آخرین: NCAA تعلیق تخلف جلسات استدلال

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

NCAA می گوید جلسات و شفاهی در موارد تخلفات شده اند به حالت تعلیق از طریق مه 31 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

NCAA اعلام کرد که این حرکت در بیانیه ای در وب سایت خود جمعه. این امر در موارد قبل از تخلفات کمیته تجدید نظر و مستقل جدید پاسخگویی به وضوح روند ایجاد شده برای رسیدگی به موارد پیچیده در پی فدرال فساد رسیدگی به کالج بسکتبال.

مهلت برای مدارس در انتظار موارد به فایل دادخواستها و دیگر اسناد و مدارک در اثر باقی می ماند از جمله آزادی بیان.

___

آمریکا انجمن تنیس می گوید بهترین خود را به بازی این ورزش در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک ارسال بر روی وب سایت خود را در روز جمعه USTA آن را به نام “در بهترین منافع جامعه را به یک جمعی مکث” از تنیس.

در این بیانیه از سازمان اجرا می شود که ایالات متحده باز از مسابقات گراند اسلم گفت: وجود داشته است خاص مطالعات در مورد تنیس و COVID-19 بیماری است.

اما “امکان” است که میکروب ها می تواند منتقل شود در میان مردم از طریق به اشتراک گذاری و از دست زدن به توپ تنیس, خالص, پست, دادگاه سطوح نیمکت یا دروازه دستگیره.

بنابراین USTA می خواهد بازیکنان را در دست داشت در بازگشت ما به دادگاه.”

در ضمن این گروه تشویق مردم به ایجاد آنچه در آن نامیده می شوند “تنیس-در-خانه” تغییرات.

ایالات متحده باز است هنوز برنامه ریزی برای شروع Aug. 31 در نیویورک است.

همه انگلستان باشگاه این هفته اعلام کرد که آن را لغو کرده بود در این سال نسخه ای از ویمبلدون. باز فرانسوی به تعویق افتاد از می تا سپتامبر.

___

کلگری, آلبرتا, بان کی مون در رویدادهای عمومی تا 30 ژوئن شامل لیگ ملی هاکی و فوتبال کانادا بازی های لیگ باید کسانی لیگ رزومه قبل از آن.

شهردار ناهید jasper de valk اعلام کرد جمعه. لیگ ها و مسابقات در سراسر جهان شده اند به حالت تعلیق لغو و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

NHL به حالت تعلیق عملیات مارس 12 با 189 به طور منظم فصل بازی باقی مانده است. شعله کلگری بودند در حذفی موقعیت نشسته و سوم در اقیانوس آرام را بدست آورد. تمام لامپ کم مصرف اردوگاه های آموزشی شده است به تعویق افتاد.

___

وایومینگ می گوید: مربی تیم فوتبال کریگ Bohl و همسر لیلا ساخته شده اند 100.000 دلار هدیه به صندوق کمک هزینه تحصیلی از بهار-ورزشی ارشد ورزشکاران که قصد بازگشت به مدرسه در سال آینده پس از فصل خود را لغو شیوع کروناویروس.

این مدرسه گفت: برآورد هزینه های تحصیلی خواهد بود $70,000. NCAA اوایل این هفته اعلام شد که در بهار-ورزشی ورزشکاران خواهد بود اعطا سال اضافی از واجد شرایط بودن و سالمندان می تواند بازگشت در سال آینده بدون اینکه شمارش در برابر بورس محدودیت. اما کسانی که ورزشکاران را نمی توان تضمین شده صندوق کمک هزینه تحصیلی. چقدر ورزشکاران دریافت خواهد بود تا به هر فردی مدرسه.

وایومینگ اعلام مانده از Bohls’ کمک مالی را برای حمایت از آموزش های ورزشی جدول و نیازهای تغذیه ای.

در اوایل این هفته, وایومینگ, مدیر ورزشی تام برمن اعلام کرد او در نظر گرفتن 10% حقوق و دستمزد از طریق قطع Dec. 31.

___

این کونکاکاف ملل لیگ نیمه نهایی و نهایی در ماه ژوئن بوده است به نام خاموش.

