوتبال, بسکتبال و تیم چوگان سرپهن.

___

منطقه ای و مقامات دولتی در آلمان را مورد بحث ورزشی و coronavirus همه گیر در یک کنفرانس تلفنی و می گویند فوتبال می تواند رزومه در اواسط ماه مه.

خلاصه منتشر شده توسط شهر برمن می گوید: “از ادامه بازی در فوتبال بوندسلیگا … در نظر گرفته شده است موجه از وسط و یا پایان ماه مه به عنوان در هر وضعیت فعلی بحث.”

برمن سناتور آنیا Stahmann ریاست تماس بگیرید. او می گوید از سرگیری نیاز خواهد بود “دقیقترین بهداشتی و پزشکی شرایط است.”

آخرین سطح بالا بازی فوتبال در آلمان بود که با بازی در مارس 11 اما باشگاه ها تحت فشار بوده اند به سر فصل در خالی استادیوم.

باشگاه روبرو هستند کمبود مالی و بدون درآمد حاصل از پخش معاملات و حامیان مالی.

___

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio می گوید وجود یک شانس برای بزرگ کرد بعد از آن در تابستان که می تواند منجر به بازی در استادیوم یانکی و متس’ سیتی زمینه است.

د Blasio روز دوشنبه اعلام کرد که رژه و شهرستان-مجاز حوادث شده بود لغو طریق ژوئن به دلیل رمان coronavirus اما گفت: پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر را تعیین خواهد کرد چه مجاز است پس از آن.

“برای همه ما طرفداران ورزش ما در حال پرسیدن این سوال می تواند ما لیگ دوباره در سال 2020 در تمام ؟ من فکر می کنم این یک منطقه که در آن ما هنوز نمی دانیم او گفت:” طی یک کنفرانس خبری. “من در نظر گرفتن آنچه که من فکر می کنم محتاط ثابت رویکرد ما چگونه بازگشایی شهر نیویورک است. و ما باید همیشه به برنامه ریزی در بدترین سناریو مورد. ما برای محافظت از خودمان است. اما نیز وجود دارد بهتر سناریو است که می تواند همراه و می تواند ثابت شده است که ممکن است باز کردن امکانات برای بعد از آن در اواخر تابستان به پاییز. ممکن است فرصت است.”

___

خانواده که صاحب مینه سوتا وایکینگ ها در مورد افزایش کمک های مالی به COVID-19-علل مربوط به بیش از 5 میلیون دلار.

نیویورک و نیوجرسی ساکنان Zygi علامت و لنی Wilf روز دوشنبه اعلام کرد که بخش عمده ای از پول شده است اختصاص داده شده به حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی سالمندان, مواد غذایی, بانک ها و سازمان های خدمات اجتماعی و یهودی بشردوستانه علل در نیویورک, نیوجرسی, مینه سوتا و اسرائیل است.

در میان این سازمان دریافت کمک هستند راه متحده در سراسر جهان نیوجرسی همه گیر امداد صندوق RWJBarnabas سلامت یهودی فدراسیون آمریکای شمالی نیویورک-پروتستان بیمارستان کالج پزشکی آلبرت اینشتین دانشگاه مینه سوتا ماسونی بیمارستان کودکان برداشت دوم Heartland, مینه سوتا, بازیابی صندوق Coronavirus و Vikings.1rmg.com.

“تمرکز ما در تلاش برای ارائه به عنوان بسیاری از منابع به عنوان ممکن است برای دیدار با نیازهای خود و کمک به برخی از آسیب پذیر ترین جمعیت بی سابقه ای در طول این زمان” Vikings مالک/رئیس Zygi Wilf گفت.

خانواده ساخته شده اولیه کمک مالی $500,000 در ماه گذشته.

راه متحده در سراسر جهان است و یکی از شش ملی سازمان های خیریه توصیه شده توسط NFL به عنوان بخشی از پیش نویس آن-مراسم کمپین جمع آوری کمک مالی به این هفته پیش نویس NFL.

___

حرفه ای مبارزان لیگ لغو آن فصل آینده به خاطر این بیماری همه گیر کوروناویروس و به از سرگیری برنامه های در بهار 2021.

مخلوط هنرهای رزمی ترویج شد و انتظار می رود برای شروع رقابت است. این رقابت ها با فرمت شامل یک فصل به طور منظم postseason و یک قهرمانی رویداد و آن را منحصر به فرد در MMA. سال گذشته ارتقاء صحنه شش به طور منظم فصل حوادث سه حذفی حوادث و رویداد قهرمانی در شب سال نو.

مدیر عامل شرکت پیتر موری می گوید: PFL خواهد پرداخت آن مبارزان ماهانه نقدی دستمزد برای کمک به حمایت از آنها و خانواده های آنها در طول سال 2020 است.

این 2021 فصل توزیع خواهد شد در ESPN سیستم عامل در ایالات متحده و به 160 کشور توسط اتحادیه بین المللی رسانه های همکاران. این PFL گفت: آن را به تولید و برنامه نویسی جدید در سراسر ESPN و PFL سیستم عامل برای بقیه از این سال است.

