آخرین: مسابقه آواز یوروویژن است latest virus قربانی

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 204,00 نفر کشته و بیش از 8,200. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 82,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

___

ده ها هزار نفر از روس ها و اوکراینی رشته شده اند در خارج از کشور به عنوان کشورهای نزدیک مرزها و تعلیق ترافیک هوایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از 35000 نفر از اوکراینی ها در انتظار تخلیه در کشورهای مختلف اوکراین زیرساخت های وزیر Vladyslav Krykliy گفت. او از دولت به اختصاص 4 میلیون دلار برای پرواز به آنها را به بازگشت به خانه. در اوایل این هفته 175 پرواز در آورده و بیش از 33 ، 000 اوکراین بازگشت به خانه.

در همان زمان مقامات روسی در حال کار برای کمک به دهها هزار نفر از گردشگران روسی در مواجهه با مشکلات بازگشت به خانه. با توجه به روسیه گردشگری دولت ناظر Rosturizm وجود دارد 100,000 گردشگران روسی هنوز هم در خارج از کشور.

بیش از 1000 روسها خود را به دام افتاده در مونته نگرو پس از آن هوا فضا بسته شد. وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova به نام وضعیت “بحرانی است.”

Zakharova اضافه شده وضعیت دشوار در آمریکای لاتین و مولداوی نیز هست.

___

هنگ کنگ مقامات بهداشتی با استفاده از مچبند الکترونیکی برای نظارت بر خود quarantining از همه مسافران بازگشت به مالی آسیا hub از خارج از کشور.

این دستگاه در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که کسانی که در زیر قرار داده شده 14 روز خانه قرنطینه در خانه باقی می ماند. مسافران از سرزمین اصلی چین شده اند نیاز به پوشیدن آنها پس از Feb. 8 اما استفاده از آنها بود و در حال گسترش روز شنبه به همه مسافران است. هزاران نفر از دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت به خانه در چند روز آینده.

هنگ کنگ مدیر ارشد فناوری اطلاعات ویکتور لام گفت: یک بند آن مربوط به یک تلفن هوشمند می توان با هم برای برخی از قرنطینه موارد است. لام گفت: الکترونیکی دستبند حذف نمی شود توسط پوشنده لباس و نمی خواهد جمع آوری اطلاعات شخصی.

هنگ کنگ 181 تایید COVID-19 عفونت تا کنون با چهار مرگ و میر. اما یکی از 14 مورد جدید روز چهارشنبه بود که از خارج از کشور.

___

اتحادیه اروپا داروهای آژانس می گوید در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که مصرف ایبوپروفن باعث می شود این بیماری ناشی از کوروناویروس بدتر است.

این بیانیه روز شنبه توسط سازمان پزشکی اروپا آمد در میان گسترده پیام در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که ایبوپروفن می تواند ترکیب اثرات ویروس.

بریتانیا خدمات بهداشت ملی است که مردم را به پاراستامول به جای ایبوپروفن برای درمان ویروس علائم در حالی که اذعان آنلاین “وجود دارد در حال حاضر هیچ شواهد قوی که ایبوپروفن می تواند coronavirus (COVID-19) بدتر است.”

آمستردام مبتنی بر اتحادیه اروپا سازمان پزشکی گفت: “در حال حاضر هیچ شواهد علمی ایجاد یک پیوند بین ایبوپروفن و بدتر از COVID‑19.”

ایبوپروفن غیر استروئیدی ضد التهابی دارو یا NSAID.

___

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اعلام کرد که کشور خود را با اعمال یک ممنوعیت ورود برای افرادی که از بخش هایی از ایتالیا و اسپانیا و ایسلند به نقل از سازمان بهداشت جهانی اعلام می کند که اروپا در حال حاضر مرکز جهان coronavirus بیماری همه گیر.

آبه همچنین گفت ژاپن به قرنطينه برای بازدید کنندگان از 38 کشور از جمله بیشتر از بقیه اروپا و همچنین ایران و مصر است. آن را به یک self-قرنطینه در مکان های تعیین شده و محدودیت در استفاده از حمل و نقل عمومی برای 14 روز. ویزاهای صادر شده در این کشور لغو خواهد شد.

آبه همچنین خواست شهروندان ژاپنی به تجدید نظر در هر یک از سفرهای خارج از کشور “صرف نظر از این منطقه است.”

مالزی گزارش یکی دیگر از 117 مورد جدید در روز شنبه در اولین روز از نزدیکی کامل مستند در سراسر کشور و در مجموع 790 عفونت با دو مرگ.

مالزی است که بدترین آمار کشور در جنوب شرقی آسیا. نزدیک به دو سوم از موارد مرتبط به یک 16,000 قوی مذهبی جمع آوری و در یک مسجد در کوالالامپور و حومه.

