آخرین: Giants دادن فصل دارندگان بلیط پرداخت گزینه های

آخرین NFL free agency. تیم ها می توانید شروع به ساختن موافقت نامه رایگان عوامل رسمی به عنوان در لیگ کسب و کار شروع فصل چهار شنبه. تمامی زمان ها EDT:

___

7:55 بعد از ظهر

کلیولند براونز باید یک قرارداد با عامل رایگان linebacker B. J. Goodson یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه.

پس از گرفتن چهار بازیکن توهین آمیز در طول دو روز گذشته مدیر کل اندرو بری کار می کرد یک معامله با Goodson گفت: این فرد صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که قرارداد نمی تواند نهایی شود تا فیزیکی به اتمام است.

Goodson می تواند جایگزین جو Schobert که اجازه داده شد به راه رفتن دور با قهوه ای و توافق برای پنج سال 53 میلیون دلار در مقابله با جکسون در روز سه شنبه.

6-پا-1, 243 پوند Goodson که بازی در کلمسون آغاز شده و نه بازی در فصل گذشته برای Green Bay. او در بازی قبلی سه فصل با New York Giants.

— تام جدوگاه گزارش از کلیولند.

___

7:15 بعد از ظهر

Seattle Seahawks اضافه شده اند یکی دیگر از قطعه ای به خط حمله و بالقوه شروع مناسب مقابله با پس از موافقت به 11 میلیون دلار و دو سال قرارداد با براندون پوسته با توجه به یک فرد با آگاهی از این معامله.

فرد خطاب به AP در خواست نامش فاش نشود چرا که این تیم تا به حال اعلام نشده امضای. ESPN گزارش اولين قرارداد.

پوسته آغاز شده 25 بازی گذشته دو فصل برای جت ها و بازی تقریبا به طور انحصاری در حق مقابله با. 28 ساله شد benched به طور خلاصه در فصل گذشته آغاز شده اما نهایی پنج بازی این فصل است.

او می تواند در نهایت جایگزینی برای ژرمن Ifedi که آغاز شده گذشته چهار فصل در سمت راست برای مقابله با سیاتل با نتایج مختلط و یک عامل آزاد است.

پوسته بود پنجم-انتخاب دور از جت های خارج از ایالت کارولینای جنوبی در سال 2016.

— تیم غرفه گزارش در سیاتل.

___

6:55 بعد از ظهر

جانباز رایگان عامل ایمنی مالکوم جنکینز به یک توافق چهار سال 32 میلیون دلار قرارداد با پرستاران نیواورلئان یک فرد آشنا با این وضعیت گفت.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود روز شنبه به خاطر توافق اعلام نشده است.

جنکینز بازگشت به این تیم ساخته شده است که او در دور اول پیش نویس انتخاب از ایالت اوهایو در سال 2009. Jenkins, 32, بازی های برگزار شده است NFL 11 فصل — اول پنج با پرستاران و گذشته شش با فیلادلفیا ایگلز که کاهش یافته است را انتخاب کنید تا گزینه خود را برای سال 2020 فصل است.

فصل گذشته جنکینز آغاز شده و تمام 16 بازی برای فیلادلفیا و یا کمک در 81 پردازد و از جمله شش تکل به ضرر و زیان و 2 1/2 کیسه.

او همچنین مجبور چهار گیر میکنه و بهبود یک. او 17 interceptions اما تا به حال هیچ یک در فصل گذشته. امضای آید به عنوان Saints ایمنی Vonn بل 2016-دور دوم پیش نویس انتخاب وارد آژانس رایگان برای اولین بار.

— برت Martel گزارش در نیواورلئان.

___

6:40 بعد از ظهر

بارگیریها ایندیاناپولیس را تایید کرده اند آنها را به دست آورد همه طرفدار دفاعی مقابله با DeForest Buckner برای ماه آینده در دور اول پیش نویس انتخاب شماره 13 به طور کلی.

