آخرین: ژاپن به تمدید وضعیت اضطراری یک ماه دیگر

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ممکن است به ارمغان می آورد reopenings در سراسر جهان به عنوان ویروس تلفات صعود.

— اسپانیا پیش بینی گریم بینی برای اقتصاد این سال است.

— تجمع اعتراضی برای روز اول ماه مه در یونان.

___

مادرید — اسپانیا دولت انتظار دارد که یونان چهارمین اقتصاد بزرگ کوچک خواهد شد با 9.2 درصد در سال جاری و نرخ بیکاری را به 19 درصد از جمعیت در سن کار.

معاون نخست وزیر نادیا Calviño اعلام گریم هوا در روز جمعه هنگامی که او توضیح داد که در اسپانیا به ثبات اقتصادی طرح آن ارائه شده به اتحادیه اروپا است.

این می آید یک روز پس از دولتی اسپانیا گفت که اقتصاد این کشور منقبض شده بود با 5.2 درصد در سه ماهه اول سال 2020 به پایان 25 متوالی مثبت فعالیت های اقتصادی که قدمت آن به سال 2013 است.

Calviño گفت: دولت انتظار دارد که اقتصاد را به دوباره بجای اول برگشتن قوی با رشد 6.8 درصد در سال 2021.

صدها نفر از هزاران نفر از کارگران شده است furloughed پس از اسپانیا اعمال سخت اقامت در خانه قوانین در 14 مارس زمانی که آن را اعلام وضعیت اضطراری است که هنوز هم در اثر.

دولت رونمایی شد در این هفته یک سری پیچیده از دستورالعمل های آن را به دنبال فعال کردن اقتصاد و زندگی اجتماعی این کشور طی هفته های آینده و ماه به عنوان طولانی به عنوان وجود ندارد و یکی دیگر از پرش در COVID-19 عفونت.

اسپانیا بیش از 24,000 تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس جدید است.

___

آتن — صدها نفر از معترضان با تجمع در مرکز شهر آتن و شمال یونانی شهر تسالونیکی به مناسبت روز اول ماه مه با وجود درخواست از دولت برای راهپیمایی روز کارگر و بزرگداشت به تعویق افتاد تا شنبه آینده وقتی برخی از مستند اقدامات باید برداشته شده است.

صدها نفر از اعضای حزب کمونیست حمایت PAME اتحادیه جمع آوری شده در هر دو شهرستانها صبح روز جمعه با پوشیدن ماسک و دستکش و ایستاده دو متری از هم جدا. اتحادیه منتشر شد عکس, نمایش دهندگان با استفاده از نوار اندازه گیری مربع و برچسب های رنگی به غیر روحانی کردن موقعیت دقیق که در آن معترضان می تواند ایستادن برای تجمع در مرکز شهر آتن در خارج مجلس.

امسال روز اول ماه مه جشن گرفته بودن “در ویژه شرایط دشوار از coronavirus همه گیر اما با چشم ما رو به این روز پس از” حزب کمونیست سر Dimitris Koutsoumbas گفت: در این تجمع است. مسئله اصلی برای پس از همه گیر او گفت این معضل از “سوسیالیسم یا بربریت. پاسخ ما سوسیالیسم. جدید و عادلانه در جامعه مورد نیاز است با این کار کلاس های مردم واقعا در قدرت است.”

ده ها تن از اتحادیه های دیگر نیز برنامه ریزی شده راه پیمایی و یا مراسم بزرگداشت با تظاهر به طور کلی با استفاده از ماسک و حفظ فاصله از یکدیگر.

به طور جداگانه پلیس در نیروی جمعه برای اطمینان از یونانی ها نیست سر را به حومه شهر سنت برای روز اول ماه مه ، مستند اقدامات به کاسته روز دوشنبه اما در نیروی باقی می ماند برای تعطیلات آخر هفته. متخلفان صورت 150 یورو جریمه است.

___

ژوهانسبورگ — یک فضای تعطیلات enlivened آفریقای جنوبی خیابان ها به عنوان روز تعطیل عمومی است و همچنین زمانی که این کشور آغاز شده است و کاهش آن سخت مستند.

