آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— چین و اروپا نشان می دهد که راه اندازی مجدد ویروس-آمار اقتصاد آسان نیست.

— صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که پاکستان کسری بودجه می تواند رسیدن به سطح رکورد.

استرالیا در حال برنامه ریزی برای کسب و کار به عنوان معمول هفته مجلس است.

___

اسلام آباد — صندوق بین المللی پول هشدار پاکستان کسری بودجه می تواند رسیدن به سطح رکورد ضربه زدن به 4 تریلیون روپیه پاکستان ($23.7 میلیارد دلار) در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس حسابداری برای حدود 9.2 درصد از تولید ناخالص داخلی.

گریم آمار گذاشته شد در یک صندوق بین المللی پول در گزارش منتشر شده در این هفته فقط روز پس از نخست وزیر پاکستان عمران خان صادر شده درخواست تجدید نظر جهانی به ثروتمندترین کشورهای جهان و موسسات وام های بین المللی به ارائه بدهی به کشورهای در حال توسعه در حال حاضر مقابله با ویران اقتصاد بیشتر فلج توسط ویروس.

صندوق بین المللی پول اعلام کرد در حال حاضر 25 کشور داده می شود بدهی, اما پاکستان و نه در میان 25.

پاکستان روز پنج شنبه ثبت 6,505 تایید موارد COVID-19 و 124 مرگ و میر. پاکستان انجام تقریبا از 3200 تست روزانه مقدار کمی در یک کشور از 220 میلیون نفر است.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا در حال برنامه ریزی یک کسب و کار به عنوان معمول هفته از پارلمان در ماه مه در نشانه ای است که این کشور هوازدگی coronavirus همه گیر بهتر از این دولت بود و می ترسید.

مجلس برنامه بود اوراق یک هفته به ماه مارس و یک مدرج به پایین مجلس نشسته تنها دو روز پس از به تصویب میلیاردها دلار در اورژانس اقدامات محرک اقتصادی. پس از مجلس شنبه هفته گذشته قانونگذاران نمی شد انتظار برای تشکیل جلسه در سرمایه های ملی کانبرا دوباره قبل از ماه اوت است.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: او را در بحث با مخالفان دولت و رهبران تنظیم برای نمایندگان مجلس به بازگشت به کانبرا برای “محاکمه هفته” در ماه مه به انجام “کار عادی مجلس.” هدف از این آزمایشی است برای مجلس برای نشستن بر روی به طور منظم.

موریسون گفت: “این است که یک شاخص از ما در تلاش برای بازگشت حداقل به برخی از فرم جدید طبیعی است.”

موانع عبارتند از: کمبود پروازهای داخلی و اکثر متحده خواستار ایالتی قرنطینه مسافران در هتل ها به مدت دو هفته.

استرالیا ثبت کرده است 6,457 موارد COVID-19 عمدتا آلوده در خارج از کشور, اما جدید تشخیص به تازگی کاهش یافته و به کمتر از 50 روز است. مرگ و میر می ایستد در 63 روز پنج شنبه با 42 بيمار در بخش مراقبت های ویژه.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است خواستار افزایش تلاش ها برای آماده سازی در آفریقای انتظار گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که قاره “می تواند در نهایت درد و رنج بزرگترین اثرات.”

U. N. رئیس گفت یک ویدئو کنفرانس با سفرای سازمان ملل متحد در نیویورک روز چهارشنبه که COVID-19 “به هیچ وجه از آفریقا را ساخت.” اما مانند بحران آب و هوا, او گفت:, آفریقا می تواند به او صدمه دیده بیشتر است.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: سازمان ملل و کشورهای آفریقایی در حال همکاری با یکدیگر در مبارزه با این بیماری همه گیر و از او تقدیر اوایل تلاش دولت برای سرکوب و انتقال و کنترل گسترش COVID-19 و آماده سازی اقتصاد خود را برای ویروس’ تاثیر است.

به عنوان مثال دبیر ذکر اوگاندا تغییر زمان کمک های امنیت اجتماعی برای حمایت از کسب و کار نامیبیا ارائه اضطراری درآمد کمک های مالی به کارگران که مشاغل از دست رفته و مصر گسترش این شبکه امنیت اجتماعی و کاهش مالیات برای صنایع و به تعویق انداختن مالیات بر زمین های کشاورزی.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا وزیر امور خارجه می گوید او صحبت کرده است به وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در مورد سازمان بهداشت جهانی و موافقت آژانس بین المللی نیاز به بررسی شود اما استرالیا همچنان به حمایت از کسی که کار ارزشمند در اقیانوس آرام.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی کرده است دولت او به یخ که بودجه این ادعا که آژانس نمی کافی ارائه گزارش های اولیه در coronavirus و هزینه های ایالات متحده با ارزش زمان پاسخ است.

