آخرین: پنتاگون: وظیفه فعال عفونت صدر 1,000

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— پنتاگون می گوید تعداد COVID-19 موارد در وظیفه فعال نیروی صدر 1,000 بیش از آخر هفته.

— دولت آلمان راه اندازی یکی دیگر از بسته نجات برای کمک به شرکت ها در coronavirus بحران است.

— ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور ترویج استفاده از مواد مخدر هیدروکسی کلروکین.

___

واشنگتن — پنتاگون می گوید تعداد COVID-19 موارد در وظیفه فعال نیروی صدر 1,000 بیش از آخر هفته.

در مجموع وجود دارد 1,132 موارد تایید شده که از صبح روز دوشنبه. کل بود 978 روز جمعه.

نیز وجود دارد شده اند 303 مورد در میان اعضای گارد ملی.

در میان خدمات نظامی, نیروی دریایی است که اکثر موارد با 431. که شامل بیش از 150 در میان خدمه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت.

___

برلین — دولت آلمان راه اندازی کرده است یکی دیگر از نجات بسته به سعی کنید به سهولت جریان کمک های مالی کوچک و متوسط اندازه شرکت های فشرده توسط coronavirus بحران است.

وزیر دارایی اولاف شولز می گوید: شرکت های که در سلامت خوب سال گذشته می توانید درخواست برای وام جمعا به اندازه سه ماه از درآمد. حداکثر 500.000 یورو ($540,000) در مجموع برای شرکت با 10 تا 50 نفر. آن می رود تا 800000 یورو برای کسانی که با بیشتر کارکنان است.

مسئولیت برای وام خواهد شد در نهایت با دولت دروغ.

دولت در حال حاضر نورد از بسته های به طور بالقوه ارائه در مجموع بیش از 1 تریلیون یورو کمک برای حمایت از کسب و کار و تقویت اقتصاد آلمان و اروپا و بزرگترین.

___

واشنگتن — بحث بر سر استفاده از یک ضد مالاریا مواد مخدر است که هنوز به صورت رسمی تایید شده برای مبارزه با COVID-19 فوران کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور پیتر ناوارو در دوشنبه یقین ترویج استفاده از مواد مخدر حتی اگر دانشمندان می گویند آزمایش های بیشتری نیاز است قبل از اینکه آن را روشن و آن را بی خطر و موثر در برابر ویروس.

ناوارو یک تجارت مشاور است که در کاخ سفید coronavirus نیروی کار. او در سی ان ان اذعان کرد که او تا به حال یک بحث بیش از این دارو با بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci در طول یک آخر هفته جلسه ای در اتاق وضعیت.

Fauci می گوید: مطالعات فعلی ارائه تنها موردی یافته است که این دارو کار می کند. ناوارو می گوید که او پاسخ داد: “من می خواهم که دو کلمه برای شما در نظر دوم.'”

این دارو هیدروکسی کلروکین به طور رسمی تایید شده برای درمان مالاریا آرتریت روماتوئید و لوپوس اما نه COVID-19.

کوچک و مطالعات اولیه نشان داده اند آن را ممکن است کمک به جلوگیری از coronavirus از ورود به سلول و احتمالا کمک به بیماران مبتلا به حذف این ویروس هر چه زودتر. پزشکان در حال حاضر می تواند تجویز مالاریا دارو به بیماران مبتلا به COVID-19 یک عمل شناخته شده به عنوان برچسب تجویز.

اما Fauci می گوید آزمایش های بیشتری نیاز است قبل از اینکه آن را روشن است که مواد مخدر کار می کند در برابر coronavirus.

ناوارو گفت: “فاکس و دوستان” که پزشکان در نیویورک بیمارستان در حال حاضر از دادن دارو به COVID-19 بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال مصرف آن را در امیدوار است آن را به محافظت از آنها را از آلوده شدن.

