آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— که تاسف آمریکا تصمیم به توقف کمک های مالی.

—گروه 20 ملل توافق به حالت تعلیق در پرداخت بدهی.

—ترودو می گوید کانادا مستند آخرین ‘بسیاری از هفته است.’

___

لندن — بریتانیا, وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید: روش های جدید معرفی خواهد شد بنابراین “هر کجا که ممکن است” مردم را “فرصتی برای خداحافظی” به عزیزان مرگ با کوروناویروس.

در دولت روزانه coronavirus نشست خبری, Hancock, گفت: “مایل بود با کسی که شما را دوست دارم در پایان زندگی خود را یکی از عمیق ترین غرایز انسانی.”

او گفت که او گریستم زمانی که او شنیده 13 ساله اسماعیل محمد عبدالوهاب درگذشت از COVID-19 اوایل این ماه بدون پدر و مادر در بالین او.

او گفت: روش های جدید را به “مردم نزدیک ترین عزیزان فرصتی برای خداحافظی” موضوع را به محدود کردن خطر ابتلا به عفونت.

هیچ جزئیات بیشتری ارائه شد.

زیر انتقاد شدید از دولت بیش از همه گیر در مراقبت از خانه, Hancock, همچنین اعلام کرد اقدامات لازم برای مبارزه با گسترش coronavirus از جمله افزایش تست و بهبود دسترسی به تجهیزات حفاظتی.

___

واشنگتن — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo صحبت کرده است با مقامات ارشد چینی دیپلمات تاکید به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهان آن است که چین می تواند به شفاف و به اشتراک گذاری این حیطه پر از اطلاعات در مورد ریشه و گسترش جدید کروناویروس.

میان دولت را به طور فزاینده ای آوازی شکایت در مورد پکن در واکنش به شیوع COVID-19 ویروس در شهر ووهان وزارت امور خارجه گفت: Pompeo صحبت چهارشنبه با یانگ Jiechi سابق وزیر امور خارجه چین که در حال حاضر اجرا می شود, امور خارجی از چین و حزب کمونیست. تماس یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود ایالات متحده پرداخت به سازمان بهداشت جهانی در انتظار بررسی به چگونه آن را به کار گرفته شیوع و این که آیا آن متمایل به چین فشار به تطهیر شدت آن است.

Pompeo “و تاکید کرد که باید برای شفافیت و تبادل اطلاعات برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و جلوگیری از شیوع آینده” این گروه در بیانیه ای گفت.

___

لندن — دولت بریتانیا ارشد پزشکی مشاور می گوید و انگلستان روزانه coronavirus مرگ و میر در بیمارستان است و به احتمال زیاد به افزایش بیش از چند روز آینده, اما این کشور است که “احتمالا” با نزدیک شدن به اوج شیوع.

در دولت روزانه coronavirus نشست خبری پروفسور کریس Ersin گفت که در چند هفته گذشته تعدادی از کسانی که در حال مرگ پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 افزایش یافته است پس از فرو بردن در طول تعطیلات آخر هفته و پس از آن دو روز است. پس از چهار روز آخر هفته عید پاک, Ersin گفت: وجود دارد به احتمال زیاد به “گرفتن” و “گزاف گویی فردا.”

نظرات خود را پس از انگلستان ثبت چهارم آن مستقیما بعد از زیر 800 مرگ و میر در بیمارستان ها است که تعجب بسیاری از پیش بینی که پیش بینی بیش از 1000 روزانه انگلیس مرگ و میر در حال حاضر. دولت گفت یکی دیگر از 761 نفر در بیمارستان در نظر گرفتن مجموع به 12,868 مردم است. که مرگ و میر را شامل نمی شود کسانی که در گذشت در مراقبت از خانه و یا در جای دیگر.

Ersin گفت: انگلستان است “احتمالا رسیدن به اوج کلی” اما که مقامات “هنوز در نقطه ای که ما می توانیم با اطمینان و خیال راحت این است که در حال حاضر گذشته اوج.”

___

آنکارا — ترکیه تلفات جدید کروناویروس پیشی گرفتن از 1500 پس از این کشور گزارش شده 115 اضافی مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca همچنین گزارش 4,281 جدید عفونت آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به 69,392.

مرگ و میر در حال حاضر در 1,518.

