آخرین: بیمار استرالیایی رسمی ملاقات Barr, Ivanka Trump

آخرین coronavirus همه گیر:

___

کره جنوبی قصد دارد به منظور محدود کردن مقدار از اطلاعات منتشر شده در مورد کوروناویروس بیماران در میان انتقاد که جزئیات در حال حاضر به اشتراک گذاشته آشکار بیش از حد اطلاعات شخصی و تشدید وحشت.

مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری Jung Eun-kyeong روز جمعه گفت او آژانس تهیه پیش نویس دستورالعمل جدید برای دولت های محلی برای جلوگیری از آنها را از انتشار جزئیات غیر ضروری هستند که برای قرنطینه و پیشگیری کار می کنند.

او نمی گویند چه توصیه های خاص خواهد بود از جمله در دستورالعمل.

کره جنوبی مقامات بهداشتی شده اند به طور فعال با استفاده از اطلاعات شخصی — از جمله مهاجرت حمل و نقل عمومی کارت اعتباری و گوشی های هوشمند داده های GPS — برای پیگیری بیماران و مخاطبین خود را.

اطلاعات بیشتر در مورد مکان ويزيت قبل از تست مثبت شده آنلاین و به اشتراک گذاشته شده از طریق گوشی های هوشمند هشدار برای اطلاع رسانی به مردم که ممکن است در مجاورت خود را.

کره جنوبی کمیسیون حقوق بشر روز دوشنبه با ابراز نگرانی از انتشار اطلاعات گفت: بيماران در معرض “نقد تمسخر و نفرت است.”

برخی از مردم با استفاده از این اطلاعات برای شناسایی بیماران و عموم را محکوم کرد و آنها را برای حرکت در اطراف در حالی که بیمار است.

نگرانی وجود دارد که انتشار این اطلاعات دقیق است که بدتر شدن وحشت و دلسرد افراد بیمار از آمدن به جلو. یک بررسی اخیر توسط دانشگاه ملی سئول تحصیلات تکمیلی دانشکده بهداشت عمومی یافت می شود که بسیاری از مردم بیشتر از ترس آبرو به عنوان یک ویروس بیمار از ابتلا به ویروس خود را.

___

نروژ توانسته مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. نخست وزیر Erna Solberg گفت: “یک فرد مسن” درگذشت پنج شنبه در اسلو بدون توضیح.

Protectively, پادشاه هارالد پنجم اعضای خانواده سلطنتی و برخی از اعضای دولت قرار داده شده است در قرنطینه چرا که آنها تا به حال سفر خارج از کشور در هفته های اخیر.

در دانمارک قانونگذاران گذشت موقت قانون که تحت آن مقامات می تواند نیروی افرادی که مشکوک به داشتن ویروس تحت آزمایش. قانون است که به پایان می رسد در ماه مارس سال 2021 نیز مقامات می دهد توانایی به ممنوعیت دسترسی به اماکن عمومی و فروشگاه ها.

دولت دانمارک در حال حاضر بسته تمام مدارس و مهدکودک امکانات و دستور دولت کارگران که انجام عملکردهای مهمی به ماندن در خانه برای دو هفته بعد

دانمارک محبوب ملکه Margrethe لغو تمام وقایع اطراف خود 80th birthday در آوریل 16.

___

استونی با اعلام وضعیت اضطراری به معنی هیچ رویدادی می تواند در حوزه عمومی است.

“وضعیت اضطراری لازم است برای ایستادن در برابر گسترش coronavirus در استونی در شیوه ای کارآمد ترین نخست وزیر Juri Ratas گفت: اواخر پنج شنبه. “دولت باید قادر به به شهروندان روشن و در صورت لزوم اجباری دستورالعمل کمک خواهد کرد که برای قرار دادن یک حد به گسترش ویروس” Ratas گفت: با توجه به بالتیک سرویس خبری منطقه اصلی اخبار آژانس.

او گفت که او می داند ناراحتی ناشی از اعلام وضعیت اضطراری “اما آنچه در خطر است نه حفاظت از فقط سلامت مردم, بلکه زندگی می کند.”

___

استرالیا صفحه اصلی وزیر امور او می گوید شما با جدید کروناویروس.