ایالات متحده آمریکا برنامه ریزی شده بود به بازی هندوراس در 4 ژوئن در هوستون با مکزیک دیدار کاستاریکا در نیمه نهایی دیگر. برنده شد تا برای بازی سه روز بعد در آرلینگتون تگزاس.

کنفدراسیون شمالی و آمریکای مرکزی و کارائیب فوتبال گفت: این تصمیم با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که این مسابقات خواهد بود دوباره.

___

سناتورهای اتاوا ارائه داده اند استفاده از کانادا تایر مرکز ساختمان نه مجاور پارکینگ و سه نفر دیگر از جامعه در عرصه های همسو با این تیم به دولت انتاریو برای استفاده موقت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

NHL تیم روز جمعه گفت که صاحب یوجین Melnyk با نزدیک شدن استان در این هفته است و در انتظار پاسخ. پیشنهاد می آید با استفاده بالقوه از 17 unleased خصوصی سوئیت در داخل اتاوا NHL یخ بازی — از جمله Melnyk را — و به مقدار تقریبا از 200 ، 000 فوت مربع از سازگار فضا.

NHL متوقف فصل آن مه 12. شش نفر از سناتورهای’ سازمان از جمله حداقل دو بازیکن تست مثبت برای COVID-19 آیا به عنوان رادیو رنگ مفسر.

انگلستان قرارداد مردانه بازیکنان اهدا 500.000 پوند ($610,000) به انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره و انتخاب خوب و علل و انگلستان را زنان تیم ملی است که با در نظر گرفتن پرداخت برای کاهش مه و ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

___

بازیکنان تمام ساخت 20 درصد کاهش پرداخت برای سه ماه آینده به صندوق داوطلبانه حرکت.

آنها برنامه ریزی برای جزئیات کمک های خیریه در هفته آینده.

اعلام توسط حرفه ای کریکت’ انجمن به دنبال مذاکرات بیش از چگونه انگلستان پیشرو بازیکنان را در پاسخ به بحران پس از یک درخواست از بانک مرکزی برای 20 درصد کاهش پرداخت.

___

این SailGP لیگ جهانی به حالت تعلیق در فصل آن از طریق پایان ماه ژوئن به علت coronavirus همه گیر پاک کردن یک مسابقه قایق رانی شرکت برنامه ریزی شده برای نیویورک در ژوئن 12-13. بلیط خریداران خواهد شد به صورت خودکار مسترد تا پایان ماه ژوئن است.

SailGP در حال حاضر لغو آن سان فرانسیسکو مسابقه قایق رانی شرکت است که تعیین نشده است ممکن است 2-3.

دو بستری هستند در برنامه ریزی برای سال 2020 در کوس, انگلستان, Aug. 14-15 و در کپنهاگ سپتامبر. 11-12.

باز مسابقه قایق رانی شرکت از SailGP دوم فصل برگزار شد در سیدنی در اواخر فوریه برنده شد با انگلیسی, ستاره قایقرانی آقا بن محمدعلی که همچنین منجر امریکا در جام مبارزات انتخاباتی. SailGP شد در تاسیس سابق امریکا برنده جام راسل Coutts از نیوزیلند و فناوری میلیاردر لری الیسون است.

___

فیفا تمدید محدودیت سنی برای مردان مسابقات فوتبال در rescheduled توکیو بازی های المپیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

فیفا می گوید, آن نیز به تعویق افتاد دو زنان سن-گروه جام جهانی با توجه به این سال و بین المللی هیچ بازی برگزار خواهد شد در اوایل ماه ژوئن تاریخ حفاظت شده برای تیم ملی تماس-یو پی اس.

اصلاح المپیک حکومت حفظ “بازیکنان متولد و یا پس از Jan. 1 سال 1997” استاندارد برای توکیو بازی.

به این معنی بازیکنان واجد شرایط در نظر گرفته شده زیر 23 مسابقات در سال 2020 هنوز هم می تواند بازی در ژاپن در سن 24 سال آینده. مردان soccer kicks off پیش از جولای 23, 2021 مراسم افتتاحیه در توکیو.

16 تیم حاضر در بازی های المپیک توکیو در سال آینده همچنین می توانید انتخاب کنید سه بر-سن بازیکنان خود را در فهرست اسامی. ستارهای صف شامل آرژانتین و برزیل و فرانسه و آلمان و اسپانیا.