وزیر امور خارجه Marise Payne گفت: هفت شبکه تلویزیونی گفت: “ما به اشتراک گذاشتن برخی از نگرانی های ایالات متحده و من فکر می کنم وجود دارد مناطق عملیات که که کاملا نیاز به بررسی است.”

استرالیا ساخته شده بود تصمیم گیری های مختلف در coronavirus’ گسترش بر اساس شرایط خاص خود را دارد توصیه های بهداشتی پیش از این که Payne گفت.

“برای مثال در اعلام coronavirus از منظر ما به عنوان یک بیماری همه گیر, بسته شدن مرزهای ما برای مثال در رابطه با سفر از ووهان هوبئی از سرزمین اصلی چین بسیار زود است و ما از انتقاد که برای انجام آن” Payne گفت.

“که گفت: من فکر نمی کنم که مسائل مربوط به مدیریت شاید در ژنو باید تاثیر منفی بر برخی از کار بسیار خوبی است که ما در ارتباط با کسانی که در مکان هایی مانند اقیانوس آرام و در اندونزی. استرالیا و نیوزیلند در حال حاضر در یک بسیار قوی و با همکاری که در اقیانوس آرام از دفتر خود را در سووا به ارائه پشتیبانی به اقیانوس آرام است که واقعا مهم در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس مثل این و من نمی خواهم برای دیدن که دور انداخته می شود.”

استرالیا کمک $67 میلیون به کسی که در دو سال گذشته است که 0.75% سازمان کل بودجه.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند گزارش شده فقط 15 موارد جدیدی از کروناویروس در روز پنج شنبه به عنوان نخست وزیر Jacinda protocol wine studio شروع به ترسیم آنچه که محدودیت های اعمال شده در طول یک سخت چهار هفته مستند ممکن است کاسته از چهارشنبه آینده.

نمایندگان مجلس تصمیم نهایی در روز دوشنبه در مورد اینکه آیا با ادامه کاهش محدودیت. تحت protocol wine studio برنامه ریزی مدارس ابتدایی بازگشایی خواهد اما حضور و غیاب خواهد بود داوطلبانه و برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی از جمله درایو-از طریق تحویل و رستوران ها. مراکز و فروشگاه های خرده فروشی باقی خواهد ماند و بسته اجتماعات بزرگ ممنوع است.

نیوزیلند گزارش شده 1401 موارد COVID-19 و نه مرگ. تعداد روزانه موارد کاهش یافته است به طور قابل توجهی بیش از گذشته 11 روز.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی تایید کرده است 22 بیشتر موارد از coronavirus طی 24 ساعت بالا بردن کشور از مجموع شمارش به 10,613 با 229 مرگ و میر.

این موارد جدید ثبت شده روز شنبه به این معنی است که کره جنوبی را روزانه افزایش عفونت ویروس شده است زیر 30 برای چهارمین روز متوالی.

این کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: در بیانیه ای که 7,757 مردم بازیافت شده و منتشر شده از قرنطینه.

آن را می گوید 14,268 نفر تحت آزمایشات برای تعیین اینکه آیا آنها به قرارداد ویروس.

با وجود این اخیرا کاهش caseload مقامات هشدار داده اند در مورد امکان گسترده تر “آرام گسترش” با مردم تسهیل در اجتماعی فاصله.

___

سنگاپور — سنگاپور گزارش داد یک رکورد 447 جدید کروناویروس موارد آن را راست سومین روز از تیز روزانه خوشه به افزایش آن شمارش به 3,699.

تعدادی از عفونت شروع به پریدن کرد توسط 1,167 از دوشنبه عمدتا مربوط به شلوغ خوابگاه که خانه کارگران خارجی از بنگلادش و هند و دیگر فقیر کشورهای آسیایی است.

با وجود موفقیت مدیریت موج اول از عفونت سنگاپور نادیده گرفته شده این جمعیت وسیعی از کارگران خارجی که در خوابگاه زندگی است که به طور معمول در خانه به 20 مرد در یک اتاق مشترک با آشپزخانه و دیگر امکانات. ده ها هزار نفر از کارگران شده اند قرنطینه در خوابگاه خود را در حالی که برخی از آنها نقل مکان کرد و به سایت های جایگزین به منظور کاهش ازدحام.