معامله شد و اولین گزارش روز دوشنبه اما ایندیاناپولیس به حال صبر کنید تا شروع رسمی لیگ سال آن را به رسمی. Buckner نیز امضا چهار سال قرارداد به ارزش $84 میلیون و او دوم-پرداخت بالاترین دفاعی مقابله در لیگ.

کلت مدیر کل کریس بالارد می خواستم برای ارتقاء ایندی داخلی تصویب عجله و مناسب کامل در Buckner, که تا به حال حرفه ای-بالا 12 کیسه در سال 2018 و 7 1/2 کیسه برای فصل گذشته NFC قهرمانان.

“DeForest برتر دفاعی در مقابله با این لیگ و ما هیجان زده به اضافه کردن او به ما فهرستی از” بالارد در بیانیه ای گفت. “اضافه کردن یک بازیکن از کالیبر نشان می دهد که اهمیت و تعهد ساخت قوی دفاعی در مقابل. او را جانباز حضور ما در اتاق قفل و منجر با اخلاق کار خود را.”

___

6:15 بعد از ظهر

Seattle Seahawks هستند reuniting با یک دوست قدیمی بازگرداندن سابق در دور اول انتخاب Bruce Irvin با توجه به یک فرد با آگاهی از این معامله.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس روز چهارشنبه در خواست نامش فاش نشود چرا که این تیم تا به حال اعلام نشده توافق. NFL شبکه اول گزارش مراسم.

Irvin خواهد بود افزایش به سیاتل را تصویب راش که نیاز به توجه. او یک حرفه ای-بالا 8½, کیسه و کیسه و 16 کارفرمایی بازدید در فصل گذشته فقط در 13 بازی خود را در طول یک سال با Carolina. هر دو کسانی که در مجموع موجب شده اند تا از سیاتل. او همچنین ساخته شده متوقف می شود با اوکلند و آتلانتا پس از خروج از سیاتل به دنبال 2015 فصل است.

Irvin, 32 بود که در دور اول انتخاب کنید از Seahawks در سال 2012.

— تیم غرفه گزارش در سیاتل.

___

5:55 بعد از ظهر

آریزونا کاردینالز توافق کرده اند که برای سه سال در مقابله با linebacker دوون Kennard با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت.

فرد صحبت با AP خواست نامش فاش نشود به این دلیل که معامله نشده است را اعلام کرد. Kennard بازی های برگزار شده در دو سال گذشته با شیرها دیترویت از جمله تمام 16 بازی فصل گذشته و بالا حرفه ای با هفت کیسه.

کاردینال ها در حال تلاش برای بهبود دفاع که به بالا ترین متری در NFL فصل گذشته. او به آنها می دهد یکی دیگر از بزرگ-بازی بازی تهدید به جفت با لبه حمله کننده چندلر جونز که تا به حال 19 کیسه فصل گذشته.

— دیوید Brandt گزارش.

___

5:25 بعد از ظهر

مینه سوتا وایکینگ ها باید فسخ قرارداد از شروع راست گارد جاش کلاین پس از فقط یک فصل است.

حرکت ساخته شده بود حدود یک ساعت به آغاز رسمی از سازمان. وایکینگ ها صرفه جویی خواهد شد در مورد $1.5 میلیون در حقوق و دستمزد-کلاه اتهامات اما آنها باید به حمل به جلو حدود 4.5 میلیون پول مرده.

کلاین آغاز شده 15 از 18 بازی از جمله دو در پلی آف. او از دست رفته دو بازی به دلیل ضربه مغزی و یک به یک پا آسیب است. کلاین پیش از این برای انگلستان و تنسی. او امضا قرارداد سه ساله با وایکینگ ها قبل از فصل گذشته که با $7.25 میلیون تضمین شده است.

