آخرین: مهاجران گیر در مسکو به عنوان مرزهای نزدیک

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 343,400 نفر کشته و بیش از 14,700. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 98,800 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— آفریقای جنوبی coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 402 بیشتر در آفریقا است.

— تایوان به ممنوعیت هواپیمایی مسافری حمل و نقل از طریق 7 آوریل.

__ لهستان خواستار توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 402 روز دوشنبه. این افزایش از 128 موارد از روز قبل از آن است که این کشور با بیشترین موارد در آفریقا است.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa است که انتظار می رود به صحبت می کنند به ملت مورد تهدید در حال رشد و بسیاری انتظار دارند که او به اعلام جدید اقدامات محدود کننده را امتحان کنید به سرعت گسترش این بیماری است.

بیش از نیمی از آفریقای جنوبی مجموع موارد در Gauteng استان که شامل ژوهانسبورگ و پرتوریا. ژوهانسبورگ به 5.7 میلیون نفر از مردم آفریقای جنوبی به 57 میلیون نفر است.

دولت جدید آمار و ارقام قرار داده آفریقای جنوبی جلوتر از مصر که 372 موارد است. آفریقای جنوبی ثبت نشده یک مرگ ناشی از این بیماری است.

___

تایپه — تایوان را ممنوع هواپیمایی مسافری گذر از طریق کشور شروع روز سه شنبه از طریق 7 آوریل.

تایوان تایید 26 بیشتر COVID-19 موارد آوردن تعداد موارد تایید شده در این جزیره به 195.

___

ورشو, لهستان — لهستان اتحاد پیوست کسانی که خواستار توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لهستانی کمیته ملی المپیک می گوید در یک بیانیه بیش از حد وجود عدم قطعیت در حال حاضر به جلو بروید. آن گفت که به دلیل افزایش تعداد COVID-19 موارد “لهستانی ورزشکاران باید به طور فزاینده ای محدود آموزش گزینه های المپیک, مدارک در حال لغو شدن است و بیش از حد و عدم قطعیت است.”

___

لندن — ایرلندی برتر لئو Varadkar هشدار داد محدودیت بیشتر ممکن است در جنبش مردم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل عدم پیروی اجتماعی فاصله مشاوره.

Varadkar می گوید بیشتر توصیه های مورد نیاز در تعطیلات آخر هفته تصاویر شلوغ و اماکن عمومی در ایرلند. آنها تحویل داده خواهد شد سه شنبه ،

دولت ایرلند گفت: چهار نفر فوت کرده اند از COVID-19 بیماری وجود دارد و در حال حاضر 906 موارد مثبت coronavirus.

___

کانبرا استرالیا: استرالیا را مجلس تصویب کرده است 83.6 میلیارد دلار استرالیا ($48.4 میلیارد دلار) در اقدامات محرک اقتصادی خود را تعدیل تاثیر coronavirus.

یک مدرج به پایین پارلمان تصویب این قانون در یک روز و در روز دوشنبه. ده ها تن از قانونگذاران شده اند عذر از حضور در کاهش احتمال گسترش COVID-19.

یک چهارم نماینده مجلس اعلام کرد که روز دوشنبه با او قرارداد این بیماری است.

استرالیا دارای بیش از 1700 موارد تایید شده در یک جمعیت از 25 میلیون و هفت نفر فوت کرده اند با بیماری تنفسی.

دلار هنگ کنگ — خارجی غیر-ساکنان هنگ کنگ خواهد بود محروم از ورود به نیمه مستقل خاک چینی برای 14 روز شنبه آغاز.

مالی آسیا hub نیز ممنوعیت مسافران از سرزمین اصلی چین همراه با نزدیکی چینی منطقه ماکائو و خود حاکم بر جزیره تایوان است که ادعا توسط پکن در صورتی که بازدید کشورهای خارجی بیش از دو هفته گذشته.

___

برلین — دولت آلمان را تایید کرده است یکی دیگر از بزرگ بسته کمک برای کمک به شرکت ها و افراد مبتلا به بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسته کمک معافیت شش سال از بودجه متعادل با وام گرفتن از 156 میلیارد یورو ($167 میلیارد دلار) برای تامین مالی آن است.

دولت روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به شرکت های کوچک و افراد خود اشتغال کمک تا 15000 یورو در هر یک از بیش از سه ماه.

این تصمیم در جلسه هیئت دولت که آنگلا مرکل صدر اعظم پیوست توسط تلفن.

