آخرین: Kentucky Derby دبستان نژاد لغو شد

آخرین coronavirus شیوع اثر ورزش در سراسر جهان (همه زمان محلی):

3:39 بعد از ظهر

تگزاس مدیر جان دانیلز می گوید: تیم “موثر” تعطیل اردوگاه های آموزشی خود را در آریزونا با بخش عمده ای از بازیکنان از لیگ های اردوگاه انتخاب به خانه بروم. او می گوید: 15 به 20 بازیکن شد و رهبری به Dallas-Fort Worth منطقه که در آن آنها یا محل اقامت اولیه و یا جایی که آنها زندگی می کنند در طول فصل به طور منظم.

منشور هواپیما برنامه ریزی شده بود روز شنبه برای بازیکنان برای بازگشت به تگزاس هر چند برخی هنوز انتخاب به رانندگی اتومبیل خود را از آریزونا اردوگاه است که فقط بیش از 1000 مایل از جدید خود را ballpark را در آرلینگتون تگزاس.

دانیلز گفت: پنج یا شش بازیکن خواهد بود به ماندن در آریزونا به همراه برخی از کارکنان که باید خود را offseason خانه در این منطقه است. دیگر مربیان شد بازگشت به خانه با خانواده خود را.

وقتی پرسید که چه او بیس بال بزرگترین نگرانی بود Daniels پاسخ داد: “من واقعا یکی باید صادقانه با شما سر من حتی نمی وجود دارد. این ممکن است چند روز پیش ولی خیلی صرفا متمرکز بر ساخت مطمئن شوید که هر کس را به آنچه آنها نیاز دارند و همه خانواده مراقبت گرفته شده است و که ما می توانیم همه خانه. ما در حال رفتن به مقدار زیادی از زمان برای کشف کردن بیس بال قطعه است.”

___

6:24 بعد از ظهر

Purple entertainment اعلام کرد که بسته خواهد شد برای همه غیر ضروری مهمانان شروع دوشنبه. تنها ضروری کارکنان, صاحبان, مربیان, veterinarians, آهنگران و پایدار کارگران اجازه خواهد داشت به آهنگ در Lexington, Kentucky.

مسیر را راه اندازی غربالگری ایستگاه های بازرسی برای نظارت بر کسانی که به دنبال دسترسی داشته باشید و هر کس باید خود را متوسط گرفته شده است. مردم تنها با دمای کمتر از 100.5 درجه و نشان دادن هیچ نشانه ای از COVID-19 virus خواهد کرد. غربالگری به طور نامحدود ادامه خواهد داد.

___

4:49 بعد از ظهر

تگزاس مسیر مسابقه که میزبان فرمول یک آمریکا, جایزه بزرگ, و دیگر مسابقات موتور سری اعلام کرد که بسته است به طور نامحدود پس از یک سری از لغو به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

مدار از آمریکا قرار بود به میزبانی موتو جی پی جایزه بزرگ آمریکا در مارس 5 و IndyCar چالش در مارس 26. هر دو مسابقه لغو شده است. این آهنگ نیز به USL تیم فوتبال Austin پررنگ و لیگ فصل متوقف شده است.

این مرکز همچنین دارای یک کنسرت آمفی تئاتر و میزبان بزرگ کنسرت ها و رویدادهای دیگر. Austin مقامات شهرستان را ممنوع بوده و برخی از 250 نفر و یا بیشتر حداقل تا زمانی که ممکن است 1.

F1 جایزه بزرگ ما باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای اکتبر. 25 اگر فصل رزومه. فرمول یک به تعویق افتاد و تمام نژادها را تا حداقل ممکن است. MotoGP به طور آزمایشی آن موکول تگزاس مسابقه برای نوامبر. 15.

“شادی از ایجاد به یاد ماندنی موارد جایگزین شده است با واقعیت ناامید کننده از سراسر جهان از بحران” پیگیری مقامات در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که همه باقی می ماند سالم heeds احتیاط توصیه شده توسط مدیران و کارشناسان و می آید و به کوتا زمانی که خوب بار بازگشت.”

__

5 p. m.

لیگ برتر فوتبال تمدید مهلت قانونی تیم آموزش از طریق پنج شنبه.

