آخرین: نروژ گسترش ممنوعیت مراسم بزرگ به سپتامبر. 1

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— انگلیس در صدر 20,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

— هشدار در برابر ایده ‘ایمنی گذرنامه.’

— اسپانیا گزارش حدود 3000 روزانه ویروس موارد است.

— ایتالیا به رایگان ماسک به خانه های سالمندان کارگران حمل و نقل پلیس.

___

لندن — بریتانیا تایید شمارش از بیمارستان مرگ و میر در میان افراد مبتلا به کروناویروس را در صدر 20,000 ساخت آن را پنجمین کشور برای رسیدن به گریم نقطه عطف.

دولت می گوید: 20,319 مردم با COVID-19 نفر در بیمارستان ها افزایش 813 از روز قبل. این رقم را شامل نمی شود مرگ و میر در خانه های سالمندان که به احتمال زیاد به تعداد در هزار است.

بریتانیا چهارمین کشور اروپایی پس از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه برای رسیدن به 20,000 مرگ و میر. ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 50,000 coronavirus مرگ و میر.

نشانه هایی وجود دارد انگلستان شیوع بیماری به اوج خود رسید با تعداد افراد بستری با کروناویروس کاهش است. اما دولت می گوید آن است که بیش از حد به زودی به سهولت یک مستند در سراسر کشور اعمال شده در مارس 23 و تمدید مارس 7.

هنوز برخی از کسب و کار در حال برنامه ریزی برای بازگشایی پس از اجرای اجتماعی فاصله گرفته است. چند خودروسازان می گویند که آنها را راه اندازی مجدد تولید در ماه مه.

___

مادرید — اسپانیا مقامات بهداشتی می گویند 2,944 جدید COVID-19 عفونت تایید شد در حالیکه در 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع به حدود 206,000 موارد است.

مقامات می گویند که روزانه از رقم 1.5% افزایش از روز جمعه در مقایسه با بیش از 20 درصد از یک ماه قبل است. وجود دارد 378 گزارش مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن تلفات از زمان شروع این بیماری همه گیر در اسپانیا به حدود 23,000.

“اخیر گرایش تکامل از همه گیر به نظر می رسد برای نگهداری درست هر روز بهبود کمی, اما این مهم است که به سقوط نیست به بیش از حد سرخوشی” بهداشت و درمان اسپانیا رسمی فرناندو سیمن گفت. “ما باید محتاط. ما باید برای توسعه راه های انتقال (از مستند) اما در ابتدا ما باید تضمین امنیتی ما توانایی.”

در یکشنبه, اسپانیایی کودکان زیر 14 سال می تواند به خارج رفتن با پدر و مادر خود را برای حداکثر یک ساعت و در عرض یک کیلومتر از خانه. آنها بوده ام در داخل خانه از مارس 14. پارک ها و مدارس بسته باقی می ماند.

___

رم — ایتالیا جشن سالگرد 75 از کشور خود آزادی از جنگ جهانی دوم توسط نیروهای اشغالگر در حال ظهور در بالکن و یا پشت بام ها به آواز خواندن یک آهنگ های مردمی مرتبط با مقاومت مبارزان.

شهروندان ایفا ضبط شده از “Bella Ciao” یا sang a cappella به مناسبت روز آزادی ملی است که تعطیلات. سنتی راهپیمایی و تجمعات یادبود ممنوع در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در رم, ایتالیایی, نیروی هوایی پرواز جت های سربار, دنباله, دود با رنگ قرمز سفید و سبز به رنگ پرچم ایتالیا.

کمیسیونر دولت برای همه گیر دومنیکو Arcuri, ایتالیایی ها هشدار داد: “همه باید درک کنند که ما نه به طور کامل آزاد از ویروس. در برابر این دشمن ما نیست دست آورد ما آزادی” است.

___

تهران – ایران می گوید در آن ثبت شده 76 مرگ و میر بیشتر در قبل از 24 ساعت.

قرار می دهد که گزارش مرگ و میر از Covid-19 در 5,650 و موارد تایید شده در بیش از 89,000. ایران کشور سخت ترین ضربه توسط این ویروس در خاورمیانه است.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour می گوید بیش از 1100 جدید تایید موارد تشخیص داده شد و از روز قبل.