___

5:10 بعد از ظهر

یک فرد با آگاهی از این قرارداد می گوید چپ مقابله با اندرو ضربه شارپی موافقت کرده است به سه سال معامله برای بازگشت به لس آنجلس قوچ.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که قوچ نیست اعلام کرد که مقابله با 38 ساله ضربه شارپی خواهد شد که بازی خود را در 15 فصل NFL در پاییز.

ضربه شارپی صرف 11 سال با Cincinnati Bengals قبل از پیوستن به قوچ به عنوان یک عامل رایگان تحت مربی جدید Sean McVay. چهار-time Pro کاسه های انتخاب شده یک لنگر در قوچ’ خط در حالی که حفاظت از جارد Goff را کور طرف تمام راه را به اولین شغل پیروزی حذفی و سوپر جام ظاهر در طول سال 2018 شود.

ضربه شارپی نیست از دست رفته یک بازی به دلیل آسیب دیدگی از سال 2013 و او از دست رفته است و فقط دو بازی که در آن او در حال استراحت سالم از سال 2008.

او به شدت در نظر گرفته بازنشستگی پس از سوپر باول یک سال پیش اما به نظر می رسید بیشتر از حد تعیین شده به بازی در این زمستان پس از قوچ از دست رفته پلی آف با وجود اتمام 9-7.

— گرگ Beacham گزارش از لس آنجلس.

___

4:55 بعد از ظهر

سابق جکسون cornerback A. J. Bouye رسما عضو Denver Broncos.

این تیم اعلام کرد تجارت دقیقه پس از لیگ جدید سال آغاز شد و روز شنبه بیش از دو هفته پس از آن توافق شد. این پلنگ رو یک چهارم دور در انتخاب آینده پیش نویس برای 28 سال کهنه و سال 2017 Pro کاسه استارت.

Bouye است که به علت $13 میلیون در هر یک از دو فصل است. او 14 interceptions در هفت فصل NFL با هوستون و جکسون.

___

4:50 بعد از ظهر

کریس هریس جونیور باقی مانده در رقابتهای غرب آسیا پس از موافقت با قرارداد با لس آنجلس شارژر یک فرد آشنا با این وضعیت آسوشیتدپرس گفت.

فرد به صحبت کرد AP به شرط ناشناس ماندن به دلیل معاملات نمی توان اعلام کرد که تا اتمام فیزیکی. ESPN برای اولین بار بود به گزارش هریس جونیور حرکت می کند.

هریس جونیور گذشته نه فصل با Denver Broncos و ساخته شده و چهار Pro کاسه ظاهر. او ساخته شده است شهرت خود را به عنوان یکی از اسلات گوشه ها در لیگ, اما بازی به طور انحصاری در خارج از فصل گذشته.

هریس جونیور می پیوندد یک شارژر ثانویه که شامل, cornerbacks کیسی هیوارد و دزموند پادشاه و همچنین ایمنی Derwin جیمز.

— جو Reedy گزارش از لس آنجلس

___

4:30 بعد از ظهر

یک فرد آشنا با این قرارداد می گوید: Atlanta Falcons توافق کرده اند که به نشانه سابق قوچ خارج linebacker دانته Fowler.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به دلیل اینکه اکثر تیم های برنده را اعلام کند تا خریدهای بازیکنان پاس physicals برای نهایی کردن معاملات.

لیگ نیست اجازه می دهد بازیکن به گزارش جدید تیم بلافاصله برای کسانی که physicals در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سه سال 48 میلیون دلار معامله reunites فاولر با شاهین مربی دن کوین. فاولر بود که یک دانشجوی سال اول در دانشگاه فلوریدا در سال 2012 زمانی که کوین بود Gators’ دفاعی هماهنگ کننده.

فاولر بود که در دور اول انتخاب توسط جکسون در سال 2015 که مجموعه ای حرفه ای با 11 1/2 کیسه برای لس آنجلس قوچ در سال 2019. او مجموعه ای حرفه ای دیگر بالا شروع 14 از 16 بازی.