وزارت بهداشت و درمان گفت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه که افزایش قابل توجهی در موارد میان کارگران خارجی که در حال حاضر حدود نیمی از کل عفونت شد و انتظار می رود تا حدودی با توجه به در حال انجام آزمایشات در خوابگاه. حدود یک پنجم از کل موارد شناسایی شده در یک خوابگاه.

شهر-دولت از نزدیک به شش میلیون نفر تحمیل کرده است بخشی از مستند تا مارس 4, و آن را اجباری برای مردم به پوشیدن ماسک در خارج از خانه های خود را برای جلوگیری از انتقال ویروس. ده نفر کشته شده اند که تا کنون از ویروس. (ویرایش شده)

___

پکن — چین گزارش 46 ویروس جدید موارد در پنجشنبه 34 از آنها آورده شده از خارج از کشور اما هیچ جدید و میر ناشی از شیوع بیماری.

داخلی موارد سه ثبت شد در پایتخت پکن است که اجرای سختگیرانه قرنطینه و اجتماعی فاصله گرفته است. چهار نفر دیگر گزارش شده در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ که در آن مقامات شده اند عجله به بنیادی جدید flare-up در میان شهروندان چینی عبور از مرز روسیه است.

چین در حال حاضر گزارش شده و در مجموع 3,342 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 82,341 موارد است. حدود 3000 نفر باقی می ماند بستری با COVID-19 یا تحت انزوا و نظارت برای نشان دادن نشانه هایی از بیماری یا تست مثبت اما نه نمایش علائم.

___

SANTA FE, N. M. — جدید مکزیک فرماندار می گوید دولت از قبول دعوت کاخ سفید برای شرکت در یک برنامه آزمایشی برای بهبود تشخیص و ردیابی تماس برای عفونت کروناویروس در تلاش برای بهتر منزوی شیوع است.

لیبریا میشل Lujan گریشام می گوید: پیشنهاد می آمد در یک روز شنبه گفتگو با کاخ سفید و روشن نیست که آیا کشورهای دیگر درگیر می شود. او می گوید نوپای تلاش به نظر می رسد شامل CDC و ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی بخش همراه با کروناویروس وظیفه نیروی مشاور دبی Birx.

جدید مکزیک همواره در میان ایالات آمریکا در تست سرانه برای COVID-19 در حالی که به شدت ردیابی عفونت منابع و توسعه سفارشی هوا مدل در همکاری با آزمایشگاه های ملی در دولت است.

___

تالاهاسی فلوریدا. — فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به خود اختصاص داده رفع مشکل به بیش از دولت پا به حالت صاف در پاسخ به انفجار در نرخ بیکاری است که به دنبال کسب و کار اجباری بسته شدن در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

DeSantis اعلام کرد در یک کنفرانس خبری که از او بهره برداری مدیریت خدمات, منشی, Jonathan Satter به بیش از گروه فرصت های اقتصادی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

“ماموریت خود را بسیار ساده است: کمک کردن به عنوان به سرعت به عنوان شما می توانید” DeSantis گفت.

DeSantis گفت: او نا امید شده بود توسط دولت این وب سایت و سیستم تلفن برای دریافت مطالبات پس از اولیه سنبله ماه گذشته. صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا که به دنبال بیکاری مواجه می شوند کمک یک پورتال آنلاین که سقوط کرد و سیستم تلفن است که آنها را نگه داشته بر روی نگه دارید برای ساعت.

DeSantis همچنین اعلام کرد او می خواست برای تشکیل یک نیروی کار به دنبال راه هایی برای راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی است. او گفت که او قصد دارد به اعلام اعضای آخر هفته.

___

مینیاپولیس — U. s. غذا و داروی آمریکا تایید کرده است یک کم هزینه ونتیلاتور توسعه یافته توسط دانشگاه مینه سوتا و با هدف کمک به COVID-19 بيمار تنفس.

FDA مجاز استفاده از این دستگاه جمع و جور شناخته شده به عنوان Coventor بود که به سرعت توسعه یافته و طراحی شده توسط یک تیم از محققان دانشگاه پزشکی مدرسه ساکن و یک مهندس.

توسعه دهندگان امیدوارم که Coventor استفاده خواهد شد در تنظیمات بالینی که در آن سنتی هواکش در دسترس نیست.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de