آخرین: یوونتوس می گوید تست نشان می دهد بازیکن coronavirus

آخرین coronavirus شیوع تاثیر ورزش در سراسر جهان (تمام زمانها به وقت شرق آمریکا):

4:40 بعد از ظهر

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert می گوید NCAA بخش مسابقات بسکتبال بازی برگزار خواهد شد بدون فن در این عرصه به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

Emmert در بیانیه ای گفت: روز شنبه او تصمیم به انجام هر دو مردان و زنان مسابقات که شروع هفته آینده با تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده در آن حضور داشتند.

4:30 بعد از ظهر

نسکار و IndyCar طرح به مسابقه به عنوان برنامه ریزی شده این آخر هفته با IndyCar در ادامه به حرکت به جلو با آن فصل باز مسابقه را از طریق خیابان های سن پترزبورگ فلوریدا.

سه روز در مرکز شهر خیابان جشنواره تساوی در حدود 130,000 مردم است. وجود خواهد داشت اضافی شستن دست و بهداشتی ایستگاه.

نسکار مسابقه را در Altanta موتور جاده سریع السیر اما گفت مقامات جمعه تمام درایور مصاحبه انجام خواهد شد با درایور یا در risers و یا با 6 پا بافر در اطراف آنها. قبل از مسابقه راننده جلسه برگزار خواهد شد در فضای باز و مکان های حضور و غیاب خواهد بود محدود به رانندگان و خدمه ستاد صاحبان تیم و انتخاب مقامات و شخصیت های برجسته.

مروج بلند, ساحل, جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای ماه آوریل در خارج از لس آنجلس گفت: این مسابقه هنوز برنامه ریزی شده است.

راجر Penske, آماده برای او اولین Indianapolis 500 عنوان صاحب نژاد به اسوشیتد پرس گفت متن پیام او را با نزدیک شدن به برنامه ریزی مارس 24 نژاد “روز به روز” در حالی که با توجه به 500 است که نزدیک به 90 روز دور.

– گزارش جینا سرخ کن

4:25 بعد از ظهر

جهانی esports لیگ با تیم در آمریکای شمالی و اروپا و آسیا است لغو تمام مسابقات از طریق ماه های مارس و آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به سرپرستی لیگ راه اندازی بلندپروازانه خانه-و-دور برنامه برای آن 20 franchises در فوریه اما در حال حاضر به تعویق افتاد همه حوادث در چین و کره جنوبی با توجه به شیوع. لیگ اعلام کرد آخرین لغو در بیانیه ای در روز شنبه.

لیگ بازیکنان آمده از کشورها در سراسر جهان است. جغد می گوید که “با توجه به گزینه های مختلف در دسترس برای esports.”

Blizzard Entertainment است که در عمل به سرپرستی و Call of Duty لیگ گفت: برنامه ریزی ملاحظات نیز در حال رسیدگی برای دومی.

4:10 بعد از ظهر

جهان شکل اسکیت قهرمانی مجموعه برای هفته آینده در مونترال لغو شده است با توجه به بهداشت عمومی نگرانی های مربوط به گسترش جدید کروناویروس.

کبک استان وزیر بهداشت دانیل مک کین اعلام کرد روز شنبه.

این رویداد برنامه ریزی شده بود به نزدیک به 200 اسکیت باز از بیش از 50 کشور به مونترال. آن را برتر رقابت های اسکیت فصل در غیر المپیک سال است. آن است که برای برنامه ریزی استکهلم در سال آینده.

در روز شنبه رقابت های جهانی هاکی قهرمانی در نوا اسکوشیا خاموش نامیده می شدند.

4 p. m.

نبراسکا آخرین دولت برای محدود کردن حضور یا انصراف از دولتی دبیرستان قهرمانی مسابقات است.

نبراسکا پسران مسابقات بسکتبال برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده روز شنبه از طریق شنبه اما تنها طرفداران مجاز به سالن خواهد بود شرکت کنندگان فوری خانواده ها است.

