آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— مغلوب ساختن پیشی جستن به فرمانداران گزینه های در مورد چگونگی بازگشایی اقتصاد است.

— اسپانیا در حال اجرای دستورالعمل جدید به تعداد ویروس مرگ و میر.

— رویداد جامعه است که انتظار می رود به منظور جلب صدها نفر از هزاران نفر از مردم قرار است در بلاروس.

___

TIRANA, Albania — در اولین دیدار از monthlong ویروس مستند, مجارستانی تجارت و وزیر امور خارجه پیتر Szijjarto رفت به آلبانی برای ارائه کمک های پزشکی.

آلبانی وزارت امور خارجه می گوید که این سفر کوتاه برگزار شد و تحت تدابیر امنیتی به دلیل COVID-19 وضعیت.

Szijjarto تحویل به میزبان آلبانیایی وزیر امور خارجه گنت Cakaj 100,000 ماسک و 5000 پزشکی مناسب و صحبت در مورد آلبانی مسیر اتحادیه اروپا است.

ماه گذشته اتحادیه اروپا تصمیم به راه اندازی عضویت کامل مذاکرات با آلبانی و شمال مقدونیه.

آلبانی شده است در کل مستند با توجه به این ویروس است که آلوده به 539 نفر کشته و 26.

___

نایروبی, کنیا — تانزانیا آغاز شده است سه روز ملی نماز توسط رییس جمهور به دنبال مداخله الهی برای این کشور به امان از ضربه مرگبار از coronavirus

رئیس جمهور جان Magufuli قبلا گفت که دولت نمی خواهد به ممنوعیت تجمعات مذهبی به دلیل coronavirus خواهد بود به مبارزه با ایمان.

چهار نفر کشته و 88 تایید شده است توسط ویروس آلوده در تانزانیا.

___

TEHRN ایران — ایران و قرار دادن این کشور در مرگ و میر از این کروناویروس در 4,958 از 79,494 موارد تایید شده.

وزارت بهداشت کیانوش Jahanpour می گوید 89 بیشتر مردم از این ویروس پس از پنج شنبه و 1,499 مورد جدید تایید شد.

___

ژنو — سازمان دهندگان فستیوال جاز مونترو را لغو مشهور جهان رویداد برنامه ریزی شده از جولای 3-18 به دلیل شیوع کروناویروس اولین فسخ را در آن 53 سال سابقه.

سازمان دهندگان می گویند که افزایش اقدامات بهداشتی و فیزیکی فاصله در سوئیس به مبارزه COVID-19 معنی آن را نمی ممکن است به برگزاری این رویداد است که تساوی در حدود 250000 نفر تماشاگر در هر سال.

سازمان در حال کار برای برنامه ریزی مجدد بسیاری از برنامه ریزی اجرای برنامه به سال آینده از جمله آنهایی که توسط لیونل ریچی, بریتنی, Howard Lenny Kravitz و Pumas.

___

مادرید — اسپانیا می گوید در حال حاضر وجود دارد 19,478 مرگ و میر بیمارانی که آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, نزدیک به 350 بیش از تعداد گزارش یک روز زودتر و 188,068 تایید عفونت با بیش از 5000 جدید.

مقامات بهداشتی هستند reshuffling راه برای پیگیری همه گیر و تاثیر آن در کشور با دستورالعمل جدید به تعداد مرده در حالی که تلاش برای اطمینان بیشتر آزمایش شمارش صدها نفر از بیماران درمان یا بدون علائم است که نیست ثبت شده قبل از.

دولت می گوید که از آن پس سازمان بهداشت جهانی راهنمایی و اصرار بر شمارش تنها کسانی که می میرند داشتن آزمایش مثبت برای این ویروس که آیا آنها نشان می دهد علائم یا نه و بدون توجه به جایی که مرگ می گیرد.

مدیر بهداشت اورژانس مرکز هماهنگی فرناندو سیمن می گوید که تلاش برای مهار یک تنوع از داده ها از 17 اسپانیایی مناطق است که منجر به اصلاحات در گذشته آمار.

“اگر داده های تحریف شده آن را دشوار می شود برای تصمیم گیری های علمی,” سیمن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

اسپانیا خانههای گلی خالی است چگونه با خیال راحت پیاده سازی افزایشی راه از یکی از اروپا و دقیقترین مستند اعمال شده در اواسط ماه مارس به گسترش تاثیر این ویروس جدید است.

___

مینسک بلاروس — دولت بلاروس اعلام کرد یک توده جامعه پاک کردن رویداد بعدی سه شنبه خواهد بود که با حضور صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان دولت با وجود رشد شیوع کروناویروس.

اعلام روز جمعه به عنوان مقامات بهداشتی گزارش دادند این کشور coronavirus caseload بیش از 4200 است که دو برابر بیش از یک هفته پیش.

شنبه جامعه تمیز-یو پی اس در حال اتحاد جماهیر شوروی سنت احیا توسط بلاروس’ رهبر الکساندر لوکاشنکو. هر سال این وقایع جذب صدها هزار نفر از مقامات دولتی و کارکنان شرکت های دولتی.