مرکل رفت و به خانه قرنطینه در یکشنبه شب پس از یادگیری است که یک دکتر که تجویز واکسن برای او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

این بسته جدید می آید در بالای قبلی تعهد حداقل 460 میلیارد یورو وام تضمین برای کمک به بزرگترین اقتصاد اروپا رسیدگی به خرید اینترنتی از در حال اجرا کردن زندگی عمومی را به حداقل برساند.

___

پراگ — چک مقامات تاسیس یک پل هوایی با چین برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی. تلاش انجام شد با کمک از ناتو و چک و چینی شرکت های هواپیمایی.

ناتو ارائه یک غول حمل و نقل An-124 Ruslan هواپیما به عنوان بخشی از برنامه های خود را برای کمک به شرکت متحدان حمل و نقل سنگین و محموله أفرسزد.

اولین پرواز از شهر شنژن در جنوب شرقی چین تحویل بیش از 106 هزار متریک تن (117 تن) تجهیزات. دو مطلب ناتو حمایت پروازهای انتظار می رود بعد از آن در ماه مارس است.

همچنین دو هواپیما توسط هواپیمایی چین شرقی وارد شده در روز جمعه و روز شنبه در حالی که اولین هواپیما توسط چک هواپیمایی CSA فرود در پراگ اوایل روز دوشنبه.

همه آنها لود شده با میلیون ها نفر از ماسک و ماسک محافظ گوگل و مناسب و همچنین تست برای این ویروس بسیار مورد نیاز بخش بهداشت و درمان.

وزیر کشور Jan Hamacek گفت: سه پرواز در هفته خواهد بود فرود با تامین حداقل به مدت شش هفته.

از جمهوری چک 1,165 موارد COVID-19 و یک مرگ.

___

قاهره — مصر تلویزیون دولتی گزارش شده مرگ یک افسر نظامی ارشد از coronavirus.

سرلشگر Safea Abdel-Halim داوود آزمایش مثبت به این ویروس بعد از شرکت او در عقیم سازی تلاش های آن نظامی است. او سر از پروژه های مهم در مهندسی اقتدار نیروهای مسلح مصر.

داوود دوم بیشترین رسمی آلوده به ویروس به تاریخ مصر است که در حدود 330 موارد و 16 و میر.

روز یکشنبه نظامی اعلام کرد مرگ سرلشگر خالد Shaltout که آلوده نیز در حالی که در نظر گرفتن بخشی در عقیم سازی.

___

ورشو, لهستان — coronavirus همه گیر است که هدف قرار دادن برخی از کاتولیک لهستان بهترین عاشق سنت مانند برکت غذا در کلیساها در شنبه مقدس.

لهستان اسقف توصیه کرده اند که در برابر برگزاری سنت در این سال برای جلوگیری از رسم معمول جمعیت به کلیساها. مردم را سبدهای غذایی به کلیسا قرار داده شده است که با هم در یک جدول بزرگ از مواد غذایی دریافت یک برکت و رحمت و نم نم از آب مقدس از کشیش به عنوان خانواده های جمع آوری شده در اطراف جدول است.

با یک “ملی قرنطینه” در حال حاضر در محل در مبارزه با گسترش ویروس اسقف توصیه در برابر نعمت و در مقابل استفاده از آب مقدس در عید پاک میلادی در ماه آوریل است.

لهستان دارای 649 تایید موارد coronavirus و هفت مرگ و میر.

___

SAN JUAN, Puerto Rico — مرگ دوم از COVID-19 در پورتوریکو یک توریست از ایالات متحده است.

وزارت بهداشت می گوید قربانی است که 73 سال بود که در تعطیلات در خاک ایالات متحده با همسرش بود و دیگر مشکلات سلامتی.

این جزیره دارای 31 تایید coronavirus موارد و حداقل 69 در انتظار نتایج آزمون. پلیس و استناد بیش از 200 نفر برای نقض یک هفته مقررات منع رفت و آمد اعمال شده هفته گذشته.

___

مادرید — تعداد عفونت کروناویروس در اسپانیا افزایش یافت و برای دومین روز در یک ردیف.

اسپانیا 4,517 جدید دوشنبه به ارمغان آورد و به طور کلی تعدادی از آغاز شیوع به 33,089. روز به روز افزایش حدود 15 درصد است که شبیه به یک دیده می شود روز قبل از.