این تصمیم در روز دوشنبه توسط فیفا هیئتی از مقامات فوتبال در سراسر جهان برای پرداختن به فوتبال shutdown.

دو جام جهانی فوتبال زنان مسابقات — زیر-20s میزبانی پاناما و کاستاریکا در ماه اوت و سپتامبر و تحت-17s در هند در ماه نوامبر هستند به تعویق افتاد.

___

فیلیز outfielder برایس هارپر اهدای $500,000 به کمک coronavirus تلاش های امدادی در شهر لاس وگاس و در فیلادلفیا.

هارپر و همسرش, Kayla دادن پول مستقیم به تسکین و سه مربع در لاس وگاس و Philabundance در فیلادلفیا.

“در حال حاضر زمان به گرد هم می آیند و پایبند به دستورالعمل های پزشکی حرفه ای! ما با آرزوی بهترین ها برای همه با نماز ما در طول این زمان,” زن و شوهر در بیانیه ای گفت.

___

ساکرامنتو کینگز’ سابق عرصه و تسهیلات عمل است که تبدیل به یک موج بیمارستان صحرایی برای COVID-19 و تروما مراقبت از بیماران.

عرصه در حومه Natomas بود و پادشاهان ” از سال 1988 تا سال 2016 زمانی که آنها نقل مکان به یک مرکز شهر امکانات.

پادشاهان و فرماندار کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس می گویند این بیمارستان را حدود 360 تخت اضافی همراه با خدمات بیمارستان.

پادشاهان نیز اهدا 100,000 ماسک های پزشکی و 250.000 دلار به خدمات اجتماعی سازمان.

___

PGA Tour اجرایی که نظارت بازیکن فعالیت اولین PGA Tour کارمند به آزمایش مثبت برای COVID-19.

راس برلین تور معاون ارشد رئیس جمهور از بازیکن امور می گوید او خود منزوی پس از مسابقات قهرمانی بازیکنان لغو شد زمانی که او گله و شکایت از دست دادن حس خود را از طعم و بوی. دکتر او قرار داده و او را از طریق یک coronavirus تدریس خصوصی در خانه مصاحبه و به او گفت که او در معرض خطر نامزد بدون تب یا مشکلات تنفسی.

برلین می گوید: چند روز بعد در مارس 27, او تا به حال یک تب. او در ابتدا گفته شد او ذات الریه اما یک تست برگشتم مثبت برای ویروس.

او می گوید: او به نام هر کسی که با او شده است در تماس با ما — از جمله خود آرایشگر — و احساس بهتر است. او می گوید پزشکان به او گفت که بازیکنان او ممکن است را دیده اند در مارس 13 نباید نگران بود چرا که او فراتر از 14 روز دوره کمون.

برلین شده است در موقعیت های مختلف با تور از سال 1998 با یک طلسم مختصر به عنوان میشل Wie اولین عامل. او می گوید همسرش است که در انتظار او نتایج آزمون هر چند او نشان داده است هر گونه علائم.

___

کارولینای طوفان در حال قرار دادن بیش از نیمی از کارکنان تمام وقت در کردند از طریق 7 ژوئن در حالی که گام به گفته آنها اطمینان حاصل شود کارکنان را تحت تاثیر قرار نمی از دست دادن درآمد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به تعلیق NHL فصل.

این تیم اعلام برنامه جمعه با تیم و PNC عرصه داشتن تعطیل عملیات در ماه گذشته برای اطمینان اجتماعی-فاصله شیوه های.

این تیم می گوید کردند امر به حدود 55 درصد از کارکنان تمام وقت که خواهد بود کارگردانی برای دسترسی به مزایای بیکاری از طریق دولت 2.2 تریلیون دلار اقتصادی نجات بسته است.

Furloughed کارکنان فاقد شرایط لازم برای جمع آوری تمام حقوق پایه از طریق بیکاری را دریافت یک جایزه از این سازمان که کردند به پایان می رسد “ساخته می شود کل است.”

علاوه بر این furloughed کارکنان را حفظ مزایای بهداشت و درمان با تیم پوشش پرداخت حق بیمه در آن زمان.

