آخرین: انگلستان رسمی آمار و ارقام نشان می دهد مقیاس ویروس مرگ و میر

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— Virus رام در نیوزیلند در حالی که برزیل ظهور به عنوان نقطه داغ.

— پارلمان صربستان در دیدار برای اولین بار پس از شیوع ویروس.

— اسپانیا گزارش جدید ویروس مرگ و میر; به نظر می رسد راه برای دوباره فعال کردن اقتصاد آن است.

___

بلگراد, صربستان — صربستان پارلمان ملاقات برای اولین بار پس از شیوع کروناویروس در کشور بالکان پس از انتقاد از خانه و خارج از کشور است که در سراسر کشور وضعیت اضطراری شده است به تصویب رسید بدون تایید از قوه مقننه است.

بسیاری از احزاب مخالف باید تحریم جلسه روز سه شنبه است که به عطف به ماسبق تصویب خشن مستند و دیگر اقدامات از فرمان اضطراری معرفی شد در اواسط ماه مارس.

صربستان را خودکامه رئیس جمهور Aleksandar Vucic مواجه شده است و اتهامات از اتحادیه اروپا و صربستان در گروه های مخالف از مهار دموکراسی و آزادی های رسانه ها با دولت اضطراری. با وجود به طور رسمی به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا, صربستان است و پیوسته دست خوش پیشامد میشه نسبت به روسیه و چین است.

مقامات شروع به کاهش جزئی از قوانین سختگیرانه با بازگشایی برخی از کسب و کار و اجازه می دهد افراد بالای 65 سال جنبش محدود اما آنها همچنین اعلام کرد که 83-ساعت منع رفت و آمد برای آینده ممکن است روز آخر هفته.

صربستان گزارش شده بیش از 8000 coronavirus عفونت و 85 و میر.

___

مادرید — اسپانیا ثبت کرده است 301 جدید مرگ و میر بیماران مبتلا به کروناویروس جدید به مجموع 23,822 اطلاعات رسمی منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد.

این رقم را از روز قبل از زمانی که 331 جدید مرگ و میر ثبت شد. این کشور دارای 210,773 عفونت برای COVID-19 که تایید شده اند توسط معتبر ترین تست های آزمایشگاهی, اما تعداد واقعی است که تصور می شود بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از بیماران نمی نشان می دهد نشانه هایی از بیماری و یا در حال آزمایش است.

اسپانیا کابینه ترسیم شده است در روز سه شنبه چگونه به مردم اجازه می دهد به بیرون آمدن از خانه های خود را برای ورزش از دوشنبه و کاهش بیشتر از 7 هفته مستند یکی از دقیقترین طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعلام می آید در پاشنه از یک نظم جدید است که اجازه می دهد کودکان را تحت نظارت زدن در اطراف خانه خود را برای یک ساعت در روز است. مقامات ساخته شده یک تماس به مسئول و جلوگیری از جمعیت پس از مردم دیده می شد در تفرجگاهها و ساحل جبهه نزدیک تر از کارشناسان توصیه می کنند برای جلوگیری از سرایت.

بحث در راه هستند و همچنین در مورد نحوه فعال کردن اقتصاد است.

___

افغانستان جنگ زده افغانستان است انجام جو 9,000 آزمون COVID-19 و ثبت بیش از 1800 موارد مثبت معنی یک در نه افغان تست مثبت بودند.

دولت دستور داد یک مستند در چندین شهر در اوایل این ماه. اما افغانستان از اختلافات رهبران سیاسی آمده اند تحت انتقاد شدید از سوی ایالات متحده برای تلخ اختلافات که درگرفته است برای ماه می باشد. ایالات متحده خواست رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود عبدالله عبدالله همچنین اعلام کرد که خود را رئیس جمهور را کنار بگذاریم تفاوت های خود را برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

آمریکا نیز خواست طالبان برای کاهش خشونت نیز برای مبارزه با گسترش این بیماری است. بیم آن می رود یک انفجار در تعدادی از COVID-19 موارد می تواند پایمال کردن یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که محزون می خوانی ناکافی و تا حد زیادی نابود چهار دهه از جنگ.

ناکافی تست خصوص مشکل به دلیل بیش از 200 ، 000 پناهندگان افغان بازگشته اند در ماه های اخیر از ایران است که در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر. ایران است که سخت ترین ضربه را در این کشور ضبط 91,472 موارد مثبت و بیش از 5800 مرگ و میر ناشی از آن برای اولین بار ظاهر در اوایل این سال است.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس خواستار “احتیاط و اطاعت” به دولت پروتکل های دیکته کاستن از coronavirus خاموش شدن ناگهانی برای جلوگیری از عفونت از افزایش دوباره.