Jahanpour اضافه شده حدود 3,100 بیماران در وضعیت بحرانی است.

___

رم — ایتالیا شروع خواهد شد توزیع رایگان ماسک محافظ به خانه سالمندان که بسیاری از آنها ویران شده اند coronavirus عفونت و مرگ و میر.

دومنیکو Arcuri دولت کمیسر همه گیر می گوید: انجام یک “حرکت همبستگی و دوستی و حمایت از این مکان ها بیشتر از همیشه در کانون این بحران است.”

Arcuri می گوید ماسک رایگان نیز توزیع خواهد شد به مقامات دولتی کارگران حمل و نقل و پلیس. میلیون ها نفر از ایتالیایی ها را مجاز به بازگشت به محل کار شروع on May 4, زمانی که مستند محدودیت خواهد بود بطور قابل توجهی کاسته.

ایتالیا با برخی از 26,000 گزارش مرگ و میر بسیاری از آنها از افراد مسن است در اروپا کمترین تلفات از COVID-19. در لمباردی ایتالیا بیشتر زده منطقه دادستان در حال تحقیق در مورد ده خانه, از جمله یکی در میلان که در آن برخی از 200 ساکنان درگذشت.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس به طور خاص به مراسم خانه کارگر برای مردم نماز در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در ایتالیا و برخی کشورهای دیگر مرگ افراد مبتلا به عفونت کروناویروس را به معنای تشییع جنازه سالن کارگران باید در مقابله با غم و اندوه از خانواده هایی که مجاز نیست به برگزاری عمومی مراسم به عنوان بخشی از دولت دستور داد تا اقدامات لازم برای سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر.

فرانسیس می گوید: “آنچه آنها انجام شده است بسیار سنگین و غمگین. آنها واقعا احساس درد از این همه گیر خیلی نزدیک است.”

پاپ ساخته شده درخواست تجدید نظر برای نماز در طول توده صبح روز شنبه در شهر واتیکان هتل که در آن او ساکن.

در گذشته سخنان پاپ به اشاره دیگران برای انجام آنچه که او به نام قهرمانانه کار در طول بیماری همه گیر از جمله پزشکان و پرستاران سوپر مارکت کارمندان و کارگران حمل و نقل.

واتیکان خود را مستند محرومیت عمومی از موزه ها و مراسم مذهبی. این گزارش نه coronavirus موارد در میان ساکنان و یا کارکنان جداره مستقل واتیکان امور خارجه.

___

لندن — پزشکی بریتانیا مقامات اصرار مردم به چشم پوشی از علائم شرایط دیگر از coronavirus. این حرکت در می آید که نگرانی سرطان و بیماری های دیگر می رویم در صورت عدم درمان به نظام سلامت با تمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر.

بهداشت عمومی انگلستان می گوید بازدید از بیمارستان بخش اورژانس کاهش یافته است تقریبا 50 ٪ در ماه آوریل از ماه مشابه در سال گذشته است. موسسه خیریه تحقیقات سرطان بریتانیا تخمین زده است که 2,250 موارد جدید این بیماری می تواند در رفتن غیر قابل تشخیص در هر هفته تا حدودی به دلیل مردم تمایلی به رفتن به بیمارستان برای ترس از ابتلا به این ویروس و یا حد بار سیستم.

خدمات بهداشت ملی در حال راه اندازی یک کمپین اطلاعات اصرار مردم به دنبال کمک فوری در صورت نیاز و برای ادامه حضور در خدمات مانند غربالگری سرطان و زایمان قرار ملاقات. آن را می گوید که این سیستم هنوز ظرفیت برای درمان شرایط دیگر.

NHS اجرایی سیمون استیون گفت: “نادیده گرفتن مشکلات می تواند عواقب جدی داشته باشد — در حال حاضر و یا در آینده.”

___

برلین — آنگلا مرکل است که به دنبال به جلو به آلمان ریاست دوره ای اتحادیه اروپا خواهد شد که تحت سلطه coronavirus بحران است. اما او می گوید که سوالات دیگر مانند سیاست آب و هوا را نمی توان نادیده گرفته شده است.