او می گوید رویارویی در وضعیت اتاق بود بر اینکه دولت باید 29 میلیون دوز از این دارو در FEMA انبارها و افزایش آنها را به سخت-آمار شهرستانها. آن را به اتفاق آرا است که باید آن را انجام می شود.

خواسته در سی ان ان که چرا او فکر می کند که او را واجد شرایط برای اختلاف Fauci, ناوارو اشاره کرد و دکترای خود را در رشته علوم اجتماعی.

___

تیرانا آلبانی — Albania نخست وزیر است به نام در آلبانیایی مهاجران تنها به خانه می آیند برای بررسی در خانواده است.

نخست وزیر Edi Rama می گوید: 19 وسایل نقلیه مسدود شده اند را در یک نقطه عبور از مرز با کشور همسایه. او می گوید: ورود آلبانی زندگی می کنند که در کشورهای دیگر غیر قابل قبول است. وی افزود: مرزهای بسته برای حفاظت از زندگی مردم در داخل و خارج از کشور آلبانی.

تنها کسانی که برای مواقع اضطراری خواهد بود و مجاز به ورود به کشور است. اما آنها باید بلافاصله پناهگاه در یک قرنطینه هتل پس از عبور از borde. هزینه های خود را برای 14 روز در قرنطینه خواهد بود صورتحساب به خانواده خود را.

آلبانی دارای 377 COVID-تعداد 19 و 21 و میر ناشی از دوشنبه. کسانی که کم و ارقام نسبت به محدودیت های سفت و سخت در کشور است.

آلبانی در کل مستند با تمام آن زمین دریا و هوا راه ها بسته است. مدارس و مغازه ها و کافه ها, رستوران ها و سالن های ورزشی نیز بسته و مجامع عمومی ممنوع است.

یک نفر در هر خانواده ممکن است به خرید یک روز در ساعات خاص.

رانندگان و یا هر کسب و کار کوچک نقض قوانین محدودیت ها به شدت جریمه و خودرو منزوی و یا مجرم حتی زندانی شده است.

___

مادرید — اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa می گوید مقامات هدف این هفته به تحکیم رکود در کشور شماره جدید کروناویروس موارد است. اما او هشدار داد در برابر خوشنودی است.

اسپانیا آخرین آمار و ارقام حاکی از افزایش موارد جدید کند شده است به 3 درصد از 22 درصد در مارس 16.

Illa می گوید مقامات شده اند کار را برای چند روز در مورد چگونه به نهایت مقیاس اقدامات که شامل جداسازی. او نشان داد وجود دارد خواهد بود یک دوره گذار به عنوان اقدامات به تدریج کاسته.

حمل و نقل و تحرک و امور شهری وزیر خوزه لوئیس Ábalos می گوید این داده ها نشان می دهد که اسپانیا در حال ورود به “فاز جدیدی از جنگ است.”

اسپانیا آخرین آخر هفته تمدید آن دولت ملی اضطراری از طریق مارس 26.

___

لیسبون, پرتغال — پرتغال ثبت پایین ترین آن روزانه افزایش coronavirus ميزان عفونت پس از شیوع این بیماری آغاز شده است.

مجموع 11,730 رسمی موارد گزارش روز دوشنبه بود تا فقط 4% از روز قبل.

اداره بهداشت می گوید: در مجموع coronavirus مرگ و میر ناشی از افزایش بیش از 5 درصد از یکشنبه به 311.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانچسکو اختصاص داده اولیه $750,000 برای یک صندوق جدید برای بیمارستان ها و مدارس و خانه های سالمندان و دیگر سازه های اجرا شده توسط کلیسای کاتولیک در کشورهای فقیر به استفاده از برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرانسیس روز دوشنبه خواست کلیسا اشخاص در سراسر جهان برای کمک به این صندوق در حال اجرا توسط پاپی ماموریت جوامع است که پاپ رسمی توسعه بازو به 1,110 عمدتا فقیر دایره اسقفی در آسیا و آفریقا و اقیانوسیه و منطقه آمازون.

