آخرین: سابق NHL مجری Laraque تست مثبت

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

Denver Broncos ستاره linebacker فون میلر می گوید: او آزمایش منفی برای coronavirus دو هفته پس از اعلام او تشخیص داده شده بود با COVID-19.

میلر توییتی که او نتایج خود را پنج شنبه.

میلر رفت و با تشخیص خود در مارس 16. او گفت که او می خواست برای نشان می دهد که این ویروس می تواند بر هر کسی حتی کسی مانند یک جوان ورزشکار جهانی در شکل نوک بالا است.

میلر که به آسم مبتلا بود و تحت مراقبت Broncos تیم پزشکان و قرنطینه در منطقه دنور خانه بیش از دو هفته گذشته.

___

دانشگاه آیووا جمهور بروس Harreld خو نظرات او در مورد Hawkeyes امیدوار به شروع تمرین فوتبال ژوئن 1.

Harreld خواسته شد در هیئت مدیره از رجنت جلسه پنج شنبه در مورد از سرگیری فعالیت های ورزشی در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

“در حال حاضر ژوئن 1 تاریخ ما قصد داریم برای بازگشت به تمرین و در اینجا ما بروید,” او گفت:.

در بیانیه ای به آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه شب Harreld گفت: “من می خواهم برای روشن شدن نظرات من از اوایل امروز. همانطور که گفتم در رابطه با همکار ما اعضای بزرگ ده ما در حال بررسی تمام گزینه های. اما اولویت اول ما این است که سلامت و ایمنی دانش آموز ما ورزشکاران و طرفداران.”

Harreld دریافت برخی از مقاومت در رسانه های اجتماعی مورد اصلی خود را بگذارید. کالج, دو و میدانی رهبران گفت: وجود شک و تردید در مورد اینکه آیا فصل فوتبال برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر.

Harreld گفت رجنت که ده بزرگ منصوب شده است یک کمیسیون از کارشناسان پزشکی به مشاوره در مورد چگونه کنفرانس مدارس باید در مورد از سرگیری فعالیت های ورزشی و مدارس آماده شد برای وجود دارد که “اندکی تاخیر” به فصل فوتبال.

“ما برنامه رکورد در ده بزرگ است که ما باید در حدود شش تا هشت هفته تمرین خوبی برای نگه داشتن بازیکنان ما امن” او گفت رجنت. “من مطمئن هستم که ما مربیان خیلی دوست دارم خیلی بیشتر از زمان به طوری که آنها می توانید آنها را به برندگان. اما مسئله کلیدی در اینجا این است که ایمنی. ما نیاز به شش تا هشت هفته. ما باید یک مهلت قانونی برای همه تیم فعالیت های مرتبط تا تاریخ 1 ژوئن. بنابراین ما تا به حال خیلی امیدوار به این ویروس خواهد بود پشت سر ما در آن نقطه ما قادر خواهید بود برای بازگشت به آنچه ما به طور معمول انجام دهد.”

Harreld با اشاره به این که تیم های از دست رفته بهار عمل و سپس افزود: “اگر ما رو به بدترین بدترین آیا ما اجازه دهید این بازیکنان در بازی با طرفداران ؟ من نمی دانم چرا که اگر ما در آن مرحله با این برنامه ما می خواهم که به انجام بسیاری از آزمایش های فردی بازیکنان و من قصد ندارم برای رفتن بله یا خیر است. من قصد دارم به مراجعه به کارشناسان.”

___

شش-زمان گرند اسلم قهرمان بوریس بکر فکر می کند آمریکا باز نباید برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بکر که موفق به کسب عنوان در مرغزار فلاشینگ در سال 1989 گفت: “نیویورک تقریبا بدترین شهر ضربه توسط ویروس یک زن و شوهر از هفته پیش. من فکر نمی کنم این امر می تواند عاقلانه به مسابقات وجود دارد.”

بکر صحبت کرد در مصاحبه با Laureus.com او یک بین المللی آکادمی عضو.

آمریکا انجمن تنیس می گوید که انتظار دارد برای تصمیم گیری در ماه ژوئن که آیا برای برگزاری مسابقات گراند اسلم به عنوان برنامه ریزی شده از اوت. 31 سپتامبر. 13.

حرفه ای تور را به حالت تعلیق در رقابت حداقل تا اواسط ماه جولای. ویمبلدون نامیده می شد برای اولین بار در 75 سال است.