مالزی روز چهارشنبه مهر و موم شده از مرزهای خود و تعطیل مدارس کسب و کار و ادارات دولتی به مدت دو هفته به سرعت گسترش ویروس. سلامت مدیر کل نور هشام عبدالله خواست مردم را به محدود کردن جنبش به منظور به طور جدی.

“ما باید یک پنجره فرصت برای شکستن زنجیره ای” نور هشام گفت: در Facebook پیام. “شکست یک گزینه نیست در اینجا در غیر این صورت ما ممکن است به صورت یک موج سوم ویروس. یک بعدی خواهد بود به عنوان بزرگ به عنوان یک سونامی پس اگر ما یک نازدار نگرش است.”

___

تایلند, وزیر امور مالی است که قرار دادن خود را در قرنطینه پس از یکی از نگهبانان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus.

وزیر Uttama Saovanayon روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی دیده می شد ایستاده نزدیک به همکار اعضای کابینه از جمله نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا. اعضای کابینه همه عینک ماسک صورت و نشست 1 متر (3 فوت) از هم جدا

Uttama را در وزارت مالیه بود و با اسپری ضد عفونی کننده. تایلند اعلام کرد 35 تایید COVID-19 موارد جمعه آوردن این کشور در مجموع به 212.

اسپانیا وزارت امور خارجه می گوید: مارس 21 بازدید توسط پادشاه اسپانیا ششم و ملکه Letizia به کاخ سفید به تعویق افتاده است اجازه دهید به ایالات متحده و اسپانیا تمرکز تمام منابع خود و با توجه به COVID-19 پاسخ. T

او اسپانیایی پادشاهان دعوت شده بود توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump برای یک دولت ضیافت سوم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

___

کوزوو وزیر کشور اخراج شده که در راستای سیاست های دولت در حاوی ویروس است.

نخست وزیر Albin Kurti اخراج وزیر کشور Agim Veliu که در تلویزیون نشان می دهد بحث گفت که او در حمایت از اعلام وضعیت اضطراری برای جلوگیری از گسترش ویروس و همچنین گفت: “تعداد (ویروس) موارد افزایش ساعت.”

رئیس جمهور هاشم Thaci خواسته است مجلس به اعلام وضعیت اضطراری یک حرکت ظاهرا پشتیبانی نمی Kurti که می گوید: بهداشت و درمان اضطراری تا کنون خوب است حاوی ویروس گسترش یافته است. کوزوو به 19 مورد.

“آقای Veliu نشان داده تلفظ فقدان رهبری است و آشکارا تضعیف دولت کار” گفت: این بیانیه توسط Kurti.

بورکینافاسو دولت خود را تایید کرده است مرگ برای اولین بار از COVID-19.

این کشور غرب آفریقا دولت گفت: 62 ساله Burkinabe زن مبتلا به دیابت درگذشت. این کشور 27 نفر است اما دولت اعلام کرده است که هیچ برنامه ای برای بستن مرزها و یا توقف خدمات مسجد.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت دولت او آماده است بیشتر کمک مالی برای کارگران و اقدامات لازم برای محافظت از کسانی که اجاره برای دیدن از طریق اقتصادی آسیب های ناشی از شیوع کروناویروس.

در سوالات در این هفته در یک استان با حضور در مجلس عوام به عنوان قانونگذاران گفته شد برای نگه داشتن فاصله خود را امتحان کنید به سرعت گسترش ویروس جانسون گفت: این تنها حق “هر شرایطی ما باید اطمینان حاصل شود که کارگران دریافت پشتیبانی که آنها نیاز دارند.”

جرمی Corbyn رهبر اصلی مخالفان حزب کارگر گفته است که از حداقل قانونی برای پرداخت بیمار باید از افزایش فعلی $112 یک هفته تمدید به تمام انواع از کارگران است.

دولت در حال حاضر سست سیاست بیمار پرداخت و اعلام کرده است 350 میلیارد پوند ($416 میلیارد دلار) بسته حمایتی عمدتا ارزان مورد حمایت دولت وام برای کسب و کار برای حمایت از آنها از طریق اجتناب ناپذیر آسیب های اقتصادی ناشی از بحران است.

___

ترافیک در چک و لهستان در مرز رفته از بد به بدتر با وجود این تلاش ها از آن دسته کشورهای “ائتلاف” برای مقابله با کروناویروس زنجیره تامین اختلالات.

خط کامیون انتظار در طرف چک را وارد لهستان در شمال Nachod – Kudowa-Slone عبور بیش از 50 کیلومتر (31 مایل) در چهار شنبه. آن 40 کیلومتر (25 مایل) روز قبلش.

