آخرین: فرد از قطعات سازمان تست مثبت

آخرین اثر شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

Cleveland Browns کارفرمایی بیکر میفیلد و همسرش امیلی در حال اهدای $50,000 نسبت به مواد غذایی در طول شیوع کروناویروس.

این Mayfields اعلام کرد در Instagram که آنها در حال ساخت کمک مالی خود را به بیشتر کلیولند بانک مواد غذایی سازمان آنها کار کرده ام در گذشته است. میفیلد می گوید که آنها “می خواستم به عقب و کمک در هر راه ما می توانیم.”

از آنها خواسته دیگران به کمک مالی و متعهد برای مطابقت با کسانی که سهم. شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2018 به تازگی مشغول به کار در دبیرستان خود را در دریاچه Travis, تگزاس.

___

ایالات متحده آمریکا و دوچرخه سواری افزایش سرعت آن انتخاب جدول زمانی برای بازی های المپیک توکیو پس از UCI ورزش جهانی حاکم بر بدن برقرار توقف در نقاط تجمع و نتایج با توجه به شیوع کروناویروس.

اولین و آخرین مهلت برای تیم آمریکایی است, آوریل 1 برای پیگیری دوچرخه سواران. BMX freestyle تیم خواهد شد مارس 15, دنبال, دوچرخه کوهستان و جاده سرم داره گیج میره تیم در تاریخ 1 ژوئن. BMX مسابقه تیم خواهد شد ژوئن 3.

ایالات متحده آمریکا دوچرخه سواری دارای یک هدف بلند پروازانه خانه آوردن هفت مدال از بازی های المپیک تابستانی که در این مرحله هنوز در حال برنامه ریزی برای شروع در ماه جولای.

این سازمان می گوید که می خواهد تنظیم برنامه خود را اگر کمیته بین المللی المپیک باعث تغییر در تاریخ توکیو بازی.

___

آمریکا در شرق کنفرانس اعلام کرد که دو نفر بر روی زمین در طول های اخیر مسابقات بازی ها تست شده اند مثبت برای coronavirus.

کنفرانس و دانشگاهی Officiating کنسرسیوم با صدور یک بیانیه مشترک گفت: در این بازی درگیر تیم در امریکا, East Horizon لیگ و مترو آتلانتیک کنفرانس ورزشی در طول بازی از مارس 7-11.

این تیم درگیر بودند مین در ورمونت (برلینگتون ورمونت); UIC در مقابل Wright State; (Indianapolis); منهتن در مقابل Fairfield و منهتن در مقابل سیهنا (آتلانتیک سیتی نیوجرسی).

آمریکا کنفرانس شرق می گوید آن را همچنان به پایبندی به ارشاد صادر شده توسط CDC و فدرال و دولت های ایالتی و تشویق طرفداران به انجام همان.

___

جایزه بزرگ موناکو است که در میان سه فرمول یک مسابقات به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

هلندی و اسپانیایی GPs در ماه مه نیز نامیده می شود توسط بدن حاکم FIA.

آن است که هنوز روشن نیست که این مسابقه اول فصل برگزار می شود.

___

اولین بازیکن تحت PGA Tour چتر دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

این تور می گوید: ویکتور Lange آفریقای جنوبی مبتلا شد COVID-19 پس از بازگشت به خانه به ژوهانسبورگ در 9 مارس از بازی PGA Tour Latinoamerica رویداد در مزاتلان, مکزیک. او آزمایش به عنوان یک اقدام احتیاطی در حالی که رفتن به یک غیر مرتبط با ویروس دکتر قرار ملاقات با یک دوست. لانج دریافت تشخيص در روز سه شنبه.

این تور می گوید: Lange هیچ علائم و انتظار می رود که به بهبودی کامل را در حالی که تحت قرنطینه در خانه در آفریقای جنوبی.

PGA Tour Latinoamerica یکی از شش مدارهای تور اجرا می شود. آن را می گوید در یک بیانیه لانج را تشخیص می دهد تور برای هشدار به کسانی که با آنها او ممکن است در تماس آمده است.

