آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— AP منحصر به فرد: ER کارکنان موجب صرفه جویی در زندگی رنج می برد در نقطه داغ.

-2 گربه حیوان خانگی در نیویورک تست مثبت برای ویروس.

—ایتالیا در صدر 25,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

___

سائو پائولو — برزیل جدید وزیر بهداشت ابراز شک و تردید در مورد پیش بینی که در هدایت فرمانداران’ تصمیم گیری در مورد نحوه رسیدگی به شیوع کروناویروس.

نلسون Teich می گوید این غیر ممکن است که برآورد کل مرگ تعداد بسیار متفاوت اضافه کردن وجود دارد نیاز به یک مدل استاندارد از تجزیه و تحلیل.

Teich در زمان کار در روز جمعه پس از رئیس جمهور Jair Bolsonaro اخراج قبل خود وزیر که تکرار پشتیبانی از فرمانداران’ stay-at-home اقدامات زد مقابله به Bolsonaro موقعیت که اقتصاد برزیل نیاز به نگه داشتن در حال حرکت است. Teich که ساخته شده کار خود را در کسب و کار کنار مراقبت های بهداشتی می گوید: برزیل در حال حاضر به دنبال راه هایی برای کاهش انزوای اجتماعی با وجود این واقعیت است که بحران اوج هنوز در راه اند.

___

مینیاپولیس مینه سوتا زده است مقابله با دانشگاه مینه سوتا و کلینیک مایو به آزمون به عنوان بسیاری از 20 ، 000 نفر در هر روز برای coronavirus.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz خواستار مشارکت برای دستیابی به موفقیت سریع و گسترده تست برای COVID-19 است که دیده می شود به عنوان یک کلید در سراسر کشور برای بازگشایی کسب و کار در میان همه گیر. او می گوید هر کس با علائم کروناویروس می توانید آزمایش پس از طرح رمپ ،

Walz می افزاید: این طرح باید اجازه مینه سوتا برای تست در یک نرخ بالاتر از هر دولت دیگر و برنامه به طور بالقوه هر کشور دیگر. دولت را ضربه بزنید $36 میلیون برای پوشش هزینه ها از یک صندوق مقننه است و در حال حاضر تایید شده است.

نه فرماندار و نه دیگر مقامات که در جریان خبرنگاران را به یک شرکت جدول زمانی برای رسیدن به 20,000 آزمون در هر روز به جز به می گویند که آنها با هدف به انجام آن در چند هفته آینده.

___

BATON ROUGE, La. — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز می گوید ماسک خواهد بود توصیه می شود لباس برای ساکنان لوئیزیانا حتی زمانی که اقامت در خانه سفارشات و محدودیت در فعالیت های کسب و کار کاسته.

وی با اشاره به کارشناسان پزشکی’ ارشاد گفت: مناسب ماسک نگه داشتن بیماران مبتلا به کروناویروس از گسترش آن به دیگران است.

“فکر می کنم از پوشیدن ماسک در عمومی فقط به عنوان مودب بودن به دیگران” ادواردز گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری خواستار ماسک-پوشیدن بخشی از “طبیعی” زندگی زمانی که محدودیت ها برداشته.

آن باقی مانده است معلوم نیست دقیقا چه زمانی و چگونه محدودیت ها برداشته خواهد شد اما ادواردز گفت که او انتظار دارد به ارائه اطلاعات بیشتر در اوایل روز شنبه.

___

بوستون — Google تیم امنیتی می گوید آن را شناسایی کرده است بیش از یک دوجین از دولت حمایت مخرب گروه با استفاده از COVID-19 مربوط به تم برای فیشینگ و نرم.

این شرکت را تهدید تجزیه و تحلیل گروه می گوید در یک پست وبلاگ که برخی سعی کرده اند به فریب مردم را به دانلود نرم افزارهای مخرب با جعل هویت سازمان بهداشت بین المللی. آن گفت: یکی آمریکای جنوبی, گروه شناخته شده به عنوان Packrat, جعلی سازمان بهداشت جهانی را در صفحه ورود.

گوگل می گوید افرادی که کار در بهداشت عمومی سازمان در حال تبدیل شدن به اهداف با توجه به جدید کروناویروس و آن را فعالانه اضافه کردن اضافی امنیتی برای چنین افرادی — بیش از 50 ، 000 در معرض خطر به حساب در همه.

