آخرین: پرنس چارلز به طور رسمی باز بیمارستان جدید

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— Virus مرگ و میر و افزایش بیکاری در اروپا و آمریکا

— پرنس چارلز است که انتظار می رود به طور رسمی باز بیمارستان برای COVID-19 بيمار.

— شرکت های بیمه در فرانسه می گوید آن را ارسال تخفیف به مشتریان با توجه به کاهش ترافیک برخورد.

___

لندن — پرنس چارلز است که به طور رسمی باز جدید بیمارستان بلبل که ساخته شده فقط نه روز در محل نمایشگاه بزرگ مرکز در شرق لندن است.

خدمات بهداشت ملی بیمارستان در اکسل لندن در روز قادر به ارائه مراقبت های ویژه درمان برای 4000 نفر مبتلا به COVID-19 بیماری است.

در اوایل این هفته, چارلز پدید آمده از یک هفته خود انزوا پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او خواهد شد راه اندازی مرکز موقت جمعه بعد از طریق لینک ویدئو از خود در اسکاتلند خانه Birkhall است و انتظار می رود به پرداخت ادای احترام به کسانی که آن را ساخته شده است.

وزیر بهداشت مت, Hancock, که او نیز به تازگی از انزوا پس از دوره نقاهت بعد از ویروس است که انتظار می رود در حال حاضر.

___

پاریس — یکی از فرانسه از بزرگترین شرکت های بیمه می گوید که انتظار دارد به صرفه جویی 100 میلیون یورو ($108 میلیون دلار) در ترافیک-حادثه پرداخت به دلیل coronavirus مستند و که آن را بازپرداخت پول به مشتریان.

در نامه ای به مشتریان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیمه گر ، MAIF گفت: “ما باور داریم که همبستگی تنها راه حل عملی در مواجهه با بحران امروز و هم برای جهان پس از آن.”

با ده ها میلیون نفر از مردم در مستند جاده ترافیک کاهش یافته و به یک قطره. MAIF مدیران گفت: این مستند در حال تولید “کاهش قابل توجه” در تصادفات تولید حدود 100 میلیون یورو پس انداز در طول این مستند که دولت می گوید نمی تواند برداشته قبل از 15 آوریل در اولین.

تخفیف ارائه خواهد شد به MAIF مشتریان با خودرو بیمه. آنها نیز ارائه شده امکان اهدا بازپرداخت به پزشکان واکسن تحقیقات و یا خیریه. این شرکت گفت: مشتریان خواهد شد به احتمال زیاد در حدود 50 یورو (54 دلار) در هر.

MAIF ارشد اجرایی پاسکال Demurger گفت: تصادفات را از 75 درصد به 80 درصد است. “ماشین در حال اجرا نیست آنها را در گاراژ و پارکینگ,” او گفت: BFM-تلویزیون.

___

سئول — پایتخت کره جنوبی سئول می گوید آن را به بیش از 8,500 تئاتر به خود مانیتور در خانه پس از کانادا و آمریکا اعضای بازیگران “شبح اپرا” یافت شد به کوروناویروس.

سئول شهر رسمی Na Baek-ju روز جمعه گفت این موسیقی را در تور بین المللی متوقف شد پس از تست مثبت از یک ناشناس بازیگر کانادایی که شروع به تجربه گلو درد و سرفه خشک روز پس از شروع به انجام در شهر آبی مربع تئاتر در مارس 14. او آخرین بار بر روی صحنه ظاهر شد در روز دوشنبه یک روز قبل از آزمون.

مقامات پس از آزمایش 138 از مخاطبین از جمله همکاران و مهمانان در مرکز شهر سامرست هتل قصر و تایید عفونت از یک بازیگر آمریکایی در روز پنج شنبه.

Na گفت مقامات هنوز در انتظار نتایج آزمایش برای 48 نفر در حالی که دیگر 89 آزمایش منفی است.

او گفت که هتل شد و دستور داد برای جلوگیری از مهمانان از خروج اموال و متوقف کردن مشتریان جدید است.

کره جنوبی روز جمعه گزارش داد 86 موارد جدید از coronavirus آوردن آن در مجموع در سراسر کشور به 10,062.

___

پاریس — فرانسه نخست وزیر می گوید که او و دولت او همکارانش در حال “مبارزه با ساعت به ساعت” برای دفع کمبود داروهای ضروری مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن COVID-19 بيمار زنده در بخش مراقبت های ویژه.

نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت که در سراسر جهان استفاده از داروهای ضروری و تجهیزات یکبار مصرف مانند یک رابط مورد استفاده توسط واحد مراقبت های ویژه است “انفجار در نسبت غیر قابل تصور” با یک “نزدیک به 2000 درصد افزایش” تقاضا “به دلیل آن است که اتفاق می افتد در همه جا در جهان و در همان زمان است.”

در فرانسه پزشکان باید هشت داروهای خاص است که ضروری است به صورت ويژه به خاطر درمان امواج به شدت بیمار COVID-19 بیمارانی که نیاز به تنفس کمک و دیگر اشکال حمایت از زندگی, او گفت:, صحبت با پخش TF1 در پنج شنبه شب. کسانی که مواد مخدر شامل مسکن ها و آرام بخش ها.