در یک بیانیه تیم رئیس جمهور و مدیر کل همین Waddell می گوید “سازمان” باقی می ماند متعهد به مراقبت از کارکنان ما به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است با توجه به این شرایط بی سابقه ای.” Waddell گفت: طرح “محافظت از کارکنان ما از مشکلات مالی در حالی که همچنین کاهش زیان رنج می برد توسط این شرکت در طول این shutdown.”

___

Philadelphia 76ers صاحبان جاش هریس و دیوید بلیتزر و همچنین همه ستاره مرکز Joel Embiid یک ترکیب سهم 1.3 میلیون به پن پزشکی است.

پول تاسیس یک بودجه مبارزات انتخاباتی برای COVID-19 تست آنتی بادی از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. این تعهد از Embiid هریس و بلیتزر بود و انتظار می رود برای کمک به تقویت تلاش های را به سرعت شناسایی کارکنان مراقبت های بهداشتی که ممکن است ایمنی به ویروس.

Embiid می گوید: “ما نیاز به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به کسانی که قهرمانان که در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر به ما کمک کند.” هدیه پشتیبانی خواهد کرد تجربی جدید سرولوژی تستهای که تشخیص آنتی بادی برای تعیین اگر یک فرد تا به حال بوده است با این ویروس آلوده-شناسایی کارکنان و ارائه دهندگان خدمات است که ممکن است ایمنی.

___

یکی از عمده تابستان بیس بال لیگ برای بازیکنان لغو آن فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیسر بروس الجزایر دره لیگ بیس بال در ویرجینیا گفت: کمیته اجرایی به اتفاق آرا توافق کردند که خطر ابتلا به بازیکنان در سلامت خواهد بود بیش از حد بزرگ است.

11-تیم دره لیگ شده است تحریم توسط NCAA از سال 1961 آغاز شد و با استفاده از چوبی خفاش ها در سال 1993. آن را در میان ده ها تن از لیگ که در آن بازیکن کالج صرف تابستان خود را.

اسکودوی کیپ Cod لیگ به طور کلی بالا در نظر گرفته شده تابستان لیگ گفت: در حال تصمیم گرفت که آیا به لغو آن فصل است. بازی برنامه ریزی شده است برای شروع در ژوئن 13.

___

لیگ چوگان سرپهن به تعویق انداخته است شروع آن فصل به دلیل شیوع کروناویروس.

شش تیم لیگ برنامه ریزی شده بود به شروع آن 20 فصل در 30 مه.

در یک بیانیه لیگ می گوید: “این تصمیم به منظور حفاظت از سلامت بازیکنان ما طرفداران و کارکنان و همچنین به عنوان کسانی که در درون ما MLL جوامع به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر.”

MLL دارای تیم در بوستون و دنور, فیلادلفیا, لانگ آیلند, نیویورک, آناپولیس مریلند و Fairfield, Connescticut.

هیچ تاریخ تنظیم شده برای فصل شروع به. لیگ می گوید که می خواهد هدایت شود CDC توصیه می کند.

___

شرکت گسترده اخراج توسط نسکار در روز جمعه شد بخشی از آنچه قبلا برنامه ریزی شده بازسازی. نسکار آشکار نیست تعداد کارکنان را تحت تاثیر قرار. نسکار “متمرکز” آیووا جاده سریع السیر با رد بسیاری از کارکنان آن به جای استفاده کارکنان از کانزاس جاده سریع السیر. که در مسیر است که تقریبا چهار ساعت به دور از آیووا جاده سریع السیر. پرسنل تغییرات برنامه ریزی شده بود به عنوان بخشی از بازسازی از سال گذشته’ ادغام نسکار و پیگیری اپراتور, خواهر, شرکت بین المللی جاده سریع السیر Corp.

