نیویورک (AP) — آخرین به کروناویروس جدید شیوع (همه زمان محلی):

4:30 بعد از ظهر

سازمان ملل متحد به شدت محدود کردن کنفرانس که انتظار می رود شده بود را به 12 ، 000 نفر از 193 عضو سازمان ملل به نیویورک در هفته آینده به دلیل گسترش coronavirus.

U. N. کمیسیون وضعیت زنان دوشنبه تصمیم به برگزاری یک روز رویداد در مارس 9 تا هیئت در نیویورک می تواند اتخاذ یک پیش نویس بیانیه سیاسی بزرگداشت سالگرد 25 از U. N. کنفرانس در پکن که به تصویب رسید گسترده برنامه ریزی برای دستیابی به برابری برای زنان است.

اما کمیسیون تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن این رویداد بزرگ به تاریخ آینده مشخص می شود که هیئت های نمایندگی از تمام کشورها و سازمان های غیر دولتی می توانند شرکت کنند.

این کمیسیون تاکید کرد که وجود خواهد داشت بدون بحث در مارس 9, و تمام برنامه های جانبی لغو خواهد شد. آن دلسرد هیئت از تمام سرمايه از آمدن به نیویورک در مارس 9 رویداد.

___

3:45 p. m.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کابینه اش در حال نشست در کاخ سفید با مدیران از 10 شرکت های دارویی به یادگیری راه های به سرعت توسعه یک واکسن برای coronavirus.

امروز, وجود دارد هیچ درمان اثبات شده. در چین و دانشمندان را آزمایش کرده اند ترکیبی از داروهای HIV در برابر کروناویروس جدید و همچنین به عنوان یک داروی آزمایشی به نام remdesivir که در حال توسعه را برای مبارزه با ابولا. در ایالات متحده دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا نیز شروع به تست remdesivir در برخی از آمریکایی ها که داشت به COVID-19 پس از تخلیه از یک کشتی کروز در ژاپن است.

روشن نیست که چگونه به سرعت این مطالعات پاسخ خواهد داد که آیا هر یک از مواد مخدر کمک کند.

معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز حضور داشتند که بعد از ظهر دوشنبه در جلسه. او می گوید دیگر جلسات در حال مرتب با رهبران شرکت های هواپیمایی و کشتی کروز عملیات.

___

3:15 بعد از ظهر

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا خواستار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام جلو که مهاجران نمی خواهد موضوع را به اجرای مهاجرت برای آمدن به جلو با کروناویروس بیماری یا نگرانی.

ACLU کارکنان وکیل عشا Bhandari خبرنگاران می گوید که دولت باید قانون در حال حاضر در مراحل اولیه پاسخ ملی.

استاد حقوق دانشگاه ییل امی Kapczynski می گوید مردم کمتر احتمال دارد به دنبال کمک اگر آنها ترس از آینده در تماس با مهاجرت.

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در آمریکا صعود به شش دوشنبه به عنوان گسترش بیماری به کشور است.

___

2:45 p. m.

واشنگتن مقامات بهداشتی می گویند شش نفر فوت کرده اند از coronavirus.

در یک کنفرانس خبری دوشنبه دکتر جف Duchin از بهداشت عمومی – سیاتل & King County – گفت: پنج نفر از مرگ و میر مردم از پادشاه شهرستان و یک نفر از شهرستان اسنوهومیش شمال سیاتل.

محققان گفت که این ویروس ممکن است در گردش برای هفته کشف نشده در واشنگتن است.

___

تعداد coronavirus موارد در ایتالیا صعود به 2,036 فتح کرد گرفته شد.

مقامات گزارش روز دوشنبه که 52 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت بوده اند اما تاکید کرد که همه آنها موجود مشکلات سلامتی جدی از سرطان کلیه و یا بیماری های قلبی و تقریبا تمام شد و افراد مسن از جمله بسیاری در اواخر 80s یا اوایل 90s.

تا کنون مقامات بهداشتی باید تجویز بیش از 23,000 تست های گرد در کشور نزدیک به 60 میلیون نفر است.

ملی سلامت موسسه مقامات گفت: از آن می تواند 10 تا 14 روز قبل از آن شناخته شده است اگر ایتالیا با اقدامات محدود کننده از جمله quarantining 11 شهر در شمال که در آن تقریبا تمام موارد گزارش شده است که کاهش گسترش ویروس.

___

1:30 بعد از ظهر

دموکرات و جمهوری خواه دستیاران در آمریکا می گویند مذاکرات در دو حزبی اضطراری 7 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار اندازه گیری برای نبرد جدید کروناویروس تقریبا کامل هستند.

اندازه گیری به نظر می رسد در مسیر پرده برداری می شود به عنوان اوایل به عنوان جمعه و امید است به سرعت آن را به سرعت از طریق هر دو مجلس نمایندگان و سنا تا پایان هفته.