___

مادرید — دست و پنجه نرم با نحوه تغییر شکل آموزش و پرورش مختل coronavirus همه گیر مقامات اسپانیایی اعلام کرد که سال تحصیلی به پایان خواهد رسید و در ماه ژوئن به طور معمول است و تقریبا تمام دانش آموزان دبیرستانی را تصویب درجه.

اسپانیا لغو کلاس برای 8.2 میلیون دانش آموزان در ماه گذشته به عنوان coronavirus شیوع سرعت جمع آوری. آموزش از راه دور ابزار استفاده شده است پس از آن.

اسپانیا نسبت 18,579 مرگ و میر به coronavirus جهان سوم-بدترین عوارض پس از ایالات متحده و ایتالیا.

___

لندن — یک پرستار که تست مثبت برای COVID-19 سالگی پس از تحت اورژانس سزارین برای نجات فرزند خود است.

این Bedfordshire بیمارستان NHS Foundation Trust می گوید مریم Agyeiwaa Agyapong درگذشت یکشنبه و “فوق العاده و یک مثال از آنچه که ما برای ایستادن.”

داخلی کارکنان ایمیل فرستاده شده به همکاران او در لوتن و دانستیبل بیمارستان می گوید این تصمیم به انجام سزارین پس از وضعیت او بدتر شده است. کانال 4 اخبار که اولین گزارش این فاجعه گفت: پزشکان در ابتدا فکر Agyapong نشان دادن نشانه هایی از بهبود اما علائم او بدتر.

بیمه خدمات درمانی اعتماد, مدیر اجرایی, دیوید کارتر گفت: Channel 4 که دختر کوچک را بقا بود “چراغ از نور در این زمان تاریک است.”

___

واشنگتن — ایالات متحده در اجرای قانون مقامات می گویند بیش از 130 تحقیقات راه اندازی شده است در سراسر کشور به کلاهبرداری و سایر جرایم مرتبط COVID-19 شیوع.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک را تحقیقات امنیت داخلی می گوید عوامل آن تا کنون ساخته شده و نه دستگیری و اعدام هفت حکم جستجو به عنوان بخشی از یک تلاش با دیگر سازمان های اجرای قانون برای سرکوب ویروس جعلی آزمایش و درمان و تجهیزات حفاظت شخصی و تلاش برای بهره برداری از بحران بهداشت و درمان.

این سازمان اعلام کرد از آغاز “عملیات سرقت وعده” در پاسخ به آنچه که از آن به نام “افزایش قابل توجهی در فعالیت های جنایی.”

HSI گفت: کشف و ضبط بیش از 3 میلیون دلار در نامشروع و حاصل تعطیل 11,000 دامنه متصل به اتهام طرح های جعلی.

عوامل انتظار می رود میزان تقلب را افزایش می دهد به عنوان کمک های مالی فدرال و محرک پول شروع می شود برای فیلتر کردن از طریق اقتصاد آمریکا در هفته های آینده.

___

بروکسل — بلژیک خانه معروف جشنواره های تابستانی مانند Tomorrowland و راک Werchter است که ممنوعیت چنین تجمع جمعی تا پایان ماه اوت.

نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmes گفت: در همان زمان از آن است که در مذاکرات به ببینید تا چه حد مهم فوتبال لیگ می تواند شروع به بازی خود را در ماه اوت در پشت درهای بسته.

برگزار شده بود و انتظار چنین حرکت می کند. هنوز راک Werchter در بیانیه ای گفت: “ما در حال ویران” قبل از اضافه کردن “وجود دارد که بیشتر چیزهای مهم در زندگی در حال حاضر.” فردا گفت که “این وضعیت بسیار سخت است بر همه ما. به عنوان یک جامعه ما غمگین و نا امید و عصبانی — اما همچنین امیدوار چون ما می دانیم که ما خیلی قوی تر از این شکست.”

___

تورنتو — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید کانادا مستند آخرین “بسیاری از هفته” و هشدار داد کانادایی اگر اقتصاد بازگشایی بیش از حد به زودی تمام فداکاری های آنها در حال ساخت در حال حاضر ممکن است برای چیزی به عنوان کشور می تواند یکی دیگر از قله در coronavirus موارد است.