یک کمپین گوگل برجسته هدفمند حساب های شخصی از آمریکا کارکنان دولت — خاص کارفرمایان به نام نمی شد — با فیشینگ lures. فرستنده نما به عنوان آمریکایی برای مواد غذایی سریع فرانشیز ارائه وعده های غذایی رایگان و کوپن سعی به دریافت کنندگان خود را برای ورود اطلاعات کاربری حساب Google.

در حالی که گوگل گفت: در آن دیده نمی شود به طور کلی افزایش در حملات فیشینگ توسط دولت مورد حمایت گروه های, استفاده از COVID-19 تم نشان دهنده تغییر در تاکتیک است.

___

بوستون — ماساچوست مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحاد رسید گذشته از 2000 حدود دو برابر در مدت هفت روز به عنوان دولت می شود یک نقطه داغ.

وجود دارد 221 جدید, مرگ و میر, هل دادن کلی تلفات به 2,182, مقامات گفت. این بود که اکثر ویروس مرگ و میر گزارش شده در یک روز در ماساچوست و اولین بار دولت به ثبت بیش از 200 در یک روز.

وجود دارد بیش از 1700 مورد جدید گزارش شده آوردن تعداد موارد تایید شده نزدیک به 43,000. بیش از نیمی از مرگ و میر — 1,205 — گزارش شد در دراز مدت مراقبت از مراکز مانند خانه های سالمندان. متوسط سن افرادی که فوت کرده اند از تایید COVID-19 82, مقامات گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس به تازگی گفت که کاخ سفید از نزدیک تماشا منطقه بوستون و هماهنگ کننده فدرال coronavirus نیروی کار گفت: مقامات “بسیار متمرکز” در ماساچوست است.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — بیمارستان کالیفرنیا مجاز به از سرگیری برنامه ریزی عمل جراحی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, تماس, این اولین تغییر قابل توجهی به دولت اقامت در خانه سفارش شده است که در جای خود برای بیش از یک ماه با توجه به شیوع کروناویروس.

تغییر عمل جراحی را پوشش می دهد که در شرایط اضطراری نیست. Newsom می گوید نمونه ها عبارتند از روش برای تومورهای دریچه های قلب و بیماری مزمن. این تغییر شامل نمی شود صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی.

Newsom می گوید مقامات دولت خواهد بود و نظارت بر بیمارستان های نزدیک به مطمئن شوید که آنها نه ضعف. اگر موجی از coronavirus موارد عمل جراحی برنامه ریزی شده ممنوعیت می تواند به در محل قرار داده.

___

تفلیس گرجستان — چند صد کشاورزان مسدود شده یک جاده اصلی در کشور گرجستان در اعتراض به اقدامات سخت گرفته به تلاش برای سرکوب از گسترش coronavirus.

اعتراض در مارنئولی صورت گرفت در همان روز که مجلس گرجستان رای به تمدید وضعیت اضطراری از طریق مارس 22.کشاورزان در این شهر حدود 30 کیلومتر (20 مایل) جنوب پایتخت تفلیس شکایت کرده است که بازارها و فروشگاه های کوتاه بر مواد غذایی و لوازم و که آنها نمی توانند خود را به فروش محصولات کشاورزی.

گرجستان گزارش 416 موارد عفونت کروناویروس و پنج مرگ و میر.

___

بروکسل — اتحادیه اروپا با هدف راه اندازی یک بشردوستانه پل هوایی برای کمک به حرکت کمک تجهیزات و امکانات به بخش هایی از آفریقا در سخت ترین ضربه از coronavirus.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell می گوید: “فرانسه شده است پیشنهاد می شود برای اولین بار در کشور است که می تواند شرکت کنند.”

Borrell می گوید: بلوک بازوی اجرایی کمیسیون اروپا است “وسیله و ابزار” و به مطالعه راه این پروژه را به جلو. او از ارائه جزئیات در مورد چگونه آن کار می کنند و یا زمانی که آن را ممکن است عملیاتی شود.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — گشت بزرگراه کالیفرنیا می گوید آن است که به طور موقت به منع تظاهرات در دولت و کنگره و دیگر امکانات دولتی به دلیل بیماری همه گیر.

تغییر در سیاست پس از صدها نفر از معترضان را جمع آوری در چامسکی در ساکرامنتو در دوشنبه بسیاری از بدون پوشیدن ماسک یا عمل به توصیه های زیر باقی می ماند بیش از شش فوت از هم جدا کند به گسترش coronavirus.

