آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— چین نمی هشدار عمومی به احتمال زیاد همه گیر برای 6 کلید روز.

— سفیر ایالات متحده در چین می گوید: نگرانی در مورد چین پاسخ به ووهان شیوع باید صبر کنید تا بعد از همه گیر به پایان می رسد.

— استرالیا نخست وزیر همدردی با ایالات متحده انتقاد از سازمان بهداشت جهانی است.

— فنلاند به پایان می رسد محاصره به منطقه جنوب است که به شدت تحت تاثیر COVID-19.

___

پکن — سفیر ایالات متحده در چین می گوید پکن است عمدا مسدود کردن صادرات تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی اضافه کرد که حمل و نقل از 1200 تن از این محصولات به آمریکا نمی توانست بدون چینی پشتیبانی می کند.

تری Branstad همچنین گفت: یک گروه کوچک از خبرنگاران در روز چهارشنبه که ایالات متحده نگرانی در مورد چگونه چین در ابتدا به کار گرفته شیوع ویروس در مرکز شهر ووهان اما این مسائل باید خطاب پس از در سراسر جهان همه گیر شده است و تحت کنترل در آورد.

“اجازه دهید در حال حاضر تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و کمک به مردم” Branstad گفت.

مقامات چینی بر این باور هستند که باید با تاخیر گزارش وقوع چند مهم روز در ماه ژانویه به دلیل نگرانی های سیاسی اجازه می دهد که ویروس به گسترش بسیار بیشتر از آن را به طور بالقوه ممکن است داشته باشد.

چین شدیدا تکذیب کرد چنین اقداماتی با وجود شواهد قوی بر خلاف گفته آن را در تمام طول شده است ارائه دقیق و به موقع اطلاعات است.

با وجود کار در نیمی از کارکنان و دیپلمات های ایالات متحده و کارمندان محلی در چین شده اند قادر به تسهیل 21 پرواز از منابع از طرف سازمان مدیریت اضطراری فدرال همراه با چندین خصوصی اجاره پرواز Branstad گفت. با وجود گزارش های جداگانه ای از ایالات متحده و دولت های خارجی رقابت برای ماسک, لباس و دیگر تجهیزات مورد نیاز گفت: پکن سفارت های مختلف و کنسولگری را ساخته اند تلاش های شدید برای انجام تمام درخواست.

___

کانبرا استرالیا — نخست وزیر استرالیا می گوید او همدردی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از سازمان بهداشت جهانی اما استرالیا متوقف نخواهد شد بودجه سازمان ملل متحد سازمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی کرده است دولت او به یخ که بودجه این ادعا که آژانس نمی کافی ارائه گزارش های اولیه در coronavirus و هزینه های ایالات متحده با ارزش زمان پاسخ است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت پرت رادیو 6PR گفت: “من همدردی خود را با انتقادات و من کمی از خود من است.”

استرالیا اعلام کرده بود که COVID-19 تا به حال تبدیل به یک بیماری همه گیر هفته قبل از که بود. موریسون می گوید که پشتیبانی برای چینی مرطوب بازار که در آن ویروس به فکر انتقال از حیوان به انسان است “کاملا مبهم.”

“که همچنین به عنوان یک سازمان می کند بسیاری از کارهای مهم از جمله در اینجا در منطقه خود ما در اقیانوس آرام و ما از نزدیک کار با آنها را به طوری که ما در حال رفتن به پرتاب نوزاد با bathwater اینجا” موریسون گفت. “اما آنها نیز مصون از انتقاد مصون و از انجام کارهایی که بهتر است.”

که ویژه COVID-19 نماینده دیوید Nabarro از سخت سازمان خط در بازارهای گفتن بی بی سی “وجود دارد خطرات واقعی در این نوع از محیط.”

___

هلسینکی — فنلاند دولت می گوید آن را به پایان دادن به محاصره کلیدی منطقه جنوب که شامل نوردیک پایتخت کشور هلسینکی در اولین حرکت از کاهش COVID-19-مربوط به محدودیت.

وزیر دادگستری آنا-Maja Henriksson گفت: دولت هیچ توجیه قانونی بیشتر به ادامه مسدود کردن جنبش از شهروندان داخل و خارج از Uusimaa منطقه یک محدودیت است که ورود به زور در مارس 28.

این Uusimaa منطقه است خانه را به برخی از 1.7 میلیون نفر تقریبا از سوم فنلاند جمعیت از جمله هلسینکی را 650,000 ساکنان. منطقه شده است بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر و مستند بود به منظور جلوگیری از گسترش ویروس به بقیه ملت.

نخست وزیر Sanna مارین تاکید کرد که دیگر coronavirus مربوط به محدودیت ها را در محل باقی می ماند در فنلاند از جمله ممنوعیت تجمعات و بسته شدن مدارس. فنلاند تا کنون ثبت شده 64 مرگ و میر و 3,237 تایید COVID-19 موارد است.