که لغو است “رفتن به مرخصی بزرگ خالی” گفت: Becker که موفق به کسب عناوین در انگلستان در سال 1985 و 1986 و 1989 و دونده-تا آنجا چهار بار.

___

Churchill Downs’ بهار دیدار بدون تماشاگر باز خواهد شد مارس 16, با, تاریخی, آهنگ انتظار برای انتشار برنامه های تجدید نظر از مخاطرات مسابقات آنلاین این آخر هفته.

آخر هفته گذشته برنامه ریزی شده باز به تعویق افتاد به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر مجبور به تعویق افتادن کنتاکی اوکس و دربی از آخر این هفته به هفت. 4-5.

آهنگ جدید باز خواهد آمد و پنج روز پس از آن اصطبل و مرکز آموزش بازگشایی در مراحل پس از تصویب پنج شنبه از مقامات دولتی با دستورالعمل های دقیق برای کاهش تاثیر COVID-19.

مسابقه انجام خواهد شد پنج شنبه ها از طریق یکشنبه با روز یادبود کارت در مه 25. در این دیدار خواهد بود تماشاگر-رایگان تا زمانی که مقامات دولتی تایید خود بازگشت.

___

سبز خلیج هکرها را اهدا 250.000 دلار به Green Bay-منطقه سیستم مراقبت های بهداشتی برای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان و پرستاران و کارکنان مشغول به کار در مبارزه با کروناویروس جدید.

این کمک مالی شامل $83,333 کمک های مالی به Bellin بهداشت و درمان بنیاد HSHS سنت وینسنت/بیمارستان سنت مری پایه و شفق قطبی سلامت پایه و اساس است.

اهدای بخشی از هکرها’ به COVID-19 جامعه کمک صندوق. از 1.5 میلیون دلار به صندوق ارائه خواهد شد $1 میلیون نفر در حمایت از قهوه ای شهرستان که شامل Green Bay. آن را نیز به طور مستقیم با 500.000 دلار به طرح های در میلواکی کانتی.

___

در این سال کمی لیگ سری جهانی و قهرمانی مسابقات در شش دیگر لیگ کوچک بخش های لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ کوچک رئیس جمهور Stephen حادثه اعلام کرد لغو در Facebook پخش زنده پنج شنبه بعد از ظهر از لیگ ستاد در Williamsport, پنسیلوانیا گفت: این امر می تواند “غیر ممکن” برای برگزاری رویدادهای میان مداوم محدودیت در اجتماعات بزرگ و سفر.

کمی لیگ جهانی سری برگزار شده است هر ماه اوت از سال 1947 و هرگز لغو شد. سال آینده به 75 بازی از مسابقات که نقطه عطف شده است تحت فشار قرار دادند به 2022.

حادثه اضافه شده است که محدودیت های مسافرتی را به همان اندازه غیر ممکن است برای برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات برای تیم های بین المللی و به همراه این تیم با خیال راحت به ایالات متحده است.

سالانه لیگ برتر بازی در Williamsport که در سال جاری به ویژگی های Boston Red Sox و Baltimore Orioles در اوت. 23 نیز لغو شده است MLB گفت.

___

پرتغال دولت می گوید این کشور در لیگ فوتبال خواهد بود و مجاز به ادامه on May 30, پس از یک توقف اجباری توسط coronavirus بیماری همه گیر.

نخست وزیر آنتونیو کوستا شامل اعلام این خبر در روز پنجشنبه با ارائه طرح دولت به عقب مستند اقدامات است.

کاستاریکا گفت: از سرگیری بازی هنوز هم بستگی به مقامات بهداشت تصویب اقدامات به استادیوم تامین بهداشت شرایط.

این بازی برگزار خواهد شد بدون فن.

پورتو آگهی بنفیکا با یک نقطه در بالای جدول رده بندی است.

___

Red Sox طرفداران هنوز هم می توانید پیام های خود را بر روی صفحه رتبه بندی در Fenway Park — حتی اگر ballpark را بسته است و هیچ بازی در حال وقوع است.

برای 50 دلار کمک مالی به این تیم موسسه خیریه طرفداران می توانید یک پیام ارسال شده در 40-توسط-100 پا مرکز زمینه تصویری هیئت مدیره. برای 100 دلار آنها می توانید یک پیام و یک تصویر. این تیم را به یک عکس و ارسال یک عکس از صفحه رتبه بندی بلبرینگ پیام.