— چارلز Odum گزارش از آتلانتا

___

4:15 بعد از ظهر

همه کاره لس آنجلس قوچ offensive lineman Austin بلیت موافقت کرده است به یک سال معامله به بازگشت.

بلیت آغاز شده است اما یک بازی در طول دو فصل گذشته با قوچ پس از خدمت به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه در سال 2017. بلیت آغاز شده است و در سمت چپ گارد راست گارد و مرکز در طول کار خود را با قوچ که ادعا کرد او چشم پوشی از ایندیاناپولیس در مارس 2017.

بلیت ادعا شروع کار در سمت راست گارد در سال 2018 پس از Jamon قهوه ای به حالت تعلیق در آمد و او هرگز آن را داد تا. بلیت آغاز شده برای لس آنجلس در سوپر باول در فوریه 2019.

بلیت رفت به سمت چپ گارد برای 2019 فصل اما تضعیف بیش به مرکز پس از برایان آلن مجروح شد.

— گرگ Beacham گزارش از لس آنجلس.

___

3:55 بعد از ظهر

یک فرد آشنا با این قرارداد می گوید رایگان agent cornerback الی اپل موافقت کرده است به یک قرارداد با لاس وگاس اظهارات.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که معامله را نمی توان اعلام کرد تا زمانی که اپل می گذرد فیزیکی. منطقه خلیج اخبار گروه برای اولین بار گزارش کرد.

اپل آخرین عامل رایگان علاوه بر موافقت با اظهارات این هفته به عنوان بخشی از یک دفاعی تعمیرات اساسی. Linebackers Cory لیتلتون و نیک Kwiatkoski دفاعی مقابله با Maliek کالینز ایمنی جف هیت و دفاعی پایان کارل Nassib, به گفته افراد آشنا با معاملات صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که قرارداد نشده است را امضا کردند.

اپل بود 10th کلی انتخاب جاینت در سال 2016 قبل از اینکه معامله به نیواورلئان میدوی از طریق 2018 فصل است. او دارای سه interceptions و 33 پاس defensed در 55 بازی.

— جاش Dubow از شهرستان آلامدا, کالیفرنیا

___

3:50 بعد از ظهر

ردسکینز واشنگتن در حال امضای ایمنی شان دیویس به یک قرارداد یک ساله است که می تواند به ارزش تا $5 میلیون.

عامل جلب Rosenhaus پژوهشگران معامله در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. دیویس واشنگتن مادری که در دانشگاه مریلند است.

26 سال از دست رفته اکثریت قریب به اتفاق فصل گذشته با آسیب دیدگی شانه. دیویس تا 247 پردازد و پنج interceptions در 48 بازی با Pittsburgh Steelers از آنها پیش نویس او را در دور دوم در سال 2016.

ردسکینز در حال تجهیز نشدن در رایگان آژانس تحت مربی جدید Ron ریورا و دفاعی هماهنگ کننده جک دلم ریو. آنها در حال حاضر آمد به نظر در قرارداد با linebackers توماس دیویس و کوین Pierre-Louis و دوباره امضا Jon Bostic.

___

3:45 p. m.

یک فرد با آگاهی از این قرارداد می گوید: لس آنجلس قوچ توافق کرده اند که برای یک قرارداد یک ساله به ارزش 10 میلیون دلار با عبور-عجله linebacker لئونارد فلوید.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که قوچ نشده بود اعلام کرد که توافق.

فلوید خود را صرف چهار NFL فصل با خرس شیکاگو که انتخاب او با نهم کلی انتخاب در سال 2016. او تا به حال هفت کیسه در rookie فصل اما در مجموع کاهش یافته است در هر بعدی فصل است. خرس او منتشر شد شنبه.

فلوید موقعیت مربی برای دو فصل گذشته با خرس بود براندون Staley, قوچ,’ جدید دفاعی هماهنگ کننده. فلوید همچنین دو فصل در گرجستان با قوچ در حال اجرا پشت تاد Gurley.