به راحتی وضعیت لهستان افتتاح سه گذرگاه در روز چهارشنبه پس از نخست وزیر چک Andrej بابیان و وزیر کشور Jan Hamacek صحبت خود را به همتایان لهستانی.

یک سخنگوی پلیس گفت: مرز لهستانی سپاه پاسداران شد و در حال حاضر قادر به بررسی حدود 40 کامیون در ساعت است.

مایل کامیون شده است همچنین صف بندی در شمال شرقی جمهوری چک در یکی دیگر عبور به لهستان و در مرز با کشور اسلواکی در شرق.

___

پرجمعیت ترین کشور آفریقا, نیجریه است که محدود کردن ورود مسافران از کشورهای با بیش از 1000 coronavirus موارد و تعلیق ویزا در بدو ورود برای شهروندان خود.

نیجریه مرکز کنترل بیماری ها, لیست کشورهای چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, اسپانیا, ژاپن, فرانسه, آلمان, آمریکا نروژ و انگلیس و هلند و سوئیس.

نیجریه که دارای هشت مورد تأیید آمریکا شهروندان خود را برای لغو و یا به تعویق انداختن همه غیر ضروری سفر به این کشورها.

___

اسپانیا اعلام کرد 2,538 فتح کند گرفته شد موارد جدید عفونت کروناویروس آوردن این کشور در مجموع به 13,716. نزدیک به نیمی از کسانی که در بیمارستان بستری شده است و 774 هستند که نیاز به مراقبت های ویژه با توجه به طرح ملی سلامت و مقامات. وجود دارد 588 مرگ و میر به طور رسمی ثبت 67 بیش از روز سه شنبه.

اسپانیایی مناطق که در آن خوشه های شناسایی شده در خانه سالمندان در حال نشان دادن یک نرخ بالاتر مرگ و میر و نیاز به بستری است گفت: رئیس بهداشت و درمان اسپانیا اورژانس مرکز فرناندو سیمن. که مورد مادرید که در آن حداقل 17 نفر کشته شده اند و تنها در یک خانه سالمندان و ده ها تن بیشتر آلوده شده اند.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به نام برای وحدت سیاسی برای مبارزه با ویروس جدید گفت: “بدترین هنوز به آمده است” با بسیاری از مرگ و میر رود و افزایش فشار بر این کشور را تیره و تار خدمات سلامت. “این COVID-19 همه گیر دارای ضعف همه پیش بینی های” سانچز گفت: تقریبا خالی مجلس.

___

لوئیزیانا پاستور می گوید: او استقبال بیش از 305 و مردم را به پرستش هم اعلام کرد که coronavirus با انگیزه های سیاسی است و هیچ چیز به نگرانی در مورد.

پلیس نشان داد تا پس از سه شنبه شب را در کلیسا در نزدیکی Baton Rouge, WAFB-تلویزیون گزارش شده است. افسران گفت: برگرد. تونی طلسم که گارد ملی خواهد شکستن هر گونه خدمات آینده با بیش از 50 نفر با حضور در خیمه زندگی کلیسا در شهر مرکزی.

“ویروس اعتقاد ما بر این است که با انگیزه های سیاسی,” طلسم گفت: Baton Rouge, ایستگاه. “ما برگزاری مذهبی حقوق عزیز و ما در حال رفتن به جمع آوری مهم نیست که چه کسی می گوید.”

او گفت: خدمات به خود جلب کرد و حتی بیشتر نمازگزاران از سه شنبه شب.

“من تا به حال 1,170 در حضور و غیاب یکشنبه,” املا گفت. “ما 27 اتوبوس در روزهای یکشنبه چیدن مردم در پنج محله منطقه است.”

___

یکی از بریتانیا بزرگترین تابستان موسیقی, رویدادهای این جشنواره Glastonbury, لغو شده است, به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان دهندگان می گویند این جشنواره با توجه به محل ژوئن 24-28 خواهد شد به تعویق افتاد تا 2021.

Glastonbury سازمان Michael Eavis و امیلی Eavis گفت: وجود خواهد “ناچار بود شدید پیامدهای مالی” برای کارکنان و تامین کنندگان و سازمان های خیریه حمایت گلستنبوری و بیشتر. اما آنها وجود دارد گفت: هیچ چاره ای در نور از دولت توصیه به مردم برای جلوگیری از تماس با دیگران است.

تیلور سویفت, Kendrick Lamar, the Pet Shop Boys و پل مک کارتنی در میان اعمال اعلام کرد برای سالگرد 50 نسخه از موسیقی پر زرق و برق.

