آخرین: تنها امور خارجه آمریکا بدون مورد اعلام وضعیت اضطراری در

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 180,000 نفر کشته و بیش از 7,100. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم, اما بسیاری از مردم, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 78,000 مردم بهبود از آن تا کنون عمدتا در چین است.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده “ممکن است” به رهبری نسبت به یک رکود اقتصاد همچنان به ضرب و شتم در میان شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران صحبت کرد دوشنبه در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی به عنوان موارد در ایالات متحده همچنان به سنبله.

رئیس جمهور می گوید دولت او تمرکز ناشی از ویروس. پس از گسترش ویروس متوقف شده است مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او معتقد است که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد “فوق العاده فوق العاده ای افزایش است.” میانگین صنعتی داو جونز پایین بود بیش از 11% دوشنبه بعد از ظهر.

رئیس جمهور همچنین متعهد فدرال برای حمایت از شرکت های هواپیمایی تلاش به دلیل همه گیر و گفت او را از “رفتن به پشت خطوط هوایی 100 درصد است.”

تهمت نیز می گوید: فرمانداران که نیاز به پنکه, ماسک ماسک و تجهیزات دیگر برای حرفه ای پزشکی اول باید سعی کنید برای به دست آوردن آیتم های خود را قبل از تبدیل به دولت فدرال برای کمک به.

___

فرانسه تحمیل سراسر کشور محدودیت تا چه حد از خود را به خانه های مردم می رفتن و به چه منظور به عنوان بخشی از این کشور استراتژی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: “جنبش را به شدت کاهش می یابد” برای 15 روز شروع در ظهر سه شنبه ،

او می گوید: ساکنان تنها مجاز به ترک خانه های خود برای لازم سفر مانند رفتن به محل کار و یا سوپر مارکت.

پاکسازی گفت: در تلویزیونی سخنان که دولت تصمیم گرفت به منظور محدودیت به خاطر مردم نیست و با پیروی زودتر بهداشت عمومی اقدامات و “ما در جنگ هستند.”

___

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee می گوید او دستور موقت ایالت بسته شدن تمام میله, رستوران ها سالن های ورزشی و سایر امکانات برای مبارزه با گسترش COVID-19.

Inslee گفت: ممنوعیت صادر می شود از طریق اورژانس اعلام به امضا بعد از آن توصیه نمی اعمال می شود به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و رستوران ها می تواند ادامه را خارج و تحویل خدمات.

محدودیت های پوشش طیف وسیعی از امکانات از جمله سرو خال کوبی, مو و ناخن سالن های بولینگ alleys. آنها را حداقل تا مارس 31 اما می تواند گسترش یافته است.

فرماندار همچنین تجدید نظر در ممنوعیت در حوادث به منع تجمعات از 50 یا بیشتر مردم است. قبلا به اندازه محدود بود و بیش از 250. مجالس کمتر از مردم دلسرد و ممنوع است اگر سازمان نمی اطمینان احتیاطی مناسب.

___

مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو استان ها صادر کرده اند یک پناهگاه در محل دستور مؤثر نزدیک به 7 میلیون نفر است.

منظور صادر دوشنبه می گوید ساکنان باید اقامت در داخل و سرمایه گذاری تنها برای ضرورت برای سه هفته شروع سهشنبه در تلاش مقامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

منظور تاثیر می گذارد شهرستان, سان فرانسیسکو, Marin, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو, Alameda و کنترا کوستا به عنوان به خوبی به عنوان شهر برکلی است.

مردم باید از خانه کار می کنند مگر اینکه آنها ارائه خدمات ضروری از قبیل عمومی ایمنی و بهداشت و مراقبت های بهداشتی.

“مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که باقی می ماند خانه تا آنجا که ممکن است” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد ارسال شده در توییتر. “وجود دارد بدون نیاز به عجله کردن برای مواد غذایی یا لوازم این فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند.”

___

بالا مقامات بهداشت عمومی در حال اصرار آمریکایی ها به رعایت توصیه های جدید با هدف متوقف کردن گسترش coronavirus است که به طور چشمگیری تغییر زندگی آمریکایی.