لینکلن و Lancaster County Health Department توصیه می شود محدود کردن تماشاگران به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus. مقامات بهداشتی این هفته اعلام کرد که یک Crofton دانش آموز دبیرستان است که با حضور دختران مسابقات در لینکلن در هفته گذشته تشخیص داده شد با COVID-19.

اوهایو اعلام کرد که تنها شرکت کنندگان در خانواده ها و رسانه ها خواهد شد مجاز به شرکت در ورزش های زمستانی postseason مسابقات.

کانکتیکات لغو مانده از آن ورزش های زمستانی فصل و همچنین به عنوان حالت مسابقات.

پسران و دختران’ مسابقات بسکتبال در نیویورک و پنسیلوانیا بوده است مختل شود زیرا چندین مدرسه کاهش یافته است به میزبان بازی ها, آنها را مجبور به دوباره.

– گزارش توسط اریک اولسون

3:45 p. m.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت که او خواهد بود و صدور دستور در مورد “تجمع جرم” با توجه به کروناویروس که باعث می NCAA Tournament بازی در کلیولند و دیتون.

DeWine می گوید: منظور خواهد شد شامل ممنوعیت تماشاگران از بازی است و او خواهید بود به درخواست مردم به “تصمیم گیری آگاهانه.”

در طول یک کنفرانس خبری چهارشنبه DeWine گفت: او را شماره سفارش 24 تا 36 ساعت است. دیتون برگزار خواهد شد NCAA اول چهار هفته آینده در دیتون عرصه و اول و دور دوم بازی برگزار خواهد شد در کلیولند موشک وام مسکن FieldHouse.

“منظور خواهد شد که وجود دارد نمی تواند تماشاگر وجود دارد” DeWine گفت. “قطعا وجود دارد خواهد بود مردم — وجود خواهد داشت تلویزیون مردم وجود دارد می تواند رادیو مردم وجود دارد می تواند نویسندگان ورزشی, قطعا می تواند رسانه ها وجود دارد. اما ما در حال رفتن به جمعیت بزرگ.”

DeWine تحسین اواسط آمریکا کنفرانس برای بسته شدن آن بازی مسابقات برای عموم در این هفته.

— گزارش تام جدوگاه

3:35 بعد از ظهر

بخش سوم کالج کنفرانس ورزشی در شمال شرقی ایالات متحده را لغو کرده است آن برنامه کنفرانس برای فصل بهار است.

جدید انگلستان کوچک, کالج, ورزشی, کنفرانس می گوید تصمیم می آید را به عنوان بسیاری از NESCAC مدارس گفت: دانش آموزان به خانه بازگشت و به تکمیل ترم از راه دور به دلیل گسترش coronavirus.

این تصمیم مربوط به طور خاص به این کنفرانس به طور منظم فصل و قهرمانی برنامه. این بحث nonconference بازی.

این NESCAC شامل 11 نهاد. آنها بیتس Bowdoin و Colby کالج در ایالت مین; کالج امهرست, تافتز دانشگاه و کالج ویلیامز در ماساچوست; ترینیتی کالج, کانکتیکات, دانشگاه Wesleyan University in Connecticut; Middlebury College در ورمونت; و همیلتون کالج در نیویورک است.

3:20 بعد از ظهر

اسکی مقامات به نام آخرین مسابقه از زنان اسکی آلپاین جام جهانی به دلیل بهداشت عمومی نگرانی های مربوط به گسترش coronavirus.

این تصمیم به این رویداد سه روزه در سوئد دست فردریک Brignone ایتالیا کلی عنوان و تکذیب مواجه بود بازگشت به مسابقه در این فصل است.

Brignone می شود اولین بار, ایتالیایی, زنان کلی قهرمان در 53 سال تاریخ جام جهانی است.

بود, دفاع از, کلی, قهرمان, اعلام کرده بود اوایل روز چهارشنبه که او را به رقابت در این مراسم پس از شش هفته استراحت از ورزش پس از مرگ پدرش.

در طول غیبت بود از دست او منجر شود در رده بندی کلی به Brignone که 153 امتیاز جلوتر از آمریکا. وجود دارد که در مجموع 300 امتیاز برای grabs در آخرین سه مسابقه است.