این صندوق است که آخرین نمونه از پاپ خیریه در میان همه گیر. واتیکان در اواخر ماه مارس خریداری 30 دستگاه تهویه مصنوعی توزیع شده به سخت-آمار ایتالیایی بيمارستان.

و فرانسیس’ رئیس صدقه دهنده دست تحویل شیر و ماست و دیگر محصولات از پاپ باغ ها در خارج از رم به دو جامعه از راهبه ها در رم است که قرار شد در قرنطینه پس از چند تن از آنها آزمایش مثبت است.

فرانسیس همچنین فرستاده ویژه rosaries به پرسنل پزشکی در رم Gemelli بیمارستان شده اند که مراقبت از COVID-19 بيمار.

___

لاهه — هلند بهداشت عمومی موسسه می گوید این کشور coronavirus تلفات دیدم بالاترین افزایش روزانه در یک هفته. تعداد مرگ و میر افزایش 101 به 1,867.

این موسسه می گوید تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس افزایش 952 به 18,803. که آن نیز کوچکتر افزایش نسبت به افزایش 1,224 گزارش روز یکشنبه.

تعداد افراد مبتلا به اثرات این ویروس بودند که بستری در بیمارستان افزایش 260 کمی بالاتر از روز یکشنبه 253 افزایش می دهد.

___

پاریس — پیشرو در اروپا, حقوق بشر, بدن است که خواستار دولت به حفظ حقوق و سلامت مردم در زندان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شورای اروپا و کمیسر حقوق بشر خواست سازمان کشورهای عضو برای استفاده از تمام جایگزین موجود برای بازداشت هر زمان ممکن است.

Dunja Mijatović می گوید هر گونه محدودیت های اعمال شده بر زندانیان باید “غیر تبعیض آمیز لازم است متناسب با زمان محدود و شفاف است.”

محدودیت به بازديد خانواده باید “imperatively” بود کاهش جایگزین ترتیبات مانند گسترش دسترسی به تلفن و یا ارتباطات تصویری.

بسیاری از کشورهای اروپایی را آغاز انتشار از دسته های خاصی از زندانیان و یا اقتباس خود عدالت کیفری سیاست کاهش جمعیت زندان.

شورای اروپا مستقر در استراسبورگ فرانسه و جمع آوری 47 کشورهای اروپایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در اتحادیه اروپا هستند یا نه.

حداقل 12 زندانیان زندان در اثر استعمال بیش از حد مواد مخدر در اوایل این ماه در ایتالیا و 16 نفر دیگر موفق به فرار در طول شورش در بیش از دو دوجین زندان برانگیخته توسط coronavirus مهار اقدامات است.

___

لندن — بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون گزارش شده است که در ارواح خوب پس اولین شب را در بیمارستان برای آنچه که دفتر خود را به عنوان یک “گام احتیاطی” پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس.

جانسون همچنان در اتهام از دولت با وجود در حال ارسال به سنت توماس ” در بیمارستان پس از COVID-19 علائم سرفه و تب ادامه داشت. خود را سخنگوی جیمز شل می گوید او همچنان در بیمارستان تحت نظر قرار گيرند.

55 ساله رهبر شده بود به قرنطینه در خیابان داونینگ اقامت پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 مارس 26. او برای اولین بار شناخته شده رئیس دولت به سقوط بیمار با این ویروس.

او منتشر کرده است چندین پیام های تصویری خود را در طول 10 روز در انزوا.

___

مادرید — مقامات بهداشتی در مادرید می گویند که فشار ورودی بیماران است که کاهش در بیمارستان ها و اجازه می دهد مقامات به فکر می کنم در مورد چگونه شروع به بازگشت آن دسته از امکانات به عملیات عادی.

بیماران در انتظار درمان در بخش اورژانس در سراسر منطقه از 6.6 میلیون که ضربههای جدید کروناویروس رفت دوشنبه به 390 موارد است. که یک دهم از ورود آن دیده می شد یک هفته پیش.