برای اولین بار در پنج هفته نفر مجاز به راه رفتن خارج برای ورزش بین ساعت 6 صبح و 9 صبح و هزاران نفر با موظف facemasks و نگه داشتن فاصله بود از راه رفتن را از طریق خیابان.

برخی از آفریقای جنوبی خواهد بود قادر به بازگشت به کار در دسته های کوچک و بسیاری از کسب و کار را از سر محدود کردن عملیات. بسیاری از کارخانه ها می توانند رزومه عملیات در مرحله شروع با تنها یک سوم از کارکنان مجاز به بازگشت و باید رعایت فاصله و دستورالعمل های دیگر.

حمل و نقل عمومی از جمله قطار و اتوبوس آغاز خواهد شد عامل با یک تعداد محدود از مسافران است. حتی با کاهش, آفریقای جنوبی, مستند باقی مانده است و سخت با فروش مشروب و سیگار مجاز است.

معمولا آفریقای جنوبی علائم ممکن است در طول روز با تظاهرات توسط اتحادیه های کارگری و احزاب سیاسی اما این امکان پذیر نیست به دلیل مستند و مقررات.

“ما می خواهیم این فرصت را به پرداخت ویژه تعهد به ما خط مقدم سلامت کارگران که در حال مقابله با این ویروس به صورت روزانه در این زمان دشوار” گفت: یعقوب Khawe منشی در ژوهانسبورگ حاکم کنگره ملی آفریقا ،

___

مسکو — روسیه ثبت شده تقریبا 8,000 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه و در عین حال یکی دیگر از رکورد روزانه سنبله آوردن مجموع به 114,431. تعداد موارد به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان هر کس می شود آزمایش و آزمون در روسیه گزارش شده است تنها 70-80 ٪ دقیق است.

در حداقل پنج مناطق روسیه, مقامات بهداشتی ثبت شده موجی از پنومونی موارد است. در مسکو که حساب برای نیمی از تمام ویروس موارد عفونت های تنفسی هستند به احتمال زیاد ناشی از کوروناویروس با توجه به آژانس بهداشت عمومی Rospotrebnadzor.

در روز پنج شنبه و روسیه و نخست وزیر میخائیل Mishustin اعلام کرد آزمایش مثبت برای ویروس جدید و به طور موقت به قدم از در حال اجرا کابینه.

___

کپنهاگ, دانمارک — دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen روز جمعه گفت که “که در آن ایستاده ایم و در حال حاضر به این معنی نیست که هر کس می تواند بازگشت به کار را به عنوان قبل از تاج بحران است.”

این کشور اسکاندیناوی به آرامی دوباره باز اجازه می دهد برخی از کلاس ها به بازگشت به مدرسه و آرایشگری فیزیوتراپیست ها و سرو خال کوبی, در میان دیگران و همچنین به دادگاه های بازگشایی شده است. Frederiksen سوسیال دموکرات گفت: جزئیات فاز دو از بازگشایی دانمارک خواهد بود اعلام کرد: “فقط قبل از مارس 10.”

در کشور همسایه نروژ, Jonas Gahr Stoere رئیس نروژ حزب کارگر که مخالف گفت: در روز سخنرانی که “به جای تجمع در میادین سراسر کشور و با افتخار رژه با پرچم ها و گروه های موسیقی بسیاری از ما نشستن در مقابل یک صفحه نمایش و به دنبال مارس 1, حوادث آنلاین نیست.”

Gahr Stoere گفت: “ما در میان یک بحران است که با هدف قرار دادن سخت و گسترده است.”

___

آتن — معترضان را آغاز کرده اند که جمع آوری در مرکز شهر آتن به صورت سنتی راهپیمایی روز کارگر با وجود مقامات ایران به درخواست اتحادیه های کارگری به حرکت خود تظاهرات به هفته آینده و پس از مستند اقدامات شروع به کاهش.

بیش از 100 نفر از حزب کمونیست وابسته به PAME اتحادیه جمع آوری شده در آتن اصلی میدان Syntagma در خارج مجلس. برگزاری آگهی ها و پرچم های قرمز و بیشتر با پوشیدن ماسک و دستکش معترضان ایستاده بود تقریبا دو متر (6.5 فوت) جدا از یکدیگر به عنوان آنها منتظر ماه مارس آغاز خواهد شد.