___

لندن — دولت بریتانیا امیدوار است برای تست هزاران نفر از ساکنان خانه سالمندان و کارکنان جدید کروناویروس آن را به عنوان چهره انتقاد برای عدم شمارش مراقبت-صفحه اصلی مرگ و میر در آن شمارش قربانیان.

دولت می گوید آن آغاز خواهد شد به طور مداوم تست مراقبت کارگران و نیز آزمون هر یک از ساکنان که علائم نشان می دهد. در حال حاضر تنها پنج علامتی ساکنان یک خانه در حال آزمایش برای تعیین اینکه آیا شیوع.

مقامات بریتانیا در حال زیر آتش برای عدم انجام تست های بیشتر برای COVID-19. دولت وعده داده است که برای تغییر و تنظیم یک هدف از 100,000 آزمون در روز تا پایان ماه آوریل بیش از پنج برابر افزایش دهد.

موسسات خیریه باید دولت را متهم به درمان افراد سالمند مانند آنها مهم نیست و اجتماعی-مراقبت از اپراتورها می گویند که جدید کروناویروس که باعث “ویرانی” در این کشور خانه های سالمندان.

آمار رسمی در روز سه شنبه حاکی است که 15 درصد بیشتر مردم با COVID-19 نفر از ثبت کردند دولت انگلیس روزانه شمارش از مرگ و میر بیمارستان — از جمله صدها نفر در مراقبت از خانه.

___

مسکو — روسیه کاربران رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری گزارش جمعیت مردم صف بندی در ایستگاه های مترو و ترافیک متراکم بزرگراه منتهی به مسکو در صبح روز چهارشنبه پس از یک سیستم جدید می گذرد کنترل جنبش از مردم در پایتخت روسیه معرفی شد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ماموران پلیس گزارش شد به صورت دستی چک کردن شناسه و گذر از هر فرد رانندگی به مسکو و یا ورود به مترو باعث صف های طولانی.

عبور سیستم در مسکو آمد به اثر در روز چهارشنبه به عنوان شیوع کروناویروس در روسیه در ادامه به رشد نمایی با تعداد موارد دو برابر شدن هر پنج روز. روز چهارشنبه مقامات روسی گزارش 3,388 عفونت های جدید به ارمغان آورد که این کشور در مجموع به 24,490. مسکو اختصاص 14,776 از آنها.

پایتخت روسیه شده است در مستند از اواخر ماه مارس با ساکنان دستور به ماندن در خانه به جز برای خرید مواد غذایی و دارو, راه رفتن حیوانات خانگی و یا به شغل های ضروری در محل کار. به منظور سفر در جایی با ماشین یا حمل و نقل عمومی Muscovites نیاز به درخواست برای scannable QR-کد عبور آنلاین, لیست خود مقصد و هدف از سفر.

___

برلین — آلمان هل دادن در برابر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas نظر چهارشنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف پرداخت به کسی که گفت: “قرار دادن سرزنش کمک نمی کند.”

در یک صدای جیر جیر Maas گفت که “این ویروس می داند هیچ مرزهای. ما باید به همکاری نزدیک با هم برابر COVID-19. تقویت سازمان ملل در خصوص کمبود بودجه روبرو است که یک سرمایه گذاری بهتر برای مثال به توسعه و توزیع آزمایش و واکسن.”

___

بانکوک — تایلند افزایش یافته از طریق 30 آوریل ممنوعیت بین المللی مسافر پروازهای فرود در این کشور به عنوان بخشی از تلاش خود را برای کنترل گسترش COVID-19.

این ممنوعیت در ابتدا دستور آوریل 4 بعد از هرج و مرج شکست در بانکوک فرودگاه بین المللی که بیش از 100 بازگشت تایلندی شهروندان گزارش حاضر به رعایت قوانین و مقررات نیاز به آنها را به رفتن به طور مستقیم به دولت-اجرای قرنطینه مراکز. اصلی سه روز ممنوعیت در حال حاضر یک بار تمدید شده است.

مقامات تایلندی و حتی قبل از حادثه فرودگاه اعلام کرده بود که بازگشت از تایلند از خارج از کشور را باید به دلیل تاخیر وجود دارد به اندازه کافی امکانات به درستی نظارت و قرنطینه آنها.

مقررات سختگیرانه نیاز به قبل از صدور گواهینامه از خارجی ها که آنها لازم نیست که coronavirus را به طور موثر ممنوع ورود بسیاری از بازدید کنندگان خارجی است.

استثنا به این ممنوعیت تجدید چهارشنبه اعلام کرد که توسط سازمان هواپیمایی کشوری از تایلند شامل دولت و یا نظامی, هواپیما, فرود اضطراری, فنی فرود بدون تخلیه بشردوستانه پزشکی و یا کمک های پرواز, پروازهای بازگشت و بار پرواز. همه کسانی که فراموش وارد به موضوع بحران بهداشتی و مقررات از جمله 14 روزه دولت شده است.