فرانسیس ساخته شده درخواست تجدید نظر سه شنبه بعد از اسقف ایتالیایی به تلخی شکایت کرده است که دولت ایتالیا را بازگشایی برنامه شامل هیچ مقررات برای توده ها می شود از سر گرفت.

در شروع صبح خود را با توده شنبه فرانسیس گفت: “همانطور که ما شروع به پروتکل به خارج از قرنطینه بیایید دعا کنیم که خداوند به مردم را به همه ما لطف احتیاط و اطاعت از پروتکل به طوری که این بیماری همه گیر نمی گرداند.”

دولت یکشنبه اعلام کرد که مجالس ترحیم می تواند رزومه شروع مارس 4, اما وجود دارد هیچ اطلاعاتی در زمانی که مومن می تواند به شرکت در جرم است. در یک بیانیه اسقف ایتالیایی گفت که آنها “نمی تواند بپذیرد که ورزش از آزادی عبادت است به خطر بیافتد.”

دفتر برتر جوزپه کونته را با عجله پاسخ داد که آن کار بر روی پروتکل های اجازه می دهد تا از سرگیری توده ها به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما “در شرایط حداکثر امنیت.”

برخورد شد و غیر معمول نمایش عمومی از تنش بین کلیسا و دولت بیش ویروس-تحمیل مهار عمومی مذهبی رعایت آن متهم شده است برای کمک به گسترش این عفونت در برخی از نقاط جهان است.

___

پاریس — نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ ارائه یک طرح در سراسر کشور به مجلس گفت: چگونه این کشور را به تدریج بازگشایی مدارس, فروشگاه ها و برخی از کسب و کارهای دیگر.

این طرح انتظار می رود عبارتند از دستورالعمل های عمومی برای استفاده از ماسک و چه در حمل و نقل عمومی به عنوان بیشتر مردم شروع به رفتن به کار.

قانونگذاران نیز برنامه ریزی شده به بحث در مورد ردیابی برنامه دولت فرانسه در حال کار بر روی برای کمک به پیگیری این ویروس پس از مستند برطرف و آن را مطرح کرده است نگرانی های حریم خصوصی.

روز سه شنبه طرح یک کلید نقطه خالی با این حال دولت هنوز هم نمی دانند و در عین حال هنگامی که آن را برنامه ای برای بازگشایی, رستوران ها, هتل ها و موزه ها که مرکزی به فرانسه از همه مهم گردشگری در اقتصاد است.

مقامات می گویند بیش از 23000 نفر فوت کرده اند با این ویروس در بیمارستان ها و خانه های سالمندان بیش از هر کشور دیگری به جز آمریکا و ایتالیا و اسپانیا.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی مکرر خواستار تلاش های مشترک با کره شمالی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که آن را می بیند به عنوان یک فرصت بالقوه برای بهبود تیره و تار روابط دو جانبه.

یک کره جنوبی ریاست جمهوری, رسمی, چه کسی حاضر بود به نام در طول یک پس زمینه جلسه توجیهی در روز سه شنبه گفت: سئول انتظار ندارد ممکن anti-virus تلاش برای برخورد با تحریم های بین المللی علیه کره شمالی بر سر برنامه هسته ای.

دولت کره جنوبی ماه Jae-in برگزار شد که سه دور از مذاکرات صلح با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در سال 2018 قبل گفت: joint anti-virus تلاش می تواند به ارائه یک “فرصت جدید” برای اینتر-کره نامزدی.

اما شمال شده است نادیده گرفتن جنوب تماس پس از آن عملا تعطیل همکاری با رقیب خود در ماه گذشته در میان متزلزل مذاکرات هسته ای با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. شمال در اواخر ماه ژانویه بسته درون کره رابط دفتر در شهر مرزی کائسونگ بیش ویروس نگرانی.

شمال گفته شده است وجود ندارد تنها یک ویروس مورد در قلمرو آن, اما این ادعا است که مورد سوال بسیاری از کارشناسان خارج از.

ادوین سالوادور, سازمان جهانی بهداشت, نماینده کره شمالی گفت: در یک ایمیل به AP هفته گذشته که این کشور گزارش داد که این آزمایش 740 مردم برای COVID-19 آوریل 17, اما این همه منفی است. او گفت: شمال نیز گفت: از آن تا کنون منتشر شده بیش از 25000 نفر از قرنطینه پس Dec. 31.

___

توکیو — ژاپن گفت: آن را تایید remdesivir یک از نزدیک تماشا داروی ضد ویروس ساخته شده توسط Gilead Sciences, Inc., برای درمان COVID-19 بیماران در کشور است.