MLS اعلام کرد 30 روز تعلیق از مسابقه و بازی روز پنج شنبه به دلیل جدید کروناویروس.

لیگ گفت: بازیکنان باید باقی می ماند در بازار از تیم خود و ورزش امن اجتماعی فاصله. MLS گفت: آن است که کار خود را با بازیکنان ارتباط و آمریکای شمالی لیگ های حرفه ای در یک پروتکل اجازه می دهد تا بازیکن در امکانات آموزش برای توانبخشی و یا فردی آموزش.

___

2:10 بعد از ظهر

حرفه ای فوتبال است که بستن در مکزیک زیر روز یکشنبه مسابقات که در حال حاضر در حال بازی با طرفداران در حال حاضر به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به جدید کروناویروس.

اندازه گیری امر به مردان بالای پرواز و بخش دوم به عنوان به خوبی به عنوان نوپای زنان لیگ.

فوتبال مقامات در بیانیه ای گفت که تعلیق را در اثر باقی می ماند تا زمانی آن تعیین می شود که آن را بی خطر به راه اندازی مجدد بازی در هماهنگی با مکزیک در بخش بهداشت و درمان.

مکزیک قبلا بازی مسابقات فوتبال بدون هواداران برای چند هفته در طول سال 2009 H1N1 آنفلوانزا بهداشت و درمان اضطراری شیوع با مکزیک به عنوان کانون.

مقامات بهداشتی فدرال در شنبه شب افزایش تعداد تایید coronavirus موارد در کشور به 41 از 26 روز قبل و 11 روز قبل از آن. در روز یکشنبه حداقل دو بیشتر شد و اعلام شده توسط دولت در سطح مقامات.

___

4:05 بعد از ظهر

NCAA معاون رئیس جمهور از مردان بسکتبال دن Gavitt می گوید براکت نمی توان برای NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال که لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی. Gavit می گوید او تصمیم و پشتیبانی می شد بسکتبال کمیته.

“وجود دارد یک روش معتبر برای تولید مسابقات رشته ها و براکت در این نقطه بدون گمانه زنی” Gavitt روز جمعه گفت: روز مردان NCAA Tournament زمینه برنامه ریزی شده بود را اعلام کرد. “و که عادلانه نیست به این تیم است که می تواند مثبت یا منفی نهفته تولیدی مارس جنون. از همه مهمتر در این جهانی بهداشت بحران به اعتقاد من ما نیاز به نگه داشتن کالج بسکتبال در چشم انداز است.”

کالج بسکتبال ویترین لغو شد روز پنج شنبه منجر به پیشنهادات از مربیان و مدیران ورزشی به انتشار براکت برای این رویداد حتی اگر آن را نمی خواهد اتفاق می افتد این سال است.

“بازیکنان و مربیان می خواهید برای دیدن نام مدرسه خود را روی براکت” Gavitt اذعان دارد. “اعضای رسانه ها می خواهم به تشریح ترکیب هیرو. Bracketologists می خواهید به مقایسه کار این کمیته در مقابل آنچه آنها پیش بینی کرد. طرفداران کنجکاو هستند برای کسانی که به دلایل مشابه. همه ما می خواهید چیزی برای پر کردن جای خالی ما احساس. هر چیزی کمتر از معتبر روند در تضاد با سنت NCAA بسکتبال قهرمانی. … همیشه وجود خواهد داشت یک ستاره در کنار 2020 NCAA مردان و زنان, بسکتبال قهرمانی بدون در نظر گرفتن اگر براکت منتشر می شوند.”

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: تعویق مسابقات به طور نامحدود بود امکان پذیر نیست.

___

4:45 p. m.

برزیل کنفدراسیون فوتبال به حالت تعلیق در تمام مسابقات خود را تحت کنترل با توجه به شیوع کروناویروس.

این مسابقات تحت تاثیر شامل مردان برزیل جام بالا و دو ردیف از زنان برزیل قهرمانی و تاریخ مسابقات.

مردان بالای لایه برزیل قهرمانی برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه آوریل است.

این تصمیم تاثیر نمی گذارد مسابقات قهرمانی کشور در حال حاضر در حال بازی. برخی از مسابقات برگزار شد و بدون هر گونه طرفداران این آخر هفته در سائو پائولو و ریو دو ژانیرو. سائو پائولو و ریو و دیگر دولت های فوتبال بدن را به تصمیم روز دوشنبه در دوره خود را از عمل است.

