لاس وگاس (AP) — آخرین از مسابقه برگشت بین دئوتای وایلدر و تایسون خشم (همه زمان محلی)

8:30 p. m.

Oddsmakers در این قمار شهرستان دیدن این عنوان سنگین وزن مسابقه برگشت بین دئوتای وایلدر و تایسون خشم به عنوان یک واقعی tossup.

وایلدر اندکی مورد علاقه در ساعت قبل از مبارزه اما شانس بودند که در مورد به عنوان نزدیک به عنوان آنها می تواند. وایلدر بود منهای-120 و خشم و حتی پول را به نفع خود هر چند وجود دارد مقدار زیادی از دیگر شرط برای حفظ bettors مبارک.

در میان آنها یک 18-1 شرط می بندم که این مبارزه به پایان خواهد رسید در یک قرعه کشی برای اولین بار مبارزه بین دو سنگین وزن ها را 14 ماه پیش در لس آنجلس.

Bettors می تواند 8-5 که وایلدر برنده خواهد شد توسط حذفی در حالی که خشم یک 5-1 longshot برای برنده شدن در داخل فاصله. باید مبارزه به 12 دور اگر چه خشم است و در 7-5 به پیروزی 7-1 برای متحیر کردن.

بیشتر بنگ برای جفتک انداختن در MGM بزرگ کتاب ورزشی شد 75-1 شانس که خشم را برنده دور اول حذفی و 60-1 که او را برنده توسط یک 12th دور حذفی.

وایلدر که به ثمر رساند knockouts در 41 از 42 برنده است 40-1 به برنده دور اول حذفی اما شانس باریک به 15-1 به صورت یک حذفی در دور 5-7.

8 p. m.

مشاهیر شروع به وارد در MGM Grand عرصه برای به کرات سنگین وزن مسابقه برگشت بین دئوتای وایلدر و تایسون خشم با Michael J. Fox, Triple H کشتی کج, Magic Johnson و گوردون رمزی همه نشان داده شده در جمعیت است.

جری وست دیده می شد صحبت با استیو هاروی در حالی که لاس وگاس اظهارات صاحب Mark Davis و مربی جان weather underground مورد مصاحبه قرار گرفتند بیرون رینگ.

ورزشکاران از انواع دیگر ورزش حرفه ای شد ساخت راه خود را از طریق اجتماع به عرصه از جمله هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson, که در مسابقه یکشنبه در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر.

6:30 p. m.

سبک را به دعوا منجر به بسیاری از مردم در بوکس به فکر می کنم دوم عنوان سنگین وزن مبارزه بین دئوتای وایلدر و تایسون خشم خواهد شد مثل اول.

که لزوما نمی تواند یک چیز بد چون وایلدر و خشم قرار داده و نشان می دهد اولین بار آنها را ملاقات کرد چشمگیر مبارزه به پایان رسید که در قرعه کشی.

اما عنوان سنگین وزن دعوا معمولا در خود بایستند. و rematches می توانید به چپ چپ به عنوان یک گروه سه نفره سنگین وزن مسابقات در سال 1990 نشان داد.

Evander Holyfield و ریدیک Bowe قرار داده و در مبارزه بزرگ زمانی که آنها ملاقات کرد در ماه نوامبر سال 1992 برای اولین بار چه خواهد بود سه دعوا بین دو سنگین وزن ها. Bowe در آمد قوی در اواخر دور به عنوان از Holyfield در یک کبودی 12-دور مبارزه دو بوکسور در نخست خود را.

زمانی که آنها ملاقات کرد و یک سال بعد مبارزه به اندازه کافی خوب بود. اما پس از آن به اصطلاح فن مرد پرواز در یک موتوری paraglider, swooped به بیرون آرنا در Caesars Palace فرود در حلقه طناب در دور هفتم.

در آن زمان 21 دقیقه به بازگرداندن نظم و رزومه مبارزه است. هنگامی که آن را بیش از Holyfield تا به حال یک پیروزی باریک هر چند Bowe شکایت می کنم که فن مرد sapped حرکت خود را و هزینه او تقلا.

سال آینده الیور مک کال زدم لنوکس لوئیس در دور دوم در یک خیره کننده ناراحت در ورزشگاه ومبلی در لندن است. در آن زمان آنها با هم در سال 1997 برای دومین عنوان مبارزه McCall آغاز شده رفتار bizarrely امتناع از بازگشت به گوشه ای خود را در پایان دور سوم و پرتاب تنها دو مشت در دور چهارم.

مک کال به حال اشک جریان پایین صورت خود را, در نهایت باعث شد داور به گام و جلوگیری از مبارزه و جایزه پیروزی به لوئیس.

شاید معروف ترین های اخیر سنگین وزن rematches صورت گرفت در همان سال زمانی که مایک تایسون و Evander Holyfield ملاقات برای بار دوم در چه شد بدنام “نیش مبارزه کنند.”

Holyfield متوقف شده بود تایسون در 11 دور اول خود را مبارزه تایسون ناراحت شد چرا که او فکر او بود که سر butted. زمانی که او و Holyfield رفت و در آن را در مسابقه برگشت تایسون فکر کردم همین و انتقام گاز گرفتن Holyfield گوش.

داور Mills Lane اجازه مبارزه به در اما تایسون سپس بیت Holyfield دیگر گوش وادار خط به رد صلاحیت او در یک, عجیب و غریب پایان به یکی از بزرگترین دعوا همیشه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im