این دارو انتظار می رود که برای اولین بار تایید COVID-19 مواد مخدر در ژاپن پیش از ژاپنی-طراحی و توسعه ضد آنفولانزا مواد مخدر favipiravir.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت: روز شنبه که ژاپن شده است بخشی از یک مشترک چند ملیتی تست remdesivir از ماه مارس و از آن جلوتر حرکت در خارج از کشور. ژاپن سریع مجوز برای استفاده از داروهای مورد تایید خارج از کشور.

Remdesivir در اصل برای درمان ابولا. نشت توسط سازمان بهداشت جهانی از یک کارآزمایی بالینی نشان می دهد این دارو موثر بوده است در موارد شدید شک و تردید بیش از اثربخشی آن است. از مواد مخدر استفاده شده است برای سارس و MERS اما آن است که هنوز تحت بررسی برای COVID-19.

ژاپن در حال حاضر در حال تست favipiravir به طور مشترک توسعه یافته توسط فوجی فیلم و تویاما شیمیایی شرکت ، در بیمارستان. کارشناسان می گویند هر دو remdesivir و favipiravir می تواند موثر استفاده می شود که در مراحل اولیه COVID-19.

“ما تمام تلاش خود را برای ارائه داروهای موثر برای بیماران به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Suga گفت.

___

مادرید — آمار رسمی نشان می دهد که اسپانیا نرخ بیکاری به 14.4 درصد در سه ماهه اول سال 2020 تا از 13.8 در سه ماه گذشته از سال 2019.

حداقل 285,600 شغل از دست داده بودند و در همان دوره بدترین نتیجه از بحران مالی اسپانیا در سال 2013 یک بررسی سه ماهه توسط اسپانیا موسسه ملی آمار نشان داد.

روز سه شنبه ارقام منعکس کننده تنها بخشی از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در اسپانیا از بازار. آنها موفق به جذب میلیون ها نفر از کارگران هستند که furloughed در اسپانیا همیشه از مستند تحمیل شد در اواسط ماه مارس.

تعدادی از خانواده ها با تمام اعضای بیکار افزایش 6% به 60,700 از سه ماهه چهارم سال 2019 برای اولین بار از سال 2020 این بررسی نشان داد.

اسپانیا جناح چپ ائتلاف دولت آماده است برای اعلام سهشنبه گام های بیشتر برای سهولت در 7 هفته مستند یکی از دقیقترین.

___

آنکارا — ترکیه اعزام یک planeload از تجهیزات حفاظت فردی به پشتیبانی ایالات متحده آن را به عنوان چنگ زدن با شیوع کروناویروس.

یک نظامی ترکیه هواپیمای حامل تجهیزات پزشکی صورت گرفت از یک پایگاه هوایی در نزدیکی پایتخت آنکارا روز سه شنبه دولت-اجرای خبرگزاری آناتولی گزارش داد.

یک مقام ارشد گفت: ترکیه در حال ارسال 500,000 فولاد, ماسک, 4,000 لباس تا 2000 لیتر (528 گالن) از مواد ضد عفونی کننده ها 1,500 عینک 400 N-95 ماسک و 500 چهره سپر.

ترکیه فرستاده است مشابه تجهیزات پزشکی و کمک های اولیه به کل از 55 کشور از جمله انگلیس و ایتالیا و اسپانیا — در یک تلاش آشکار برای بهبود آن جهانی ایستاده با موقعیت خود را به عنوان یک ارائه دهنده کمک های انسان دوستانه در زمان بحران.

“ما متعهد به کمک دوستان و متحدان ما در نیاز به بهترین توانایی ما و ایستادن در همبستگی با ملت ها در سراسر جهان در این زمان دشوار” گفت: Fahrettin Altun ریاست جمهوری مدیر ارتباطات.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید متحده باید “به طور جدی” خود را بازگشایی مدارس عمومی قبل از پایان سال تحصیلی حتی اگر ده ها تن در حال حاضر گفت: این امر می تواند نا امن برای دانش آموزان به بازگشت تا تابستان یا پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظر دوشنبه در یک تماس با فرمانداران بحث در مورد نحوه بازگشایی اقتصاد خود را در میان موضوعات دیگر.

هیچ یک از استانداران در تماس در پاسخ به این پیشنهاد با توجه به ضبط به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و از نظر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشغول به کار برای نهایی کردن دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد است. برای مدارس که شامل قرار دادن دانشجويان میز 6 فوت از هم جدا سرو غذا در کلاس درس به جای کافه تریا و بسته شدن زمین بازی.

بازگشایی مدارس در نظر گرفته شده است کلید برای گرفتن اقتصاد در حال حرکت دوباره. بدون یک مکان امن برای بچه های خود را, بسیاری از والدین را مشکل بازگشت به کار.

اما برخی از مقامات آموزش و پرورش می گویند باز شدن مدارس به سرعت به ارمغان بیاورد عمده ریسک و پاداش کمی به خصوص پس از پایان سال تحصیلی نزدیک است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de