فلوید به احتمال زیاد خواهد بود که جایگزین موثر برای دانته فاولر است که ترک قوچ برای یک معامله سودآور با آتلانتا فالکونز پس از یک قوی در فصل 2019. قوچ نیز از دست داده اند که منجر tackler Cory لیتلتون و دیرین دفاعی مقابله با مایکل Brockers در باز روز از آژانس.

— گرگ Beacham گزارش از لس آنجلس.

___

3:15 بعد از ظهر

لوایح بوفالو را امضا کرده اند cornerback جاش نورمن به یک قرارداد یک ساله امیدوار است در هشتم-سال بازیکن می تواند امن شروع کار مخالف تره’Davious سفید.

این قرارداد برای اولین بار به توافق در مارس 9 و اعلام کرد این تیم روز شنبه. نورمن در دسترس بود پس از تلاش برای دیدار با انتظارات قبل از برش توسط واشنگتن در ماه گذشته با یک سال سمت چپ در پنج سال مبلغ 75 میلیون دلار قرارداد.

او علاوه بر پر نیاز فوری با صورتحساب اجازه می دهد کوین جانسون برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد است. نورمن را در رقابت با بازگشت استارت لوی والاس برای ردیف 2 نقطه.

32 سال است که پیوست با چهره های آشنا در بوفالو. صورتحساب مربی شان McDermott بود Panthers’ دفاعی هماهنگ کننده در طول نورمن اول چهار فصل NFL در کارولینای. نورمن نیز شناخته شده کالا به صورتحساب مدیر کل براندون اندازه خوب کار می کرد که در Panthers جبهه در همان زمان.

نورمن لذت می برد خود را در بهترین فصل تحت McDermott در سال 2015 در یک پلنگ دفاع که منجر به لیگ برتر با 24 interceptions. او یک حرفه ای-بهترین چهار interceptions و بازگشت دو برای touchdowns به کسب اولین و تنها همه طرفدار افتخار است.

— جان Wawrow گزارش از بوفالو, n. y.

___

2:45 p. m.

دفاعی مقابله با Linval یوسف موافقت کرده است برای یک قرارداد دو ساله با لس آنجلس شارژر.

دو نفر آشنا با معامله بگویید آسوشیتد پرس که یوسف قرارداد برای 17 میلیون دلار است اما می تواند به عنوان بالا به عنوان $19 میلیون با مشوق های اضافی. امضای تواند بعد اعلام می شود شنبه زمانی که لیگ جدید سال آغاز می شود.

یوسف وارد می شود خود را در 11 فصل است. او تدوین شد و در دور دوم با غول نیویورک در سال 2010 و صرف شش سال گذشته با وایکینگها مینه سوتا. او هفته گذشته منتشر شد در یک حقوق و دستمزد کلاه حرکت می کند.

یوسف forte اجرا توقف و او باید جفت خوبی با دفاعی به پایان می رسد جوی Bosa و ملوین Ingram. لس آنجلس بود که در بازار برای یک دفاعی مقابله با پس از انتشار براندون مبان هفته گذشته است.

— جو Reedy گزارش از لس آنجلس.

___

2:30 بعد از ظهر

نیویورک جتز در حال امضای مجدد cornerback برایان پول برای یک سال 5 میلیون دلار به طور کامل تضمین قرارداد عامل جلب Rosenhaus می گوید آسوشیتد پرس.

پول بود جت ” بهترین cornerback فصل گذشته در گرگ ویلیامز دفاع بازی در نیکل نقطه. او تا به حال 62 پردازد و یکی رهگیری او بازگشت و 15 متری برای touchdown شش پاس defensed و مجبور اشتباه در 14 بازی با 10 شروع می شود. او از دست رفته و دو بازی در اواخر فصل با یک ضربه به سر, اما برای بازگشت نهایی دو.