نمایی رشد عفونت کمتر از روز گذشته اما تعداد مرگ و میر افزایش 462. اسپانیا در حال حاضر 2,182 مرگ و میر.

دولت اسپانیا می گوید: معاون نخست وزیر کارمن کالوو در بیمارستان بستری شده است با یک عفونت تنفسی و پزشکان در حال آزمایش او برای coronavirus.

اسپانیایی ها آغاز دومین هفته از حبس به عنوان نگرانی برای سقوط این کشور در سیستم بهداشت و درمان در میان هجوم COVID-19 بیمارانی که نیاز به کمک تنفس.

دولت اسپانیا به دنبال تصویب به گسترش اضطراری دولت برای دو هفته بیشتر تا آوریل 11, اما شدیدتر اقدامات مانند توقف کلی تولید صنعتی شده اند رد کرد.

هیچ ورودی مسافران از خارج از اروپا شنگن منطقه مرزی مجاز به کشور با شروع از دوشنبه.

___

لندن — بریتانیا, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: مردم نادیده گرفتن دولت اجتماعی فاصله مشاوره “بسیار خودخواه.”

هنکاک هشدار داد در رادیو بی بی سی دولت ممکن است مجبور به “عمل” اگر مردم همچنان به چشم پوشی از دولت مشاوره برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

نظرات خود را پس از یک سری از تصاویر بیش از آخر هفته نشان دادن جمعیت تجمع در فضاهای باز.

Snowdonia پارک ملی در ولز است که تجربه “آن شلوغ ترین تا کنون بازدید کننده در روز” در روز شنبه از دولت خواست به طور صریح تر در آن مشاوره.

نخست وزیر بوریس جانسون است که با توجه به برگزاری روزانه خود را در کنفرانس خبری روز دوشنبه و هشدار داده که بریتانیا ممکن است به زودی مجبور به تحمل یک ایتالیا به سبک مستند اگر مردم همچنان به بی اعتنایی به مشاوره.

___

شهر داکا — بنگلادش در حال حاضر دارای سه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. تعداد تایید عفونت 33.

Meerjady سابرینا فلور مدیر موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات گفت که شش عفونت های جدید گزارش شد دوشنبه. جدید عفونت شامل دو کودکان زیر 10 سال یک دکتر و دو تا پرستار.

___

بوداپست مجارستان — مجارستان قانونگذاران را مورد بحث دولت پیشنهاد تمدید وضعیت اضطراری اعلام کرد در تاریخ 11 مارس به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

این لایحه که اجازه می دهد نخست وزیر ویکتور اوربان دولت به قانون توسط فرمان. دولت نمی خواهد نیاز مجلس به تصویب جدید و یا اصلاح قوانین به عنوان طولانی به عنوان آن را در نظر آن لازم است به دلیل بیماری همه گیر.

دولت نیز خواسته است که مخالفت به موافقت فوری تصویب این قانون که نیاز به پشتیبانی از چهار پنجم نمایندگان مجلس. اوربان را حزب فیدز و متحد کنترل دو سوم از کرسی.

___

لیسبون, پرتغال — یک جامعه از راهبه ها زندگی در سکوت در پرتغالی صومعه را ارائه راهنمایی در مورد چگونه به بهترین گیر بودن در خانه در طول COVID-19 شیوع.

راهبه ها زندگی در پرتغال مرکزی می گویند مردم باید از این فرصت برای توسعه جنبه خلاق خود را و خوردن وعده های غذایی هم به عنوان یک خانواده است.

آنها می گویند در یک مقاله برای کاتولیک رومی اخبار آژانس در پرتغال Ecclesia که مردم باید از محل ارزش در چیزهای ساده در زندگی — یک کلمه دوستانه مناقصه ژست گرفتن زمان برای گوش دادن به دیگران است.

___

توکیو — ژاپن وزارت بهداشت گفت: دو نفر از مسافران یک کشتی کروز درگذشت تبدیل شدن به نهم و 10 مرگ و میر ناشی از الماس شاهزاده خانم.

این دو نفر تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که در هیئت مدیره و در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند. وزارت فاش نمی, علت مستقیم مرگ و میر خود را.

ژاپن در حال حاضر 1,801 تایید موارد از جمله 712 از کشتی. مرگ و میر در حال حاضر بالغ بر 51 از جمله 10 از کشتی.

