آخرین: ماراتن لندن به تعویق افتاد اکتبر

آخرین coronavirus شیوع تاثیر ورزش در سراسر جهان (همه زمان محلی):

___

11:50 صبح

نسکار و IndyCar باید هر یک به نام خود مسابقه آخر این هفته. نسکار برنامه ریزی شده بود به اجرا یکشنبه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر بدون تماشاگر اما روز جمعه گفت این تماس آخر این هفته و هفته آینده مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

IndyCar برنامه ریزی شده بود برای باز کردن فصل آن یکشنبه در خیابان های سن پترزبورگ فلوریدا به تعلیق در این فصل از طریق پایان ماه آوریل است. چهار نژادها مبتلا هستند.

11:20 صبح

آلمانی لیگ فوتبال به حالت تعلیق در آن فصل حذف یک برنامه را به بازی این آخر هفته در خالی استادیوم.

لیگ هیئت مدیره می گوید وجود افزایش تعداد مشکوک coronavirus موارد مؤثر در باشگاه های آلمان.

سه دوم-بخش بازیکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس. بوندسلیگا باشگاه پادربورن گفت: مربی آن آزمایش منفی ساعت قبل از تیم خود شد و با توجه به بازی Fortuna Düsseldorf, و که آن را در حال انتظار برای نتایج آزمون از نامشخص تعداد از بازیکنان.

___

11:10 صبح

سوئیس در لیگ هاکی نمی خواهد که یک قهرمان این فصل است.

لیگ تصمیم پس از لغو فصل به دلیل شیوع کروناویروس. از آن خواهد شد اولین بار پس از سال 1940 که هیچ تیم اعلام خواهد شد قهرمان.

بازی متوقف شد و دو هفته پیش زمانی که دولت فدرال سوئیس ممنوع مارکت ها.

___

10:45 صبح

هند و آفریقای جنوبی به نام دو باقی مانده یک روزه کریکت بین المللی و تصمیم به برنامه ریزی مجدد این سری است.

دوم ODI) قرار بود در لکنو در روز یکشنبه و در بازی سوم در کلکته در روز چهارشنبه. اولین بازی بود شسته باران در Dharmsala در اوایل این هفته.

___

10:30 صبح

کارشناسی ارشد گلف مسابقات در آگوستا جورجیا به تعویق افتاده است تا تاریخ بعد. آگوستا ملی نیست نشان می دهد زمانی که کارشناسی ارشد خواهد بود. این بدان معناست که وجود خواهد داشت هیچ گلف حداقل برای ماه بعد. کارشناسی ارشد آغاز شد و در سال 1934 و تنها جنگ جهانی دوم نگه داشته است آن را از بازی. این بزرگترین کفش برای رها کردن گلف. PGA Tour در حال حاضر لغو سه بعدی حوادث منجر به استادان. تایگر وودز بود که پس از رفتن او ششم سبز ژاکت.

___ 10:25 صبح

دانشگاه می گوید: این گفته آن کل تیم بیس بال و کارکنان خود به قرنطینه پس از یادگیری است که سه TSA عوامل در سن خوزه کالیفرنیا که تست مثبت برای COVID-19 تا به حال “ارتباط مستقیم” با مدرسه در سفر حزب در اوایل این هفته. بیلور گفت: این تیم خواهد خود قرنطینه در واکو تگزاس یا اقامت دائم خود را. این مدرسه گفت: هیچ بازیکنان و مربیان و یا کارکنان در حال نشان دادن هر گونه علائم کروناویروس.

___

4:55 بعد از ظهر

روسیه ارائه شده است به میزبان بیشتر قهرمانی اروپا بازی به عنوان یک نظر که آیا این مسابقات می توانید پیش بروید.

معاون نخست وزیر دیمیتری Chernyshenko می گوید روسیه که میزبان جام جهانی 2018 می تواند برگزاری بیش از برنامه ریزی شده خود را در سه گروه بازی و یک بازی چهارم در سنت پترزبورگ.

با توجه به دولت خبرگزاری Tass, Chernyshenko می گوید: “ما کاملا می تواند گسترش برنامه مسابقات.”