بلاروس باقی می ماند و یکی از چند کشور تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس که نمی توان مستند و یا اعمال محدودیت در زندگی عمومی به منظور متوقف کردن گسترش ویروس.

کارخانه ها و فروشگاه ها و رستوران ها انجام کسب و کار به عنوان معمول در بلاروس می ایستد در رویدادهای ورزشی با تماشاگران و ماسک ها دید نادر در پایتخت از مینسک.

لوکاشنکو که حکومت بلاروس با مشت آهنین برای بیش از دو دهه را رد کرد و نگرانی ها در مورد این بیماری همه گیر به عنوان “جرم جنون” و به نظر می رسد بیشتر نگران تاثیر اقتصادی از یک مستند در این کشور مبارزه اقتصادی.

___

نر مالدیو — مالدیو مقامات تمدید یک مستند از سرمایه خود را از جزیره و جزایر نزدیک دو هفته بیشتر مقامات پس از کشف چهار COVID-19 بيمار با هیچ اثری از خود منابع ممکن است از عفونت است.

پسوند می آید علاوه بر دو بعد مستند روز پنجشنبه اعلام کرد پس از سه بيمار شد از پایتخت نر, نشان دادن نشانه هایی از جامعه گسترش جدید کروناویروس.

مالدیو یک اقیانوس هند ، مجمع الجزایر آن شناخته شده است رفت و آمد مکرر لوکس جزیره گزارش شده بود چند نفر از استراحتگاه. اما سرريز به جامعه بوده و مانع تبدیل تفریحی به مراکز قرنطینه.

وجود دارد 23 COVID-19 بيمار موجود در استراحتگاه از جمله 15 خارجی ها قبل از وقوع در پایتخت.

وجود دارد بیش از 100 ، 000 مردم بسته بندی شده در نر جزیره است که تنها یک مایل مربع (2.5 کیلومتر مربع) در حد.

___

پکن — چین را متهم به دولت ایالات متحده آمریکا از تلاش برای تغییر تمرکز خود را از نقص در برخورد با کروناویروس با صحبت کردن تا یک نظریه است که جهانی همه گیر شده بود آغاز شده توسط یک عامل بیماری زا است که موفق به فرار از یک آزمایشگاه است.

“هر کسی فهمیده می توانید بگویید در یک نگاه که هدف از این ایالات متحده است که به سادگی به اشتباه در مکان های منحرف کردن توجه و شانه خالی کردن مسئولیت” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در روز جمعه. “ما چند بار گفته اند که ردیابی ویروس’ منشاء جدی علمی موضوع و نیاز علمی و ارزیابی حرفه ای است.”

مقامات از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo پیشنهاد کرده اند آزمایشگاه تئوری ممکن است معتبر با Pompeo گفت: “این واقعیت که ما پاسخ را نمی دانید — که چین مشترک نشده است پاسخ — من فکر می کنم بسیار گفتن.”

دانشمندان می گویند این ویروس به وجود آمد به طور طبیعی در خفاش ها. آنها می گویند پیشرو نظریه این است که عفونت در میان انسان ها شروع به در بازار حیوانات در ووهان چین احتمالا از یک حیوان که کردم این ویروس از خفاش.

این ووهان موسسه ویروس شناسی تخصص در تحقیقات بر روی حیوانات به انسان انتقال چنین ویروس اما هیچ مدرکی برای پشتیبان گیری نظریه که این ویروس در آمد از آزمایشگاه.

___

پاریس — فرانسه زنان دستگیر شده در اسرائیل در رسیدگی به اتهام تقلب در بیش از ماسک محافظ در حال حاضر در تقاضا در فرانسه و جاهای دیگر با توجه به گسترش coronavirus.

دفتر دادستان در شهر رن در بیانیه ای گفت جمعه که کلاهبرداران استفاده کرده تقلبی آدرس ایمیل مشابه که از بزرگترین فرانسوی ساز از ماسک Kolmi Hopen در نزدیکی شهرستان از خشم به خود را به فروش ظاهرا غیر موجود اجناس. یک تحقیق نشان داد که ایمیل از دیگر سازندگان تجهیزات حفاظتی نیز استفاده شد.

همان اتهام تقلب در تیم نما به عنوان خزانه داری فرانسه نیز در تماس با افراد برای جمع آوری مالیات های پرداخت نشده.

روز سه شنبه پلیس اسرائیل کار با محققان بازداشت دو فرانسوی, زنان, سن 37 و 70 و از همان خانواده در نتانیا. آنها مشکوک بودن در مرکز جعلی تلاش برای فروش ماسک و تزريق ژل در فرانسه با توجه به بیانیه ای از فیلیپ Astruc دادستان در غرب شهر رن.

پلیس اسرائیل سوال دو فرانسوی و فرانسوی مسئولان قضایی در رن رسما رسیدگی به تقلب و اقدام به کلاهبرداری و پول شویی و ارتباط با جنایتکاران.