نسکار در حال حاضر صادر کرده است پرداخت-کاهش به کل آن سازمان است. آن را در هفته گذشته قطع مدیران’ حقوق و دستمزد 25 درصد و 20 درصد برای سایر کارکنان به عنوان سهام خودرو را تحریم بدن سازگار به کروناویروس جدید بیماری همه گیر. 38-مسابقه نسکار برنامه طولانی ترین ورزش پوشا نزدیک به 11 ماه و فصل شد و به حالت تعلیق چهار مسابقه به سال. بعدی علنا مسابقه برنامه ریزی شده است مه 9 در Martinsville Speedway اما ویرجینیا تحت یک دولت در خانه سفارش به ماه ژوئن است. نسکار خصوصی شناور به تیم تجدید نظر 2020 برنامه اما اعلام نشده هر چیزی در مورد تغییر زمان مسابقات.

___

کنفرانس جنوب شرقی است گسترش ممنوعیت آن در شیوه و تجمع سازمان یافته از طریق پایان ماه مه.

این ممنوعیت شامل تیم و فردی شیوه های برگزاری جلسات و گردهمایی های دیگر — که آیا داوطلبانه و یا مورد نیاز — به عنوان به خوبی به عنوان اردوگاه ها و مربیان درمانگاه.

نیروگاه های لیگ قبلا اعلام کرده بود که در شخص دو و میدانی فعالیت ها متوقف شد از طریق 15 آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین روز جمعه این کنفرانس گفت: مجازی فیلم نقد و بررسی می کند که شامل فعالیت بدنی مجاز است. موثر مارس 6, فعالیت, این طبیعت گسترش خواهد یافت تا چهار ساعت در هفته سازگار با NCAA قانون چشم پوشی و NCAA قانون افزایش قبلا مجاز حداکثر دو ساعت در هفته است.

___

یک سایت بازی اهدای $20,000 به صورت همه گیر امداد در نیوجرسی و یکی دیگر از $20,000 به طرفداران که می تواند پیش بینی نتایج مسابقات NBA 2K در میان بازیکنان NBA.

16-بازیکن مسابقات آغاز می شود شب جمعه و هوا در ESPN. بروکلین کوین دورنت است کلی شماره 1 دانه باز می شود و بازی در برابر شماره 16 جرثقیل جونز جونیور از Miami Heat در دور اول.

برنده این هفته از مسابقات را دریافت خواهد کرد $100,00 کمک مالی به یک coronavirus مربوط به تلاش های امدادی خود را انتخاب.

BetMGM یک رایگان bracket بازی در دسترس بر روی وب سایت خود را به همه تایید نیوجرسی بازیکنان. همه رقبا با براکت تقسیم خواهد شد $20,000 در جوایز.

اگر وجود دارد هیچ, کامل, براکت جایزه تقسیم خواهد شد. میان بالاترین گلزنان.

BetMGM نیز اهدا همان مقدار به نیوجرسی همه گیر صندوق امداد.

___

یوونتوس می گوید آن را در نظر سرگیری تنها “زمانی که شرایط بهداشتی مجوز آن است.”

لیگ ایتالیا متوقف شده است از مارس 9, زمانی که دولت دستور داد در سراسر کشور مستند.

یک دولت جدید حکم صادر شده در این هفته مانع از باشگاه ها از آموزش — حتی در گروه های کوچک — برای حداقل 10 روز است.

دوازده دوره از سری A باقی می ماند به علاوه چهار بازی است که به تعویق افتاد و از آخر هفته از Feb. 22. همچنین جام حذفی نیمه نهایی قطع شد پس از اولین پا.

پس از یک کنفرانس ویدئویی در جلسه 20 سری آ باشگاه های روز جمعه لیگ برتر گفت: “آن را در انتظار حکم از دولت و در نظر اولیه مراقبت از ورزشکاران و سلامت همه مردم درگیر است.”

___

مقامات می گویند که آنها در حال کار برای پیدا کردن یک تاریخ جدید برای Preakness Stakes دوم جواهر اسب مسابقه را تاج سه گانه.

مریلند سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه و Stronach گروه جمعه اعلام کرد که هر زمان که Preakness اجرا شده است در سال 2020 آن را بدون زمین زیر کشت و فعالیت هایی که شده بود یکی از مسابقه بزرگترین سنت. این Preakness برنامه ریزی شده بود برای 16 ماه مه در بالتیمور.

