آخرین: ژاپن به بازرسی و تحویل به صورت معیوب ماسک

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— Coronavirus حرکت غرور ‘آمریکا استثنایی.’

— ژاپن بازرسی ماسک در حال ارسال به خانواده بعد از تحویل داده شد کثیف و معیوب.

— نخست وزیر هند می گوید باید متکی به خود در برابر coronavirus.

___

توکیو — ژاپن سخنگوی دولت Yoshihide Suga روز جمعه گفت کنترل کیفیت بودند انجام شده در تمام ماسک بودن doled به هر خانواده پس از مدتی معلوم شد که کثیف و معیوب.

“ما در حال بررسی با دقت بسیار” او به خبرنگاران گفت: در حالی که تاکید بر این ماسک ها به منظور سهولت نگرانی مردم در مورد COVID-19.

Suga تایید ماسک ابتکار عمل را به هزینه مالیات دهندگان حدود 9 میلیارد ین (83 میلیون دلار). که پایین تر از اولیه بودجه 47 میلیارد ین ($435 میلیون).

Kowa شرکت ، نساجی و تجهیزات پزشکی شرکت و شرکت تجارت Itochu Corp. عذرخواهی شنبه گفت: ماسک های آنها عرضه شده دولت بودند نقص هستند و به یاد می آورد.

این جزوه به 50 میلیون خانوار شده اند pejoratively لقب “AbenoMask” توسط ژاپنی عمومی را در شینزو آبه را “Abenomics” سیاست های اقتصادی.

قابل استفاده مجدد پارچه ماسک آمده در بسته های دو و تحویل داده شده در صندوق های پستی. ژاپنی گزارش های رسانه ها گفت: برخی از رنگ آمیزی شد و یا کپک زده و یا تا به حال اشکالات در بسته بندی.

___

دهلی نو — نخست وزیر هند می گوید این کشور 1.3 میلیارد نفر در حال شجاعانه مبارزه با کروناویروس اپیدمی با منابع محدود و درس آموخته اند تا کنون است که این کشور به خود به اندازه کافی برای رفع نیازهای خود.

پرداختن به این کشور ایجاد کرد شورای سران طریق ویدئو کنفرانس در روز جمعه نخست وزیر نارندرا مودی می گوید که این کشور نمی توانیم به نگاه به بیرون برای دیدار با یک بحران از این ابعاد در آینده است.

اعتماد به نفس است که بزرگترین درس تدریس شده توسط این بیماری همه گیر مودی گفت.

هند تا کنون گزارش 22,358 مثبت رمان coronavirus موارد و 718 مرگ و میر. هند شده است واردات بحرانی لوازم پزشکی از جمله چرخ دنده محافظ و ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی از چین است.

اشاره به کم تلفات در مقایسه با دیگر کشورهای مودی گفت که این کشور در تلاش برای پیروزی در نبرد در برابر این بیماری همه گیر از طریق یک سخت مستند اعمال شده در مارس 25 و اجتماعی فاصله است که قدردانی توسط کشورهای دیگر است. این کشور گسترده مستند با توجه به پایان on May 3.

___

کراچی پاکستان — پاکستان در جنوب استان سند را ممنوع کرده است نماز در طول اسلامی ماه رمضان پس از پاکستان در انجمن پزشکی التماس کرد با نخست وزیر عمران خان و رهبران مذهبی به تجدید نظر امتناع خود را به مساجد سراسر کشور.

حتی به پاکستان را تایید موارد COVID-19 شروع به افزایش 600 و 700 در روز نسبت به قبل روزانه را افزایش می دهد در حدود 300 خان حاضر به منظور مساجد بسته است. به جای او در سمت چپ آن به روحانیون__ برخی از آنها به نام برای هواداران به بسته مساجد اعتماد و ایمان خود را به محافظت از آنها را __ به پلیس دولت-دستور اجتماعی فاصله.

پاکستان ثبت 642 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل شناخته شده عفونت به 11,155 با 237 مرگ و میر. خان انتقاد کرده است سند ارشد وزیر مراد علی شاه از بودن بیش از حد متعصب در محدودیت شامل گسترش یافته است. شاه پاکستان حزب مردم است و به لحاظ سیاسی مخالف خان عدالت ،

استان سند که کراچی پایتخت و مالی این کشور hub دومین شماره از ویروس موارد در پاکستان ضبط 3,671 موارد مثبت. کراچی نیز یکی fo بزرگترین شهر جهان با جمعیت حدود 15 میلیون واقع در دریای عرب.

___

دهلی نو — افزایش موارد ابتلا به کروناویروس در مرکزی, هندی, ایالت ماهاراشترا است رو در این کشور به رکورد 24 ساعته در آستانه ماه رمضان نظام مقدس اسلامی در ماه است.

