آخرین: ژاپن ممنوعیت ورود از 73 کشورهای دیگر

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ژاپن می افزاید: 49 کشور به فهرست کشورهای محروم از ورود.

— اسکاتلندی دولت در مورد جایگزین به طور موقت پایان محاکمه با حضور هیئت منصفه در طول مستند.

— سابق مارسی جمهور سیم Diouf می میرد 68.

— اروپا سراسیمه به ساخت بیمارستان در میان تخت ICU بحران.

___

توکیو — ژاپن نخست وزیر ژاپن ورود ممنوع از 49 بیشتر کشورها از جمله آمریکا, کانادا, همه, چین, کره جنوبی و هفت کشورهای جنوب شرق آسیا.

که به ارمغان می آورد تعداد کل کشورها ممنوع از ورود ژاپن به 73.

شینزو آبه می گوید دولت را افزایش محدودیت های ویزا و نیاز به یک دو هفته ای قرنطینه برای بازدید کنندگان و عودت کنندگان از اماکن ژاپن تعیین شده به عنوان واجد شرایط به صورت غیر ضروری سفر.

آبه ذکر انداز ارائه شده توسط یک پانل از کارشناسان در جلسه اوایل روز چهارشنبه که موارد جدید به سرعت در حال ظهور در ژاپن که در آن به سیستم پزشکی است که به طور فزاینده ای تحت فشار است. او مواجه شده است و خواستار اعلام وضعیت اضطراری اما خود دولت است ارزیابی وضعیت به دلیل نگرانی از تاثیر اقتصادی.

توکیو گزارش داد 65 جدید موارد شنبه پس از گزارش یک رکورد 78 روزانه موارد جدیدی شنبه. کشور ژاپن در حدود 3,000 موارد از جمله 712 از یک کشتی کروز با 78 مرگ و میر.

___

بروکسل — کمیسیون اروپا پیشنهاد طرح حمایت کوتاه مدت کار در سراسر این قاره در یک حرکت با هدف کمک به کسب و کار و کارگران آب و شوک اقتصادی جدید کروناویروس.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: بلوک بازوی اجرایی خواهد پرده از ابزار های جدید دوبله “مطمئن” — ابتکار او گفت: پشتیبانی خواهد شد توسط اتحادیه اروپا 27 کشور عضو و کمک به کشورهای آسیب دیده از بحران.

Von der Leyen گفت: طرح کاهش اثرات رکود اقتصادی با کمک به کارگران کار خود را نگه دارید. او می گوید: شرکت ها نباید اخراج کارگران حتی اگر وظایف را کاهش و به دلیل coronavirus.

Von der Leyen گفت: این طرح نیز کمک خواهد کرد که اقتصاد راه اندازی مجدد “بدون تاخیر” یک بار مستند اقدامات برداشته خواهد شد در سراسر این قاره است.

___

آتن — یونان حزب مخالف اصلی از دولت خواست برای حفاظت از پناهندگان و مهاجران در این کشور بزرگترین اردوگاه از گسترش جدید کروناویروس.

برخی از 22,000 نفر در حال حاضر در کمپ در Moria در جزیره لزبوس. بیشتر زندگی می کنند در شلوغ چادر در خارج از زمینه.

نامه وزارت بهداشت به امضا رسید و نه اعضای پارلمان از جناح چپ ” سیریزا ، آن به شرح زیر مشابه هشدار از گروه های حقوق بشر و بهداشت عمومی شدند.

دولت تحمیل کرده است جنبش محدودیت در اردوگاه و ایجاد انزوای مناطق. قصد دارد دوباره به خانه مهاجران شده اند به تعویق افتاد اختلافات بین دولت و مقامات محلی بیش از جایگزین.

شرایط شدید از ازدحام بیش از حد نیز وجود دارد دیگر در جزیره یونانی اردوگاه. شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در هر یک از جزیره اردوگاه های پناهندگان.

___

برلین — محققان اروپایی می گویند این امکان وجود دارد برای ایجاد برنامه های کاربردی برای ردیابی تماس ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس بدون فرار گرامی استانداردهای حفظ حریم خصوصی.

یک گروه از برخی از 130 محققان از هشت کشور می گویند که ابداع یک راه برای تشخیص اینکه آیا یک گوشی هوشمند نزدیک به یکی متعلق به کسی است که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

دولت ها در سراسر جهان در حال بررسی راه هایی برای استفاده از تکنولوژی برای پیگیری گسترش ویروس و ردیابی کسانی که ممکن است آلوده شوند. فعالان حقوق بشر هشدار داده اند از خطرات ناشی از توده های هوشمند نظارت است.

پروژه جدید است که لقب پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی. آن است که با حمایت ده ها تن از دانشگاهها مانند سوئیس موسسه فدرال فناوری در لوزان و شرکت های ارائه دهنده تلفن همراه وودافون.

___

لندن — دولت اسکاتلند کاهش یافته است بحث برانگیز قصد دارد به طور موقت پایان دادن به محاکمه با حضور هیئت منصفه در طول coronavirus مستند.

قانون اساسی وزیر مایک راسل گفت اسکاتلندی قانونگذاران که دولت خروج این طرح از قوانین اضطراری و “فشرده و گسترده” بحث و گفتگو با طرف های ذینفع از جمله قربانیان در مورد جایگزین خواهد شد و در حال حاضر در محل. اقدامات دیگر در قوانین اضطراری شامل آزادی زندانیان و ممنوعیت اخراج.

راسل گفت: طرح های جدید بر روی سیستم عدالت خواهد آورد جلو این ماه است.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفته بود که آوردن موقت پایان دادن به محاکمه با حضور هیئت منصفه لازم بود به طوری جدی جنایی محاکمه نمی متوقف کردن به طور کامل.

پیشنهادات در مورد محاکمه با حضور هیئت منصفه با انتقاد سراسر اسکاتلند که دارای یک آرایه وسیعی از تفویض قدرت از انگلیس به ویژه در مسائل حقوقی.

اسکاتلند کیفری کانون گفت: آنها شامل حملات در “اصول است که ساخته شده است در طول بیش از شش صد سال هستند و بسیار بنای نه فقط اسکاتلند در سیستم عدالت کیفری اما کسانی که تقریبا در هر پیشرفته لیبرال دموکراسی در جهان توسعه یافته است.”

___

تالین — استونی, مقامات می گویند که زندانیان در این کشور حوزه بالتیک را penitentiaries دستور داده شده است برای تولید محافظ ماسک صورت برای خود و کارمندان زندان به عنوان دو گروه باقی می ماند بالا خطر ابتلا به کوروناویروس.

زندانیان کار برای دولتی به عنوان Eesti Vanglatoostus تولید شرکت در حال حاضر قادر به تولید برخی از 400 ماسک صورت یک روز در منطقه اصلی اخبار آژانس بالتیک خبری سرویس گزارش روز شنبه.

بسیاری از صدها نفر از معتادان به مواد مخدر و HIV مثبت حامل در کشور از 1.3 میلیون بوده است مبتلا به بیماری های عفونی جلوتر از خود را نداشتند ، که ممکن است به طور جدی تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را, و COVID-19 برخواهد داشت ممکن است در معرض خطر خود را به زندگی خبر داد.

___

داکار, سنگال — Pape Diouf جمهور سابق فرانسه فوتبال باشگاه مارسی درگذشت در سنگال پس از ابتلا به کروناویروس غرب کشور آفریقایی اولین COVID-19-مربوط به مرگ است. او 68.

سنگال مقامات بهداشت گفت: Diouf درگذشت سه شنبه. او درمان شده بود از روز شنبه در بخش مراقبت های ویژه در Fann بیمارستان در داکار گفت: Abdoulaye Diouf Sarr وزیر بهداشت ،

می گویند بستگان او بود به فرانسه رفت. او به تازگی از سفر به چند کشور در منطقه از جمله ساحل عاج.

رئیس جمهور سنگال Macky Sall ارائه تسلیت به Diouf خانواده در یک پیام ارسال شده در توییتر.

___

مادرید — اسپانیا گزارش یک رکورد جدید از 864 مرگ و میر در یک روز در حالی که مجموع عفونت شکست 100,000 علامت ساخت آن را سومین کشور را به پیش افتادن که نقطه عطف پشت سر ایالات متحده و ایتالیا.

اسپانیایی مقامات بهداشت گفت: تعداد کل مرگ و میر رسیده 9,053 پس از آغاز شیوع.

در مجموع عفونت آمار 102,136. اما 24 ساعت افزایش 7,719 شد 1,500 کمتر از این افزایش از روز گذشته ارائه امیدواریم که سرایت رای ثبات است.

اسپانیا دو و نیم هفته به یک ملی مستند با اقامت در خانه قوانین برای همه کارگران به جز کسانی که در مراقبت های بهداشتی مواد غذایی, تولید و توزیع و ضروری دیگر صنایع است.

کشور است که دیوانه وار در حال کار برای اضافه کردن به تعداد بخش های مراقبت ويژه در بيمارستان هستند که به سرعت پر کردن در این کشور سخت ترین-آمار مناطق.

مقامات اسپانیایی در حال آوردن به کشور از 1500 خریداری یک دستگاه و درخواست از تولید کنندگان محلی به سطح شیب دار بالا تولید با برخی از راه حل های خلاق شاغل مانند غواصی ماسک repurposed به عنوان تنفس ماسک.

___

کلمبو — سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa درخواست که سازمان های بین المللی مالی ارائه بدهی توقف یا تعویق بدهی امکانات به کشورهای در حال توسعه مانند سریلانکا که منفی تحت تاثیر قرار با توجه به جدید کروناویروس.

Rajapaksa درخواست روز چهارشنبه در یک تماس تلفنی بحث و گفتگو با مدیر کل سازمان بهداشت جهانی, دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Rajapaksa درخواست Ghebreyesus به صحبت با مدیر عامل صندوق بین المللی پول رئیس بانک جهانی و رئیس بانک انکشاف آسیایی و رهبران پیشرو دو جانبه وام ملت “به ارائه بدهی توقف و یا بدهی re-پروفایل امکانات برای آسیب پذیر در کشورهای در حال توسعه مانند سریلانکا که اقتصاد بستگی گردشگری صادرات حواله و سرمایه گذاری خارجی در بدهی و حقوق صاحبان سهام بازار.”

Ghebreyesus گفت در توییتر که او مورد بحث با Rajapaksa بهداشتی و اقتصادی اثرات COVID-19 می باید در سریلانکا و کل منطقه است.

“من او را برای بسیج تمام-از-دولت در مبارزه با کروناویروس.” او اضافه شده است.

سریلانکا تحمیل یک حکومت نظامی پس از 20 مارس قفل کردن کل کشور و ممنوعیت غیر ضروری سفر. پلیس به شدت به اجرای قانون و بازداشت هزاران نفر که نقض مقررات منع رفت و آمد.

دو نفر تا کنون جان با توجه به COVID-19 وجود دارد در حالی که در حال 142 موارد مثبت.

Coronavirus است و ضربه شدید به این کشور سودآور گردشگری و صنایع پوشاک.

___

لندن — دولت بریتانیا تحت آتش برای عدم حفظ وعده خود برای افزایش تعداد تستهای انجام شده برای COVID-19.

انگلستان محدود آزمایش به بیماران بستری ترک بسیاری از مردم با علائم خفیف مطمئن نیستید که آیا آنها را به حال جدید کروناویروس. بسیاری از دانشمندان خواست گسترده تر تست اجازه می دهد تا پزشکان که منفی باقی می ماند در محل کار و برای درک بهتر این ویروس گسترش می یابد.

که در آلمان اتفاق افتاده است که ظرفیت انجام 500,000 آزمون در هفته است.

انگلستان در ابتدا انجام شده حدود 5000 آزمون در روز, اما دولت وعده داده شده برای افزایش این تعداد به 10000 تا پایان هفته گذشته است. هدف روبرو شده است با بیش از 8000 تست های انجام شده در شنبه آخرین روز برای آن آمار و ارقام در دسترس هستند.

مقامات مقصر کمبود این مواد شیمیایی مورد نیاز برای انجام آزمون.

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: تعدادی از تست های آمار باید 15,000 یک روز “ظرف چند روز” و افزایش 25,000 یک روز اواسط ماه آوریل است. او اذعان کرد: “ما نیاز به رفتن بیشتر است و ما نیاز به انجام آن سریع تر است.”

او به ITV گفت که “این آسان نیست برای تهیه این آزمون در جهانی همه گیر به دلیل وجود مقدار زیادی از تقاضا است.”

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی مقامات بهداشتی می گویند 43 بيمار قرار داده شده اند و تحت انزوا در یکی از بزرگترین بیمارستان در پایتخت از سئول پس از بستری 9-ساله آزمایش مثبت برای coronavirus.

Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه گفت: حدود 50 کادر پزشکی که مشغول به کار در Asan مرکز پزشکی اطفال بخش خواهد بود در قرنطینه خانه های خود را اگر چه آنها آزمایش منفی است.

Jeong و سئول مقامات شهر می گویند دختر مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس پس از پزشکان دریافتند او قبلا برای درمان سردرد در بیمارستان دیگری در Euijeongbu در نزدیکی سئول که در آن یک دوجین بیماران و کادر پزشکی آلوده شده اند با COVID-19.

مقامات نمی انتشار جزئیات خاص در مورد دختر شرایط.

کره جنوبی در سراسر کشور caseload کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس زمانی که این گزارش حدود 500 عفونت های جدید در روز, اما این کشور تلاش کرده است برای جلوگیری از عفونت در بیمارستانها و بخشهای روانپزشکی در خانه های سالمندان و دیگر زندگی می کنند-در امکانات.

صدها نفر از بیماران و کادر پزشکی آلوده شده اند در بیمارستان ها در بدترین آمار در شهر Daegu که در آن بیش از 6,700 از کشور 9,887 عفونت گزارش شده است.

___

پاریس — فرانسه تخلیه در چهار شنبه 36 بیماران مبتلا به کروناویروس از منطقه پاریس پردازنده دو حد دارودرمانی شده ایم با سرعت بالا قطار TGV.

بیماران همه درمان در بخش های مراقبت ويژه در حال انتقال به بیمارستان های مختلف در Britany به عنوان غربی فرانسه است که کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

این عملیات با هدف تسکین بیمارستان در منطقه پاریس به سختی ضربه coronavirus که ادعا کرده بیش از 3,500 در فرانسه زندگی می کند.

این کشور در حال حاضر عمل چند حمل و نقل بيماران با قطار هلی کوپتر و هواپیماهای نظامی و پردازنده یک کشتی نیروی دریایی. برخی از بیماران از فرانسه نیز منتقل شده به بیمارستان در کشور همسایه آلمان و لوکزامبورگ و سوئیس.

فرانسه افزایش یافته است و ظرفیت آن 5000 تخت ICU قبل از بحران به 8,000 در حال حاضر و با هدف گرفتن 14,000 تخت ICU در هفته های آینده به گفته مقامات بهداشتی.

در منطقه پاریس به تنهایی تعداد تخت ICU افزایش یافته است و از 1200 تا 2000 در حال حاضر تقریبا به همان تعداد از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه.

___

براتیسلاوا — اسلواکی کارخانه که متعلق به کره خودروساز کیا می گوید آن است که برنامه ریزی برای تجدید تولید به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 6.

کیا متوقف خطوط تولید خود واقع در نزدیکی شمال غربی شهر زیلینا در مارس 21 دلیل شیوع کروناویروس.

آن را می گوید که کارگران در حال بازگشت به کار “تحت سخت اقدامات پیشگیرانه است.” این گیاه باعث ایجاد برخی از 3,800 شغل.

اسلواکی دارای 363 مورد از COVID-19 با توجه به آمار دولت در دسترس در روز یکشنبه است.

در سراسر مرز در جمهوری چک, کیا سهامداران هیوندای در گفت و تمدید بسته شدن آن چک گیاه یک هفته تا تاریخ 14 آوریل.

در یکی دیگر از اسلواکیایی همسایه مجارستان, سوزوکی اعلام کرد که آن را گسترش کارخانه بسته شدن توسط دو هفته تا آوریل 17. قبلا مجارستان مرسدس بنز گیاه همچنین تمدید آن کارخانه را بسته تا مارس 21.

___

آنکارا — ترکیه فرستاده است planeload از ماسک hazmat مناسب عینک و ضد عفونی کننده به ایتالیا و اسپانیا به کمک کشورها در مبارزه با کروناویروس جدید شیوع.

دولتی خبرگزاری آناتولی گفت: یک محموله نظامی هواپیما حامل تجهیزات پزشکی صورت گرفت از یک پایگاه هوایی در نزدیکی آنکارا روز چهارشنبه.

تجهیزات تولید شد توسط نظامی متعلق به کارخانه و کارگاه دوخت.

موارد فرستاده شد در جعبه نمایش — در ایتالیایی و اسپانیایی کلمات و در قرن 13 عارف و شاعر بزرگ مولانا جلال الدین: “امید است پس از ناامیدی و بسیاری از خورشید پس از تاریکی است.”

این گزارش نمی گویند که چگونه بسیاری از ماسک و تجهیزات دیگر اعزام شدند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de