لانج بازی های برگزار شده است سه رویدادهای این ماه — دو در آفریقای جنوبی در ماه ژانویه و فوریه و مکزیک دو هفته پیش.

___

ترکیه خود را به حالت تعلیق فوتبال, بسکتبال و والیبال لیگ به دلیل شیوع کروناویروس.

ورزش و جوانان وزیر Muharrem Kasapoglu اعلام کرد پس از دیدار با سران سه ورزشی فدراسیون.

فوتبال لیگ برتر بوده است در ادامه بدون تماشاگر پس از بسیاری از لیگ های دیگر در اروپا متوقف شده است. ترکی فوتبال رئیس فدراسیون Nihat Ozdemir استدلال کرده بود که این کشور یکی از کمترین آسیب دیده توسط ویروس.

برخی از بازیکنان و مربیان شکایت کرده بود در مورد لیگ پیش رفتن, ابراز, نگرانی برای سلامت خود.

Trabzonspor این هفته اعلام کرد که آن را به حال “توافق طرفین” به بخشی با سابق نیجریه, کاپیتان جان اوبی میکل پس از سابق چلسی بازیکن گفت: او احساس نمی راحت بازی میان همه گیر.

___

یوفا است که به فوتبال اروپا باشگاه های وقت اضافی و گریز و با رعایت نظارت مالی قوانین در طول شیوع کروناویروس.

یوفا می گوید که تمدید مارس 31 مهلت یک ماه برای باشگاه به نمایش آنها هیچ بدهی های برجسته برای مالیات و هزینه انتقال.

خاموش شدن از فوتبال اروپا محروم کرده است باشگاه از بازی روز درآمد و بسیاری از خطر ابتلا به درآمد کمتر از رادیو و تلویزیون قرارداد اگر بازی نمی تواند بازی می شود.

این “بازی جوانمردانه مالی” سیستم مانیتور حداقل سه سال از حساب برای صدها نفر از باشگاه های است که واجد شرایط برای بازی در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا. باشگاه که موفق به شکستن حتی در تجاری درآمد و هزینه های نقل و انتقال و دستمزد خطر تحریم که شامل اخراج از مسابقات در موارد شدید.

یوفا می گوید: قوانین اجازه می دهد برای شرایط پیش بینی نشده که “به حساب گرفته شده است به عنوان بخشی از باشگاه’ ارزیابی بر اساس مورد به مورد.”

___

سوئد فدراسیون فوتبال می گوید: شروع از بالا به لیگ های حرفه ای در کشور به تعویق افتاده است و با هدف از بازی کردن دوباره در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

تصمیم می آید یک روز پس از درخواست از باشگاه در سوئد برترین مردان لیگ به تاخیر در شروع فصل تا آغاز ماه ژوئن به دلیل شیوع کروناویروس.

فصل با توجه به شروع تعطیلات آخر هفته از آوریل 3-4.

فدراسیون می گوید یک برنامه دقیق بازی ارائه خواهد شد و پس از یوفا روشن تاریخ برای صفحاتی دوباره مرتب باشگاه اروپا مسابقات.

___

فوتبال در انگلستان خواهد ماند به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 30 به دلیل شیوع کروناویروس و فصل می تواند به پایان رسید در ماه ژوئن.

فدراسیون فوتبال و لیگ برتر می گویند که توافق برای تمدید تعلیق از آوریل 4 مارس 30. فا هیئت مدیره تا به چشم پوشی از مقررات است که به طور معمول ملزم لیگ را به پایان برساند در ژوئن 1.

که بدان معنی انگلیسی لیگ می توانید ادامه بازی در فضایی که باز شده تا هنگامی که یوفا به تعویق افتاد مسابقات قهرمانی اروپا به 2021.

فا, لیگ برتر و فوتبال انگلیسی لیگ می گویند که “ایران در تعهد خود را” که در این فصل باید از سر گرفته شود.