او اضافه می کند که “روسیه آماده است با این حال وضعیت توسعه ما برنامه دارد.”

___

2:50 بعد از ظهر

این Giro d’italia, دوچرخه سواری, مسابقه به تعویق افتاده است به دلیل شیوع کروناویروس.

سه مرحله از مسابقه شد و به جای برنامه ریزی شده در مجارستان ممکن است اما این کشور را ممنوع کرده است بزرگ, هوای آزاد, رویدادهای ورزشی. مسابقه برگزار RCS ورزشی می گوید: کل مسابقه به تعویق افتاد و پس از آنها مطلع شدند توسط کمیته سازماندهی از مجارستان مرحله است که کسانی که سه پا نمی تواند برگزار شد در تاریخ برنامه ریزی شده.

RCS ورزشی می گوید: “همه طرف ها توافق کرده اند که آنها مصمم به همکاری با یکدیگر برای فعال کردن Giro d’italia به ترک از مجارستان در زمان بعد.”

___

2:10 بعد از ظهر

اول بوندسلیگا بازی کرده به دلیل شیوع کروناویروس.

برمن سناتور داخلی اولریش Mäurer می گوید: Werder Bremen خانه بازی برابر بایر لورکوزن در روز دوشنبه را نمی توان به عنوان برنامه ریزی شده.

این بازی قرار بود بازی بدون هیچ گونه طرفداران در استادیوم اما برمن شهردار Andreas Bovenschulte می گوید تصمیم گرفته شد به آن تماس بگیرید به دلیل ترس که چندین هزار نفر از طرفداران را جمع آوری کرده اند در خارج از ورزشگاه.

هزاران نفر از Paris Saint-Germain طرفداران جمع آوری شده در خارج از ورزشگاه در روز چهارشنبه در لیگ قهرمانان بازی برابر بوروسیا دورتموند.

حوادث با بیش از 1 ، 000 نفر در حال حاضر ممنوع در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع ویروس.

بقیه بوندسلیگا 26 گرد شد و با توجه به توان بدون طرفداران در حال حاضر.

___

1:45 p. m.

بحرین و ویتنام جایزه بزرگ مسابقات شده اند به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

بحرین GP برنامه ریزی شده بود برگزار می شود هفته آینده — در خالی آهنگ و افتتاحیه ویتنامی GP شد در هانوی برگزار شد در مارس 5.

چهار مسابقات فرمول یک فصل تمام شده است به نام خاموش. فصل-افتتاح استرالیا GP و چین GP قبلا به تعویق افتاد.

هیچ تاریخ جدید تعیین شده برای مسابقه اما بدن حاکم FIA می گوید که انتظار دارد برای شروع F1 فصل در ماه مه زمانی که آن می رسد اروپا با هلند GP.

___

1:25 بعد از ظهر

سه مرحله از این سال Giro d’italia مسابقه دوچرخه سواری در مه دیگر نمی خواهد در مجارستان برگزار شد.

نوشتن در یک Facebook پست کمیسیونر دولت ماریوس Revesz می گوید این تصمیم به دلیل coronavirus بحران در ایتالیا و مجارستان اعلام این هفته به ممنوعیت های بزرگ, هوای آزاد, رویدادهای ورزشی.

Revesz می گوید مجارستانی و ایتالیایی مسابقه دهندگان به دنبال قرارداد تغییرات پس Giro می توانید شروع به در مجارستان برخی از زمان های دیگر.

___

1:20 بعد از ظهر

باشگاه آلمانی نورنبرگ می گوید کل تیم و کادر مربیگری در حال رفتن به قرنطینه برای 14 روز پس از مدافع Fabian Nürnberger آزمایش مثبت برای coronavirus.

دوم-بخش باشگاه تصمیم به انجام آزمایش پس از دو بازیکن از حریف قبلی هانوفر آزمایش مثبت برای ویروس.

نورنبرگ بود و با توجه به بازی St. Pauli در یکشنبه اما این باشگاه خواسته است تا آلمانی فوتبال لیگ برای به تعویق انداختن بازی.