27-year-old پول خود را صرف سه NFL فصل با آتلانتا پس از امضا به عنوان عامل رایگان undrafted از فلوریدا. او امضا یک سال 3.5 میلیون دلار در مقابله با جت در رایگان آژانس سال گذشته است.

پول پنج حرفه interceptions و پنج کیسه خود را در چهار فصل NFL.

حرکت چهارشنبه اول رایگان آژانس دوره توسط جت که نمی شامل یک offensive lineman. مدیر کل جو داگلاس دوباره امضا گارد الکس لوئیس و موافقت کرده است که به نظر با سابق سیاتل مقابله با جورج Fant و سابق دنور مرکز کانر مک گاورن پس NFL حقوقی دستکاری دوره از روز دوشنبه شروع.

— دنیس Waszak جونیور گزارش از نیویورک است.

___

2:20 بعد از ظهر

پلنگ را منتشر ایمنی اریک رید فقط 13 ماه پس از دادن او را سه سال تمدید کرد.

رید اعلام کرد که این حرکت در توییتر گفت که او لذت می برد و وقت خود را با Carolina که او به دنبال به جلو به پیشبرد حرفه خود را در یکی دیگر از شهرستان. پلنگ بعد تایید کرد که رید منتشر شده است.

Panthers مدیر کل مارتی Hurney داد رید میلیارد و 22 میلیون و سه سال تمدید قرارداد پس از 2018 فصل است که شامل 9 میلیون دلار جایزه امضای. این حرکت به معنی پلنگ خواهد بود در قلاب برای 5 میلیون دلار در مرده کلاه پول است.

پلنگ دوباره امضا ایمنی تره بوستون به سه سال 18 میلیون دلار قرارداد در روز سه شنبه و همچنین توافق کردند که به نظر با عامل ایمنی Juston Burris از قهوه ای در اوایل این هفته.

28 ساله رید آغاز شده و 29 بازی در طول دو فصل گذشته برای پلنگ و تا به حال 201 دنده پنج, کیسه و کیسه و یکی رهگیری.

— Steve Reed گزارش از شارلوت, N. C.

___

2:15 بعد از ظهر

جدید انگلستان میهن پرستان به توافق تجارت ایمنی duron و هارمون به Detroit Lions با توجه به یک فرد با آگاهی از این معامله.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود روز شنبه به دلیل تجارت نشده بود را اعلام کرد.

هارمون بازی تمام هفت قبلی خود NFL فصل جدید انگلستان است. او شروع به یک حرفه ای-بالا هشت بازی فصل گذشته.

هارمون است 17 interceptions از جمله دو فصل گذشته.

شیران مربی مت پاتریشیا اتحاد آشنایی با هارمون. پاتریشیا در حال حاضر ورود به فصل سوم خود را به عنوان دیترویت مربی جدید بود انگلستان دفاعی هماهنگ کننده قبل از مصرف بیش از شیرها.

— نوح Trister گزارش در دیترویت.

___

1:50 بعد از ظهر

یک فرد آشنا با این قرارداد می گوید: مرکز تد Karras به یک توافق 4 میلیون دلار یک سال قرارداد با میامی دلفین ها.

فرد را تایید کرد توافق به شرط ناشناس ماندن به دلیل دلفین ها نشده بود را اعلام کرد.

Karras را جایگزین دن کیلگور که خروج در آژانس پس از شروع 13 بازی در سال 2019.

Karras چهار سال کهنه کار و سابق ششم دور انتخاب شد که استارتر در سال گذشته برای میهن پرستان جدید انگلستان.

— استیو شراب گزارش در میامی.

___

1:20 بعد از ظهر

شیرها دیترویت توافق کرده اند که به دو سال 8 میلیون دلار مقابله با دفاعی مقابله با دنی شلتون.

عامل جلب Rosenhaus تایید معامله چهارشنبه. شلتون آغاز شده 14 بازی فصل گذشته برای میهن پرستان جدید انگلستان. او تا به حال سه کیسه و مجبور اشتباه کردن.