بین المللی فدراسیون اسکی اعلام کرد لغو کمتر از 24 ساعت قبل از اولین مسابقه پنج شنبه موازی مارپیچ.

هفته آینده در جام جهانی برای هر دو زنان و مردان در Cortina D’ampezzo, در حال حاضر لغو شده به دلیل شیوع ویروس در شمال ایتالیا.

2:45 p. m.

فدرال رزرو جام شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد و در پاسخ به نگرانی ها در مورد گسترش جدید کروناویروس.

12-تیم تنیس زنان تورنمنت به توان مارس 14-19 در بوداپست مجارستان. فدراسیون بین المللی تنیس گفت: هنوز امیدوار به مرحله این رویداد در سال 2020 را اعلام تاریخ.

فدرال رزرو در جام حذفی به عنوان یك رویداد برای بازی های المپیک و ITF گفت: آن “است که با همکاری نزدیک با کمیته بین المللی المپیک برای رسیدگی به هر گونه تاثیر این ممکن است در ورزشکار واجد شرایط بودن” برای توکیو بازی.

تمام حذفی مسابقات بین کاهش-رتبه بندی تیم ها که تنظیم شد توان در هشت مکان در سراسر جهان نیز به تعویق افتاد.

ITF جمهور David Haggerty گفت: “ما بسیار نا امید شده اند به این تصمیم اما ما نمی خواهد ریسک ایمنی و رفاه بازیکنان, کاپیتان, رویداد, کارکنان و یا تماشاگران است.”

فدرال رزرو جام ویژگی های یک فرمت جدید در این سال با 12 تیم به رقابت در چهار گروه قبل از مرحله حذفی. ایالات متحده مجموعه ای از بازی اسپانیا و اسلواکی در گروه C.

2:35 بعد از ظهر

نمایشگاه بیس بال بازی در سان فرانسیسکو بین غول و اوکلند دو و میدانی لغو شده است به دلیل شیوع ویروس.

منطقه خلیج تیم شد تا برای بازی در Oracle پارک در مارس 24. که دو روز قبل از شروع فصل به طور منظم در لیگ اصلی بیس بال.

در افغانستان پس از سان فرانسیسکو شهردار ممنوع گردهمایی 1000 یا بیشتر مردم است.

___

2:30 بعد از ظهر

سان فرانسیسکو است ممنوعیت تمام اجتماعات بزرگ از بیش از 1000 نفر برای دو هفته آینده و رزمندگان طلایی امور خارجه قصد بازی حداقل یک بازی خانگی بدون فن.

شهردار لندن نژاد اعلام کرد که بان کی مون روز شنبه. او می گوید: او می داند که منظور “مخل اما از آن است که گام مهمی برای حمایت از سلامت عمومی است.” او می گوید: رزمندگان در حمایت از تلاش های این تیم اعلام کرد این امر میزبان بروکلین نتز در پنج شنبه شب با طرفداران و آن را اولین بازی NBA مجموعه ای به بازی می شود در خالی آرنا.

رزمندگان’ خانه بعدی بازی پس از آن است مارس 25 برابر آتلانتا.

طلایی امور خارجه همچنین گفت: تمام حوادث از طریق مارس 21 خواهد بود لغو و یا به تعویق افتاد. G لیگ سانتا کروز رزمندگان تعیین شد به میزبان Austin اسپرز در شنبه, اما خواهد شد که نقل مکان به سانتا کروز.

طرفداران دریافت بازپرداخت این تیم گفت.

— گزارش جینی McCauley

2:05 بعد از ظهر

مارینرز حرکت خواهد کرد بازی های خانگی از سیاتل از طریق پایان ماه مارس پس از دولت واشنگتن تصمیم به ممنوعیت گروه بزرگی حوادث در پاسخ به شیوع کروناویروس.

سیاتل برنامه ریزی شده برای باز کردن فصل در زمینه Safeco با چهار سری بازی برابر تگزاس از مارس 26-29 و سپس میزبان مینه سوتا در سه بازی سری از 30 مارس تا آوریل 1.