کاخ سفید اصرار تمام تر آمریکایی ها و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی به ماندن در خانه و به دور از سایر افراد است. و آن را توصیه است که همه آمریکایی ها از خانه کار می کنند, جلوگیری از کافه ها و رستوران ها و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی و یا گروههای بیش از ده نفر.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci می گوید: توصیه های متناسب به بحران و هشدار می دهد که “آنها با شکست مواجه خواهد شد اگر مردم نمی پایبند به آنها”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده می تواند در مقابله با این ویروس تا ژوئیه یا اوت” و شاید “طولانی تر از آن است.”

___

سازمان ملل متحد می گوید آن تیم در سراسر جهان در حال کار با مقامات دولت برای کمک به آماده شدن و پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله ارائه به کارکنان تمام وقت و سریع-پیگیری تامین اقلام ضروری و کمک به دریافت کمک مالی اضطراری از جمله از بانک جهانی.

U. N. سخنگوی استفان نواز روز دوشنبه گفت که تعداد بی سابقه ای از کودکان و بزرگسالان هستند نه حضور در مدارس و یا دانشگاه به دلیل COVID-19 ویروس. یونسکو می گوید 56 کشور بسته اند مدارس در سراسر کشور موثر بر بیش از 516 میلیون کودکان و جوانان است.

نواز می گوید: سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا روز دوشنبه گفت این است که به ارائه $500,000 ارزش هواکش و اکسیژن تجهیزات برای کمک به چین خط مقدم بیمارستان در هوبئی که در آن COVID-19 شیوع شروع به درمان بیماران بدحال.

___

Sirens blared در سراسر پورتوریکو شلوغ ترین سواحل به عنوان پاک صدها نفر از گردشگران از خاک ایالات متحده را در ساحل در سرکوب مردم و نقض تازگی تحمیل حکومت نظامی با هدف مهار جدید کروناویروس.

با استفاده از بلندگو پلیس در اتومبیل های گشت دستور داد مردم ساحل گفت: “لطفا در خانه بماند. فرماندار دستور اجرایی. ساحل بسته شده است.”

رفت و برگشت تعجب بسیاری از گردشگران در پایتخت, San Juan برخی از آنها نادیده گرفته دستور به ماندن در داخل هتل خود را در یک روز آفتابی.

“چرا من مریض در ساحل ؟ من قصد دارم به دست زدن به هر چیزی گفت:” 46 ساله دیوید زیمر ریچموند در ایالت مینه سوتا به عنوان او به عضویت یک گروه از خانواده و دوستان فلیپ flopping راه خود را به یک ساحل که پلیس رانده بود از طریق فقط یک ساعت پیش به خالی آن را.

دیگر گردشگران توجه به هشدارها و حوصلگی بازگشت به هتل خود را در بسیاری از حمل را از وعده های غذایی قبل از قفل خود را در.

___

دولت روسیه می گوید که این تصمیم به نوار ورود به همه خارجی ها شروع چهارشنبه.

نخست وزیر میخائیل Mishustin اعلام کرد این تصمیم روز شنبه به انکار ورود به همه اتباع خارجی شروع از شنبه تا زمانی که ممکن است 1.

این تصمیم را نمی شود به دیپلمات های خارجی به طور دائم اقامت در روسیه, هواپیما و کشتی و خدمه و رانندگان کامیون.

___

بازیگر Idris Elba می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

البا توییتی دوشنبه که او هیچ علائم تا کنون و جدا شده از روز شنبه هنگامی که او در بر داشت خود را در مورد امکان قرار گرفتن در معرض.

البا, جدیدترین مشهور با مشخصات بالا به آزمایش مثبت برای ویروس. هفته گذشته تام هنکس و ریتا ویلسون گفت: آنها تا به حال نیز آزمایش مثبت در استرالیا.

البا در یک پیام ویدئویی گفت که همسر خود را مورد آزمایش قرار نگرفته اما در عین حال احساس خوب است.

“این جدی است. در حال حاضر واقعا به فکر می کنم در مورد اجتماعی فاصله شستن دست های خود را” البا گفت.