___

دولت اسپانیا می گوید آن رسیده است یک معامله با این کشور در لیگ فوتبال و فدراسیون برای تیم, برای بازگشت به تمرین.

دولت است و نه ارائه یک جدول زمانی و یا با توجه به هر جزئیات دیگر در مورد زمانی که عمل را از سر گرفت. آن را می گوید آن بستگی دارد تکامل از coronavirus همه گیر و در تصمیمات توسط مقامات بهداشتی.

دولت می گوید پروتکل های دقیق باید به دنبال زمانی که تیم آموزش شروع دوباره. اسپانیایی لیگ و فدراسیون باید ایجاد سلامت پروتکل برای بازگشت به آموزش.

لیگ می گوید رقابت است و انتظار نمی رود به رزومه تا پایان ماه مه در اولین بازی و بازی خواهد بود در خالی استادیوم برای اولین بار در.

مقامات دولتی و رئیس جمهور از لیگ و فدراسیون برای ملاقات و نزدیک به هشت ساعت در این آخر هفته.

دولت می گوید لیگ و فدراسیون توافق کرده اند به استفاده از بخشی از این پول از فوتبال تلویزیون حقوق برای کمک به سایر رشته های ورزشی در اسپانیا. آن را می گوید که آنها نیز ایجاد صندوق های احتمالی از 10 میلیون یورو ($10.8 میلیون دلار) برای کمک به آسیب پذیر تر ورزشکاران است.

___

برنامه ریزی احتمالی برای مردان Twenty20 جام جهانی خواهد بود در میان موضوعات مورد بحث هنگامی که سر بالا گذر موقت سازمان ملل نگه خصوص تشکیل جلسه این هفته در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در این ورزش است.

مدیر ارشد اجرایی شورای بین المللی کرکت را 12 اعضای کامل و سه دیپلم نمایندگان نیز بحث خواهد شد تغییر زمان از سری برنامه های آینده تور و عوامل کلیدی در پشت سر گیری بین المللی کریکت در روز پنج شنبه کنفرانس تماس بگیرید.

این T20 جام جهانی برنامه ریزی شده برای اکتبر. 18-Nov. 15 در استرالیا. آن است که کریکت بزرگترین مسابقات جهانی در سال جاری و هنوز نامیده شده است ،

ICC اجرایی مانو Sawhney می گوید: این سازمان در ادامه به “گرفتن مشاوره از کارشناسان و مقامات” در مورد T20 مسابقات است.

Sawhney می گوید وجود دارد نیاز به “به اشتراک گذاری دانش و … ساخت یک درک عمیق از آنچه که آن را به از سرگیری بین المللی کریکت.”

___

رئيس جمهور از فدراسیون فوتبال می گوید از سرگیری لیگ بازی نمی خواهد به معنای مصرف منابع دور از بهداشت و درمان کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

فریتز کلر می نویسد در مجله کیکر “ما تضمین می کنند که از سرگیری بازی … باعث خواهد شد یک بار برای سیستم بهداشت و درمان.”

او اضافه می کند که “وجود خواهد داشت بدون استفاده sportspeople تست ظرفیت که می تواند از دست رفته در جای دیگر.”

هیچ لیگ برتر بازی شده اند پس از 11 مارس.

لیگ برتر فوتبال آلمان شده است بیشتر صعودی از عمده دیگر رقابت های اروپایی در مورد احتمال از سرگیری در ماه مه یا ژوئن با گسترده coronavirus آزمون برای بازیکنان است. که فشار تا حدودی رانده ترس است که چندین باشگاه در صورت فروپاشی مالی بدون تلویزیون و حمایت از پول است.

دولت و مقامات محلی به طور بالقوه می تواند از حق وتو بازی در مناطق خود. کلر می گوید یکپارچه قوانین فوتبال در سراسر کشور کمک خواهد کرد باشگاه “به سرعت و بدون بوروکراسی.”

___

منچستر سیتی مهاجم Sergio Aguero شده است با استفاده از برخی از اوقات فراغت خود را در lockdown برای آموزش انگلیسی کودکان و نوجوانان چگونه به اسپانیایی صحبت می کنند.

آرژانتین بین المللی امضا شده توسط بی بی سی به عنوان بخشی از خانه خود را-تحصیل ابتکار در حالی که موسسات آموزشی بسته در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Aguero آموزش بچه ها چگونه به دفعات مشاهده شده به زبان اسپانیایی است. درس های خود را در دسترس در یک روز بچه ها در بریتانیا را معمولا بازگشت به مدرسه پس از تعطیلات عید پاک.

Aguero می گوید: “آن زمان دشوار برای کودکان در لحظه و همچنین برای پدر و مادر در تلاش برای نگه داشتن آنها را متمرکز بر آموزش و پرورش خود را از خانه.”

Aguero نشده بازی رقابتی بازی از 8 مارس از آنجا که فوتبال تعطیل در انگلستان و در سراسر جهان در طول شیوع بیماری است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de