___

پاکستان وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی می گوید چین را فراهم خواهد کرد تست کیت هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی برای مقابله با این کشور شیوع کروناویروس.

قریشی گفت: مستقل Geo news channel پس از سفر به پکن که چین نیز ارائه پول نقد در کمک های مالی به پاکستان مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی یک دولت از هنر انزوا مرکز برای مبارزه با جدید بسیار عفونی بیماری است.

او گفت: چین نیز به اشتراک گذاری آن با تخصص های پزشکی برای مبارزه با کروناویروس. نظرات خود را به عنوان آمد مقامات بهداشت تایید کرد نه بیشتر موارد از coronavirus در میان حجاج که به تازگی از ایران.

وجود دارد 246 تایید ویروس موارد در پاکستان است.

___

مقامات روسی در حال بسته شدن تمام کشور مدارس به مدت سه هفته با شروع از دوشنبه آینده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

روسیه مقامات آموزش و پرورش گفت: این امر می تواند تمدید, رخصتی بهار با فرصت برای ادامه تحصیل از راه دور.

روسیه تا کنون گزارش 114 تایید موارد این ویروس جدید است. روسیه بسته شده است مرزها به خارجی ها با شروع از جمعه و دستور داد coronavirus تست برای هر کسی که در بازگشت از کشورهای اروپایی در 14 روز گذشته. مسکو مقامات بسته اند تمام مدارس و ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر است.

___

آفریقای جنوبی می گوید که در حال حاضر 116 موارد تایید شده از coronavirus نزدیک به دو برابر تعداد اعلام دو روز پیش.

چهارده از موارد جدید از محلی انتقال یک نگرانی توسعه در کشور است که در بسیاری از موارد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

آفریقای جنوبی یکی از ترین در جهان نابرابر کشورها و مقامات در حال عجله برای جلوگیری از گسترش ویروس به پرتکاپو کم درآمد از محله های شلوغ حمل و نقل عمومی.

___

قرقیزستان توانسته سه مورد جدید کروناویروس.

قرقیزستان مقامات بهداشت گفت: سه مرد مبتلا به این ویروس در بازگشت از عربستان سعودی به تازگی.

روز دوشنبه همه از قرقیزستان را در مدارس و دانشگاه ها تعطیل شد, به مدت سه هفته. سینما و کاباره ها و رستوران ها و کافه ها با بیش از 50 صندلی در دسترس هستند نیز بسته شده است ، همه بین المللی قطار و اتوبوس لغو شده است.

___

شهردار کره جنوبی شهرستان بدترین ضربه توسط coronavirus می گوید 87 مورد جدید کشف شده از محلی پرستاری در بیمارستانها و افزایش نگرانی ها در مورد احتمال افزایش عفونت های پس از آنها مشکلاتی روبرو طی هفته گذشته.

Daegu شهردار Kwon Young-jin گفت: 74 از موارد آمد از یک بیمارستان و 57 بيمار آلوده منتقل خواهد به امکانات دیگر برای درمان.

عفونت در خانه های سالمندان نیست به طور کامل منعکس شده در ملی آمار و ارقام اعلام شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا KCDC که گفت: این موارد در Daegu افزایش 46 در 24 ساعت پایان نیمه شب سه شنبه.

مقامات کره جنوبی تلاش کرده اند برای جلوگیری از عفونت در بیمارستانها و خانه های سالمندان و ناتوانی موسسات و دیگر زندگی می کنند و امکانات است که منتقدان می گویند شده اند و ضعیف تنظیم شده برای سال.

این KCDC می گوید: 116 موارد و 10 مرگ و میر مرتبط شده اند به یک بیمارستان در Cheongdo نزدیکی Daegu که در آن عفونت رسید در میان بیماران بستری در بخش روانپزشکی.

کره جنوبی تایید کرده است حداقل 8,413 coronavirus موارد از جمله 84 مرگ و میر.

___

دولت کانادا گفت: اواخر روز سه شنبه که در کانادا و ایالات متحده در حال کار کردن جزئیات متقابل ممنوعیت غیر ضروری سفر بین کشورها است.

رسمی صحبت می کرد به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد جزئیات پیش از اعلام.

___ کمک توسط AP نویسنده راب Gillies در تورنتو است.

___

تایوان است ممنوعیت خارجی از ورود به این جزیره است.

Shih Chen-زونگ تایوان وزیر بهداشت و فرمانده مرکزی اپیدمی اپیدمی مرکز فرماندهی اعلام کرد که بان کی مون شروع می شود که پنج شنبه. تایوانی مردم بازگشت را به قرنطینه در خانه برای 14 روز.

تایوان دارای 77 موارد عفونت با این ویروس است که باعث COVID-19.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de