___

با کروناویروس, پخش كردن مردم را نمی توان مقصر مایل جزیره مخفیگاه. یک جزیره در مین روشن ساخته است: تازه واردان استقبال نمی شود.

شمال پناهگاه انتخاب هیئت مدیره رای جمعه به ممنوعیت بازدید کنندگان و ساکنان فصلی بلافاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus به Penobscot Bay جزیره شده اند وجود دارد موارد نشده است.

مین 15 سلیمان قابل دسترسی تنها با قایق یا هواپیما که در حال ساکنان در طول سال. راب اسنایدر از جزیره موسسه گفت: North Haven تنها تا کنون به توسل به اقدام شدید برای حفاظت از جزایر از ویروس.

این شهر که در طول سال جمعیت حدود 375 دارای یک جمعیت و آن را آنقدر کوچک است که آن را می تواند تحت الشعاع اگر مردم بیمار. این شهر تنها یک کلینیک پزشکی و اورژانس پزشکی تکنسین های هستند همه داوطلبان.

___

رهبری ایالات متحده در آژانس حمل coronavirus شیوع می گوید که در حال بررسی پتانسیل سایبر حادثه است.

آژانس های فدرال تحت مستمر از حمله سایبری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را قرار داده بود حمایت اضافی در محل آن را به عنوان آمادگی برای مقابله با کروناویروس.

سخنگوی Caitlin Oakley در بیانیه ای گفت که این اداره در روز یکشنبه “آگاه شد از یک افزایش قابل توجهی در فعالیت در HHS زیرساخت های سایبری و به طور کامل عملیاتی هستند که ما به طور فعال بررسی این موضوع است.”

HHS گفت: این هماهنگی با اجرای قانون فدرال برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است.

___

یک روز پس از دولت هلند موجب وحشت خرید گلدان از این کشور مشهور علف های هرز-فروش کافی شاپ با اعلام آنها به حال نزدیک به سه هفته مقامات گفت: مغازه ها می توانید بازگشایی — اما فقط برای غذای آماده فروش است.

امید مردم به سهام تا در علف هرز تشکیل صف های طولانی در خارج از قهوه خانه ها در سراسر کشور یکشنبه شب پس از دولت دستور میله, رستوران ها و کافی شاپ ها بسته به مدت سه هفته در تلاش برای مقابله با گسترش coronavirus.

در روشن شدن بسته شدن سفارش دولت روز دوشنبه گفت که رستوران ها و کافی شاپ ها می تواند باز باقی می ماند “برای سفارشات که در حال برداشت می شود.”

___

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید او را نزدیک مرز هر کسی یک شهروند یا مقیم دائم میان coronavirus بیماری همه گیر.

ترودو اعلام کرد که این حرکت دوشنبه در خارج از محل اقامت خود را که در آن است خود جدا بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. او همچنین خواسته همه به کانادایی ها می گویند خانه تا آنجا که ممکن است در میان همه گیر.

ترودو می گوید دولت او را محدود و پرواز به کانادا به فرودگاه در چهار شهرستانها عمده. کانادا الزامی هوایی به صفحه نمایش مسافران با علائم رمان coronavirus از خطوط به طوری که آنها نمی هیئت مدیره هواپیما صفحه اصلی.

او گفت: کشور در حال شکل گرفتن “به طور فزاینده مراحل تهاجمی” را به نگه داشتن هر کس امن است.

___

بریتانیا به طور چشمگیری ramping تا اقدامات لازم برای مبارزه با کروناویروس جدید, گفتن انگلستان ساکنان برای جلوگیری از “تمام تماس های غیر ضروری” با دیگران است.

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: مردم باید از خانه کار می کنند هر زمان که ممکن است و اجتناب از بارها تئاتر و رستوران ها. اگر کسی در یک خانواده دارای یک تب یا سرفه مداوم هر کس وجود دارد باید در خانه بماند برای 14 روز.

او گفت که این محدودیت های جدید در حال “مهم” برای مردم بیش از 70 زنان باردار و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. جانسون گفت: بیشترین آسیب پذیر باید محافظت از تماس های اجتماعی برای 12 هفته از شروع این آخر هفته.