فیلیپ گفت: فرانسه کافی سهام برخی از کلید ICU داروهای اما “بیشتر محدود” مقادیر دیگران باعث “واقعی” نگرانی برای پزشکان. فیلیپ گفت که او رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و وزیر دارایی را خواستار شده است تولید کنندگان به شناسایی تامین تنگناها و منبع بیشتری از این داروها. “ما در حال مبارزه با ساعت به ساعت برای پاسخ دادن به این بی سابقه از افزایش استفاده از” او گفت:.

___

مانیل فیلیپین — بانک توسعه آسیایی پیش بینی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس هزینه خواهد شد اقتصاد جهان تا آنجا که $4.1 تریلیون دلار یا نزدیک به 5 ٪ از تمام فعالیت های اقتصادی.

در یک به روز رسانی جمعه منطقه دهنده رشد گفت در حال توسعه آسیا و به احتمال زیاد سقوط به 2.2 درصد در سال 2020 از 5.2 درصد در سال گذشته. در مانیل فیلیپین بر اساس بانک گفت که آسیای جنوب شرقی یک در بازار بیش از 600 میلیون دلار است که به سرعت در حال رشد خواهد شد به احتمال زیاد ورود 1 درصد رشد در این سال است.

این گزارش می گوید که چین در این منطقه به بزرگترین اقتصاد دیدم دو رقمی انقباضات در فعالیت های کسب و کار در ماه ژانویه-فوریه و به احتمال زیاد رشد سقوط به 2.3 درصد در سال جاری از سه دهه کم از 6.1 درصد در سال 2019. چین که در تلاش است تا اقتصاد خود را در مسیر بازگشت بی سابقه پس از خاموش شدن ناگهانی در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار گزارش شده و در سایر نقاط کشور می تواند دچار ضرر و زیان به مقدار به $692 میلیارد اگر مهار تلاش بکشید. اما ADB تخمین زده است که رشد خواهد گزاف گویی سال آینده به بیش از 7 درصد.

___

دهلی نو — برای تقویت روحیه و روح هند به نخست وزیر این کشور 1.3 میلیارد نفر به خاموش کردن چراغ های خانه خود را نه دقیقه یکشنبه شب و شمع نور لامپ و حتی استفاده از تلفن همراه مشعل ایستاده در بالکن.

در یک پیام ویدئویی پخش جمعه نخست وزیر نارندرا مودی گفت: چنین حرکتی را برطرف تاریکی ایجاد شده توسط coronavirus و نشان می دهد که مردم با هم در مبارزه خود را در برابر این بیماری همه گیر.

او گفت: اجتماعی فاصله تنها راه برای شکستن زنجیره ای از کروناویروس که تاکنون 53 در هند زندگی می کند با 1,860 موارد مثبت.

مودی دستور داد سه هفته مستند در سراسر کشور در مارس 24 برای جلوگیری از شیوع گسترده از coronavirus عفونت.

روز جمعه او اذعان کرد مشکلات ناشی از جهان بزرگترین shutdown به میلیون ها نفر از افرادی که چپ بیکاری و دهها هزار نفر از مهاجران و کارگران به فرار به روستاهای خود را برای غذا و سرپناه.

هندی مقامات بارها و بارها اصرار داشت هیچ مدرکی وجود دارد و در عین حال از جامعه گسترش یافته اما باید انجام نسبتا اندک تست برای این بیماری در یک کشور که در آن ده ها میلیون نفر زندگی می کنند در انبوه مناطق شهری با نامنظم دسترسی به آب تمیز.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی می گوید بیش از 27000 نفر تحت self-قرنطینه در کشور پس از آن تقویت کنترل مرز به سرعت coronavirus عفونت های مربوط به ورود بین المللی.

پارک جونگ-هیون رسمی از وزارت کشور و ایمنی گفت: 19,567 از کسانی که خود تحت قرنطینه اخیرا در بازگشت از خارج از کشور در حالی که یکی دیگر از 7,499 جدا شد پس از تماس با ویروس حامل.

کره جنوبی شده است اجرای 14 روز قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور از شنبه, گسترش اقدامات است که در حال حاضر اعمال شده است به کره جنوبی اتباع و دراز مدت اقامت خارجی ها از آمدن از اروپا و ایالات متحده است.

وزارت بهداشت رسمی کوه Deuk-جوان گفت: 266 کوتاه مدت بازدیدکنندگان تا کنون شده است در قرنطینه تعیین شده امکانات پس از قرنطينه بودند گسترش روز شنبه.

مقامات جداسازی و تست مسافران پس از رسیدن با علائم در فرودگاه در حالی که انکار ورود هر کسی حاضر به قبول قرنطينه و یا دانلود یک برنامه است که نیاز به کاربران برای گزارش روزانه خود را در شرایط بهداشتی و هشدار مقامات زمانی که آنها خانه های خود را ترک و یا امکانات.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de