شلتون بازی های برگزار شده است و پنج NFL فصل سه با کلیولند و دو با میهن پرستان.

دیترویت دفاع از رتبه 31 در لیگ فصل گذشته و دفاعی در مقابله با یک منطقه نیاز به ورود رایگان آژانس. شیرها منتشر دفاعی مقابله با دیمون هریسون در اوایل این offseason.

شلتون بود که در دور اول پیش نویس انتخاب توسط Browns در سال 2015.

___

1 p. m.

به Denver Broncos را به دست آورد و پنج بار نرم افزار کاسه دفاعی lineman Jurrell کیسی از تنسی تیتان.

دو نفر آشنا با تجارت بگویید آسوشیتد پرس که تیتان جابجا کیسی به دنور برای هفتمین دور پیش نویس انتخاب کنید.

این حرکت نمی تواند تبدیل به رسمی تا لیگ جدید سال آغاز می شود و روز شنبه با وجود اینکه اکثر تیم های برنده را اعلام رسمی تا خریدهای بازیکنان پاس physicals برای نهایی کردن معاملات.

این لیگ نیست اجازه می دهد بازیکن به گزارش جدید تیم بلافاصله در طول coronavirus بحران است.

شش-زمان کاپیتان تیم کیسی بود که طولانی ترین بازیکن شاغل در فهرست پیش نویس توسط تیتان در دور سوم در سال 2011. تنها توپ زن برت کرن شده است با حق رای دادن دیگر, دید از بالا چشم پوشی از دنور در سال 2009.

دفاعی در مقابله با اتحاد آغاز شده 137 139 بازی های انجام شده هر چند صدمات او را نگه داشته و از سه بازی گذشته دو فصل است. او زن دوم با پنج کیسه در طول این فصل بود و تیم بالا 30 کارفرمایی فشار.

اما کیسی است که به علت $11.2 میلیون دلار در این فصل و تحت قرارداد از طریق 2022 با برچسب قیمت است که تنها می رود در دو سال آخر. تیتان قرار می گیرد nonexclusive حقوق حق رای دادن برچسب در NFL عجله رهبر جرثقیل هنری در روز دوشنبه و می تواند با استفاده از بیشتر حقوق و دستمزد کلاه فضایی به ثبت نام او را به یک قرارداد جدید.

تنسی نیز پیش نویس جفری سیمونز از می سی سی پی امور خارجه در شماره 19 به طور کلی در ماه آوریل گذشته و دفاعی مقابله قادر به دریافت دو کیسه بازی نه بازی در فصل به طور منظم و همه postseason با وجود پاره شدن یک ACL در ماه فوریه گذشته.

— Teresa M. Walker گزارش از ایالت تنسی و Arnie Melendez استاپلتون از شفق قطبی

___

12:50 بعد از ظهر

سبز خلیج هکرها در حال گسترش مهلت برای فصل دارندگان بلیط به پرداخت خود را برای سال 2020 بلیط به ژوئن 1 به آنها اجازه می دهد زمان بیشتری برای مقابله با هر گونه تاثیر بالقوه از coronavirus.

قبلی آخرین مهلت برای دارندگان بلیط فصل بود 31 مارس است. فاکتورها فرستاده شدند در اواخر فوریه همراه با بروشور ترسیم جدید قیمت گذاری شده است.

اگر یک بازی لغو شده است و نمی تواند موکول فصل دارندگان بلیط را دریافت بازپرداخت برای تحت تاثیر بازی و یا می تواند اعتبار این مبلغ به آینده حذفی و یا به طور منظم فصل بلیط برای 2021.

همان سیاست اعمال را به بازی وجود دارد که تحت شرایط است که طرفداران منع از حضور در چنین اگر به عنوان یک مقام دولتی تجمعات محدود به یک تعداد معینی از مردم است.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>