این سازمان می گویند در یک بیانیه مشترک پیدا کردن یک تاریخ جدید برای Preakness “را به در نظر گرفتن همه توصیه می شود بهترین شیوه از محلی و دولتی مقامات بهداشتی برای محافظت از جامعه ما است.” کنتاکی دربی به تعویق افتاد ممکن است از 2 تا سپتامبر. 5. هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده در بلمونت استیکس که قرار است در ماه ژوئن 6 در بلمونت پارک در نیویورک است.

___

چمن تنیس ارتباط دادن تا 20 میلیون پوند (24 میلیون دلار) از طریق کمک های مالی و وام های بدون بهره برای کمک به سالن و مربیان و مسئولان و بازیکنان در بریتانیا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تک بازیکنان جهان رتبه 101 به 750 و دو برابر بازیکنان در رتبه بندی از 101 تا 250 — که در حال حاضر دریافت بودجه — واجد شرایط برای کمک های مالی وجود خواهد داشت و افزایش پول جایزه برای تور رویدادهای اگر تورهای رزومه. این هفته ویمبلدون لغو شد و تور را به حالت تعلیق در انگلیسی چمن-دادگاه های نجومی.

بیشتر از تمرکز LTA بسته است بر حمایت مردمی از جمله ادامه کمک های مالی برای توسعه مراکز و دانشکده های ملی و حمایت از تمام وقت مربیان است.

مدیر اجرایی اسکات لوید و اجرایی تیم را به طور موقت کاهش پرداخت از 20 درصد در حالی که برخی از کارکنان خواهد بود furloughed هفته آینده اما پرداخت خواهد شد 80 درصد از حقوق و دستمزد خود را.

___

Atlanta Hawks مربی لوید پیرس می گوید تیم کارکنان تست شده اند پس از برگزاری نمایشگاه علائم جدید کروناویروس.

او می گوید بازیکنان یا اعضای کادر مربیگری نشان داده اند هر گونه علائم یا آزمایش شده است.

پیرس روز جمعه گفت او نمی داند که هویت کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند. او گفت: حداقل 18 یا 19 روز گذشت از هر یک از اعضای این تیم بود که در تماس با کارکنان.

“هر کس که تست شده است و علائم آنها و یا گزارش آنها احساس بهتر” پیرس گفت. او گفت که او “تبدیل به یک استاد از این برنامه زوم” در حالی که داشتن ویدئو کنفرانس با بازیکنان و دستیاران و سایر مربیان NBA.

___

NFL را Indianapolis Colts در حال دادن نجومی-دارندگان بلیط گزینه ای برای تسلیم مارس را پرداخت تا ژوئن 15.

روز جمعه تیم مقامات ایمیل و نامه به کسانی که با برنامه های پرداخت به آنها یک شنبه مهلت قبول پیشنهاد.

نهایی دو اقساط در ابتدا با توجه مارس 15 و ممکن است 15. این کلت نیست اعلام کرد هر گونه تغییر مورد ممکن است پرداخت.

“با توجه به شرایط منحصر به فرد در حال حاضر ما تصمیم به تغییر گزینه های پرداخت برای اعضای ما نجومی بلیط خانواده در برنامه های پرداخت” نامه خوانده شده در بخش.

این حرکت در می آید یک روز پس از ایندیانا دبیرستان انجمن ورزشی لغو تمام بهار ورزش های نجومی. مقامات دولت قبلا اعلام کرده بود تمام مدارس را بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی.

___

روانی و کارشناسان بهداشت که قرار بود در دسترس برای کمک به آمریکایی ورزشکاران در بازی های المپیک توکیو خواسته شده است که برای شروع به کار در حال حاضر.

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته می گوید: کارشناسان پیشرو بحث و گفتگو در مورد سلامت روان و سلامتی برای ورزشکاران و کارکنان در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

همان کسانی که کارشناسان نیز در دست در توکیو بازی شده اند که در یک سال به تعویق افتاد.

این USOPC همچنین فاش 13 عضو جدید خارجی سلامت روانی نیروی کار ایجاد شده برای حمایت از آمریکا ورزشکاران و مربیان است. این شامل المپیک پزشکان و سر از سریع بنیاد روان-سلامت سازمان به نام بعد از اواخر Jeret “سریع” پترسون المپیک مدال نقره در آنتن.

