آخرین: پاکستان می گوید چین برای کمک به آن در مبارزه با ویروس

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 198,000 نفر کشته و بیش از 7,900. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 81,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

___

مقامات روسی در حال بسته شدن تمام کشور مدارس به مدت سه هفته با شروع از دوشنبه آینده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

روسیه مقامات آموزش و پرورش گفت: این امر می تواند تمدید, رخصتی بهار با فرصت برای ادامه تحصیل از راه دور.

روسیه تا کنون گزارش 114 تایید موارد این ویروس جدید است. دولت این کشور گرفته شده قریب به اتفاق اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری از جمله بسته شدن مرزها به خارجی ها با شروع از جمعه و سفارش coronavirus تست برای هر کسی که در بازگشت از کشورهای اروپایی در 14 روز گذشته.

مقامات مختلف در مناطق روسیه اعمال محدودیت در رویدادهای عمومی و توصیه می شود که افراد با مطالعه و کار از خانه. هفته گذشته مقامات مسکو اعلام کرد بسته شدن تمام مدارس در شهر و ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر است.

___

آفریقای جنوبی می گوید که در حال حاضر 116 موارد تایید شده از coronavirus نزدیک به دو برابر تعداد اعلام دو روز پیش.

چهارده از موارد جدید از محلی انتقال یک نگرانی توسعه در کشور است که در بسیاری از موارد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

آفریقای جنوبی یکی از ترین در جهان نابرابر کشورها و مقامات در حال عجله برای جلوگیری از گسترش ویروس به پرتکاپو کم درآمد از محله های شلوغ حمل و نقل عمومی.

یکی دیگر از نگرانی های آمریکا به تازگی اعلام کرد موارد کودکان زیر 10. و مقامات در, Gauteng, این استان که شامل مرکز تجاری از ژوهانسبورگ می گویند اعضای خانواده یک زن و دخترش که تست مثبت فرار قرنطینه بودند اما دنبال کردن پلیس.

___

قرقیزستان توانسته سه مورد جدید کروناویروس.

قرقیزستان مقامات بهداشت گفت: سه نفر مبتلا به این ویروس در بازگشت از عربستان سعودی به تازگی.

آلوده مردان همراه با 90 افرادی که وارد قرقیزستان در همان پرواز هستند در انزوا. قرقیزستان مقامات در حال کار برای ایجاد که دیگری بودند در تماس با.

با وجود داشتن هیچ تایید موارد ویروس جدید تا روز چهارشنبه دولت در حال حاضر اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری از گسترش در کشور است.

روز دوشنبه همه از قرقیزستان را در مدارس و دانشگاه ها تعطیل شد, به مدت سه هفته. سینما و کاباره ها و رستوران ها و کافه ها با بیش از 50 صندلی در دسترس هستند نیز بسته شده است ، همه بین المللی قطار و اتوبوس لغو شده است.

___

شهردار کره جنوبی شهرستان بدترین ضربه توسط coronavirus می گوید 87 مورد جدید کشف شده از محلی پرستاری در بیمارستانها و افزایش نگرانی ها در مورد احتمال افزایش عفونت های پس از آنها مشکلاتی روبرو طی هفته گذشته.

Daegu شهردار Kwon Young-jin گفت: 74 از موارد آمد از یک بیمارستان و 57 بيمار آلوده منتقل خواهد به امکانات دیگر برای درمان.

عفونت در خانه های سالمندان نیست به طور کامل منعکس شده در ملی آمار و ارقام اعلام شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا KCDC که گفت: این موارد در Daegu افزایش 46 در 24 ساعت پایان نیمه شب سه شنبه.

مقامات کره جنوبی تلاش کرده اند برای جلوگیری از عفونت در بیمارستانها و خانه های سالمندان و ناتوانی موسسات و دیگر زندگی می کنند و امکانات است که منتقدان می گویند شده اند و ضعیف تنظیم شده برای سال.

این KCDC می گوید: 116 موارد و 10 مرگ و میر مرتبط شده اند به یک بیمارستان در Cheongdo نزدیکی Daegu که در آن عفونت رسید در میان بیماران بستری در بخش روانپزشکی.

