آخرین: کلت را پیتمن جونیور; شیرها D’Andre سویفت

آخرین روز دوم و سوم دور از پیش نویس NFL.

___

ایمنی و در حال اجرا بازگشت.

موقعیت بودند که تا حدودی یا کاملا نادیده گرفته و در دور اول پیش نویس این رقم به مقدار زیادی از توجه در دومین روز از انتخاب.

دوم و سوم دوره مجازی پیش نویس می تواند عفو جناس یک اجرا در پشت در حال اجرا. تنها یک LSU را کلاید ادواردز-Helaire رفت و در روز پنج شنبه به قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs در نقطه نهایی.

به دنبال گرجستان D’Andre سویفت ویسکانسین Jonathan Taylor, ایالت اوهایو است, J. K Dobbins یوتا زاک خزه و فلوریدا دولت مخفی Akers برای پیدا کردن خانه.

هیچ safeties رفت و شش, cornerbacks انتخاب شدند — در باز گرد. آلاباما خاویر McKinney LSU اعطای Delpit مینه سوتا را آنتوان Winfield جونیور و گرجستان J. R نی در دسترس هستند.

به طور معمول در کانون توجه خواهد درخشید در هر کارفرمایی باقی مانده است. این بدان معناست که جیک فروم از گرجستان Jalen لطمه می زند و از اوکلاهما و یعقوب Eason از واشنگتن می تواند به نام با کمیسر راجر Goodell.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>