همان گروه در حال برنامه ریزی اضافی تظاهرات در روزهای آینده در برابر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات که مردم در خانه باقی می ماند به جز فعالیت های ضروری. اضافی مشابه تظاهرات شده اند اتفاق می افتد در سراسر کالیفرنیا و ملت با بیشتر برنامه ریزی شده.

___

آنکارا — ترکیه, وزیر بهداشت گزارش کرده 117 اضافی COVID-19 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع تلفات به 2,376.

Fahrettin Koca همچنین گزارش 3,083 جدید تایید عفونت در کشور افزایش مجموع به 98,674. تعداد موارد جدید به پایین ترین سطح از آوریل 4 و پایین از 4,611 موارد گزارش شده قبلی در روز است.

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان گفت: در این هفته که تعداد روزانه عفونت ثبات است و این کشور می تواند انتقال به زندگی عادی پس از یک تعطیلات مذهبی در پایان ممکن است.

“داده ها نشان می دهد که شیوع این بیماری تحت کنترل است” Koca به خبرنگاران گفت:.

اما او هشدار داد در برابر هر گونه آرامش از اقدامات برای جلوگیری از گسترش به خصوص در آینده مقدس اسلام از ماه رمضان, وقتی که مردم به طور سنتی را نگه دارید و سریع-شکستن شام با خانواده و دوستان است.

___

مادرید — اسپانیا در مجلس تصویب پیشنهاد دولت برای تمدید وضعیت اضطراری کشور برای بیشتر از دو هفته از طریق مارس 9.

وضعیت اضطراری اعلام شد در مارس 14, اعطای دولت قدرت فوق العاده ای برای حفظ یک مستند برای کمک به کنترل شیوع کروناویروس.

اسپانیا بیشتر خواهد شد و آرامش خود را حبس قوانین بعدی دوشنبه هنگامی که آن را اجازه می دهد تا کودکان زیر 14 سال را برای پیاده روی با پدر و مادر است. کارخانه و کارگران ساخت و ساز شده اند اجازه بازگشت به شغل خود.

سلول کمک کرده است تا آهسته روزانه سرایت افزایش نرخ بیش از 20 درصد به کمتر از 2 درصد. اسپانیا تا به حال بیش از 21,000 مرگ دوم تنها به ایالات متحده و ایتالیا و 208,000 عفونت های دوم تنها به آمریکا

___

پاریس — سر ملی فرانسه آژانس بهداشت می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که که نیکوتین محافظت افراد سیگاری از ویروس و هشدار داده است که سیگار کشیدن می ماند این کشور ردیف 1 قاتل.

جروم Salomon اشاره کرد اطلاعات منتشر شده توسط پاریس بیمارستان شبکه پیشنهاد غیر منتظره ای کم نسبت افراد سیگاری در میان کسانی که در بیمارستان بستری با این ویروس در مقایسه با 25 درصد از افراد سیگاری در جمعیت فرانسه. محققان فرانسوی پیشنهاد مطالعه بیشتر به ویژه در نیکوتین و ویروس.

اما سالومون اصرار داشت که این اطلاعات تا کنون بر اساس مشاهدات تنها و نهایی نیکوتین لینک است که تنها یک فرضیه اثبات نشده در این مرحله است.

___

Mt. — رژیم صهیونیستی. استیو بولاک است که کاهش coronavirus محدودیت برای مونتانا.

بولاک می گوید مونتانا کلیساها می توانید نگه دارید از خدمات پنج شنبه و برخی از کسب و کار خواهد بود قادر به بازگشایی دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها عمل اجتماعی فاصله.

رستوران ها و قمار می تواند بازگشایی در مارس 4 با کاهش ظرفیت و 11:30 بعد از بسته شدن زمان. مدارس باید این گزینه برای بازگشت به در کلاس درس آموزش در مارس 7, اما مناطق می توانید انتخاب کنید برای ادامه آموزش از راه دور و همچنین بولاک می گوید.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی رئیس می گوید او امیدوار است که ایالات متحده خود تجدید نظر خواهد کرد یخ در بودجه خود را برای آژانس و متعهد به نگه داشتن کار بر روی “صرفه جویی در زندگی” با وجود خواستار استعفای خود را از برخی از قانونگذاران ایالات متحده.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید او امیدوار است که ایالات متحده معتقد است که “سرمایه گذاری مهم نه فقط به دیگران کمک کند اما برای ایالات متحده به ماندن بگیرید امن” در میان شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد به طور موقت توقف کمک های مالی برای سازمان ملل و آژانس بهداشت از ایالات متحده — بزرگترین اهدا کننده — یک ادعا که پوشش و اشتباه دست زدن به شیوع.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo تصریح کرد: برخی از ایالات متحده اتهامات در حالی که دیگر مقامات ایالات متحده گفت: توقف درگیر جدید بودجه و انتظار می رود برای ادامه برای مدت 60 تا 90 روز.

