آخرین: NYSE به طور موقت خود را طبقه تجاری

نیویورک (AP) — آخرین اقدام در بازارهای مالی (همه زمان محلی):

5:15 بعد از ظهر

بازار بورس نیویورک به طور موقت خود را یاد طبقه تجاری در پایین منهتن و حرکت به همه-تجارت الکترونیکی آغاز و تا روز دوشنبه به عنوان گام احتیاطی در میان coronavirius شیوع.

تجاری طبقه از بازار بورس نیویورک و بازار بورس آمریکا گزینه های بازار در نیویورک بسته خواهد شد و همچنین است که از NYSE Arca گزینه های در سان فرانسیسکو.

“NYSE را طبقه تجاری ارائه ارزش منحصر به فرد برای صادر کنندگان و سرمایه گذاران اما بازارهای ما به طور کامل قادر به عامل در تمام الکترونیکی مد برای خدمت به همه شرکت کنندگان و ما در ادامه در شیوه ای که تا زمانی که ما می توانیم دوباره باز ما طبقه تجاری به اعضای ما” گفت: Stacey کانینگهام NYSE رئیس جمهور.

مبادلات همچنان به فعالیت عادی معاملات او اضافه شده است.

چند هزار کارگزاران و دیگران استفاده می شود به جمعیت طبقه تجاری از NYSE به تازگی به عنوان 1990s. اما در سال های پس از ظهور تجارت الکترونیکی رشد به تسلط بر عمل در وال استریت. این روزها وجود دارد حدود 500 کف معامله گران در بازار بورس گفت: جاش پادشاه سخنگوی مبادلات اپراتور بین قاره ای ارز, شرکت مادر NYSE.

___

3:45 p. m.

قیمت نفت تا به حال یکی دیگر از فک انداختن ترمز یکشنبه, ارسال قیمت نفت خام آمریکا به زیر $21 در هر بشکه برای اولین بار پس از سال 2002.

معیار نفت ایالات متحده از دست داد $6.58 یا 24.4% به حل و فصل در $20.37 در هر بشکه رسید. برنت استاندارد بین المللی کاهش یافته است $2.85 یا 13.4 درصد در $24.88.

سرمایه گذاران در حال شرط بندی است که تقاضا برای نفت خواهد بود به شدت پایین به عنوان کارخانه های نزدیک و به مردم قرار داده اند خاموش تعطیلات و سفرهای کسب و کار به منظور ماندن در خانه و به حداقل رساندن خطر گسترش coronavirus.

این نگرانی به دلیل کاهش تقاضا برای نفت شده است افزایش در هفته های اخیر به عنوان اقتصاددانان صادر کرده اند و پیش بینی پیش بینی است که اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع ویروسی را فشار ایالات متحده به رکود اقتصادی در سه ماهه دوم.

قیمت نفت نیز صدمه دیده توسط تولید کنندگان بزرگ درگیر شدن در یک جنگ قیمت و امتناع به سهولت پشت چگونه بسیاری از بشکه نفت تولید آنها هل دادن قیمت پایین تر است.

___

5 p. m.

بازارهای اروپایی بسته با تلفات سنگین روز شنبه در نگرانی که شیوع کروناویروس باعث خواهد شد حتی بیشتر مستندات در کسب و کار در سراسر جهان و قرار دادن تعداد زیادی از مردم از کار.

شاخص CAC 40 در فرانسه کاهش یافته است 5.9% به 3,754.84 با سهام در planemaker ایرباس nosediving 22 درصد در نگرانی هایی است که شرکت های هواپیمایی در مبارزه با نزدیک به تعطیلی کامل سفر هوایی آهسته خواهد خرید. بریتانیا FTSE 100 کاهش 4.1% به 5,080.58 و آلمان را از دست داخ 5.6% به 8,441.71.

پوند انگلیس را تحمل شیب دار ضرر و زیان از 4.4 درصد در برابر دلار به $1.1538 سطح دیده نمی شود از اواسط 1980s, در حدس و گمان است که این کشور ممکن است به صورت یک مستند به عنوان شدید به عنوان کسانی که دیده می شود در ایتالیا و اسپانیا.

___

1:15 بعد از ظهر

رئیس جمهور تهمت می گوید: هیچ تصمیم گیری ساخته شده در اندازه چک دولت امیدوار به ارسال آمریکایی ها اگر چه یک شکل از $1,000 شده است اغلب ذکر شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که “هر کس می خواهد برای رفتن به بزرگ” اما که به اندازه چک شد و هنوز هم در حال کار کردن با کنگره در مذاکرات به سادگی یک بسته کمک های است که می تواند در مجموع $1 تریلیون.

یک وزارت خزانه داری برگه اول به دست آمده توسط واشنگتن پست می گوید که این فرد پرداخت می تواند در دو تکه: $250 میلیارد شروع آوریل 6 با یکی دیگر از 250 میلیارد دلار پرداخت شروع مارس 18.

این واقعیت ورق می گوید اضافی $300 میلیارد دلار خواهد بود مناسب برای یک وام کسب و کار کوچک برنامه. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از کسب و کار از جمله رستوران ها و کافه ها است که رنج می برد از دولت دستور داد تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

بازار سهام تمدید ضرر و زیان خود را به عنوان تهمت و دیگر اعضای دولت وظیفه نیروی صحبت در مورد تلاش ها برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

___

9:45 صبح

سهام در اروپا سازنده هواپیما ایرباس روز جمعه پس از آن به حالت تعلیق عملیات در کلیه امکانات در فرانسه و اسپانیا.

ایرباس اعلام کرد که چهار روز تعلیق شنبه به دلیل ویروس جدید سلول اقدامات اعمال شده در هر دو کشور. آن گفت: تعلیق اجازه می دهد زمان برای قرار دادن جدید ایمنی و بهداشت اقدامات در محل.

اما این حرکت قرار می دهد هزاران نفر از مردم به طور موقت از کار است و نشانه ای از مشکل بزرگتر برای صنعت حمل و نقل هوایی ناشی از ویروس است.

پس از سقوط شنبه ایرباس سهام غرق شد یکی دیگر از ٪ 15 ظهر جمعه, بسیار عمیق تر از کاهش کلی در فرانسه CAC-40 ارز.

ایرباس یکی از تولید کنندگان پیشرو در اروپا و یک کارفرمای بزرگ در فرانسه. آن گفت که “به طور مداوم ارزیابی وضعیت” و کار با شرکت های هواپیمایی و تامین کنندگان برای به حداقل رساندن تاثیر این ویروس بر روی عملیات خود را.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>