آلمان را بیش از 27 کشور اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری کرواسی به مدت شش ماه شروع ژوئیه 1. در ویدئویی هفتگی پادکست شنبه, مرکل با اشاره به چشمگیر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر و گفت: این مهم خواهد بود “به نمایش در هفته های آینده و ماه که ما متعلق به هم.”

رهبران اتحادیه اروپا توافق کرده اند که نیاز به یک طرح بازیابی و همچنین با این کار از موافقت اتحادیه اروپا و به طور منظم بعد هفت سال بودجه.

مرکل گفت که در طول ریاست اتحادیه اروپا: “ما باید ببینیم که ما چیزی برای تقویت اروپا از لحاظ اقتصادی که ما چیزی برای انسجام اجتماعی است و ما فکر می کنم در آینده – و این بدان معناست که آب و هوا و محیط زیست سوالات.”

مرکل همچنین گفت که “این سوال را بوجود می آیند از ما چگونه می توانیم یک کارآمد اروپایی نظام سلامت در تمام کشورهای عضو است.” او گفت که او می خواهد وجود دارد به “بیشتر اروپا” در پایان از ریاست جمهوری است.

___

لندن — بریتانیا دولت در دفاع از استقلال این گروه از دانشمندان مشاوره در coronavirus همه گیر پس از آن پدید آمده است که نخست وزیر بوریس جانسون بحث برانگیز رئیس aide کرده بود با حضور در جلسات پانل.

پس از یک گزارش در روزنامه گاردین دولت تایید کرد که دومینیک کامینگز حضور داشتند و در جلسات متعدد علمی مشاوره برای شرایط اضطراری و یا حکیم و گوش دادن به بحث. اما آن را تکذیب کرد کامینگز — است که یک دانشمند — عضو گروه. دولت گفت: “سیج مستقل را فراهم می کند مشاوره علمی به دولت است. مشاوران سیاسی هیچ نقشی در این.”

حکیم کمی شناخته شده گروه به رهبری توسط مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel و افسر ارشد پزشکی کریس Ersin. دولت کاهش یافته است به انتشار کامل آن عضویت و گفت که می تواند ترک دانشمندان باز به لابی و یا فشار.

به عنوان بریتانیا رسمی از تلفات این ویروس روش 20,000 مرده, دولت پاسخ, تحت, افزایش نظارت به خصوص آن درک کندی در تحمیل یک مستند در سراسر کشور.

___

برلین — سازمان بهداشت جهانی درجه هشدار در برابر این ایده از “ایمنی گذرنامه.” آن را می گوید در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت شده در برابر یک دوم عفونت است.

مفهوم “مصونیت گذرنامه” یا “ریسک گواهی” است مطرح شده به عنوان یک راه مردم اجازه می دهد حفاظت در برابر عفونت مجدد برای بازگشت به کار.

اما ژنو بر اساس U. N. آژانس بهداشت می گوید در یک علمی مختصر شنبه منتشر شد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. آن می گوید: “در این نقطه در همه گیر وجود ندارد شواهد کافی در مورد اثر آنتی بادی با واسطه ایمنی برای تضمین دقت و صحت از ‘ایمنی گذرنامه” یا ” ریسک گواهی.'”

این استدلال می کند که افرادی که فرض کنیم آنها سیستم ایمنی بدن به عفونت مجدد ممکن است نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره و چنین گواهی می تواند به افزایش خطرات ناشی از ادامه انتقال ویروس.

که می افزاید که تست برای آنتی بادی از coronavirus همچنین “بیشتر نیاز به اعتبار سنجی برای تعیین دقت و قابلیت اطمینان است.”

___

پکن — برای 10th راست چین گزارش شده است مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

دوازده مورد جدید گزارش شده در شنبه 11 از آنها آورده شده از خارج از کشور و انتقال محلی در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ مرز روسیه با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

فقط 838 مردم باقی می ماند بستری با COVID-19 در حالی که یکی دیگر از 1000 نفر هستند تحت انزوا و نظارت برای بودن یا موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که هیچ نشانه ای ندارند.

چین به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که منبع همه گیر جهانی است گزارش در مجموع 4,632 مرگ و میر در میان 82,816 موارد است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>