این پول را به Red Sox بنیاد است که حفظ عملیات و برنامه نویسی در طول coronavirus بحران برای اطمینان از سازگار و پشتیبانی لازم و منابع به صدها نفر از غیر سود و جوانان در سراسر انگلستان است.

___

داجرز به زودی به طرفداران یک حساب اعتباری برای خانه, بازی های برنامه ریزی شده در مارس و آوریل.

این تیم نشده اعلام کرد هیچ برنامه ای برای طرفداران که بلیط بازی بعد از آن در این فصل است.

داجرز قرار بود برای باز کردن فصل در 26 مارس; اما شروع بازی بیس بال به تعویق افتاد جدید کروناویروس.

طفره زن ورزشگاه قرار است میزبان این همه ستاره بازی در ماه جولای. رسما آن را لغو نشده است که این تیم اشاره کرد که در آن اطلاعات برای طرفداران.

___

کناکز برای بچه ها صندوق اهدای $500,000 به ونکوور-گروه های منطقه برای کمک به ارائه بحرانی نیازهای جامعه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه وعده های غذایی و مراقبت از سالمندان ، جوانان و خانواده, تمیز کردن, امنیت, اضطراری پناه, مراقبت از کودک, و رها کردن-در جلسات مشاوره صوتی تصویری و چت.

گروه دريافت کننده پول شامل تغذیه جامعه ونکوور بانک مواد غذایی, BC ارائه دهندگان مراقبت های, انجمن, Senior Services Society of BC, Canucks آموزش خانواده مرکز مکی محل ریخته گری YWCA و بچه ها کمک تلفن.

طرفداران نیز دعوت به شرکت اگر آنها می توانند با اهدای آنلاین.

بچه ها صندوق به طور معمول اختصاص منابع خود را برای کمک به موسسات خیریه که حمایت از کودکان, بهداشت و سلامتی, تقویت توسعه مردمی هاکی و تسهیل و تشویق آموزش و پرورش در بریتیش کلمبیا.

___

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این کشور در لیگ فوتبال می توانند رزومه میان coronavirus همه گیر شده است تحت فشار قرار دادند به چهارشنبه.

فوتبال مقامات امیدوار به دریافت متهور به ادامه بازی های لیگ بدون طرفداران به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 9.

مرکل در دیدار با این کشور از 16 دولت فرمانداران و هشدار داد هنوز هم وجود دارد خطر که تعداد COVID-19 عفونت می تواند افزایش یابد اگر سخت مهار اقدامات آرام هستند بیش از حد به زودی.

مرکل می گوید: “ما باید به انجام همه ما می توانیم برای اطمینان از وجود همبستگی است.”

بان کی مون در تمام اجتماعات بزرگ از طریق پایان ماه اوت باقی خواهد ماند.

بوندسلیگا بود به حالت تعلیق در مارس 13 با نه دور باقی مانده است.

___

در فلموته جاده مسابقه خواهد به عنوان یک “At-Home Edition.”

48 نسخه از هفت مایل اجرا که معمولا بادها همراه کیپ Cod ساحل دریا در ماساچوست را به جای آن باید شرکت کنندگان در حال اجرا 7 مایل در خود محله در برخی از نقطه در یک دوره دو هفته ای در پایان ماه اوت. این مسابقه در اصل برنامه ریزی شده برای Aug. 16 اما شهر فلموته اجرا کرده است “هیچ رویداد بزرگ” سیاست از طریق پایان ماه اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مسابقه دهندگان در حال خرید $25,000 در کارت های هدیه به کسب و کارهای محلی به دست به طور تصادفی برای شرکت کنندگان است. اولین 5000 برای ثبت نام دریافت تضمین ورود به 2021 مسابقه.

اولین اجرا در سال 1973 فلموته مسابقه جاده به طور معمول به تساوی یک رشته از المپیک تفریحی دونده. برندگان گذشته شامل ماراتن بوستون قهرمانان جوآن Benoit ساموئلسون بیل راجرز کاترین Ndereba و ماراتن المپیک مدال طلا فرانک کوتاه تر است.