ترودو می گوید کانادا است که هنوز “یک شماره از هفته دور” از بودن قادر به شروع به بازگشایی و خواست کانادایی برای بیمار می شود.

او می گوید: هنگامی که وجود دارد این است که برخی از بازگشایی وجود دارد رفتن به یک نیاز برای تست سریع در یک مقیاس گسترده و گسترده تماس با ردیابی برای کسانی که تست مثبت است. او می گوید یک بار در کانادا گذشته موج اول دولت نیاز به ظرفیت برای مهر کردن هر گونه شیوع آینده.

او سخنان خود را قوی ترین و در عین حال در برابر شل شدن اقتصادی محدودیت های بیش از حد به زودی.

کانادا دارای بیش از 27,557 تایید موارد از جمله 954 مرگ و میر.

___

برلین — آلمان قصد دارد به اجازه مغازه های کوچک بازگشایی به عنوان اوایل هفته آینده پس از چهار هفته coronavirus shutdown اما بزرگترین اقتصاد اروپا است نگه داشتن سخت اجتماعی فاصله قوانین در محل.

پس از مقدار پیش بینی مذاکرات با آلمان 16 دولت فرمانداران آنگلا مرکل مجموعه ای از یک طرح برای اولین قدم آهسته راه اندازی مجدد از زندگی عمومی است.

ممنوعیت تجمع بیش از دو نفر در در محل بوده است از مارس 23 و با توجه به اجرا تا یکشنبه. مرکل می گوید محدودیت های اعمال شده را در محل باقی می ماند و مسئولان بررسی خواهد شد در پایان ماه چه اتفاقی می افتد پس از آوریل 3.

غیرضروری مغازه ها نیز بسته شده اند و برای نزدیک به چهار هفته است. دیگر مغازه ها تا 800 متر مربع (8,600 فوت مربع) خواهد بود و مجاز به شروع بازگشایی با بهداشت اقدامات احتیاطی. مرکل می گوید: تصمیم گیری در مورد دوره از روز شنبه هر چند ممکن است 3.

___

رم — ایتالیا روزانه افزایش COVID-19 موارد آهسته ادامه داد.

روز به روز افزایش 2,667 تایید مواردی که اعلام شد توسط مقامات به کمترین میزان خود در پنج هفته و به نمایندگی کمتر از 1.7 درصد افزایش نسبت به مجموع موارد از روز قبل است. تعداد تخت های مراقبت ويژه اشغال شده توسط بيماران مبتلا به عفونت کروناویروس نیز نگه داشته و رها کردن.

دیگر تشویق شماره ثبت شدند در لومباردی در شمال منطقه است که تا کنون تا به حال سنگین ترین بار مورد. لومباردی دیدم 827 بیشتر موارد پس از یک روز زودتر, اما روز گذشته آورده بود روز به روز افزایش 1000 یا بیشتر. ایتالیا در حال حاضر بیش از 165,000 موارد شناخته شده COVID-19.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان جدید کروناویروس اما خلبانان که آن را باید صبر کنید تا 48 ساعت قبل از پرواز.

اداره هوانوردی فدرال می گوید آن را بررسی هیدروکسی کلروکین و از نزدیک مربوط به کلروکين زمانی که آنها در دسترس قرار گرفت. مواد مخدر “به مدت طولانی در نظر گرفته شده است به طور کلی ناسازگار برای کسانی انجام, ایمنی حمل و نقل هوایی وظایف” می خواند FAA بیانیه.

ایمنی آژانس نقل از “طیف گسترده ای از دوزهای” و فقدان استانداردهای اطراف با استفاده از مواد مخدر برای درمان coronavirus در تصمیم گیری است که خلبانان که آنها را باید صبر کنید قبل از پرواز.

___

بروکسل — بلژیک است گسترش بسیاری از آن کلید قفل قوانین برای دو هفته است اما برنامه ریزی برای شروع بازگشایی تا اقتصاد پس از آوریل 3.

نخست وزیر سوفی Wilmes می گوید هر شل شدن قوانین را در این موارد در ادامه به قطع در طول هفته آینده. در اصل این مستند قوانین می شده اند و پس از تعطیلات آخر هفته اما شدت همه گیر شده دولت را مجبور به گسترش این وضعیت است.