این گروه در حال همکاری با یک گروه داخلی در USOC که توسط رهبری افسر ارشد پزشکی Jonathan Finnoff.

___

عنوان سنگین وزن جهان مبارزه بین آنتونی جاشوا و کوبرات Pulev در تاریخ 20 ژوئن به تعویق افتاده است به دلیل شیوع کروناویروس.

مبارزه برنامه ریزی شده بود را در تاتنهام لندن / ورزشگاه: و خواهد بود جاشوا اول دفاع از خود IBF, WBA, WBO کمربند پس از او به دست آورد آنها را از اندی رویز جونیور

جاشوا پروموتر Matchroom بوکس می گوید: یک تاریخ جدید برای مبارزه است که در کار.

___

بیش از یک دوجین ایالات متحده المپیک و پارالمپیک ورزشکاران دریافت اطمینان در این هفته هنگامی که تویوتا در آمریکای شمالی اعلام کرد این امر گسترش خود را تایید قرارداد از طریق موکول توکیو بازی در 2021.

خودرو شرکت و عمده المپیک اسپانسر 17 متحده ورزشکاران تحت قرارداد. آنها عبارتند از شناگر دیوید Boudia ژیمناست لوری هرناندز Paralympian اوکسانا کارشناسی ارشد و قهرمان دو سرعت مایکل نورمن.

وضعیت تایید قرارداد یک نگرانی عمده برای ورزشکاران به دلیل اینکه اکثر امضا معاملات است که مجموعه ای به پایان می رسد پس از این سال برنامه ریزی شده بازی های المپیک است. آنها شده اند موکول برای 2021 و مجبور است که شرکت ها برای تنظیم مجدد و تجدید نظر در ساختار خود می پردازد.

ویزای دیگری است که حامی اصلی و نیز گفته های جهانی خود فهرستی از تقریبا 100 المپیک و پارا المپیک امیدوار است که آن را گسترش حمایت های مالی از طریق 2021.

___

جهان مسابقات سه گانه تمدید تعلیق آن از تمام حوادث از پایان مارس به پایان ماه ژوئن به دلیل شیوع کروناویروس.

آخرین رویدادها می شود عبارتند از: یوکوهاما پا از جهان سری, سه, افریقایی, فنجان, سه آمریکایی, حوادث, چهار, آسیایی, فنجان, یک رویداد در اقیانوسیه و هشت در اروپا است.

جهان مسابقات سه گانه رئیس جمهور Marisol Casado می گوید: “تعلیق تمام فعالیت های در تمام این معنا نیست که ما stop working” در پیدا کردن جایگزین خرما.

___

به WNBA به تعویق انداخته است شروع آن فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ تعیین شد برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در آوریل 26 و فصل به طور منظم بود برای شروع در مه 15. به WNBA را هنوز هم نگه داشتن یک “مجازی” پیش نویس در آوریل 17.

کمیسر کتی Engelbert در بیانیه ای گفت. “در حالی که لیگ برتر همچنان به استفاده از این زمان برای انجام سناریو برنامه ریزی جدید در مورد تاریخ شروع و نوآورانه فرمت هدایت ما اصل را ادامه خواهد داد به سلامت و ایمنی بازیکنان و طرفداران و کارکنان است.”

به WNBA بود که مجموعه ای برای شروع آن 24 فصل در حال اجرا طولانی ترین زنان حرفه ای ورزش فوتبال.

___

لیگ برتر تحت فشار قرار دادند پشت خود را راه اندازی مجدد تاریخ و می گوید بازی نمی خواهد سر در آغاز ممکن است.

لیگ داده بود بازگشت تاریخ مارس 30 در میان شیوع کروناویروس اما در حال حاضر می گوید فصل “تنها بازگشت هنگامی که آن را امن و مناسب برای انجام این کار است.”

آن را می گوید وجود دارد باقی مانده ترکیبی “هدف” برای همه باقی مانده لیگ داخلی و جام حذفی به بازی می شود برای حفظ یکپارچگی هر مسابقه.

لیگ همچنین می گوید که مشورت بازیکنان بیش از یک پرداخت کسر و یا تعویق 30٪.