کره جنوبی تایید کرده است حداقل 8.413 coronavirus موارد از جمله 84 مرگ و میر.

___

رهبران جهان را به 20 اقتصادهای در حال تلاش برای سازماندهی یک جلسه مجازی در هفته آینده به بحث در مورد یک پاسخ هماهنگ به coronavirus بیماری همه گیر.

عربستان سعودی که در حال حاضر منجر G-20 در انتخابات ریاست جمهوری گفت: آن را در برقراری ارتباط با کشورها به تشکیل جلسه مجازی از رهبران.

پادشاهی در بیانیه ای گفت: روز شنبه این گروه از 20 کشور عمل خواهد کرد به هیچ وجه لازم برای کاهش تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد و به جلو هماهنگ مجموعه ای از سیاست ها برای محافظت از مردم و حفاظت از اقتصاد جهانی است.

عربستان سعودی در ضمن این انتقاد از سوی برخی از مقامات در سراسر جهان از جمله اعضای کنگره آمریکا بیش از آن حرکت به سطح شیب دار تا تولید نفت به بیش از 11 میلیون بشکه در روز پس از توافق با عمده تولید کننده نفت در روسیه سقوط از هم جدا. عربستان سعودی تصمیم به سیل بازار فرستاده قیمت نفت سقوط به زیر 30 دلار در هر بشکه در زمانی که بازار در سراسر جهان نیز انداخت.

___

دولت کانادا گفت: اواخر روز سه شنبه که در کانادا و ایالات متحده در حال کار کردن جزئیات متقابل ممنوعیت غیر ضروری سفر بین کشورها است.

رسمی صحبت می کرد به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد جزئیات پیش از اعلام.

___ کمک توسط AP نویسنده راب Gillies در تورنتو است.

___

تایوان است ممنوعیت خارجی از ورود به این جزیره است.

Shih Chen-زونگ تایوان وزیر بهداشت و فرمانده مرکزی اپیدمی اپیدمی مرکز فرماندهی اعلام کرد که بان کی مون شروع می شود که پنج شنبه. تایوانی مردم بازگشت را به قرنطینه در خانه برای 14 روز.

تایوان دارای 77 موارد عفونت با این ویروس است که باعث COVID-19.

___

کره جنوبی معاون وزیر بهداشت داد که روزانه تلویزیونی جلسات در این کشور anti-virus تلاش شده است quarantining خود را پس از ملاقات با یک بیمارستان رسمی که COVID-19.

مقام وزارت Yoon Tae-ho روز چهارشنبه گفت, معاون وزیر, کیم باند-لب بود و در میان هشت مقامات وزارت که ملاقات با یک گروه از روسای بیمارستان در یک رستوران در سئول جمعه گذشته به بحث در مورد قرنطینه و درمان coronavirus.

یون می گوید: مقامات وزارت به خانه فرستاده شدند صبح روز چهارشنبه پس از سر Bundang Jeseng بیمارستان عمومی در سئونگنام در نزدیکی سئول تایید شد به COVID-19.

کره جنوبی بیش از 8000 موارد و یک سری از عفونت های آمار ادارات دولتی.

اقیانوس ها و شیلات وزیر Moon Seong-hyeok شده است در قرنطینه پس از بیش از دو دوجین مقامات وزارت آزمایش مثبت برای ویروس ترک بهداشت کارگران تقلا برای پاکسازی اتاق و تعطیل برخی از راهروها در یک مجتمع دولتی در Sejong شهرستان.

___

هاوایی فرماندار تشویق مسافران برای به تعویق انداختن خود جزیره تعطیلات برای حداقل 30 روز آینده به عنوان دولت تلاش می کند به سرعت گسترش coronavirus.

فرماندار کارگردانی کافه ها و باشگاه ها را ببندید و برای رستوران ها به تمرکز بر روی takeout تحویل و درایو-از طریق خدمات. به نام او برای تجمعات را محدود به حداکثر 10 نفر است.

مقامات بسته اند مدارس و امکانات به تعویق افتاد و حوادث برای جلوگیری از این بیماری از گسترش به طور گسترده ای در جامعه و قریب به اتفاق سیستم بهداشت و درمان. هاوایی به ثبت 14 مورد جدید کروناویروس.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de