___

بین المللی فدراسیون وزنه برداری می گوید که آن تغییر کرده است مقدماتی المپیک معیار در پاسخ به شیوع کروناویروس اما نمی گویند که چگونه این سیستم جدید کار می کند.

مقدماتی المپیک در ده ها تن از ورزش پرتاب شده است به هرج و مرج به عنوان در مسابقات قهرمانی قاره ای در سراسر جهان شده است به تعویق افتاد.

The BIRD می گوید آن کشیده شده است تا جایگزینی مجموعه ای از مقدماتی قوانین و ارائه آنها به کمیته بین المللی المپیک, اما آن را نمی خواهد بگوید ورزشکاران و یا ملی فدراسیون در مورد تغییرات تا زمانی که کمیته بین المللی المپیک نشانه ها در طرح.

The BIRD می گوید که حکومت گسترش دوره مقدماتی فراتر از مارس 30. این بدان معناست که هر موکول در مسابقات قهرمانی قاره ای برنده حساب نمی آوریم.

وزنه برداری را از مشکلات دیرینه با دوپینگ باعث BIRD به تقاضای بالای وزنه برداران رقابت بیشتر به طور منظم در رویدادهای بین المللی به واجد شرایط برای بازی های المپیک و موضوع را به بیشتر تست دوپینگ. آنها نیاز به رقابت حداقل یک بار بین ماه های نوامبر و مارس.

___

بازیکنان از باشگاه های فوتبال Borussia Mönchengladbach را پذیرفته اند پرداخت کاهش طول coronavirus بیماری همه گیر.

گلادباخ ورزشی مدیر Max Eberl می گوید بازیکنان با نزدیک شدن این باشگاه با پیشنهاد داوطلبانه کاهش دستمزد و کارکنان مربیگری مدیران و مدیران اجرایی باید پیوست.

Eberl می گوید: “من بسیار افتخار از پسران است. یک سیگنال روشن است: ما در حال ایستاده هم برای بوروسیا در زمان خوب و بد.”

گلادباخ است چهارم در لیگ آلمان بود و در دوره به واجد شرایط برای یک نقطه در فصل آینده لیگ قهرمانان. گلادباخ مدیر عامل استفان aise van beets می گوید این باشگاه و بوندسلیگا در سخت ترین وضعیت مالی در بیش از 20 سال به دلیل از دست رفته درآمد حاصل از بلیط تلویزیون و حمایت.

گلادباخ بازی هفته گذشته در خالی ورزشگاه. باشگاه برآورد آن را از دست داده و حدود 2 میلیون یورو ($2.16 میلیون دلار) درآمد با بازی بدون فن.

در اسکاتلند قلب خواسته است تمام بازیکنان خود را و دیگر تمام وقت کارکنان به قبول 50 درصد پرداخت هزینه قطع و یا فسخ قرارداد.

___

مشعل المپیک تحویل داده شده است بیش از, توسط, نماینده, به توکیو سازمان در آتن.

Coronavirus شیوع مجبور bare-bones نسخه از معمول استادانه مراسم در ورزشگاه که اولین المپیک مدرن بودند صحنه در سال 1896.

این 80,000 صندلی سنگ مرمر ورزشگاه خالی بود به غیر از یک تعداد انگشت شماری از مقامات و شرکت کنندگان است. این هیئت ژاپنی غایب بود به دلیل محدودیت های مسافرتی و توکیو کمیته سازماندهی سر Yoshiro موری تحویل یک سخنرانی تصویری از ژاپن است. اما پیام او بود خوش بین است.

موری می گوید: “من بدین وسیله تعهد که در 24 جولای این شعله روشن خواهد شد در ورزشگاه المپیک در توکیو است.”

یونانی المپیک رئیس کمیته Spyros Kapralos تحویل شعله به یک مقام یونیسف در آتن و سابق المپیک شناگر نائوکو Imoto. پس از آن بود که رهبری برای فرودگاه به هیئت مدیره پرواز برای ژاپن است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>