تا روز دوشنبه در انگلستان تا به حال مقاومت در نظر گرفتن برخی از اقدامات سختی دیده می شود در سایر کشورهای اروپایی. اما جانسون گفت که “بدون اقدام جدی” در مورد این ویروس در بریتانیا می تواند هر دو پنج تا شش روز است.

___

یک سازمان جهانی بهداشت شیوع متخصص می گوید شواهد نشان می دهد که کودکان می تواند با آلوده جدید کروناویروس اما تمایل به “عفونت خفیف” و گفت: مسئولان به “دیدن نیست انتقال در تنظیمات مانند مدارس.”

ماریا ون Kerkhove فنی منجر شود که در شرایط اضطراری برنامه دوشنبه هشدار داد که “ما شاهد مرگ کودکان از این که این عفونت بنابراین ما نمی توانیم بگوییم جهانی آن را خفیف در کودکان است.”

“از شواهدی که ما در حال دیدن ما شاهد انتقال در تنظیمات مانند مدارس — که در آن ما خواهد نگرانی در مورد تقویت انتقال,” او گفت: در یک کنفرانس خبری که در دفتر مرکزی آن در ژنو است.

او گفت: کودکان به نظر می رسد به طور کامل در یک نرخ پایین تر از بزرگسالان “که متفاوت است به آنچه که ما می بینیم از آنفلوانزا است.”

___

سازمان از بزرگترین بین المللی تحقیقات قطب شمال سفر می گویند که آنها در حال تعلیق هوایی بررسی مبارزات پس از ضربه کمی محدودیت دولت و مثبت مورد جدید کروناویروس.

آلمان آلفرد وگنر موسسه روز دوشنبه گفت که یک محقق که به علت شرکت در موزاییک ماموریت آزمایش مثبت برای این ویروس در برمن هفته گذشته مجبور دهندگان برای به تعویق انداختن برنامه برای انجام نظرسنجی پرواز با تمرکز بر جو و یخ دریا است.

نروژی دولت نیاز برای همه مسافران غیر از کشورهای اسکاندیناوی قرار داده می شود در قرنطینه به مدت 14 روز باعث اعزامی سازمان به حالت تعلیق هوایی بررسی مبارزات به طور کامل.

اصلی اعزامی باقی مانده در حال انجام سرنشین, آلمانی, کشتی یخشکن Polarstern در حال حاضر در قطب شمال. سازمان دهندگان می گویند برنامه ریزی خدمه چرخش هواپیما در اوایل ماه آوریل “باید – محرومیت تحولات پیش بینی نشده – هنوز هم ممکن است.”

___

سوئیس دولت با اعلام وضعیت اضطراری, سفارش, فروشگاه, رستوران ها, کافه ها و امکانات دیگر تعطیل شود در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

اقدامات رد مراقبت های بهداشتی عملیات و سوپر مارکت ها اما شامل سرگرمی و اوقات فراغت از امکانات آن بسته خواهد شد تا مارس 19.

این کشور که در حال حاضر اجرا و کنترل مرز در افرادی که از مناطق با خطر گسترش آنها شامل چک در مرز با آلمان و اتریش و فرانسه است.

دولت تصویب استفاده از 8,000 اعضای نظامی برای کمک به در بیمارستان ها و همچنین به عنوان که در آن مورد نیاز با تدارکات و امنیت است.

___

چند دلار تلاش برای بازسازی پاریس’ کلیسای جامع نوتردام است که معلق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سابق ارتش فرانسه که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را انتخاب منجر به yearslong پروژه مرمت اعلام کرد تصمیم دوشنبه.

عمومی ترمیم بدن ژنرال ژان-لویی Georgelin نظارت می گوید: به طور کلی اعتقاد بر این اقدامات ایمنی در برابر coronavirus در جای خود قرار داده مانند “حداقل امنیت فاصله” به معنای آن است که غیر ممکن است برای ادامه کار مرمت در این مرحله است.

در دوشنبه, پاریس, پارک, جمله های تاریخی Buttes Chaumont ایجاد شده توسط امپراتور ناپلئون سوم در سال 1867 نیز به عنوان شهر محدود جمعیت آن جنبش شامل COVID-19 بحران است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت