آخرین: ایتالیا قصد دارد بیشتر ویروس, تست, تماس, ردیابی

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— در سراسر جهان coronavirus تلفات بازدید 100,000.

—ایتالیا مردم را به ماندن در خانه برای عید پاک و عید پاک یکشنبه.

—اسپانیا گزارش کمترین روزانه تعداد مرگ در حدود 3 هفته, با افزایش تعداد آلوده.

—انگلیس وزیر بهداشت: خیلی زود به بگویید اگر اوج رسید از عفونت.

___

رم — ایتالیا ویژه کمیسر ویروس اورژانس خواست مردم به ماندن در خانه برای عید پاک و عید پاک دوشنبه, روز, زمانی که ایتالیایی ها عادی بازدید از دوستان و بستگان و یا گردش به حومه شهر.

دومنیکو Arcuri می گوید: “این ویروس شده است را شکست داد اما ما در مسیر درست. ما می بینیم که شاخص اما نه انتهای تونل. در واقع انتهای تونل هنوز دور است.”

او می گوید مرحله بعدی تدریجی بازگشایی خواهد شد پیچیده و نیاز به نظم و انضباط برای جلوگیری از موج دیگری از سرایت. او می گوید: “این نمایشی اضطراری تنها بود پشت سر ما زمانی که کارآمد و موثر واکسن کشف شده است.”

این هفته نیز نشانه 11th سالگرد زلزله در لاکوئیلا که به کشته شدن نزدیک به 300 نفر است. Arcuri اشاره کرد فقط در چهار روز, ویروس ادعا کرد 3,226 زندگی می کند.

___

نیکوزیا, قبرس — رهبران رقیب طرف در قبرس تجدید تعهد برای همکاری به دلیل coronavirus.

قبرس’ سخنگوی دولت Kyriakos می گوید هفته آینده آن را تحویل دارو و تجهیزات حفاظتی به ترکیه در این کشور جزیره ای را جدایی طلب شمال.

این دارو شامل مقادیر کلروکين ضد مالاریا مواد مخدر است که مقامات قبرس تجویز به ویروس بیماران با علائم خفیف هستند که convalescing در خانه.

Koushios می گوید: تحویل خواهد شد ساخته شده در درخواست از بخش ترک نشین قبرس مصطفی Akinci طی یک تماس تلفنی با نیکوس آناستاسیادس رئیس جمهور. هر دو توافق کردند Akinci به ماندن در تماس با ما و برای تقویت کار یک کمیته بهداشت و درمان ساخته شده از یونانی و قبرسی های ترک.

تمام نه عبور از نقاط همراه 120 مایل U. N. کنترل منطقه حائل جدا شمال از شناخته شده بین المللی جنوب بسته شدند ماه گذشته. U. N. سخنگوی عالم صدیق می گوید: نیروی حافظ صلح آماده است برای کمک به هر دو طرف در تحویل.

___

دهلی نو — هند نارندرا نخست وزیر تمدید در سراسر کشور مستند از بیش از دو هفته به کمک شامل coronavirus.

دهلی نو وزیر, Arvind Kejriwal, توافق در یک صدای جیر جیر با این تصمیم. مودی برگزار شد جلسه شنبه با حداقل 13 رئیس وزرای کشورهای هند از طریق ویدئو کنفرانس. بی سابقه جهت مستند است که به منظور حفظ هند 1.3 میلیارد نفر در خانه و جلوگیری از ویروس شکل فزاینده و قریب به اتفاق ملت در حال حاضر تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی.

این کشور در زمان سه هفته مستند بود به پایان رسید سه شنبه. مقامات گزارش کرده اند 6,565 مورد تأیید و 239 مرگ و میر.

___

پکن — تنظیم کننده های چینی می گویند هواکش ماسک و لوازم دیگر صادر شود برای مبارزه با کروناویروس خواهد بود موضوع را به بازرسی کیفیت زیر شکایت که عام کالا فروخته شد در خارج از کشور.

آداب و آژانس می گوید, ماسک, پنکه, فولاد لباسهای عینک و دیگر لوازم به عنوان درمان پزشکی کالا. که نیاز صادرکنندگان برای نشان دادن آنها با استانداردهای کیفیت از مقصد خود را در بازار.

آژانس به جزئیات اما روزنامه پکن روزانه گفت: محموله خواهد بود بازرسی توسط یک سازمان دولتی قبل از اینکه تایید شده برای صادرات است.

چین بزرگترین تولید کننده فولاد ماسک و دیگر محصولات پزشکی و افزایش خروجی پس از شیوع کروناویروس.

تنظیم کننده در استرالیا و هلند و کشورهای دیگر شکایت کرده اند, ماسک, ویروس, تست کیت ها و دیگر محصولات معیوب و یا موفق به دیدار با استانداردهای کیفیت.

___

ژوهانسبورگ — نیجریه آخرین کشور آفریقایی به عموم مقابله با چین بیش از بدرفتاری با آفریقایی ها در چین شهر گوانگجو است.

برخی از آفریقایی معامله گران گزارش داده اند که اخراج و یا تبعیض میان coronavirus نگرانی.

در غیر منتظره ای باز نقد سخنران نیجریه مجلس نمایندگان توییتی یک ویدیو از او فشار دادن سفیر چین مقیم کابل در مورد این مسئله.

“این تقریبا undiplomatic راه من صحبت کردن, اما آن را به خاطر من ناراحت چه خبر” Femi Gbajabiamila می گوید. “ما آن را بسیار جدی” سفیر ژو Pingjian پاسخ.

نیجریه وزیر خارجه جفری Onyeama همچنین احضار سفیر به ابراز “نگرانی شدید” تماس گرفته و به صورت فوری پاسخ دولت. کنیا همچنین صحبت کردن در مورد بدرفتاری.

سیرالئون در بیانیه ای جداگانه می گوید دیپلمات آفریقایی در پکن ملاقات با مقامات چینی و “اظهار داشت: در بسیار قوی نظر خود را در نگرانی و محکومیت نگران کننده و تحقیر آمیز تجارب ما شهروندان قرار گرفته اند.”

___

مادرید — اسپانیا گزارش کرده پایین ترین آن روزانه تعداد مرگ در نزدیک به سه هفته پس از 510 نفر با کروناویروس جدید بین جمعه و شنبه. است که از یک ملی بالا از 950 مرگ و میر گزارش شده در مارس 2.

این کشور شاهد اندکی چشم انداز مثبت در تایید عفونت با 4,830 مورد جدید گزارش شده در مقایسه با 4,576 روز قبل از.

اسپانیا تایید کرده است 161,852 عفونت و 16,353 مرگ و میر پس از آغاز شیوع آن ساخت ایتالیا و سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا است. بیش از 59,000 اسپانیایی ها بهبود یافته اند از COVID-19.

یک ماه ملی مستند کمک کرده است اسپانیا آهسته روزانه افزایش در تعداد افراد آلوده از بیش از 20% دو هفته پیش به 3 درصد است.

با توجه به شرایط سخت اقتصادی از اقدامات است که تهدید به پرتاب این کشور به رکود اقتصادی دولت شروع خواهد شد به عقب برخی از کنترل ها در روز دوشنبه هنگامی که کارخانه و کارگران ساخت و ساز خواهد شد مجاز به بازگشت به کار برای اولین بار در دو هفته. تمام فعالیت های دیگر به جز ترک خانه برای مواد غذایی ضروری و دارو هنوز هم ممنوع است.

موانع راه اندازی شده اند برای جلوگیری از غیر مجاز سفر در طول تعطیلات عید پاک.

___

لندن — بریتانیا هیت وزیر مت, Hancock, می گوید آن است که بیش از حد به زودی برای تعیین اینکه آیا اوج coronavirus عفونت در این کشور را تصویب کرده است.

که با وجود داده ها نشان می دهد که میزان افزایش در تعداد از افراد در بیمارستان بستری شده با COVID-19 بیماری درست است.

هنکاک رادیو بی بی سی می گوید که “خبر خوب” است که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان را نشان می دهد نشانه هایی از مسطح کردن. با این حال او می گوید که دولت نیاز به شواهد بیشتری قبل از آن می توانید شروع به ایجاد تغییرات به آن مستند اقدامات است.

بریتانیا شده است در lockdown برای نزدیک به سه هفته و دولت است که انتظار می رود به گسترش محدودیت در روزهای آینده.

روز جمعه از دولت گفت: در مجموع 8,958 مردم بود در بیمارستان درگذشت و پس از تست مثبت جدید coronavirus تا 980 از روز قبل. که روزانه به افزایش بود و بزرگتر از هر چیز شاهد در ایتالیا و اسپانیا دو کشور اروپایی با بیشترین تعداد coronavirus مرتبط با مرگ و میر.

هنکاک همچنین می گوید که 19 کارگران خط مقدم در خدمات بهداشت ملی کشته شده اند و پیمانکاری ویروس.

___

توکیو — ژاپن گسترش درخواست مردم برای دور ماندن از میله های باشگاه ها و رستوران ها در سراسر کشور است.

اندازه گیری قبلا تحت پوشش هفت مناطق شهری از جمله توکیو.

نخست وزیر ژاپن می گوید در یک نشست ملی coronavirus نیروی کار است که “بسیاری از موارد عفونت های تایید شده اند در مکان های که در آن مردم در حال بیرون رفتن در شب است که گسترش در سراسر کشور است.”

ژاپن وضعیت اضطراری صادر شده در آوریل 7, حمل بدون مجازات اما می پرسد مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

آبه تصریح کرد تقاضای خود را برای شرکت ها به مردم اجازه می دهد برای کار از خانه تاکید بر این که قطار رفت و آمد جمعیت بود و لاغر شده اما بیشتر مورد نیاز بود. اگر چه فروشگاه و سینما بسته اند برخی از زنجیره های خرده فروشی هنوز هم باز است.

ژاپن حدود 6000 coronavirus موارد و حدود 100 مرگ و میر. نگرانی در حال رشد موارد را به طور چشمگیری افزایش و بیمارستان ها خواهد بود و پربار. توکیو شهر دولت خواسته است سرو pachinko و کارائوکه, میله, نزدیک, اما اجازه می دهد تا کوچک “izakaya” میله و آرایشگاه به باز بماند.

___

کلمبو سریلانکا — پلیس در سریلانکا می گویند که آنها در حال تلاش برای متوقف کردن مردم مبادله راهنمای نحوه تولید غیرقانونی مشروبات الکلی در طول یک حکومت نظامی اعمال شده با توجه به جدید کروناویروس.

مشروب فروشی ها و کافه ها بسته تحت سریلانکا را منع اقدامات است. است که باعث شده تا بازار سیاه مشروب, قیمت به سه گانه.

پست در رسانه های اجتماعی مانند Facebook و WhatsApp شده اند به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده با راهنمایی برای تولید مهتاب به صورت محلی با استفاده از آیتم های موجود مانند قند آب نارگیل و مخمر است.

سخنگوی پلیس Ajith Rohana می گوید که افرادی که ترویج مصرف مشروبات الکلی و یا روشهای تولید آن می تواند یک حکم زندان تا دو سال. او می گوید: تیم های ویژه در حال بررسی پست در رسانه های اجتماعی.

سریلانکا ثبت 197 موارد جدید کروناویروس و هفت آلوده نفر کشته شده اند. نزدیک به 20000 نفر دستگیر شده اند برای نقض مقررات.

___

سیدنی — در مورد 1300 استرالیا مسافران نگهداری در قرنطینه اجباری در سیدنی به پایان رسید خود را از دو هفته حبس در زمان برای عید پاک یکشنبه تعطیلات. آنها وارد شده بود در فرودگاه بین المللی سیدنی پس از یک دولت-دستور سرکوب در مارس 29 و اتمام 14 روز در قرنطینه, New South Wales, پلیس گفت:.

آنها را تحت نهایی بهداشت را بررسی کنید قبل از آنها مجاز به ترک خانه های خود در سراسر کشور است. پلیس در حال نظارت بر خروج با کمک مقامات بهداشت و درمان نیروی دفاع استرالیا و کارکنان هتل.

اتوبوس را اجرا خواهد کرد به سیدنی فرودگاه در طول روز, اما برخی نمی قادر خواهد بود به بازگشت به خانه متحده در روز شنبه با توجه به برنامه پرواز.

نیو ساوت ولز وزیر بهداشت را صادر کرد دستور کارگردانی همه در خارج از کشور ورود به رفتن به طور مستقیم به یک مرکز قرنطینه از 29 مارس برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس جدید.

___

سئول کره جنوبی — در بحث گام دولت کره جنوبی می گوید آن را به بند مچبند الکترونیکی در افرادی که مخالف خود-قرنطینه سفارشات آن را به عنوان تدابیر نظارت به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

ارشد وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho در روز شنبه اذعان کرد که حریم خصوصی و آزادی مدنی نگرانی های اطراف باند که به اجرا گذاشته خواهد شد از طریق پلیس محلی و مقامات اداری پس از دو هفته از آماده سازی و ساخت است.

اما او گفت که مقامات باید بیشتر نظارت موثر ابزار به این دلیل که تعداد زیادی از مردم در زیر قرار داده شده خود قرنطینه ballooned است و پس از این کشور آغاز شد اجرای 14 روز قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور در مارس 1 در میان بدتر شدن شیوع بیماری در اروپا و ایالات متحده است.

Lee Beom-seok رسمی از وزارت کشور و ایمنی بستری است که زمینه قانونی برای وادار کردن مردم به پوشیدن مچبند شد “کافی” و این که پلیس و مقامات محلی ارائه خواهد شد رضایت اشکال برای دستگاه های در حالی که تحقیق در مورد کسانی که گرفتار شده بودند شکستن قرنطینه.

تحت این کشور به تازگی به تقویت قوانین در بیماری های عفونی, مردم می توانند به یک سال زندان و یا جریمه تا آنجا که $8,200 برای شکستن قرنطینه سفارشات. لی گفت: کسانی که موافق به پوشیدن این مچبند می تواند احتمالا در نظر گرفته شده برای سبک تر از مجازات است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im