___

2:50 بعد از ظهر

ایالت نیویورک المپیک توسعه منطقه ای سازمان می گوید تمام مناطق اسکی و مکانهای که این مدیریت را به حالت تعلیق عملیات در پایان کسب و کار یکشنبه.

تعطیلی شامل همه نوردیک و آلپ اسکی از جمله Mt. ون Hoevenberg در Lake Placid, Belleayre کوه اسکی توچال در Catskills گور کوه در شمال نهر و Whiteface کوه در ویلمینگتون در نزدیکی Lake Placid.

همه Lake Placid المپیک سایت نیز بسته از جمله المپیک پریدن مجتمع المپیک مجموعه ورزشی المپیک بیضی و مرکز المپیک از جمله آن موزه و مغازه های خرده فروشی.

___

6:45 p. m.

بازیکنان فوتبال در برزیل, باشگاه Gremio باید اعتراض خود را با پوشیدن ماسک صورت در این زمینه قبل از شروع بازی خود را در برابر سن خوزه در روز یکشنبه.

Gremio بازیکنان و کادر مربیگری وارد در ریو گراند دو سول قهرمانی کشور بازی پوشیدن ماسک.

مقامات در برزیل باید دستور لغو و یا به تعویق افتادن رویدادهای ورزشی به دلیل کرونا بیماری همه گیر اما توصیه می شود که بازی برگزار می شود بدون فن.

Grêmio ضرب و شتم کوچک سن جثه 3-2 با طرفداران در حال حاضر.

___

5:15 بعد از ظهر

ایتالیایی فدراسیون فوتبال در حال برنامه ریزی به درخواست یوفا برای به تعویق انداختن مسابقات قهرمانی اروپا.

رئیس فدراسیون گابریل Gravina می گوید تلویزیون مدیاست که مقامات می خواهند سری آ به پایان خواهد رسید ژوئن 30.

این ورزشگاه المپیک در رم است که میله میله به میزبان بازی افتتاحیه یورو 2020 در 12 ژوئن به همراه سه نفر دیگر از بازی های مسابقات.

Gravina می گوید: “امید است تا پایان ژوئن 30. … و ما نیاز به قرار دادن لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا نیز می باشد. این مهلت 30 ژوئن پس از آن ما در نهایت ببینید که اگر ما نیاز به بیش از آن است.”

او می افزاید: “ما پیشنهاد می کنیم به یوفا که آنها به تعویق انداختن یورو است.”

سری A در حال حاضر به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 همراه با تمام ورزش های دیگر در ایتالیا, اروپا, کانون شیوع ویروس.

یوفا یک جلسه برنامه ریزی شده روز سه شنبه برای بحث در مورد تقویم.

شیوع ویروس نیز آزمایش محدودیت های فوتبال جام جهانی برنامه.

___

1:15 بعد از ظهر

والنسیا در آرژانتین مدافع Ezequiel Garay می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus او اولین لیگ اسپانیا بازیکن برای تبدیل شدن به آلوده.

“من باید آزمایش مثبت برای coronavirus” Garay نوشت: در یک حساب رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه ، “من احساس می کنم به خوبی و در حال حاضر تنها چیزی که برای انجام شده است به دنبال دستورالعمل از مقامات بهداشت برای محدود باقی می ماند.”

والنسیا اضافه شده در بیانیه ای که در مجموع پنج نفر از کارکنان آن و تیم باید این ویروس جدید بدون در نظر گرفتن اگر Garay تنها بازیکن. آن را می گوید که همه در سلامتی و محبوس در خانه های خود.

Garay که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی بعد از پاره شدن رباط در ماه فوریه گفت: در یک پیام ارسال شده در Instagram که “روشن است که 2020 شروع در پای اشتباه است.”

روز شنبه, همکار اسپانیایی باشگاه Alavés گفت که دو نفر از اعضای آن کارکنان مربیگری تا به حال ویروس. آن گفت: آنها در سلامت خوب است.

لیگ اسپانیا به حالت تعلیق در بازی با توجه به همه گیر.

اکثر مردم به سرعت بازیابی از جهانی ویروس پس از تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>