این ملوانان می گویند که آنها در حال کار با کمیساریای در برنامه های جایگزین.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee روز چهارشنبه اعلام کرد که بان کی مون در تمام اجتماعات بزرگ در سه شهرستان از منطقه سیاتل مترو از طریق حداقل تا پایان ماه مارس.

که تصمیم بر Seattle Mariners’ هفت بازی این فصل هنگامی که آنها میزبان رنجرز تگزاس و مینه سوتا بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا. آن را نیز به خانه های MLS Seattle Sounders, XFL سیاتل اژدها و یک جفت junior تیم های هاکی در این منطقه است.

این محدودیت شامل نمی شود اسپوکن که در آن NCAA Tournament بازی ها به جای برنامه ریزی شده در هفته آینده. مردان دور اول و دوم هستند که بازی در owsley در حالی که در اوایل دور از زنان مسابقات می تواند در نهایت در حال بازی در محوطه دانشگاه در گنزگا.

___

1:35 بعد از ظهر

دانشگاه استنفورد است و هنوز هم حاضر به میزبان NCAA مسابقات بسکتبال زنان با سخت در حد تماشاگران در صورت انتخاب به انجام این کار در هفته آینده.

مدرسه در شمال کالیفرنیا گفت: تمام رویدادهای ورزشی در پردیس بسته خواهد شد را به عموم از طریق مارس 15 یا تا اطلاع ثانوی در پاسخ به گسترش جدید کروناویروس.

تنها شرکت کنندگان و مربیان, کار, کارکنان, مقامات credentialed رسانه ها و یک تعداد بسیار محدودی از اعضای خانواده و دوستان و مهمانان از تیم های رقیب خواهد شد مجاز به شرکت در. شهرستان سانتا کلارا اعلام کرد که بان کی مون در اوایل این هفته از تجمع بیش از 1000 نفر است.

هفتم رتبه کاردینال انتظار می رود که به عنوان یک میزبان برای مسابقات شروع می شود که 20 مارس. بالای 16 تیم به عنوان میزبان از باز کردن دو دور.

NCAA نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

— گزارش جاش Dubow

___

1:20 بعد از ظهر

یکی از کالج بسکتبال را postseason دعوتی مسابقات لغو شده است.

سازمان از کالج بسکتبال دعوتی به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان CBI می گویند آنها تصمیم به لغو این رویداد را سال به دلیل “عدم اطمینان در مورد کوروناویروس و تاثیر آن در محیط های دانشگاهی در سراسر کشور است.”

مسابقات در پردیس سایت برای تیم است که دعوت به مسابقات NCAA یا ابتلای.

بیانیه روز شنبه می گوید مقامات نگاه به جلو به بازگرداندن CBI در 2021.

___

1 p. m.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت شنبه که او توصیه می کنم NBA اجازه نمی دهد طرفداران در بازی در پاسخ به کوروناویروس.

که پاسخ توسط Dr. Anthony Fauci آمد ساعت قبل از NBA صاحبان در حال برنامه ریزی برای دیدار به بحث در مورد گام های بعدی در پاسخ به نگرانی های فزاینده در مورد ویروس.

Fauci شد در پاسخ به یک سوال از Rep. گلن Grothman یک جمهوریخواه ویسکانسین در دیدار از خانه نظارت کمیته. Grothman پرسید: “آیا NBA underreacting یا آیوی لیگ زیاده?” او مرجع چگونه آیوی لیگ به تازگی لغو آن مسابقات بسکتبال, به جای داشتن آنها را بدون طرفداران در حضور و یا حفظ وضع موجود.

“ما توصیه می کنم که وجود دارد نمی توان جمعیت های بزرگ” Fauci گفت. “در صورتی که به معنی نداشتن مردم در مخاطب هنگامی که در NBA بازی می کند پس از آن می شود. اما به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی چیزی است که جمعیت چیزی است که می دهد خطر ابتلا به گسترش است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>