“این بسیار روشن است که بحران پشت سر ما” Wilmes می گوید. “ما باید برای ادامه تلاش های ما بدون تضعیف”

او می گوید: باغ مراکز و انجام آن را به خودتان مغازه ها می تواند تحت همان شرایط به عنوان ضروری فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات هشداردهنده زود هنگام بحث از بلند کردن اجسام کشور مستند اشاره کرد که هر گونه اقدامات را باید بسیار جدی وزن و اثرات محدودیت کاسته شود در خارج از کشور مورد بررسی قرار گرفت.

یونان گزارش شده 22 عفونت های جدید و یک مرگ از COVID-19 آوردن مجموع عفونت به 2,192 فتح کرد گرفته شد و مرگ و میر به 102.

___

مصر و سودان به حالت تعلیق در نماز در مساجد و کلیساها در سراسر پایتخت از خارطوم رسانه دولتی گزارش شده است.

این آخرین اقدام در دولت تدریجی سفت ضد coronavirus اقدامات به عنوان رسمی در مورد تعداد صعود به 32 از جمله پنج مرگ و میر.

در اوایل این هفته دولت تصمیم به قفل کردن سرمایه برای سه هفته شروع در روز شنبه. دور ساعت منع رفت و آمد به شمار یک چالش برای پرجمعیت ایالت خارطوم که در آن بانک جهانی می گوید: 26% بی بضاعت هستند و بسیاری از زندگی در بسته بندی مناطق با بهداشت ضعیف و غفلت مراقبت های بهداشتی.

___

لندن — رئیس سازمان بهداشت جهانی می گوید آن تاسف آمریکا تصمیم به توقف کمک های مالی.

Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید ایالات متحده بوده است “دیرینه و دوست سخاوتمندانه به کسی که و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد تا.”

او نظرات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام توقف به ایالات متحده کمک های مالی به طور موقت تعلیق میلیون ها دلار از U. N آژانس بهداشت بزرگترین حامی مالی.

Tedros می گوید که همچنان متعهد به کاهش گسترش COVID-19 همه گیر و این امر کار با شرکای خود را به اطمینان حاصل شود که هر گونه کمبود بودجه را می توان ملاقات کرد.

“COVID-19 نمی تبعیض بین کشورهای غنی و فقیر ملت بزرگ و کوچک” Tedros گفت. “این یک زمان برای همه ما به متحد ما در مبارزه مشترک علیه تهدید مشترک, یک دشمن خطرناک. هنگامی که ما در حال تقسیم ویروس سوء استفاده از شکاف بین ما است.”

Tedros می گوید که کشورهای عضو و سازمان های مستقل را ارزیابی U. N. آژانس بهداشت عملکرد در یک بعد و بعد. اما تمرکز باید بر پایان دادن به شیوع این بیماری.

___

دبی — جهان ثروتمندترین کشور توافق کرده اند که بلافاصله به حالت تعلیق میلیاردها دلار در پرداخت بدهی برای فقیرترین کشورهای جهان به عنوان سازمان ملل مسابقه به صرف پول در مراقبت های بهداشتی و کارگران نهفته این بیماری همه گیر.

این گروه از 20 سازمان ملل که شامل ایالات متحده و چین و هند و آلمان و فرانسه و دیگران, توافق به اتفاق آرا روز شنبه در تعلیق از پرداخت بدهی در یک مجازی اجلاس وزرای مالی که به ریاست عربستان سعودی است.

عربستان وزیر دارایی محمد Jadaan گفت: پس از جلسه “همه دوجانبه رسمی طلبکاران شرکت خواهد کرد در این طرح که یک نقطه عطف مهم برای G-20.”

G-20 نمی گویند که چگونه بسیاری از کشورها خواهد بود نهفته, اما وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire می گوید: 76 کشورها واجد شرایط به توقف.

___

واشنگتن — اکثر کشورهای در حال پرداخت اضافی 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری که ارائه شد در 2.2 تریلیون دلار فدرال اقتصادی امداد بسته تصویب شده در ماه گذشته.

حداقل 32 ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس و نیویورک آغاز شده و یا خواهد شد شروع به ساخت پرداخت های این هفته است.

هنوز هم از اواخر روز سه شنبه بسیاری از ایالت ها هنوز در تکاپوی به روند وجوه اضافی از جمله واشنگتن ایالت اوهایو و ویسکانسین و نوادا.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im