تعدادی از مردم برای درمان coronavirus در بخش های مراقبت ويژه به حال نوسان است اما تثبیت شده در حدود 1500 برای پنج روز مستقیم.

منطقه ای وزیر بهداشت انریکه رویز Escudero می گوید مقامات با توجه به بازگشت تخت که استفاده شده است برای مثبت COVID-19 بيمار به تخت مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های طبیعی در بیمارستان ها.

توسعه زیر یک هفته از رسانه های اجتماعی نمایش موارد بیماران در حال استراحت بر روی زمین و در صندلی در حومه بیمارستان.

___

لندن — ایرلند برتر به طور مستقیم کمک کند با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید با بازگشت به خدمات سلامت به صورت یک شیفت در هفته است.

لئو Varadkar واجد شرایط پزشکی دکتر و دوباره به پزشکی ثبت نام کنید.

او یکی از هزاران نفر در سراسر ایرلند که به تماس پاسخ داده اند برای بازگشت به بخش بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر.

___

برلین — این سازمان است که دعاوی به نمایندگی از قربانیان یهودی نازی ها می گوید که میلیون ها دلار اضافی در دسترس برای افراد مسن بازماندگان هولوکاست که به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس جدید.

نیویورک-بر اساس کنفرانس یهودی مواد ادعا می کند در برابر آلمان می گوید: $4.3 میلیون نفر در تامین بودجه اولیه خواهد بود در دسترس ساخته شده به سازمان در سراسر جهان ارائه مراقبت برای برخی از 120,000 بازماندگان.

همه بازماندگان مسن هستند و بسیاری رنج می برد از بیماری سوء تغذیه و دیگر محرومیت یا در دست نازی ها و یا به عنوان آنها را از آنها. کسانی که در اوایل بیماری همچنان به تحت تاثیر قرار دهد سلامت خود را امروز.

وجود دارد هیچ آمار هنوز به عنوان به چگونه بسیاری از بازماندگان هولوکاست آلوده شده اند جدید کروناویروس. اسرائیل برای اولین بار گزارش COVID-19 مرگ و میر بود که 88 سال بازمانده. حدود یک سوم از جمعيت سالمندان در اسرائیل بازماندگان هستند.

بودجه اضافی استفاده می شود به “آدرس بحرانی شکاف” در ارائه کمک به بازماندگان با homecare, مواد غذایی, پزشکی و کمک های دیگر به عنوان مورد نیاز است.

این است که در علاوه بر این به حدود 350 میلیون دلار در جبران خسارت مستقیم به ادعای کنفرانس ارائه به بیش از 60 ، 000 بازماندگان در 83 کشور در این سال و برخی $610 میلیون دلار کمک مالی به بیش از 300 خدمات اجتماعی سازمان.

پس از سال 1952 از طریق ادعای کنفرانس دولت آلمان به پرداخت بیش از 80 میلیارد دلار در غرامت هولوکاست.

___

کراچی پاکستان — پاکستان افتتاح شد اولین درایو از طریق COVID-19 مرکز آزمون در جنوب سند استانی پایتخت از کراچی.

یک تیم از پزشکان و کارکنان پزشکی عامل اولین درایو از طریق تسهیلات در پاکستان آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پاکستان انجام داده است 35,875 آزمون سراسری و 3,277 موارد مثبت, 881 از آنها در جنوب استان سند.

اکثر موارد در شرق استان پنجاب که در آن 60 درصد از پاکستان 220 میلیون نفر زندگی می کنند.

با توجه به گزارش های خبری, یک تیم از مراجعه به پزشکان چینی توصیه می شود پنجاب استان باقی می ماند تحت قفل کردن برای یکی دیگر از 29 روز. پاکستان است که در سراسر کشور قفل کردن تا آوریل 16, هنگامی که آن را مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شده اند وجود دارد 50 گزارش شده مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>