___

کراکوف, لهستان — یکی از لهستان بزرگترین بیمارستان بیمارستان دانشگاه در کراکوف بسته شده است و تقریبا همه بخش های جدید به بیماران پس از چند تن از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

تنها بیماری های مسری بخش اختصاص داده شده به درمان COVID-19, باز می ماند. همه بیماران در بیمارستان تست خواهد شد برای coronavirus در طول هفته و یا برخی از هفت روز پس از آنها تا به حال تماس با آلوده پزشکان. کارشناسان می گویند که موثر باشد آزمون باید حدود یک هفته پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه به ویروس.

بیمارستان فراهم می کند و آموزشی و عملی پایه به پزشکی دانشجویان دانشگاه Jagiellonian. همه مدارس و دانشگاه ها در لهستان بسته شد در اوایل این ماه در تلاش برای مبارزه با گسترش ویروس.

یک ملت از 38 میلیون لهستان تایید کرده است 649 موارد عفونت کروناویروس. هفت نفر از بیماران فوت کرده اند.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس را لغو کرده است خود را برنامه ریزی شده روز سفر به مالت در مه 31 با توجه به کوروناویروس.

واتیکان روز دوشنبه رسمی ساخته شده چه بود و به طور گسترده ای انتظار می رود با توجه ایتالیا در سراسر کشور مستند به سعی کنید برای جلوگیری از ویروس و مالت تصمیم به نوار ترافیک هوایی از ایتالیا. ایتالیا کانون COVID-19 در اروپا, ثبت نام نزدیک به 60,000 عفونت و بیش از 5,400 مرگ و میر.

در 31 مه سفر بوده است فرانسیس’ را تایید کرد و تنها سفر خارجی از سال 2020 است. واتیکان گفت: این امر می تواند دوباره.

او امیدوار بود برای سفر به عراق در این سال, اما کسانی که امیدوار بودند نقش برآب پس از وضعیت امنیتی رو به وخامت گذاشته و پس از یک حمله هوایی آمریکا که به کشته شدن یک ایرانی به طور کلی. فرانسیس همچنین شایعه به برنامه ریزی یک سفر به اندونزی و تیمور شرقی و پاپوآ گینه نو. اما کلیسای محلی مقامات در شرق تیمور گفت که سفر هم خاموش بود.

با وجود این ویروس فرانسیس در ادامه به دیدار روزانه با بالا مشاوران.

___

پاریس — Yves Saint Laurent و Balenciaga آخرین مد لوکس برچسب ramping تا منابع از ماسک های جراحی برای کمک به مبارزه با COVID-19.

این Kering گروه که دارای این برچسب می گوید, فرانسوی, کارگاه های آموزشی که معمولا لباس های لوکس برای Yves Saint Laurent و Balenciaga خواهد سوئیچ بیش به تولید ماسک. آن را می گوید تولید آغاز خواهد شد “را به عنوان به زودی به عنوان فرایند تولید و مواد تایید شده توسط مقامات مربوطه.” آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از ماسک کارگاه های آموزشی قادر خواهد بود به.

Kering گفت: آن را نیز به خرید و واردات 3 میلیون فولاد ماسک از چین برای کمک مالی به خدمات سلامت.

بزرگترین لوکس — پاریس-بر اساس LVMH — نیز گفت: آن رسیده است یک معامله با چینی صنعتی تامین کننده برای ارائه 10 میلیون ماسک برای جمعیت فرانسه.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی می گوید مجرمان به طور فزاینده ای در نما به عنوان که مقامات در تلاش برای کش رفتن اطلاعات یا پول از مردم در طول coronavirus بحران است.

سخنگوی Tarik Jasarevic روز دوشنبه گفت که مهاجمان با استفاده از “چند روش جعل هویت” چنین به عنوان جعلی تماس های تلفنی و فیشینگ در ایمیل و از طریق رسانه های اجتماعی.

U. N. آژانس بهداشت گفت: این کار به تایید و کم ارزش کردن چنین تلاش و هشدار مقامات محلی. آن را تا به راه اندازی یک وب سایت برای کمک به مردم برای جلوگیری از تقلب در طول شیوع کروناویروس.

“همیشه زمان را به فکر کردن در مورد یک درخواست برای اطلاعات شخصی خود را و اینکه آیا درخواست مناسب است” چه کسی گفت.

چه کسی می گوید آن ایمیل رسمی از “چه کسی است.بین المللی” دامنه.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im