“نمادین وقایع ماه مه روز بودن سازمان به عنوان همیشه کارگری با همه لازم است اقدامات حفاظت از آنها با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله لازم بین آنها نیست تشکیل یک خطر برای همه چیز مردم را به دست آورد تا به امروز با پیوستن به اقدامات محدود کننده” از مستند حزب کمونیست اعلام کرده.

مقامات یونانی را بارها و بارها به مردم هشدار داد که در این سال ممکن است بعد باید متفاوت باشد گفت: مستند اقدامات با توجه به بخشی از لغو شروع دوشنبه هنوز هم بسیار در اثر. حفاظت مدنی معاون وزیر نیکوس Hardalias تاکید شده یونانیان نمی خواهد بود قادر به رفتن در حومه سفر به عنوان آنها اغلب فراموش و او به دادگاه تجدید نظر به اتحادیه های کارگری خود را برای انتقال معمول راهپیمایی روز کارگر برای اولین شنبه پس از مستند محدودیت شده اند کاسته.

“ما ممکن است در طول روز با واقعا بهار آب و هوا. مانند در طول عید پاک ما صرف خواهد شد (روز) متفاوت” Hardalias گفت: طی جلسه توجیهی روزانه پنج شنبه. “یا در خانه و یا با یک پیاده روی در نزدیکی آن …. تکرار می کنم که سفرهای دور از ما اقامت دائم پذیر نیست. ما مجاز به رفتن به کشور ما صفحه اصلی قطعا برای ما ایجاد کرد.”

اما اتحادیه های کارگری بودند و به جلو بروید به هر حال با بیش از یک دوجین راه پیمایی و یا مراسم بزرگداشت برنامه ریزی شده به خصوص در مرکز شهر آتن.

___

کانبرا استرالیا — چین هشدار دهنده از تجارت پیامدهای از استرالیا کمپین مستقل تحقیق coronavirus همه گیر شده لرزاند استرالیا رهبران کسب و کار به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مصرانه از دولت های دیگر به چنین شد.

چین را متهم استرالیا از تکرار طوطی وار ایالات متحده در فراخوان خود را برای یک تحقیق مستقل از سازمان بهداشت جهانی برای تعیین ریشه های COVID-19 و چگونه جهان پاسخ داد.

سفیر جمهوری مردم چین چنگ Jingye مورد استفاده در استرالیا روزنامه مصاحبه این هفته به هشدار می دهند که به دنبال پرس و جو می تواند جرقه یک مصرف کننده تحریم.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تا به دفاع استرالیا و خواستار کشورهای دیگر به تقاضای شفافیت.

___

لندن — رایان اعلام کرده است قصد دارد به بریده بریده به عنوان بسیاری از 3000 شغل و بستن پایگاه های خود در اروپا در میان سقوط از سفر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این گروه اعلام کرد یک برنامه بازسازی جمعه که شامل برنامه ریزی برای مرخصی بدون حقوق و کاهش پرداخت از آنجا که 20 درصد.

بودجه هواپیمایی می گوید عمل خواهد شد کمتر از 1 درصد از پروازها از آوریل تا ژوئن و این تعداد مسافر را 2019 سطح “تا تابستان 2022 در اولین.”

شرکت هواپیمایی گروه همچنین می گوید که “مذاکرات فعال” با بوئینگ برای کاهش تعداد برنامه ریزی شده هواپیما تحویل بیش از 24 ماه.

___

دهلی نو — هند ثبت شده دیگر روزانه بالا در coronavirus موارد با نزدیک به 2000 ثبت شده در 24 ساعت گذشته.

هند وزارت بهداشت گفت: جمعه 1,993 موارد جدید و 73 مرگ و میر بیشتر را در این کشور در مجموع به 35,043 با 1,147 مرگ و میر.

این دولت است که با توجه به تصمیم گیری های آینده از آن 40 روز مستند در روز یکشنبه. این اجازه را کارگران مهاجر و دیگر رشته مردم به ادامه سفر خود را در روز چهارشنبه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مغازه ها به بازگشایی و تولید و کشاورزی را از سر گرفت.