هانوفر را در بازی مقابل دینامو درسدن در یکشنبه نامیده می شد پس از هانوفر روز پنج شنبه تصمیم گرفت به قرنطینه بازیکنان خود را برای 14 روز.

___

1:55 بعد از ظهر

یونانی کمیته المپیک می گوید که تعلیق بقیه آن رله مشعل به دلیل “غیر منتظره جمعیت بزرگ” است که جمع آوری به تماشای با وجود درخواست های مکرر برای به دور ماندن برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

یونان کمیته ملی المپیک می گوید جمعیت زیادی جمع شده بودند به تماشای شعله برای بازی های المپیک توکیو عبور از جنوب شهر یونانی از اسپارتا. شعله روشن شد پنج شنبه در زادگاه بازی های باستانی المپیا در مقایسه به پایین مراسم است.

این کمیته می گوید آن زمان “دشوار اما ضروری تصمیم به انصراف از بقیه برنامه از شعله رله در قلمرو یونانی.”

آن را می گوید تصمیم گرفته شد در هماهنگی با وزارت بهداشت و درمان و کمیته بین المللی المپیک.

تحویل مشعل المپیک به توکیو کمیته سازماندهی خواهد کرد برنامه ریزی شده در مارس 19 در ورزشگاه در آتن که در آن اولین المپیک مدرن برگزار شد در سال 1896.

___

11:50 صبح

فوتبال در اسکاتلند متوقف شده است حرکت مشابهی در انگلستان است.

اسکاتلند فدراسیون فوتبال و اسکاتلندی لیگ حرفه ای فوتبال می گویند بازی هستند تا “اطلاع ثانوی.”

شش اول-بخش بازی ها شد برنامه ریزی برای جمعه و شنبه و یکشنبه ، شرکت بازی بین گلاسکو رقبای رنجرز و سلتیک.

___

12:40 بعد از ظهر

پاریس-نیس مسابقه دوچرخه سواری نمی خواهد در پایان خوب به دلیل شیوع کروناویروس و به جای خواهد متوقف شود یک روز در اوایل در پایان مرحله 7 در روز شنبه.

مرحله نهایی خواهد گرفته اند در این مسابقه در یک 113.5 کیلومتر (70.5 مایل) حلقه شمال خوب است. به جای مسابقه متوقف خواهد شد در Valdeblore لا Colmiane.

___

11:10 صبح

لیگ برتر انگلیس متوقف شده است پس از سه باشگاه قرار داده و کل بازی جوخه های خود در انزوا به دلیل coronavirus.

لیگ تا به حال انتظار می رود برای ادامه یک برنامه کامل این هفته با طرفداران اما بعد تصمیم گرفت به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا آوریل 3 “در اولین.”

همان تعلیق شامل سه بخش پایین تر نظارت فارسی لیگ فوتبال و به انگلستان برترین زنان بخش.

آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه منجر به لغو بازی برابر برایتون در روز شنبه. چلسی جناح کلوم Hudson-Odoi نیز مثبت آزمون در روز پنج شنبه در حالی که اورتون در روز جمعه گفت که یک بازیکن تا به حال گزارش نشانه های سازگار با کروناویروس و گفت: آن تیم ملی بود خود جدا.

دو باشگاه گفت: برخی از بازیکنان و یا کارکنان خواهد منزوی. بورنموث روز جمعه گفت که رزرو آرتور بوروک دروازه بان و چهار نفر از اعضای هیات به حال نشانه های سازگار با این ویروس. لستر گفت: این سه بازیکن تا به حال “بسیار خفیف بیماری” بود و به خود-جدا به عنوان یک احتیاط.

___

10:30 صبح

این تیم کریکت انگلستان را تست سری در سریلانکا به تعویق افتاده است به دلیل شیوع کروناویروس.

انگلستان و ولز بورد کرکت می گوید: این تصمیم برای بازیکنان برای بازگشت به خانه پس از بحث و گفتگو با سریلانکا از کریکت.

