آخرین: یونانی رویدادهای ورزشی برگزار می شود بدون تماشاگر

رم (AP) — آخرین به شیوع کروناویروس (همه زمان محلی):

2:15 بعد از ظهر

مقامات در جنوب ایتالیا ابراز نگرانی کرده اند که یک جنبش توده ای از مردم در حال حرکت از شمال به جنوب خواهد تنها گسترش coronavirus به مناطق که تا به حال تعداد نسبتا کمی از موارد.

این نگرانی پس از ایتالیا اعلام کرد یک جارو قرنطینه اوایل روز شنبه برای شمال مناطق اشتعال سفر هرج و مرج آن را به عنوان محدود حرکات یک چهارم از مردم خود را در تلاش برای متوقف coronavirus’ بی امان مارس در سراسر اروپا است.

رژیم صهیونیستی. میشل امیلیانو که منجر منطقه Puglia در “پاشنه” بوت به شکل شبه جزیره ایتالیایی گفت: در نمایشی درخواست تجدید نظر “را به لومپارد, Veneto, Emilia-Romagna بیماری همه گیر به ما Puglia در حال اجرا دور برای جلوگیری از فرمان دولت” از به طور موثر با در نظر گرفتن اثر.

او گفت که او امضا فرمان نیاز به یک قرنطینه برای همه کسانی که می رسند در Puglia از لومباردی و 11 سایر استانهای تحت پوشش این مستند. ایتالیایی, تلویزیون دولتی گزارش داد که دیگر فرمانداران در جنوب که شامل منطقه کامپانیا در اطراف ناپل و سیسیل بودند و قصد انجام همان.

___

1:50 بعد از ظهر

بریتانیا وزیر بهداشت مشخص کرده اضطراری برنامه ای برای مقابله با تاثیر از coronavirus شیوع متعهد به انجام “همه ما می توانیم” حاوی ویروس است.

این برنامه که به احتمال زیاد از طریق مجلس تا پایان این ماه انتظار می رود عبارتند از اقدامات اجازه می دهد تا برخی از دادگاه انجام می شود و از طریق تلفن یا ویدئو. داوطلبان که خود را ترک شغل اصلی برای کمک به نظام سلامت خواهد شد و همچنین با توجه به اشتغال پادمان.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت که او می خواهد “برای اطمینان از دولت در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به آماده شود برای به تاخیر انداختن و کاهش این تهدید است.”

برخی از 206 مردم در انگلستان آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به اطلاعات آخرین به روز رسانی در شنبه. دو نفر کشته شده اند.

___

1:50 بعد از ظهر

مقامات در تایلند به دنبال 70-80 کارگران که در بازگشت از کره جنوبی اما بلافاصله به مورد نیاز 14 روز در قرنطینه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

معاون وزیر بهداشت Satit Pitutecha گفت: کارگران باید گزارش به مقامات ظرف سه روز و یا به صورت قانونی مجازات است.

تایلند در هفته گذشته اعلام کرد یک سیاست است که همه کارگران از بازگشت از کره جنوبی باید قرنطینه برای 14 روز.

ورود کارگران که در سمت چپ بانکوک Suvarnabhumi Airport بدون رفتن به قرنطینه همه وارد قبل از نیمه شب شنبه با توجه به Thanarak Plipat معاون وزارت بهداشت در بخش کنترل بیماری است.

Thanarak گفت: 60 بیشتر تایلند که پس از بازگشت از کره جنوبی در پروازهای ورود بعد از ساعت 1 صبح روز شنبه ارسال شد به عنوان برنامه ریزی شده به یک پایگاه نیروی دریایی در ستهیپ در شرق تایلند است که در اصلی در این کشور رسمی قرنطینه مرکز. او گفت که این عملیات به ارائه اسکورت برای بازگشت کارگران آغاز شد و تنها پس از نیمه شب شنبه.

___

1:20 بعد از ظهر

اسرائیل فرودگاه اقتدار اعلام کرده است کاهش عظیم در پاسخ به کروناویروس’ اثرات مخربی بر مسافرت هوایی.

قدرت گفت: برای قرار دادن 70 درصد از آن به طور موقت نیروی کار در مرخصی بدون حقوق و اضافه کاری لغو شده است برای همه کارکنان. برای محافظت از کسانی که با خانواده تصمیم بر آن شد که تک کارکنان خواهد بود قرار داده و در ترک اول. مدیریت ارشد اعلام کرده است بخشش 50 درصد از پاداش آن را به عنوان به خوبی.

اسرائیل تایید کرده است 25 مورد از این ویروس از جمله یک زن 38 ساله که در بیماری جدی در روز یکشنبه. برخی از 20000 نفر دستور داده شده است به 14 روز خانه قرنطینه protectively. محلی بخش سفر گرفته است ضرب و شتم به عنوان نمرات از پرواز در داخل و خارج از کشور لغو شده است.

___

12:40 بعد از ظهر

در فوق العاده اندازه گیری با هدف دلسرد جمعیت پاپ فرانسیس به نظر نمی رسد در واتیکان پلازای پنجره به ارائه خود را یکشنبه ظهر Angelus برکت و اظهارات.