___

اسلام آباد — سخنران پاکستان را مجلس تایید کرده است او آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

اعلام توسط Asad Qaiser می آید به عنوان فقیر کشور ثبت 24 مرگ و میر بیشتر از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در 24 ساعت گذشته.

تــی, سخنران, ملی, مجلس, پنج شنبه اعلام کرد در توییتر که او تا به حال قرنطینه خود را در خانه.

Qaiser بالاترین-رتبه بندی رسمی در پاکستان به طور علنی اذعان تست مثبت برای ویروس.

از جمعه وجود داشت که تقریبا 17,000 موارد تایید شده در پاکستان از جمله 383 مرگ و میر.

___

توکیو — وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا وظیفه با ژاپن coronavirus اقدامات ملاقات با یک هیئت از کارشناسان جمعه و اجتماعی گفت: فاصله گرفتن تلاشهای دولت اضطراری باید در جای خود نگه داشته در حالی که برای جلوگیری از ظهور مجدد عفونت.

نیشیمورا به نقل از کارشناسان در دولت-به سفارش نیروی کار عنوان کرد و گفت: گسترش کند شده است — اما نه به اندازه کافی.

“اگر ما استراحت اقدامات کافی کاهش عفونت بلافاصله به گزاف گویی و تلاش های ما تا کنون را به طور کامل به زباله” نیشیمورا گفت. “کارشناسان توصیه می شود که اقدامات فعلی باید در جای خود نگه داشته.”

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در مارس 7 در توکیو و شش دیگر مناطق شهری درخواست ساکنان در خانه بماند. او بعدها گسترش این دستورالعمل به کل کشور است. درخواست های غیر ضروری برای کسب و کار تعطیل شد نیز صادر شده در توکیو و دیگر استان.

آبه گفت: “او برنامه ریزی شده برای تمدید وضعیت اضطراری فراتر از پایان آن برنامه ریزی شده در مارس 6 به دلیل عفونت در حال گسترش و بیمارستان ها سبب شیوع. او انتظار برای اعلام تصمیم در روز.

فرمانداران محلی در سخت-آمار مناطق و کارشناسان بهداشت و درمان در مورد فروپاشی سیستم های پزشکی به نام برای یک ماه تمدید.

ژاپن 14,281 تایید موارد بالا از 182 روز قبل با 432 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت شمارش جمعه.

___

کوالالامپور مالزی — مالزی اجازه خواهد داد که اکثر بخش های اقتصادی و فعالیت های کسب و کار برای بازگشایی, دوشنبه, روز قبل از دو ماه مستند برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به.

پس از coronavirus عفونت به شدت کاهش یافت و در هفته های اخیر نخست وزیر Muhyiddin یاسین می گوید که نیاز به احیای اقتصاد این کشور دهکدهای از دست 63 میلیارد ringgit (14.7 میلیارد دلار) رسیده پس بخشی از مستند آغاز شد مارس 18. آن است که با توجه به پایان مارس 12 اما Muhyiddin می گوید: اکثر کسب و کار از جمله رستوران ها می توانید برای باز کردن درهای خود را آغاز و تا روز دوشنبه با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و دستورالعمل های بهداشتی در اثر.

که شامل غربالگری سلامت برای کارکنان و مشتریان و ثبت اطلاعات از بازدید کنندگان. در یک سخنرانی تلویزیونی ممکن است بعد گفتار, Muhyiddin گفت: تجمع جمعی هنوز هم ممنوع شود که به معنی مکان هایی مانند مدارس سینما و عبادت خانه ها خواهد ماند تعطیل و گروه های ورزشی ممنوع است.

Muhyiddin همچنین گفت: مسلمانان نمی تواند به بازگشت به روستاهای خود را برای جشن پایان روزه داری در ماه به عنوان ایالتی سفر باقی خواهد ماند و ممنوع است. وی مالزیایی به آغوش هنجار جدیدی از زندگی در میان محتاط روش برای پایان دادن به مستند.

روزانه عفونت کاهش یافته است به دو رقم در دو هفته گذشته با مالزی در حال حاضر گزارش 6,002 عفونت و 102 مرگ و میر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>