انگلستان راه اندازی شد برای بازی در اولین آزمون خود در دو سری آزمون در روز پنج شنبه با تست دوم مجموعه 27 مارس ،

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا می گوید: “ما به دنبال بازگشت به سری لانکا در آینده بسیار نزدیک برای تحقق این مهم آزمون سری.”

این تصمیم اعلام شد با انگلستان بازی در یک آزمون مسابقه گرم کردن در برابر سریلانکا رئیس جمهور هیئت مدیره را تایید کرد.

انگلستان نیز آزمون های برنامه ریزی شده در خانه در برابر غرب هند در ماه ژوئن و پاکستان در اواخر ماه ژوئیه و اوت.

___

11:15 صبح

یوفا به تعویق انداخته است, همه قهرمانان لیگ و لیگ اروپا بازی به دلیل شیوع کروناویروس.

بخش چهارم و تساوی در هر دو مسابقات, برنامه ریزی برای جمعه آینده نیز به تعویق افتاد.

تصمیم می آید را چهار روز پیش از یک جلسه برای تصمیم گیری فوتبال اروپا تقویم از جمله ممکن است یک سال به تعویق افتادن 2020 قهرمانی اروپا.

___

3:35 بعد از ظهر

هیئت مدیره کنترل کریکت در هند تصمیم گرفته است برای به تاخیر انداختن شروع لیگ برتر هند T20 مسابقات دو هفته به دلیل شیوع کروناویروس.

این مسابقات را در 15 آوریل به جای مارس 29.

___

ساعت 11 صبح

فرانسه لیگ فوتبال به حالت تعلیق در تمام مسابقات به طور نامحدود به دلیل شیوع کروناویروس.

مسابقات برنامه ریزی شده برگزار می شود در خالی استادیوم اما لیگ فرانسه ساخته شده تصمیم خود را در یک جلسه اضطراری یک روز پس از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی خطاب به ملت در تلویزیون.

هیچ نشانه ای داده نشده است به عنوان زمانی که لیگ می تواند از سر گرفت. لیگ ایران را بعد از ملاقات روز سه شنبه پس از یک جلسه.

___

9:55 صبح

اورتون تبدیل شده است و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه به قرار دادن آن در کل بازی تیم ملی در قرنطینه پس از پخش گزارش نشانه های سازگار با کوروناویروس.

آرسنال و چلسی اعلام کرد اقدامات مشابه در روز پنج شنبه.

اورتون می گوید این باشگاه به طور منظم در تماس با این بازیکن در سوال و نظارت بر سلامت از تمام بازیکنان و کادر. آموزش آن پیچیده شده است و بسته کردن همراه با آن ورزشگاه Goodison Park.

اورتون برنامه ریزی شده است به بازی لیورپول در Merseyside دربی در روز دوشنبه.

اما, آن است که به طور فزاینده ای به احتمال زیاد تمام لیگ های معلق خواهد شد. مقامات لیگ در حال برگزاری یک جلسه اضطراری برای بحث در مورد گام های آینده.

___

10:40 صبح

آلمانی لیگ فوتبال ایران را بازی آخر این هفته بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده و بدون تماشاگر است اما ممکن است به حالت تعلیق در لیگ برتر که از سه شنبه.

لیگ هیئت مدیره می گوید آن را پیشنهاد تعلیق از طریق آوریل 2 را به رای گیری توسط اعضای باشگاه در روز دوشنبه ،

همه از آخر این هفته بازی ها را با توجه به توان در خالی استادیوم.

Borussia Mönchengladbach بازی کلن در روز چهارشنبه و اگر چه وجود نداشت طرفداران در ورزشگاه صدها تن مونتاژ خارج.

لیگ خواسته طرفداران “نه به جمع آوری در مقابل استادیوم و به انجام بخشی خود را برای محافظت از جمعیت است.”

دوم-بخش باشگاه هانوفر قرار است بازیکنان خود را به انزوا پس از دو آزمایش مثبت برای coronavirus. هانوفر را در بازی مقابل دینامو درسدن در روز یکشنبه کرده است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>