مقامات بهداشت در روز جمعه گفت که ماهاراشترا ثبت 778 موارد جدید در روز پنج شنبه, آوردن هند را در مجموع تایید موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس به 22,930. هند 1,680 موارد جدید روز شنبه مشخص شده بزرگترین واحد-روز پرش از آوریل 19, یک روز قبل از هند و آرام برخی از محدودیت برای صنعت در تلاش برای کمک به استخدام برخی از میلیون ها نفر از کارگران مهاجر که از فرار شهرستانها برای خود خانه های روستا که در حال انجام مستند اعلام شد مارس 24.

ترس شایع گسترش این بیماری در این شهر شلوغ محله های فقیرنشین مقامات در هند سرمایه مومبای پایتخت ایالت ماهاراشترا در حال توسعه یک طرح به اداره دوز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیری کننده در برابر COVID-19 در میان برخی از slumdwellers.

هیدروکسی کلروکین استفاده شده است برای درمان مالاریا و ضد بیماری های التهابی مانند آرتریت روماتوئید است ثابت شده برای درمان COVID-19 و ممکن است باعث مشکلات ریتم قلب.

بمبئی سلامت رسمی دکتر Daksha شاه می گوید جدول زمانی و جزئیات برنامه “تحت فرآیند.”

____

سئول کره جنوبی — کره جنوبی شروع هفته آینده بند مچبند الکترونیکی در افرادی که چشم پوشی از خانه-قرنطینه سفارشات در آخرین استفاده از تکنولوژی ردیابی برای کنترل شیوع آن.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب در روز جمعه گفت: کسانی که حاضر به پوشیدن این باند پس از شکستن قرنطینه فرستاده خواهد شد به پناهگاه که در آن از آنها خواسته خواهد شد که به پرداخت هزینه برای اقامت.

مقامات گفت: در اطراف 46,300 مردم در حال حاضر در دست خود شده است. تعداد ballooned پس از دولت شروع به اجرای 14 روز قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور در مارس 1 در میان بدتر شدن شیوع بیماری در اروپا و ایالات متحده است.

اگر چه قرنطینه افراد شده است نیاز به دانلود یک برنامه ردیابی که هشدار مقامات اگر آنها خانه های خود را ترک برخی از آنها گرفتار شده اند لغزش با خروج از گوشی های خود را پشت سر گذاشت.

این مچبند خواهد شد و ارتباط با نرم افزار تلفن از طریق بلوتوث و هشدار مقامات زمانی که افراد خانه را ترک و یا تلاش برای حذف گروههای موسیقی است.

___

یانگون میانمار — میانمار اعلام کرده پسوندهای از تمام رسمی اقدامات آن است که مصرف برابر گسترش COVID-19 از جمله هدف قرار دادن 18 ژوئن به عنوان تاریخ پایان برای 10 p. m.-4 صبح مقررات منع رفت و آمد در یانگون کشور بزرگترین شهر و پایتخت تجاری.

دولت-اجرای جدید جهانی نور میانمار روزنامه روز جمعه گزارش داد که قوانین و دستورات برای مقابله با coronavirus هستند به طور گسترده از 30 آوریل 15. اجرای چنین قوانین پوشش مسائل مانند سفر و گردهمایی به طور کلی تعیین شده توسط فرد متحده و مناطق.

یک حکومت نظامی برای یانگون در ابتدا اعلام کرد در مارس 18, بدون تاریخ پایان مجموعه.

از دیگر اقدامات اجرا شده در یانگون شامل تعلیق همه تجاری مسافر پرواز ورود ممنوع ترین تجمع بیش از پنج نفر و تحمیل مستندات در محله با تعداد زیاد COVID-19 موارد است.

وزارت بهداشت اعلام کرد: هفت مورد جدید از این بیماری در جمعه آوردن مجموع تا 139 از جمله پنج مرگ و میر.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا مجلس نشستن به مدت سه روز در اواسط ماه مه در نشانه آن است که چرخ از دولت در حال بازگشت به حالت عادی با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مجلس برنامه بود اوراق در ماه مارس و مدرج به پایین مونتاژ ملاقات تنها دو روز پس از به تصویب میلیاردها دلار در اورژانس اقدامات اقتصادی.

نخست وزیر اسکات موریسون در روز جمعه اعلام کرد که مجلس نشستن در مارس 12 تا 14 انجام معامله با معمول قانونی کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ویروس های مربوط به صورتحساب.

وجود خواهد داشت کمتر قانونگذاران از حد معمول در سنا و مجلس نمایندگان اتاق با توجه به اجتماعی فاصله مقررات.

موریسون گفت که او انتظار دارد بیشتر نشستن هفته خواهد بود برنامه ریزی شده از طریق ژوئن.

موانع به نمایندگان مجلس جلسه ای در سرمایه های ملی شامل کمبود پروازهای داخلی و اکثر متحده خواستار ایالتی قرنطینه مسافران در هتل ها به مدت دو هفته.

___

کانبرا استرالیا — استرالیا نخست وزیر می گوید دولت او همکاری خواهد کرد با همفکر کشورها برای تغییر سازمان بهداشت جهانی است.