به جای یک ویدیو از خواندن نظرات خود و قرائت نماز ایستاده در یک تریبون در نزدیکی یک میکروفون در واتیکان پاپ کتابخانه مخابره شد در maxi-صفحه نمایش راه اندازی در میدان سنت پیتر به مؤمنان.

زنگ ها از کلیسای سنت پیتر tolled به عنوان پنجره را باز کرد و فرانسیس به نظر می رسد برای چند ثانیه به موج به افراد زیر در مربع است. اما او ساخته شده بدون نظر از پنجره در حال حاضر با داشتن تحویل پخش سخنان.

اندازه گیری — که اعلام شد در روز شنبه بود با هدف دلسرد جمعیت از تجمع در میدان, که در آن در روز با آب و هوای خوب مثل این جمعه به عنوان بسیاری از 40 ، 000 نفر می تواند تبدیل به پاپ در پنجره. چندین هزار نفر از گردشگران و وفادار معلوم شد در هر صورت پراکنده در سراسر گسترده سنگ فرش مربع است.

___

11:05 صبح

ایتالیا Rai تلویزیون دولتی می گوید: فرماندار ناحیهای در شمال ایتالیا coronavirus, آخرین, ایتالیایی, فرماندار به تست مثبت است.

روز شنبه فرماندار لاتزیو منطقه از جمله رم اعلام کرد که از ماندن در قرنطینه زیرا او گفته شده بود او مثبت برای ویروس.

در اوایل شیوع فرماندار لومباردی پرجمعیت منطقه شمال در قلب شیوع اعلام کرد او با قرار دادن خود در قرنطینه به دلیل نزدیکان به حال آزمایش مثبت است.

___

10:40 صبح

در اولین روز از جارو قرنطینه در شمال ایتالیا, حتی, هوای آزاد, سایت های مانند آلاینده ویرانه های پمپئی باستانی روم شهر نابود شده توسط فوران آتشفشانی در 79 A. D. شد بسته به گردشگران است.

در رم فیلم های پرفروش نمایشگاه “Raffaello” ادای احترام به یکی از رنسانس بزرگترین هنرمندان برای 500 سالگرد مرگ او شد توقیف یکشنبه, تنها سه روز پس از آن به روی عموم باز است. اطلاع در وب سایت خود گفت: پیشبرد دارندگان بلیط خواهد بود تماس گرفت در مورد بسته شدن آن است که طول می کشد تا آوریل 3.

نشان می دهد که مونتاژ 120 آثار رافائل در آنچه شرح داده شد به عنوان یک بار در یک نسل فرصت را به دیدن بسیاری از طراحی و نقاشی خود قرض داده از موزه ها و مجموعه های خصوصی در سراسر جهان است که با توجه به نزدیک در ژوئن 2. داران باید گفت این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای طولانی تر کردن آن با برخی از آثار بسیاری در وام از موزه ها مشتاق به آنها را به عقب.

ایتالیا اعلام کرد که قرنطینه اوایل روز شنبه برای شمال مناطق اشتعال سفر هرج و مرج آن را به عنوان محدود حرکات یک چهارم از مردم خود را در تلاش برای متوقف coronavirus’ بی امان مارس در سراسر اروپا است.

___

10:40 صبح

بلغارستان اعلام کرد که چهار coronavirus موارد است.

ملی coronavirus وظیفه نیروی تایید یکشنبه 27 ساله از شهر شمالی پلون و 75 سال از مرکزی شهر گابرووو تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

رئیس دولت بازرس بهداشت فرشته Kunchev گفت: این دو به حال سفر و یا تماس با هر کسی که تا به حال بازگشت از یک کشور با شیوع کروناویروس.

هر دو در بیمارستان بستری شده بود از چند روز پیش با شدید و مشکلات تنفسی.

پس از مقامات بهداشت آزمایش در مجموع 70 نفر بودند که در تماس با دو آلوده به آنها اعلام کرد که نمونه ای از 61 سال از پلون و سلامت زنان کارگر از گابرووو تا به حال آزمایش مثبت است.

بالکان کشور از 7 میلیون دلار است که یکی از آخرین در منطقه به گزارش coronavirus موارد است که در حال حاضر رو به یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سراسر کشور با مدارس بسته و بیمارستان های بسته بندی شده با بیماران.

___

10:40 صبح

ژاپن باستان, ورزش سومو دست و پنجه نرم کردن با واقعیت تلخ از شیوع کروناویروس.

بهار گرند سومو مسابقات لگد روز یکشنبه در اوزاکا در Edion عرصه بدون تماشاگر به عنوان بخشی از ژاپن تلاش های فوق العاده برای متوقف کردن گسترش ویروس.

کشتی گیران وارد پوشیدن ماسک و نياز به استفاده از دست مطابق با اصول بهداشتی اسپری قبل از ورود به این عرصه است. آنها همچنین نیاز به درجه حرارت قبل از ورود به مطرح حلقه. اگر یک کشتی گیر است دمای بالای 37.5 درجه سانتیگراد (99.5 درجه فارنهایت) به مدت دو روز یا بیشتر او را مجبور به نشستن در این مسابقات.

سومو مقامات گفته اند که اگر یک کشتی گیر است که مبتلا به کروناویروس 15 روز مسابقات خواهد بود بلافاصله متوقف شد.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>