آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—مغلوب ساختن پیشی جستن توقف ما پرداخت به سازمان بهداشت جهانی است.

—ژاپن تنش اهمیت اجتماعی فاصله.

—هند کاهش مستند محدودیت, شروع, مارس 20.

___

توکیو —ژاپن ممکن است برخی از 850,000 COVID-19 بیماران در شرایط جدی و حدود نیمی از آنها در حال مرگ اگر هیچ اجتماعی فاصله و یا دیگر اقدامات صورت گرفته کارشناسان در یک دولت-راه اندازی تیم پاسخ گفت: در یک برآورد شنبه منتشر شد.

هوکایدو استاد دانشگاه هیروشی Nishiura متخصص در تجزیه خوشه ای پیش بینی شده 49% مرگ و میر و یا در مورد 420,000 مرگ و میر در میان کسانی که دچار شرایط جدی تنفسی نیاز به مراقبت یا درمان در بخش مراقبتهای ويژه با توجه به قریب الوقوع کمبود هواکش اگر اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته با توجه به گزارش ارائه شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

“اگر ما در حال آمادگی و ضربه گیر ما اجرا خواهد شد از ماسک” Nishitani به خبرنگاران گفت:. طرح ریزی است که بدترین سناریو مورد او گفت و از مردم خواست تا همکاری در اجتماعی فاصله تلاش است. “ما می تواند به توقف انتقال اگر همه ما تغییر فعالیت های ما و به طور قابل توجهی کاهش تعاملات است.”

نخست وزیر شینزو آبه اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و دیگر شش استان در مارس 7, درخواست از مردم برای حفظ و اجتماعی فاصله به اندازه 80% اما بسیاری از مردم هنوز هم دیده می شود رفت و آمد به عنوان تله کار کند به. Nishiura ابراز نگرانی و گفت: آن را بسیار طولانی را به سرعت عفونت در سطوح پایین تر اجتماعی فاصله.

برآورد 652,000 افراد مسن سن 65 ساله یا مسن تر خواهد بود در شرایط جدی تحت یک فرضیه از یک بیمار آلوده 2.5 دیگران و بدون اقدامات پیشگیرانه Nishiura گفت. باقی مانده برآورد 201,000 مردم از سنین 15 تا 64.

___

دهلی نو — هند اعلام کرده است برخی از کاهش مستند, محدودیت آغاز, مارس 20 به راه اندازی مجدد تولید و کشاورزی فعالیت در مناطق روستایی برای کاهش درد و رنج میلیون ها نفر از مردم فقیر.

هند صفحه اصلی وزارت دستورالعمل صادر شده در روز چهارشنبه است که همچنین اجازه ساخت و ساز جاده ها و ساختمان ها در مناطق روستایی است. بین دولت-حمل و نقل کالا های ضروری و غیر ضروری خواهد شد مجاز است.

اعلام این خبر یک روز پس از نخست وزیر هند نارندرا مودی اعلام کرد گسترش به کشور در سه هفته مستند تا مه 3 به مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر است که تا کنون ادعا 377 با بیش از 10 ، 000 موارد مثبت. این مستند را محدود کرده است و مردم به خانه های خود را برای همه اما ضروری سفر به مکان هایی مانند بازار و یا داروخانه ها.

ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر بازمانده در دستمزد روزانه شده اند در اعتراض به دولت مستند. بیش از 60 درصد از هند 1.3 میلیارد نفر در روستاها زندگی می کنند و تا حد زیادی وابسته به کشاورزی است.

دستورالعمل جدید گفت که زغال سنگ معدنی و تولید نفت نیز مجاز و ساخت فن آوری اطلاعات سخت افزار و کالاهای ضروری و بسته بندی می تواند از سر گرفت.

PERTH, Australia — مردی که بارها و بارها مخفیانه از یک هتل به دیدار دوست دخترش تبدیل شده است که فرد برای اولین بار در استرالیا به آمریکا برای نقض یک coronavirus قرنطینه سفارش.

جاناتان دیوید 35 محکوم شد در پرت دادستانی دادگاه در روز چهارشنبه به مدت شش ماه و دو هفته در زندان, اما به احتمال زیاد تنها به صرف یک ماه پشت میله های زندان. او همچنین جریمه 2,000 دلار استرالیا ($1,280).

دیوید به خانه بازگشت به پرت از استرالیا سواحل شرق در مارس 28 و کارگردانی شد به صرف بعد از دو هفته در قرنطینه در یک هتل استاندارد مورد نیاز برای ایالتی مسافران است.

اما او به طور مستمر مخفیانه و با استفاده از حمل و نقل عمومی به دیدار دوست دختر خود را. او wedged باز کردن یک آتش درب خروج به طوری که او می آیند و می روند بدون کارکنان هتل از دیدن او.

اما او گرفتار شده توسط دوربین های امنیتی گرفته شده بود را بازداشت در مارس 5. او التماس کرد گناه را به عدم پیروی از یک جهت.

دادرس ایلین Campione گفت: David او “تصمیم به رول تاس با افراد دیگر زندگی می کند که نفس متکبر” در طول یک حالت اضطراری است.

پس از دیوید صرف یک ماه در زندان تعادل خود را از حکم معلق خواهد شد برای 12 ماه مگر اینکه او مرتکب جرم دیگری.در آن زمان.

___

پکن — چین گزارش 46 جدید کروناویروس موارد در چهارشنبه 36 از خارج از کشور.

از 10 موارد داخلی هشت در استان هیلونگجیانگ که مرزهای روسیه که در آن مقامات شده اند عجله به بنیادی جدید شیوع در میان کسانی که سفر به چین است.