استرالیا مقامات را به شدت پاسخ خود را به COVID-19 شیوع با توصیه مردم برای جلوگیری از سازماندهی تجمعات غیر ضروری از 500 یا بیشتر از دوشنبه و به تجدید نظر در همه مسافرت های بین المللی.

استرالیا دارای بیش از 120 مورد عفونت با این ویروس است که باعث COVID-19. آن است خفیف تا متوسط برای اکثر مردم است اما می تواند شدید در افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

Dutton روز جمعه گفت او در انزوا در یک بیمارستان پس از تایید او ویروس.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت که او در نظر گرفته شده برای حضور در لیگ راگبی فوتبال در سیدنی در روز شنبه با وجود دولت توصیه در برابر بزرگ کرد.

موریسون اعلام کرد که تعطیلات آخر هفته خود برنامه های ورزشی قبل از دولت همکار Dutton نشان داد او مسری است. رهبر مخالفان Anthony Albanese در حال حاضر رها شده برنامه های خود را برای حضور در این مسابقه به دلیل تشدید هشدارهای بهداشتی.

___

رئیس جمهور چین گفته است سازمان ملل که ملت خود را می خواهد به انجام تحقیقات مشترک در مواد مخدر و واکسن و ارائه “را به عنوان مقدار به عنوان کمک آن می توانید” به کشورهایی که در آن رمان coronavirus در حال گسترش است.

رسانه های دولتی روز جمعه گزارش داد که یازدهم گفت: U. S. Secretary-General آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توسط تلفن که اقتصادی و زندگی روزمره به تدریج در حال بازگشت به حالت عادی در چین با تشکر از “دشوار تلاش” در پیشگیری و کنترل است.

یازدهم بیان شد که: “مردم چین قطعا پیروز بیش از COVID-19 اپیدمی و نیز قطعا تحقق بخشیدن به اهداف در نظر گرفته شده برای توسعه اقتصادی و اجتماعی.”

او همچنین نقل است که مردم چین را به “کار سخت موفق به کسب گرانبها زمان و کمکهای مهمی به کشورهای دیگر’ اپیدمی پیشگیری و کنترل است.”

چین که در آن ویروس برای اولین بار کشف شد, ثبت فقط هشت عفونت های جدید در روز جمعه.

___

دولت اندونزی است, نظارت بر مبارزات انتخاباتی, تمیز 10,000 مساجد سراسر کشور به عنوان بخشی از پیشنهاد خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

تمیز کردن کمپین لگد جمعه در استقلال مسجد در جاکارتا بود و شاهد توسط رئیس جمهور Joko Widodo و مقامات دیگر است.

اندونزی مذهبی وزیر امور Fachrul رازی به نام افسران در مساجد سراسر کشور برای جمع کردن فرش و اسپری ضد عفونی کننده. وزیر همچنین به روی نمازگزاران در مساجد برای جلوگیری از هر گونه تماس فیزیکی است.

رازی گفت: “ما به طور موقت توصیه به انجام دست تکان دادن, بوسه بر روی گونه و یا سایر تماس با بدن آن را به عنوان رسانه انتقال است.”

___

سنگاپور را افزایش اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus از جمله گسترش کنترل مرز ممنوع کردن کشتی های کروز و محدود کردن تجمع جرم.

از یکشنبه مسافران از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان اجازه داده نخواهد شد برای ورود به آسیای جنوب شرقی شهرستان دولت. سنگاپور زودتر ممنوع کسانی که از کره جنوبی, ایران و چین است.

وزارت بهداشت روز جمعه گفت که مسافران نشان داد که علائم اما تست منفی برای COVID-19 خواهد شد در حال حاضر به قرنطینه خود را در خانه برای 14 روز.

با اثر فوری آن گفت: سنگاپور نیز متوقف خواهد شد پورت تماس برای تمام کشتی های کروز.

علاوه بر آن گفت: یکی, فرهنگی, ورزشی و سرگرمی, حوادث, با 250 شرکت کنندگان و یا بیشتر به تعویق افتاده و یا لغو شود. برای تمام دیگر تجمع جمعی از جمله توابع خصوصی و خدمات مذهبی آن خواست سازمان برای اطمینان از اقدامات احتیاطی گرفته شده از جمله جزئیات ثبت نام از شرکت کنندگان ممکن است برای تماس با ردیابی.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>