تایلند تا صنعت گردشگری را در سال گذشته با استقبال حدود 40 میلیون بازدید کننده.

وجود 30 نفر جدید تایید موارد COVID-19 چهارشنبه اعلام کرد, آوردن مجموع به 2,643. دو مرگ و میر بیشتر اعلام شد, آوردن مجموع به 43 در حالی که 1,497 افراد آلوده را بازیافت.

___

پراگ — جمهوری چک ثبت شده کمتر از 100 مورد جدید از افراد آلوده به ویروس coronavirus برای سومین مستقیم بعد.

وزارت بهداشت می گوید: 82 نفر تست مثبت در روز سه شنبه. آن 89 در روز یکشنبه و 68 روز دوشنبه.

این اولین بار است که از مارس 17 کشور کمتر از 100 مورد جدید. سه نفر آلوده یافت در ماخ 1.

هفت نفر روز سه شنبه در حالی که 84 شد و در بخش مراقبت های ویژه.

مقامات بهداشت و درمان انتظار می رود روز شنبه تعداد زیادی از مردم بیمار با COVID-19 ممکن است رسیدن به 9,900 تا پایان ماه آوریل است.

در مجموع 6,151 مردم باید آزمایش مثبت در جمهوری چک; 163 فوت کرده اند.

روز سه شنبه دولت چک پرده برداری از یک طرح به تدریج آرامش آن محدودیت های اعمال شده برای مهار این بیماری همه گیر.

___

کپنهاگ, دانمارک — دانمارک شروع به استراحت خود را دقیق coronavirus مستند اقدامات اجازه می دهد برخی از کلاس ها به بازگشت سراسر کشور روز شنبه به مدرسه.

اندازه گیری فقط مربوط به پیش دبستانی تا کلاس پنجم در حالی که دانش آموزان بالاتر است که باید همچنان به مطالعه آنلاین از صفحه اصلی.

گردهمایی بیشتر از 10 نفر هنوز هم ممنوع است. دندانپزشکان تو سالنهای آرایشگری و سایر معاملات است که تماس فیزیکی با مشتریان باقی می ماند بسته شده است. رستوران ها و کافه ها تنها می تواند در خدمت غذای آماده. دیگر مغازه ها از جمله سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی باقی مانده اند باز برای هفته اما باید خواست مشتریان به حفظ فاصله از یکدیگر و قرار دادن محدودیت در تعداد افراد مجاز در داخل.

در مارس 11, نخست وزیر Mette Frederiksen شروع تدریجی مستند از کشور, که بدان معنی است که, در میان دیگران, جشن مارک محبوب نشانده پادشاه ملکه Margrethe 80 تولد روز پنج شنبه لغو شده است.

Frederiksen گفت: دانمارک می توانید برای باز کردن “بسیار سریع تر از انتظار می رود با استناد به آمار و ارقام نشان دادن ثبات این ویروس در بحران در این کشور اسکاندیناوی. Frederiksen همچنین گفت که “نباید آن را بیش از حد سریع چون باید وجود داشته باشد شکست آن را نمی خواهد بیش از حد شدید است.”

___

کانبرا استرالیا — استرالیا نخست وزیر انتظار پیگیری برنامه تحت توسعه در استرالیا انبوه را افزایش بهداشت مقامات توانایی ردیابی coronavirus مخاطبین اگر دولت می تواند غلبه بر نگرانی های حریم خصوصی.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت پرت رادیو 6PR روز چهارشنبه خود دولت است که با دقت کار را از طریق مسائل مربوط به حریم خصوصی چون حداقل 40 درصد از استرالیایی ها خواهد شد نیاز به دانلود این برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را اگر آن را به موثر است.

استرالیا برنامه بر اساس سنگاپور COVID-19 تماس با ردیابی برنامه TraceTogether. زمانی که TraceTogether کاربران مبتلا به این ویروس در آنها می ها برنامه سیاهههای مربوط به داده های رمزگذاری شده است که شناسایی دیگر کاربران شده اند که در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر.

موریسون می گوید: مردم باید درک کنند که اگر استرالیا می توانید پیگیری کردن coronavirus مخاطبین سریعتر و صرفه جویی در زندگی مردم و اقتصاد کشور می تواند تبدیل به بیشتر باز است.

موریسون گفت که او در مورد برنامه با سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong در یک ویدئو کنفرانس در ماه گذشته پس از سنگاپوری رهبر لغو استرالیا دیدار با توجه به COVID-19 نگرانی.

دیجیتال دیده بان حقوق صندلی لیز اوشی یک وکیل حقوق بشر گفت: مردم باید با احتیاط از یک محل نرم افزار ردیابی با هیچ تضمینی در مورد اینکه چگونه داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. او می گوید: نگاهی به نرخ کمتر از 20% در سنگاپور به دلیل نگرانی های حریم خصوصی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de