تقریبا 1100 مردم نیز تحت قرنطینه و نظارت به عنوان موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم.

چین در حال حاضر ثبت کرده است و در مجموع 3,342 مرگ و میر در میان 82,295 موارد است.

___

توکیو — ژاپن تا به حال 457 مورد جدید از coronavirus آوردن یک ملی در مجموع به 8,100 که از روز شنبه و همچنین 712 نفر دیگر از کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو در اوایل این سال است.

همه ترکیب ژاپن در مجموع از 8,812 موارد با 231, مرگ و میر, وزارت بهداشت, کار و رفاه گفت.

توکیو تا کنون بزرگترین تعداد موارد در 2,319 بسیاری از آنها هنوز در بیمارستان بستری است. مقامات تحت فشار برای گسترش فضا برای بیشتر بیماران در حالی که انتقال کسانی که با هیچ یا اندک علائم به هتل به اتاق را برای دیگران در شرایط جدی.

تا کنون 105 کمی بیمار بیماران منتقل شده به یک هتل و توکیو قصد دارد به امن تا به 3500 اتاق یک نفره در ماه ژوئن.

کمبود فضا و تجهیزات در عادی بیمارستان ها که قبلا نبوده است مجهز به بیماری های عفونی درمان خواسته شده را در بیماران است.

کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که توکیو را به سیستم بهداشت و درمان است و در آستانه سقوط در میان موجی از بیماران و کمبود دنده محافظ.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio می گوید که او و برخی دیگر از مقامات بالا هستند و مصرف 20% کاهش پرداخت برای شش ماه در تشکر و قدردانی از جامعه قربانی در برخورد با کروناویروس.

Protocol wine studio گفت: پرداخت قطع نمادین است و نمی خواهد بسیار بر این کشور به طور کلی موقعیت مالی. او گفت که این امر به دولت و وزرا و مدیران ارشد از سازمان های دولتی و همچنین که رهبر مخالفان سیمون پل تا به حال داوطلب برای پیوستن به آنها را در نظر گرفتن برش.

او گفت: آن را نمی خواهد اعمال می شود به هر گونه خط مقدم کارکنان مانند پزشکان و یا پرستاران.

Protocol wine studio حقوق و دستمزد است 471,000 نیوزیلند دلار ($286,000), یک نسبتا بالا مقدار برای یک کشور با جمعیت تنها 5 میلیون نفر است.

___

سئول کره جنوبی — با پوشیدن ماسک و به آرامی در حال حرکت بین خطوط ضبط بر روی زمین میلیون ها نفر از کره جنوبی رفتند به مراکز رای دهی در روز شنبه برای انتخاب نمایندگان مجلس در میان سایه گسترش coronavirus.

ملی انتخابات پارلمانی روز چهارشنبه شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک midterm رفراندوم برای لیبرال جمهور مون جائه در که وارد سال آخر ترم دست و پنجه نرم کردن با یک تاریخی بحران بهداشت عمومی است که بیمار بیش از 10,500 مردم در حالی که رها کردن عظیم اقتصادی شوک.

صف های طولانی که snaked در اطراف ادارات دولتی و مدارس در سراسر کشور که به دنبال رکورد بالا مشارکت در رای گیری اولیه برگزار شده در روز جمعه و شنبه به نظر می رسید به نادیده گرفتن انتظارات برای پایین رای دهندگان.

کارشناسان قبلا پیش بینی میزان مشارکت حدود 50 درصد و یا حتی کوچکتر به عنوان کشور در میانه مبارزات انتخاباتی فعال برای به حداقل رساندن تماس های اجتماعی به سرعت عفونت از جمله بستن مدارس ممنوعیت تظاهرات و محدود کردن اجتماعات کلیسا در تعطیلات آخر هفته.

رای دهندگان خواسته شد به پوشیدن ماسک صورت ایستاده و حداقل یک متر (3 فوت) از هم جدا در حالی که انتظار در خط یک فاصله مشخص شده توسط نوار مجرای و یا برچسب.

نظرسنجی کارگران نیز نقاب, بررسی درجه حرارت در دروازه و whisked رای دهندگان برگزاری نمایشگاه تب یا ورود بدون ماسک به مناطق جداگانه برای رای دادن.

همه رای دهندگان خواسته شد به شستن دست های خود را با مطابق با اصول بهداشتی ژل و دست یکبار مصرف پلاستیکی, دستکش, قبل از ورود به غرفه به پای صندوق های رأی رفتند.

دولت نیز آماده یک فرآیند رای گیری برای هزاران نفر از شهروندان تحت self-قرنطینه خواهد شد که همراهی با خدمتگزاران و یا نظارت از طریق ضمیمه برنامه بر روی تلفن های خود را به طوری که مقامات می تواند هشدار پلیس اگر آنها در اطراف سرگردان شوم یا نمی بازگشت به خانه در زمان.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید که توقف کمک مالی ایالات متحده به سازمان بهداشت جهانی در انتظار یک نقد و بررسی از آن هشدار در مورد کوروناویروس و چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: شیوع می توانست موجود در آن منبع و امان زندگی تا به حال U. N. آژانس بهداشت انجام یک کار بهتر بررسی گزارش های رسیده از چین است.

رئیس جمهور می گوید جهان وابسته به سازمان بهداشت جهانی برای کار با کشورهای به مطمئن شوید که اطلاعات دقیق در مورد سلامت تهدیدات مشترک هستند در موقع.

تهمت ادعای این سازمان موفق به انجام آن “اساسی وظیفه” و باید پاسخگو باشند.

اما تهمت می گوید: آمریکا همچنان برای تعامل با این سازمان را در دستیابی به آنچه که او خواستار اصلاحات معنی دار.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de