همچنین رای به پیشبرد بودجه 125 میلیون پوند (150 میلیون دلار) به باشگاه در لیگ فوتبال و پنجم ردیف ملی لیگ.

___

آلمانی باشگاه فوتبال بوروسیا دورتموند است تبدیل بخشی از آن ورزشگاه را به یک مرکز درمان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

باشگاه بوندسلیگا می گوید: فضای داخل آلمان بزرگترین ورزشگاه فوتبال در دسترس ساخته شده برای کارکنان پزشکی به بررسی افراد مبتلا به ویروس علائم.

این حرکت در می آید و پس از هجوم مشکوک coronavirus موارد قرار دادن امکانات موجود در شهر دورتموند تحت فشار است.

مرکز باز خواهد شد در روز شنبه.

___

تور de Suisse لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس از بین بردن یکی از معدود حوادث دوچرخه سواری در سمت چپ بر روی تقویم قبل از تور دو فرانس است که با توجه به شروع.

نه روز سوئیس مسابقه برنامه ریزی شده بود به اجرا از ژوئن 6-14 و طراحی شده است به سواران فرصتی برای آماده شدن برای سه هفته Tour de France. فرانسه مسابقه هنوز شروع به برنامه ریزی شده در ژوئن 27.

کلمبیا سوار اگان برنل برنده در سوئیس در سال گذشته جلوتر از اولین Tour de France عنوان.

سازمان در سوئیس می گویند آن “اولین بار پس از جنگ جهانی دوم که سنتی رویداد برگزار خواهد شد.”

آنها می گویند “خطر اضافی فشار بر سوئیس در نظام سلامت با توجه به سقوط احتمالی در طول مسابقه زیاد است.”

___

روسیه و آژانس ضد دوپینگ در حال آماده سازی برای مسدود کردن تمام آزمایش تا زمانی که ممکن است برای تطابق با دولت جدید اقدامات تعطیل کار تلقی می شود غیر ضروری است.

RUSADA معاون مدیر عامل شرکت مارگاریتا Pakhnotskaya می گوید آسوشیتد پرس که آژانس به دنبال آن است ممکن است معافیت به دستورالعمل از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای همه روس ها به جز کسانی که کار ضروری در بخش های به ماندن در خانه از طریق آوریل 30.

Pakhnotskaya می گوید در یک پیام متنی که او “را بررسی خواهد کرد روز دوشنبه این امکان را به دریافت اجازه ویژه” از نهادهای دولتی برای کارکنان برای جمع آوری نمونه از ورزشکاران است. وجود خواهد داشت بدون تست این ماه اگر که نیست اعطا شده است.

تست متوقف شده است از مارس 27 زیر یک دور قبلی از اقدامات.

جداسازی اقدامات در سراسر جهان منجر به افت شدید در مبارزه با دوپینگ انجام شد. که منجر به هشدار که برخی از ورزشکاران می تواند با استفاده از این وضعیت است. این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ می گوید که تلاش برای ردیابی شکاف ها در تست.

___

سابق ماراتن جهان و دارنده رکورد Wilson Kipsang شد و 20 نفر از افراد دستگیر شده در کنیا برای قفل کردن خود در یک نوار و نوشیدن الکل در نقض مقررات منع رفت و آمد اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پلیس می گویند المپیک 2012 مدال برنز شد و در میان افراد بازداشت شده در یک ایستگاه پلیس در Iten یکی از کنیا معروف در ارتفاع بالا شهر که در آن دوندگان فاصله قطار. آنها در نقض 7 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد. این گروه شامل یک سیاستمدار محلی.

Kipsang که همچنین یک افسر پلیس بود موقت به حالت تعلیق در این سال از دو و میدانی و به اتهام دوپینگ از جرائم که شامل دستکاری با دوپینگ نمونه. او همچنین برنده نیویورک و لندن و برلین ماراتن.

دوازده ورزشکاران دستگیر شدند در Iten در اوایل این هفته برای نقض کنیا مقررات دولت در گردهمایی های اجتماعی در طول COVID-19 بحران است. دونده بودند دستگیر و برای آموزش در یک گروه است که ممنوع شده است در کنیا. اردوگاه های آموزشی تعطیل شده است و ورزشکاران باید با قطار به تنهایی.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im