استرالیا موافقت خود با ایالات متحده است که ایالات متحده آمریکا آژانس نیاز به بررسی شود اما استرالیا همچنان به حمایت از این سازمان کار ارزشمند در اقیانوس آرام. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی کرده است دولت او به یخ که بودجه این ادعا را نمی کند کافی ارائه گزارش های اولیه در coronavirus.

نخست وزیر اسکات موریسون روز جمعه به خبرنگاران گفته: “آنچه اتفاق می افتد در رده بالای این سازمان و چگونه آنها کار من فکر می کنم نیاز به تغییر است.”

“استرالیا ادامه خواهد داد برای حمایت از این تغییر با همفکر کشورها که نگرانی های ما,” موریسون گفت.

“چه تصمیم نهایی ایالات متحده در نهایت طول می کشد در بودجه خواهد بود یک موضوع برای آنها. ما قطعا می خواهم برای دیدن بهبود مجموعه ای از ترتیبات در که و ما همچنان به فشار برای که از طریق انجمن ها به عنوان یکی از شرکت کنندگان به عنوان یک عضو به عنوان کسی که می داند و علنا متحده ارزش کار است که آن را بر روی زمین. بنابراین من فکر می کنم که یک سازنده اما نه بی چون و چرا شریک زندگی,” او اضافه شده است.

___

توکیو — ماسک از ساز الکترونیک تیز Corp. ثابت کرده اند که بسیار محبوب با مصرف کنندگان وجود دارد رفتن به یک قرعه کشی.

تیز روز جمعه گفت که دسترسی رو خیلی عظیم برای سفارشات آنلاین آغاز شد که روز شنبه نه تنها فروش تکمیل شد.

به عنوان یک تعمیر شارپ اعلام کرد یک قرعه کشی برای 30,000 جعبه ماسک هر کدام با 50 ماسک.

یک فرد است که به عنوان یکی 2,980 ین ($28) جعبه در هر.

برنامه های کاربردی پذیرش در تمام طول روز دوشنبه هفته آینده با برندگان قرعه کشی اعلام کرد.

“ما عذر خواهی برای ایجاد ناراحتی برای مشتریان” سخنگوی Kentaroh Odaka گفت.

قبل از coronavirus همه گیر تیز و متعلق به Hon Hai Precision Industry Co., همچنین به عنوان شناخته شده FoxConn از تایوان ساخته شده نمایش برای تلویزیون و تئاتر.

شارپ ماسک حمل می شد از ماه گذشته اما در ابتدا فقط به امکانات پزشکی.

ژاپنی بیمارستان شکایت کرده اند در مورد یک ماسک کمبود. ماسک شده اند گاهی اوقات سخت برای پیدا کردن در فروشگاه های سراسر ژاپن است.

___

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ امتحانات ورودی دانشگاه ها آغاز شد و صبح روز جمعه تکمیل اجتماعی-فاصله اقدامات پس از یک ماه تاخیر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

بیش از 52,000 دانش آموزان انتظار می رود به نشستن برای این شهر دیپلم از آموزش و پرورش متوسطه (DSE) امتحانات بیش از ماه آینده نتایج آن استفاده می شود برای تعیین پذیرش دانشگاه.

به عنوان بخشی از اقدامات امنیتی صورت گرفته برای جلوگیری از پتانسیل انتقال از COVID-19 همه آزمون داوطلبان و پرسنل ملزم به پوشیدن ماسک های جراحی و بهداشتی کردن دست خود را. دانش آموزان خواهد شد که دمای بدن خود را چک در آزمون مراکز و نیاز به ثبت نام بهداشت اعلام اشکال.

هر دانش آموز دارای یک درجه حرارت بدن بالاتر از 38 درجه سانتیگراد خواهد بود مطلب.

در امتحان سالن و میز مورد نیاز برای فاصله بیش از 3 فوت از هم جدا با فاصله توصیه می شود که نزدیک به 6 پا در بین نامزدهای.

این امتحانات در سراسر کشور برگزار خواهد شد بین آوریل 24 و 25 مه. نامزدها در اصل به معنای امتحانات از 27 March اما آزمون به تعویق افتاد به هنگ کنگ شاهد افزایش COVID-19 مورد در ماه مارس است.

___

پکن — چین روز جمعه گزارش جدید COVID-19 مرگ و میر برای نهمین مستقیم و فقط شش مورد جدید از این ویروس است.

دو نفر از کسانی که آورده بودند از خارج از کشور با سه موارد داخلی در هیلونگجیانگ در مرز روسیه و یکی در جنوب مرکز کسب و کار استان گوانگدونگ.

بیمارستان هنوز درمان 915 موارد 57 ذکر شده به عنوان جدی در حالی که 999 مردم بودن جدا شده و نظارت به صورت موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت بدون نشان دادن علائم. این کشور مرگ و میر از این همه گیر جهانی اول در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته باقی مانده است در 4,632 میان 82,804 موارد است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de