___

پاریس سنت ژرمن اعلام شده لیگ فرانسه قهرمان پس از فصل فوتبال به پایان رسید و در اوایل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

حرکت به شرح زیر است دولت فرانسه تصمیم به فوتبال و راگبی لیگ در این کشور از آنجا که از virus.

این دو بخش در فوتبال تا به حال 10 دور از مسابقات را از سمت چپ به بازی. پاری سن ژرمن led دوم-محل مارسی با 12 امتیاز و یک بازی کمتر.

___

جدید فوتبال زنان فصل را آغاز کرده است در بلاروس پس از آن بود که در ابتدا از تاخیر به دلیل شیوع کروناویروس.

فصل آغاز شده و با یک بازی بین دینامو-BGUFK و بلاروس ملی زیر 19 تیم. زیر 19 تیم در رقابت در لیگ در کنار باشگاه جوخه های.

طرفداران اجازه داده شد برای حضور در بازی به صورت رایگان, اما, کمتر از 100 شد در غرفه در ورزشگاه در مینسک است.

بلاروس تنها کشور در اروپا بازی فوتبال حرفه ای در طول بیماری همه گیر. مردان لیگ آغاز شده در ماه گذشته و لیگ زنان برنامه ریزی شده برای شروع در آوریل 16 بود اما با تاخیر دو هفته به دلیل سوء ظن است که بازیکنان تا به حال تماس با افرادی که به این ویروس.

بلاروس ملی فوتبال فدراسیون سخنگوی الکساندر Aleinik می گوید آسوشیتد پرس که “آزمون را تایید نمی کند این ویروس را برای هر یک از بازیکنان است.”

___

انگلیسی, بوکس را از بدن حاکم می گوید که امیدوار دعوا می تواند صحنه از ماه جولای.

انگلیسی بوکس هیئت مدیره کنترل می گوید حوادث به احتمال زیاد برگزار می شود بدون فن در ابتدا و با تاکید بر “حداقل اعداد” از مقامات و پخش پرسنل.

هر کسی در این حوادث را باید در قبل از مبارزه قرنطینه و تا به حال تست برای COVID-19. وجود دارد خواهد شد و در ابتدا حداکثر پنج مسابقه در نشان می دهد.

این BBBofC می گوید که همچنان به دنبال مشاوره از دولت و مقامات پزشکی.

بزرگترین مبارزه است که می تواند محل در بریتانیا در ماه جولای توسط آنتونی جاشوا دفاع از خود کمربند سنگین وزن جهان در برابر کوبرات Pulev در لندن است.

مبارزه در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 20, اما به تعویق افتاد. آن می تواند در حال حاضر برگزار می شود در جولای 25.

___

آلمان شروع به رول کردن coronavirus تست در باشگاه های فوتبال در بالا و دو مرد را در لیگ امید از سرگیری فصل در ماه آینده.

لیگ برتر فوتبال آلمان می گوید آژانس خبری DPA آزمون بلافاصله شروع خواهد شد.

بوندسلیگا را با طرح سر در مارس مبتنی بر به طور منظم تست برای بازیکنان است. که به احتمال زیاد قبل از آنها رزومه کامل-تیم آموزش و قبل از هر بازی.

هزاران نفر از آزمایشات مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل این فصل است. که سوخت انتقاد که طرح بازيافت منابع است. معاون رئیس جمهور آلمان عمومی موسسه بهداشت گفت: در هفته گذشته تست باید متمرکز در افرادی که علائم و یا در ارتباط بودند به شیوع.

___

پاریس سن ژرمن می گوید وجود دارد “هیچ چیز رسمی” اما انکار نمی کند که آن را در مورد اعلام می شود لیگ فرانسه قهرمان.

فرانسه فصل به پایان رسید و در اوایل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و ورزش روزانه L L’équipe می گوید در وب سایت خود را که تصمیم گیری در جدول رده بندی لیگ بود و انتظار می رود به تصویب LFP هیئت مدیره.

دولت فرانسه به نام فوتبال و راگبی لیگ در این کشور روز سه شنبه به پایان رسید و برنامه به ادامه.

این دو بخش در فوتبال تا به حال 10 دور از مسابقات را از سمت چپ به بازی. پاری سن ژرمن led دوم-محل مارسی با 12 امتیاز و یک بازی کمتر. مارسی می ایستد به واجد شرایط به طور مستقیم به لیگ قهرمانان اروپا در حالی که مقام سوم رن را وارد دور مقدماتی.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>