اندازه گیری خواهد سرمایه گذاری فدرال و ایالتی پاسخ تلاش های صندوق دولت فدرال درایو به توسعه و تولید واکسن و ارائه کسب و کار کوچک مدیریت فاجعه وام برای کمک به کسب و کار به طور مستقیم تحت تاثیر رشد coronavirus بحران است.

___

ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams خواستار احتیاط اما “وحشت” بیش از این گسترش coronavirus .

آدامز تور کانکتیکات بهداشت عمومی آزمایشگاه دوشنبه.

او و دولت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان رنه کلمن-Mitchell مردم خواست تا به اقدامات احتیاطی از قبیل شستن دست و آرنج “تداوم” به جای از دست دادن و گرفتن عکس های آنفولانزا.

آنها گفتند: عکس های آنفولانزا را کاهش تعداد افراد بستری شده به دلیل آنفولانزا و فضای رایگان در صورت نیاز به درمان بيماران بیمار توسط coronavirus.

آدامز همچنین در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس و گفت این “یک کار خوب انجام داده محدود کردن coronavirus ورود به ایالات متحده است.”

___

1:10 بعد از ظهر

سنگال و تونس گزارش اولین موارد جدید کروناویروس.

سنگال وزیر بهداشت Abdoulaye Diouf Sarr تایید آن مورد دوشنبه. بیمار یک ملی فرانسه که در تعطیلات نیم و در یک پیست اسکی قبل از بازگشت به سنگال جایی که او و خانواده اش زندگی می کنند. وزیر بهداشت گفت: او در قرنطینه و خانواده اش در حال نظارت.

رئیس جمهور Macky Sall به نام آرامش. او اطمینان سنگال که مقامات در حال آماده به چهره این بیماری است.

تونس نیز در گزارش خود اولین مورد از این ویروس در دوشنبه تونس مردی که تا به حال مشغول به کار در ایتالیا اما در سمت چپ به این دلیل که ویروس پخش شد وجود دارد. او بازگشت به تونس در روز پنج شنبه و پس از آن ایجاد یک تب و آزمایش مثبت است.

تونس وزیر بهداشت اصرار داشت “وجود دارد بدون نیاز به وحشت و یا واکنش های خصمانه نسبت به بیمار و یا بستگان خود را.” مقامات گفت: همه کسانی که در قایق با او شناسایی شده اند و در حال نظارت.

___

12:45 p. m.

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت: هنوز زمان برای جلوگیری از افزایش اپیدمی جهانی از COVID-19 گفت: “مهار امکان پذیر است و باید با اولویت بالا برای همه کشورها است.”

در یک نشست خبری دوشنبه Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ژاپن شد و در حال حاضر این سازمان را “بزرگترین نگرانی است.”

او در توصیف این کروناویروس جدید به عنوان “منحصر به فرد” ویروس قادر به جامعه انتقال اما بر خلاف آنفولانزا می تواند موجود با اقدامات حق.

او کاهش یافته است به توصیف جهانی شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر و گفت شواهد نیست و در عین حال حمایت از آن است. او افزود که نگرانی های فعلی و نگرانی در مورد ویروس بودند قابل درک است اما هشدار داد که “بیایید واقعا آرام کردن و انجام کارهای درست” برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

___

در سخنرانی خود در مراسم سالانه آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته کنفرانس در واشنگتن معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس گفت: coronavirus خطر را برای آمریکایی ها باقی مانده است کم و اضافه کرد: “ما آماده برای هر چیزی.”

این هفته پنس به عنوان رئیس coronavirus نیروی کار خواهد بود در دیدار با صنعت حمل و نقل هوایی مقامات چهارشنبه. او را دیدار مینه سوتا بر اساس 3M پنج شنبه و دیدار با کروز صنعت نمایندگان در فلوریدا در روز شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دیدار با نمایندگان زیادی از شرکت های دارویی بعد شنبه. او گفت: در این جلسه بوده است در برنامه های خود را به آدرس قیمت دارو اما coronavirus را در حال حاضر بالا مورد در دستور کار این نشست است.

___

12:15 بعد از ظهر

آمریکا مقامات بهداشتی به روز شده در کشور تعداد coronavirus موارد به 91 روز دوشنبه.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این تعداد شامل 45 عفونت در میان افرادی که در الماس شاهزاده کشتی کروز که یکی بیشتر از آنچه قبلا گزارش شده است. این شامل افرادی که آزمایش مثبت پس از بازگشت از سفر به شیوع مناطق در دیگر نقاط جهان خود را در تماس نزدیک و آنچه به نظر می رسد عفونت از جامعه گسترش — افرادی که نه سفر و نه شناخته شده اند در تماس با دیگر افراد آلوده.

دو نفر کشته و 10 متحده گزارش موارد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im