گروهی از قانونگذاران جمهوری خواه در مجلس نمایندگان در هفته گذشته پیشنهاد کرد که تهمت وضعیت هر داوطلبانه آمریکا کمک به کسانی که در این سال در Tedros’ استعفای.

خواسته در مورد اینکه آیا او با توجه به این که Tedros گفت: “من ادامه خواهد داد به کار روز و شب چون این یک برکت کار در واقع و مسئولیت صرفه جویی در زندگی می کند و من روی آن تمرکز کنید.”

___

عشق آباد ترکمنستان — وزیر امور خارجه ترکمنستان یکی از تعداد انگشت شماری از کشورها که گزارش هر گونه موارد از coronavirus عفونت را رد کرده است که این کشور پنهان کردن اطلاعات است.

“اگر وجود دارد حتی یک مورد تایید شده از coronavirus ما را بلافاصله به اطلاع سازمان بهداشت جهانی در مورد آن مطابق با تعهدات” وزیر امور خارجه رشید Meredov گفت.

وزیر بهداشت Nurmukhammed Amannepesov گفت: ترکمنستان در حال برگزاری 151 نفر در قرنطینه برای تعیین عفونت ممکن است بسیاری از آنها از راه دور رانندگان کامیون و کشتی و خدمه. این مخفی شوروی سابق در جمهوری سهام یک مرز طولانی با ایران یکی از کشورهای سخت ترین ضربه توسط ویروس.

___

اسلام آباد — بالای پاکستان سلامت رسمی می گوید نخست وزیر عمران خان را آزمایش کرده است منفی ها برای این کوروناویروس.

نتایج آزمون به پایان رسید حدس و گمان خان آلوده شده اند ممکن است پس از دیدار با کسی که تست مثبت این هفته است.

پاکستان بیش از 10 ، 000 مورد تأیید ویروس با 212 مرگ و میر.

___

نیویورک — دو گربه حیوان خانگی در ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus مارک اولین موارد در حیوانات خانگی در ایالات متحده آمریکا مقامات فدرال می گویند.

گربه ها که تا به حال خفیف بیماری های تنفسی و انتظار می رود به بهبود فکر به قرارداد این ویروس از مردم در خانواده خود و یا محله های وزارت کشاورزی ایالات متحده و فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گویند.

پیدا کردن که می آید پس از مثبت آزمون در هفت ببر و شیر در باغ وحش برانکس اضافه کردن به تعداد کمی از موارد تایید شده از این ویروس در حیوانات در سراسر جهان است. مقامات ایالات متحده می گویند که در حالی که به نظر می رسد برخی از حیوانات می توانید این ویروس را از افراد وجود دارد هیچ نشانه ای از حیوانات در حال انتقال آن به انسان است.

دو گربه ها زندگی می کنند در بخش های مختلف از دولت; وزارت کشاورزی و CDC نمی گویند که در آن به طور خاص.

مقامات در حال توصیه آن است که هر صاحبان حیوان خانگی با COVID-19 اجتناب از تماس با حیوانات خود را به عنوان آنجا که ممکن است از جمله پوشیدن چهره و پوشش در حالی که مراقبت از آنها.

___

رم — مرگ و میر در ایتالیا مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس در صدر 25,000 روز چهارشنبه.

تعداد مرده و جدید مثبت ادامه به فلات ایتالیا اولین کشور غربی بود و از بحران رسید. مدنی آژانس حفاظت از گزارش 437 نفر فوت کرده با این ویروس در گذشته 25 ساعت, 1.7 درصد افزایش در مرگ و میر به 25,085. تعداد موارد مثبت افزایش 1.5% به 183,857.

فشار در خدمات بهداشت و درمان در ادامه به سهولت با مردم کمتر هر دو در بیمارستان بستری و در بخش مراقبت های ویژه. وزیر کشور ایتالیا ضمن تایید کرد که هیچ یک از بعضی از 150 نفر از مهاجران نجات با کمک گروه و قرنطینه در دریا آزمایش مثبت برای ویروس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im