تقلب شگرد آمد به نور در اوایل این ماه پس از Kolmi Hopen که ماسک شده اند requisitioned توسط فرانسه دریافت متعدد پرس و جو از فرانسه و خارج از کشور برای قیمت آن ماسک.

___

لندن — پیشرو در بهداشت عمومی کارشناس می گوید: “سیستم” به رهبری بریتانیا داشتن به احتمال زیاد بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا به عنوان دولت انگلیس می آید تحت فشار بیش از ثبت آن در مبارزه با این بیماری همه گیر.

آنتونی Costello استاد در موسسه بهداشت جهانی در دانشگاه کالج لندن گفت: “انگلیس “می توانید ببینید 40,000 مرگ” در زمانی که موج اول شیوع است.

به عنوان روز پنج 13,729 مردم مرده بود در انگلستان به بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. شماره نه شامل صدها و شاید هزاران نفر از ویروس های مربوط به مرگ و میر در خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات.

کاستلو شده است یک منتقد برجسته استراتژی دولت گفته شده و تست مردم به اندازه کافی برای این ویروس است و موفق به ردیابی و جداسازی افرادی که در تماس با این ویروس آلوده شده اند.

بریتانیا شد و آهسته تر از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی برای تحمیل محدودیت های اجباری در کسب و کار و زندگی روزمره به سرعت گسترش coronavirus. یک مستند تحمیل شد مارس 23 و در روز پنج شنبه تمدید شد تا حداقل سه هفته بیشتر.

___

لندن — شاهزاده ویلیام می گوید: “مهم ترین چیز” را به مقابله با استرس روانی coronavirus مستند است به صحبت.

در یک آنلاین چت تصویری با بی بی سی با همسرش کاترین دوشس کمبریج, ویلیام می گوید: “همیشه دست کم گرفت” چقدر صحبت کردن کمک می کند و در حفظ سلامت روحی و روانی به ویژه در یک محیط شبیه به این.

این زوج سلطنتی حمایت کرده اند یک ابتکار بهداشت عمومی انگلستان هر ذهن امور پلت فرم با ابراز یک فیلم جدید که بعنوان راهنمای مردم برای دسترسی به راهنمایی و پشتیبانی خود را برای سلامت روانی و رفاه در طول coronavirus بیماری همه گیر. این فیلم مجموعه ای است از تلویزیون پخش شود از مارس 20.

کاترین گفت: “ما نباید فراموش ذهنی ما به عنوان خوبی است.”

ویلیام گفت: اعضای خانواده سلطنتی باید “واقعا قدردانی” که قادر به صحبت کردن با یکدیگر آنلاین, هر چند او اذعان کرد که نسل جوان هستند “کمی بیشتر با تکنولوژی زرنگ و دانا.”

ویلیامز همچنین گفت که او در ابتدا “بسیار نگران” زمانی که او شنیده پدرش پرنس چارلز قرارداد coronavirus داده او 71 و در “نسبتا خطرناک” طبقه بندی. چارلز به پایان رسید تا داشتن علائم خفیف و آمد از خود و انزوا در مارس 30.

ویلیام همچنین گذاشته شده امید است که این جهان می آید از این بیماری همه گیر در یک مکان بهتر است که آن را “recenters, refocuses به ارمغان می آورد و ما همه با هم.”

___

بلگراد, صربستان — صرب در حال تنظیم این آخر هفته به جشن عید پاک مسیحی ارتدکس در داخل خانه های خود به دلیل 84-ساعت منع رفت و آمد را در محل به عنوان بخشی از اقدامات در برابر گسترش جدید کروناویروس.

دولت-اعمال مقررات منع رفت و آمد شروع خواهد شد در 5 p. m. روز جمعه گذشته تا 5 صبح روز سه شنبه. این به این معنی است که تنها مردم را اجازه خاص اجازه خواهد داشت برای بیرون رفتن از خانه های خود.

صربی کلیسای ارتدوکس خواسته است مقامات به لغو مقررات منع رفت و آمد در اوایل روز یکشنبه اجازه می دهد تا برای مؤمنان برای حضور در عید پاک liturgies اما این رد شده است از ترس از گسترش ویروس از طریق جمعیت.

رئیس کلیسای بزرگ خاندان Irinej سپس خواست گله را به ماندن در خانه با خانواده های خود و به دنبال توصیه از اپيدميولوژيستها. ایلخانی Irinej می گوید: “این یک فرصت برای ما به دقت فکر می کنم در مورد خودمان و کل جهان است.”

با اینحال ده ها تن از شهروندان در بازدید از کلیساها در صربستان است که باز قبل از شروع حکومت نظامی.

صربستان تحمیل کرده است برخی از سخت ترین اقدامات در اروپا برای جلوگیری از شیوع بیماری است. آنها شامل ممنوعیت افراد بیش از 65 سال از ترک خانه های خود و روزانه و آخر هفته حکومت.

صربستان گزارش شده 103 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de